Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
11. aug 2009

ahojte, ja len na sekundu, to trvalo kym som vas docitala 😉 . tinka, skus cez nastavenia zadat marekov datum narod.
neznasam taketo jesenne pocko 😖 ☹
vsetky vas zdravim

eva888
11. aug 2009

Ahojte vsetky baby a deturence. Ako vravis vranka dnes papucovy rezim lebo aj tu leje ako s krhli. My sa mame velmi dobre uzivame si prazdniny pri starkej. Ubieha to velmi rychlo. Mala sa velmi dobre aklimatizovala aj spava dobre tak sa tesim. Uz prelozila cely byt a teraz sa momentalne po mne stvera.

Zuzka tebe prajeme k dnesnym meninkam vsetko naj naj najlepsie hlavne vela zdravicka a radosti s Terezky a manzelika.

Tak sa majte a prajem vsetkym pekny dnik.

buli21
11. aug 2009

ahojte babky...Zuzka aj ja sa pridavam ku gratulantom...vela lasky, zdravia a pohody....vonku leje a ja sa tu rehlunim na jednej web stranke,kde si mozete pozriet ako by malo asi vyzerat Vase baby...len tam nahrate vasu a manzelovu fotku...a uz to frci....a ked to porovnavam s originalom,tak konstatujem,ze nas Petko nie je nas....ale aj tak ho nikomu nedame.Takze baby ak sa chcete zabavit kuknite na www.makemebabies.com. tak zatial pa

zuzlik08
11. aug 2009

dakujem krasne za blahozelania. no, ja som to uz na tej stranke skusala davnejsie, no ked som to videla, tak som zhodnotila, ze ani nase dieta vlastne nie je nase 😀

lubica69
11. aug 2009

Ahojte všetky
Tak my už aj doma som chcela ísť ešte k svokrovcom ale v takomto počku sa mi fakt nechcelo 😖
Tinka áno skús zadať v nastaveniach Marekom presný dátum narodenia
Tak prasknuté potrubie???No to musia mať ľudia radosť 🙄

tina983
11. aug 2009

Čaute baby,Vranka tak určite to bude tak ako vravíš,že to len do určitého veku ukazuje aj s mesiacmi,inak presne pri Tescu mi býva mama,večer už bola voda pustená asi o desiatej tak som ešte z postele vstala poumývať sa.Počko fakt hrúza.Zuzka aj my sa pripájame k blahoželaniu,aj Zuzke z Valaskej blahoželáme. 😀
Kati a vy ste si ako užili víkend s manželom?

tina983
11. aug 2009

Baby hneď pod nemocnicou bývame,od rána čo sa robí s tými sanitkami sa asi vrece roztrhlo.Vždy mám taký blbý pocit.

lubica69
11. aug 2009

Tinka nestraš so zlými pocitmi ☹ No veď je to hrúza všade

vranka4
11. aug 2009

Ahojte 🙂 ,veru všade samé nehody,katastrofy-výbuch v bani...z každej strany smutné správy 😒 ,a ešte ten smutný-upršaný čas ,konečne nech posvieti,zlepší nám náladu...ozi,Zuzky,všéétko najlepšie k meninám,vééľa zdravia,lásky,pohody a radostí z detí 🙂

mishelin
autor
12. aug 2009

caute baby,chcem poprosit o nieco hlavne tie co su z brezna,a maju dnes cestu do mesta..ak sa taka najde napiste mi IP 😉 zatial dik

lubica69
12. aug 2009

Ahojte všetky Tak dnes to vyzerá už krajšie ako včera My ideme von na dvor Sušiť pieskovisko a piesok Som ho včera zabudla zakryť A vy ostatné maminy ako?

domulienka
12. aug 2009

ahojky tak aj ja sa hlasim,na polhore ok,najlepsie u Ivky,super popoludnie,opekacka,ja sa vzdy u nich tak vyborne citim,su super rodinka 😉
Zuzkam dodatocne k meninkam vsetko naj 😉
my dnes doma,pereme a tak...

lubica69
12. aug 2009

Ahoj Ivka Tak ťa vítam naspäť Oddýchnuta?Aj ja periem a tak Malého som dala spať tak trošku kľud😅

vranka4
12. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ivka, vitaj na koňovi 🙂 ,kedy ste sa vrátili domov,včera,či len dnes ?teší ma,ak ste boli u nás spokojné 🙂 ,Ľubka,už ste sa vyhrali na piesočku ? odfoť ho,má aj kryt proti dažďu ?naši teraz spia,tiež celé doobedie trávili na dvore 🙂

lubica69
12. aug 2009

Ahojte
Tak my až teraz z von Pieskovisko má úspech a akýýý 😀 Kryt bol vranka len taká ako prikrívka ale ja som si z igelitu 🙂 urobila
Kuk dala som do albumu

domulienka
12. aug 2009

trosku som tu nakukla,Bibka vas pozdravuje,nevie kedy bude mat pc 😉
to pieskovisko je perfektne,my sme dneska Domke kupili maly bazenik na balkon a ona reve len co ho zbada ☹
idem daco pozehlit este sem kuknem...

domulienka
12. aug 2009

Lubka a to foto co ste spolu v bazene nema chybu,super 😉

lubica69
12. aug 2009

Ďakujem Ivka 🙂
Tak Domka reve z bazéniku???No musí prísť sem sa so Sebastiánkom okúpať 😀

domulienka
12. aug 2009

dali sme jej vodu teplu a v chodbe,tak len ruku si omocila a ked som ju tam davala tak revala o dusu a spinala sa,vyprazdnili sme ho vysusili a nechali len tak polozeny tak ho obchadzala na meter a to iste robi aj s kolesom na plavanie ☹ asi zbytocne vyhodene peniaze..

vranka4
12. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ľubka,pieskovisko je super,pozerala som nové fotky v tvojom albume,sú pekné,dvojičky sa hrali v obyvke,Ivka prišla ku mne,zbadala fotku a hovorí-Astián sa hja na piesočku 😀 (Sebastián sa hrá na piesočku),skoro som odpadla,že ho videla 2-krát a spoznala ho z fotky 😕,Ivka,určite ste bazénik zbytočne nekúpili,ak nevyužijete teraz,tak o rok 🙂 ,možno sa trošku oťuká a vlezie doň sama,keď bude len tak voľne položený

domulienka
12. aug 2009

dozehlila som a este kukam ten film ze miluj susedku svoju.by som taku susedku 😠
Ivuska sikovnu aku ma pamat bystruska 😉

vranka4
13. aug 2009

Halóó.kde ste všetky ?tu je poriadne pusto 😀 a vonku tiež super počasie 😀

lubica69
13. aug 2009

Ahojte
Jej Vranka tak Ivka šikulka 😉 😉 😉
Sebastián ľúbi hrozne detičky 😀
Ivka neboj bazénik ešte určite využijete ako vraví Vranka ak nie tento tak budúci rok 😉

domulienka
13. aug 2009

ahojte,co idete varit?

zuzlik08
13. aug 2009

ahojte, tak vas pozdravujem. ivka, aj teba vitam naspat z dovo 😅 . no skoda, ze domke sa v bazeniku nepaci, ta nasa by vo vode aj spavala 😎 . a ako reaguje na vodu pri kupani?
lubi, nezabudni si zakryt pieskovisko 😀. lubi, zeby sebastianko blondacik jeden modrooky lama zenkych srdc?
😉 . idem kuk vase nove fotecky
vranka, zeby sebastianko padol ivke do ocky? no to mas teda pravdu, riadne deprimujuce pocko, preto neznasam jar a jesen...sice je este leto, no posledne roky je to tak pomiesane, ze myslim, ze pocko je uz jesenne. brrrr, a ta ochladenie ☹
miska, ja som zapla pc len dnes, tak ak nieco, tak daj vediet
a co vy ostatne, vyhrievate sa pri krbe alebo pod perinkou s detickami? 🙂

zuzlik08
13. aug 2009

ozaj ivka, my dnes dojedame vianocne opekance... 😀 no a na zajtra...tak to uz netusim

lubica69
13. aug 2009

Ahojte
No áno počko otrasss 😖
Zuzka Sebastián neviem neviem 😉
Ivja ja som včera piekla kuriatko s červenou kapustou Dnes dojeme 🙂

vranka4
13. aug 2009

Ahojte 🙂 ,my dnes dojedáme po včerajšku-hrach.polievka s krúpami-čiže podľa detí-krúpy-to je ryža s pásikom 😀 , špagety,ešte aj ryž.nákyp,včera večer sme zase grilovali,tak večera už nebola 😀 ,tak sa dnes len motkáme,hráme,škriepime-a nevaríííme-hurááá!

domulienka
13. aug 2009

tak ja som dnes zeleninovu s mrvenickou a francuzske zaemiaky,budu aj naveceru a co zajtra? netusim 😒
Zuzka tak vianocne opekance 😉 dala by som si..
Domka sprchovanie zvlada v pohode a kupanie v jej vanicke, ako nahle do velkej vani sme skusali rev ☹
No veru okolo Sebastianka skoro same baby, este aj bitka bude 😀 blondacikovia vzdy leteli 😉
Lubka a ako si robila to kurca ?kapustu zvlast ci spolu.
tak si predstavte,cely tyzden do stredy som sledovala jednu aukciu koncila o pol osmej vecer este o stvrt som ju kukala a cooo prepasla som ju,truba som,ale som jej pisala lebo sa nepredali,ze kupim a ona ze ich dala na dalsiu aukciu,tak este aj nizsiu cenu vyvolavaciu,tak snad to zas neprepasnem ☹

domulienka
13. aug 2009

jaj este som zabudla ten stan je uz na ceste k nam ale predpkladam ze aj toho sa bude bat,to je zaujimave ludi ,zvierat sa neboji a takychto nezivych veci hej ☹
a este mam uz hviezdicku na MMB,tak vyskusam aj drazbu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre