Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
6. sep 2009

Vranka takú klasickú Hnedý šuštiak prešívaný Vnútro oranzový flis Takú istú sme mali aj minuloročnú ale zimnú No v BB síce väčší výber je ale asi aj väčšia a rýchlejšia kúpy schopnosť takže je hneď všetko vypredané😅

lubica69
6. sep 2009

Žienky a myslíte,že bude ešte pekné počko?Či už ee Žeby sme ešte jedno stretko von zorganizovali pred zimou...

vranka4
6. sep 2009

Ľubka,to máš pravdu 😀 😀 a dúfam,že počasie sa ešte umúdri-oteplí aspoň na +30 do decembra,potom cez Vianoce sneh a zas +30 😀 😀 😀

lubica69
6. sep 2009

Juj Vranka to hej tých 30😅

vranka4
6. sep 2009

ináč Ľubka,naši škôlkarikovia-hlavne Ivka si už našla aj nových kamarátov ,keď som sa spýtala,ako sa volajú,tak že Sebastiánko 😀 😀 ,no takého tam nemajú 😀 😀 -nejako jej behá po rozume,neviem či vizážou alebo tým originálnym menom 😉

domulienka
6. sep 2009

ahoj ivka,ja ze tu uz nikoho a tu sa debatuje 😉
Riflicky si pozri celkom su ok.dost ich aj brali 😉
no neviem ci uz dako teplo bude asi len cez obed rana a vecere su chladne ☹

bibka333
7. sep 2009

dobre rano tak tu sa ide nakupovat stretko ked bude hlasit Ilko najteplejšie 😀 my sme včera balili Jarku piekla som aj kolač a po obede sme boi na oslave kamoška nas pozvala na 1 narodeniny malemu. Ivka čo budeš robit tento tyžden možeš ma prist pozriet dame kavu pokecame kto sa chce pridat može. 🙂

lubica69
7. sep 2009

Ahojte žienky Tak sa nám dnes kus aj vyčasilo Vranka tak Ivke behá po rozume Sebastián?To bude určite aj tým aj tým😀 To som ale rada Jemu zatiaľ len chlapčenské mená No veď aj so svojím má stále problém Bibka aj ja by som ťa dobehla pozrieť Ak môžem Poklábosíme Ivka nepôjdeme spolu?

domulienka
7. sep 2009

cavinko,dohodneme sa 😉 mne by aj piatok vyhovoval,doobedu 😉
No jasne ked bude teplejsie 😉
Maly Kamensky ma 1 rok?

zuzlik08
7. sep 2009

ahojte, no aj ja sa chystam do tesca, ...len ci tam este niecoho bude, lebo lubi aj u nas je to rovnako ako v bb 🙂 . ja by som stret navrhovala cim skor, lebo uz bude len chladnejsie...babenky, tak tych +30 uz snad len buduce leto 😀 . a ako to budeme riesit cez zimu?

mishelin
autor
7. sep 2009

lubi cakam ta na skype,ja otrava otravna 😀 😅 dlho to zrejme nepotrva bo moj je uz hore 🙄 😝

zuzlik08
7. sep 2009

evka bublinka, IP 😉

lubica69
7. sep 2009

Ivka tak zatiaľ piatok doobeda
Zuzlik cez zimu asi to MC jedine
Miška v poho

lubica69
7. sep 2009

Fakt babky nepotrebujete pre dievky nejaké tašky-kabelky?alebo pre seba?
Musím zredukovať stav lebo keď príde muž mi tu hneď odpadne,že si nemá ani kde bundu zavesiť kôli kabelkám 😅
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=87603
Ak by niekto A ak osobne prinesiem do BR a odpočítajte si 0,60 z ceny za poštovné lebo to mám v cene

zuzlik08
7. sep 2009

lubi, vypredavas cely satnik? 😀

lubica69
7. sep 2009

zuzlik áno áno 😀 😀 😀

zuzlik08
7. sep 2009

aj ja som uz nad tym dost vazne zacala uvazovat, no lebo ak to pojde takymto tempom aj dalej, tak mi asi budu len zavadzat v skrini 😠

lubica69
7. sep 2009

Zuzlik no veď to Ja už mám dosť vecí Tak sa tých malých zbavujem

zuzlik08
7. sep 2009

evka bublinka, davam malej pit ten vyvar...no len to tak hlta, akoby 2 dni nepila 😀

lubica69
7. sep 2009

Zuzlik aký vývar?Prezraď😀

zuzlik08
7. sep 2009

ale len z mrkvicky a jablcka, chcem jej urobit na zimu ako vyzivku

lubica69
7. sep 2009

Zuzlik tak dnes tu máme diskusné fórum my dve 😀

domulienka
7. sep 2009

naozaj dnes diskutuju Zuzka s Lubkou 😉 Lubka nam netreba kabeliek mame dost.az dost. 😀
Zuzka no ako si pochodila v tescu? Lubka jasne mozme spolu ist k Bibke 😉

eva888
7. sep 2009

Caute vsetky baby a deturence po dlhej odmlke som sa opat dostala k pc. Mam volake obdobie nestihania lebo moja dievka mi dava zabrat cez den mi nechce spat a hlavne potrebuje moju pozornost takze vecer odpadam ako kvet a nestiham ani nieco napisat. Aj my sme dnes kupili papucky kedze sa nam zozimnieva a citit to aj doma. Co sa tyka hemangiomu tak sa nam to pekne zahojilo a zatial dudeme cakat cez den jej to uz neprelepujem ale na noc hej. Dnes sa Lenka naucila si sama sadnut tak sa vytesujeme ze zase vieme nieco noveho.Tak zatial sa majte

zuzlik08
7. sep 2009

no lubi, vidis ako si vystacime 😀 😀 😀 aj ked nam ostatne dost chybali, ale co uz. ja dnes vynimocne som poobedie stravila pri pc, (dnes som fakt nejak na vsetko kaslala 😠 ), hladam malej nejake pekne saticky na 1. narodky. a predstavte si, aj som na mmb nasla jedny s napisom moje prve narodeniny 😵 . 😵 . lubi, a ako to nakoniec skoncilo s tou sibnutou, co sa hrala na chuderu, napisala si jej verejne?
ivka, no tak v tescu som dnes nakoniec nebola, kedze som mala lenive popoludnie, potom sa ozvala daska s kristiankom, ze si dame stret, no nakoniec nam to zrusilo toto strasne jesenne pocko, ktore tak nenaaavidiiiim 😠 . ivka, kukala som tu ciapocku, no my potrebujeme nieco na zaviazanie, lebo sme si ich zacali strhavat, tak pre istotu.
evy, no to som fakt rada, ze to je uz na celkom dobrej ceste s tym hemangionom. akurat som sa chcela ozvat, ze to tu nejak zanedavas 😉. ozvi sa niekedy a dobehnite sa pohrat
inak aj caly s elinkou uz davno nepodali spravy o sebe, ake pokroky uz robia... 😕
dnes som prala malej tej kozustek - trosku so stiahnutou prdelkou, lebo som taku vec este v pracke neprala- , co som jej kupila na mmb, no prezil to super. tak som rada.

vranka4
7. sep 2009

Ahojte 🙂 ,hlásim sa poctivo aj ja 😀 ,dopozerali sme Superstar,moderátorské duo je fajn,Leoš je sympaťák 😕 '),niektorí speváci boli super,ale viac tých akože spevákov-sme sa nasmiali 😀 ,ocka som vyprevadila do nočnej,deti do spišova,tak sa idem realizovať na pc 😉
Ľubka,tak vypredávaš šatník,aj kabelky,aby si mohla kupovať nové 🙂 ?naše baby majú tiež kopec kadejakých tašiek a kabeliek,niektoré ani nemali,ale zaujímavé,že vždy majú problém,keď niekde idú,že si nemajú dať kde veci 😅 ,aj včera si Karin na mimiaukciách jednu našla,ale som to zamietla 😒 ,zajtra im ukážem tvoje,nech pokukajú,určite im niečo padne do oka 🙂

vranka4
8. sep 2009

ahojte 🙂 ..bré ránko 😉 ,dnes naši škôlkari ráno vysmiati,spokojní,Ivka v pohode- hneď sa začala hrať,ale Marek pri mne prilepený,nič ho nezaujímalo,už tušil,že pôjdem preč, a keď som odchádzala z triedy,tak plač a beh za mnou,Ivka ho hneď nasledovala-teda riadny koncert 😒 -ja tu nechcem byť! 😢 a ja tiež plač a rýchlo šup-šup do auta a domkov 😢

eva888
8. sep 2009

Ahojte vranka tak to je urcite aj pre teba tazke ked vidis ako za tebou placu tieto zaciatky su tazke a neboj ono to prejde. Ja mam tiez kus volna lebo mala mi zaspala tak pozeram kus internet lebo nestiham inokedy pri tej mojej dievke. Vranka uz chodis aj do prace ci este cerpas dovolenku? Ja idem vo stvrtok aj s Lenkou pozriet kolegovcov do roboty ideme sa ukazat ake sme uz velke. Ja zase na miesto superstar si idem lahnut a dobit energiu na dalsi den. A vsetky vas obdivujem ze stihate robit take veci ako sledovat aukcie a nakupovat cez internet detickom veci dufam ze sa aj ja raz k tomu dostanem. Zuzka ozveme sa ale na rade ste vy.Tak zatial sa majte a pekny dnik.

bibka333
8. sep 2009

ahoj Evka tak daj vediet kedy ba si išla ku Zuzke pridam sa aj ja ak možem chcela by som vidiet naše dievky po kope 🙂 😀

bibka333
8. sep 2009

akurat mala vyhadzala všetky hracie peniažky z hier ako dostihy sa sazky, investor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre