Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
13. okt 2009

no ocnam i povedala ze aby sa mi tie vsetky dioptrie nevratili psat,popripade aby sa to nezhorsilo,co ak sa to uz potm nebude dat napravit? 😒 preto si idem pre odporucaniek u ocnej vo stvrtok a zaroven aj na vysetrenie

buli21
13. okt 2009

aj ja by som radsej isla na cisara,keby som mala urobene oci...ono uz ta sietnica po operacii oci je aj slabsia a aj baby so zdravymi ocami,ked pri tlaceni hladia ako sovy,tak maju potom upirie oci...tak je to asi riziko s operovanymi...aspon si vyskusas obidva porody a mozes nam porovnat....ono asi menej bolesti cez porod,len hojenie je asi dlhsie....ale hlavne nech je zdravy valibuk Tobino 🙂

mishelin
autor
13. okt 2009

buli ze upirie oci 😀 😀

buli21
13. okt 2009

no ja som rodila s jednou mladkou (19ka), z balogu ci odkail, take male jasidlo...no ale jej sme sa do oci dalsi 3 dni ani nedivali...bolelo nas to aj za nu...normalne ze bordove bielka...
krpec mi teraz zaspinkal..tak si idem na nete pozriet superstar...kedze nemame markizu ...

eva888
13. okt 2009

Caute tak sa hlasim lebo vcera som bola vyradena s prevadzky tp co postretlo mm v nedelu tak mna vcera nebola som schopna nicoho len som grcala a hnackovala mm musel ostat doma a byt s malou to bolo nieco strasne. Len som rada ze Lenku to obislo a ozaj baby operacia sa konat vobec nebude ocko mame krasne zahojene odpadlo jej to same tak som strasne stastna. Dnes ideme na kotrolu ku dokine.
Bibka aj my strasne zle spavame uz to ani nepocitam kolko krat sme hore.
Miska tak cisarskym urcite je to spravne rozhodnutie aby sa ti ocka nepokazili este viac budem drzkat palceky aby vsetko dopadlo ok.Aj ja si myslim ze fusak este neni treba ale dnes poriadne fuka.
Tak zatial idem varit ale ten moj lumpik je uz hore dnes nam stacilo 45 min.Pa

buli21
13. okt 2009

to je super Evka s tym ockom....parada, uz nebude nemocnica...

mishelin
autor
13. okt 2009

ja som rodila ked som bola tiez mladka super vyraz 😀 😀
mne sa nic nechceeee 😝

mishelin
autor
13. okt 2009

jeej tak super ze to odpadlo 🙂

eva888
13. okt 2009

Miska ani mne sa nic nechce to bude tym casom a vobec sa mi nechce do tohto necasu ku dokine

buli21
13. okt 2009

miska dufam ze som neurazila...to vies ja som uz bola taka stara pasta ked som rodila-29...tento vyraz mam od draheho manzela...byvame totiz vedla busovej zastavky,a ked som ho ktorysi piatok vabila na disco, kedze zastavka bola plna mladych,ktori sa sli zabavat..tak mi moj mladucky 40nik povedal ze kam by som taka stara pasta chcela ist...no asi ma pravdu...vekovy priemer v brezne na disco je asi okolo 15-16 rokov...

bibka333
13. okt 2009

EVKa som štastna za teba vidiš malo to tak byt posielm Lenočke pusinečky . Svtka tak my stare pasty sa tiež možme ist zabavit 🙂
Miska a ja by som šla na cisarsky koli tomu drškaj sa a prezvon ked budešv porodnici možno ta pridem kuknut 🙂

mishelin
autor
13. okt 2009

buli jasne ze nie 🙂 ja len ze super vyraz no a zase ta stara pasta no teda vsak ved este sa mozes ist zabavit 🙂 ja sa nechodim odp orodu maleho mna to nejak nelaka,ja by som si radsej vybraal celu prespatu noc 🙂

jasne ozvem sa ked sa uz daco so mnou bude diat 😅

lubica69
13. okt 2009

Ahojte
To je dnes ale počko,že? 😖
Evička tak super 😀
Miška veď vieš Cez skype 😉

mishelin
autor
13. okt 2009

baby a v Br robia cisarsky len ti najlpsi?teda vcera mi kamoska vravela ze davaju svantnera,a ten druhy ako sa to vola,nie dubiny ale este volaky?neviete?lebo nedavno rodila a vravela ze je tam aj nejaka nova lekarka a ja teda zeny gynekologicky,porodnicky nemusim 😝 😝 😝

mishelin
autor
13. okt 2009

ivka mi vcera cez skype ze ona bola spokojna tak hadam sa nemusim trepat do BB uvidiem este po dohode s muzikom 🙂

buli21
13. okt 2009

no ani ja som popravde na disco nebola dobrych 5 rokov...naposledy hadam asi v Londyne kde som bola od 2003-2005...ale to boli ine show ako v brezne...a zabavy boli akurat na svadbach,kde sme boli pozvani...dva roky mi slubuje ples..tak som zvedava,ci nam to po Silvetri nejako vyjde

mishelin
autor
13. okt 2009

no my sme si ze tento rok niekam vyrazime obaja ale nie prave na taku disco 15-16 rocnych ale nejaku zabavu ale zrejme zase nevyda 😅 uz si musime pockat kym deti odrastu a budeme mat cas aj pre seba 🙂 kedze tymto koncim....obaja uz dalsie neccheme...

lubica69
13. okt 2009

Katka a čo si 2 roky v Londýne?
Tiež som bola ale 2004-2006 😀

buli21
13. okt 2009

Lubka bola som v Southgate (sever Londynaˇ), prvy rok som len byvala u rodiny a rano chlapcov odniesla do skolky a cely den som mala fajront...takze som si zaplatila anglinu na college a druhy rok som uz bola aupair na plny uvazok, stale pri tej istej rodinke a ukoncila som si advance level....doteraz som s nimi v kontakte..kym sa mali nenarodil,tak som tam raz rocne aj zasla...kedze som tam odtiahla 6 dievcat z BR,tak tam mam stale plno kamosiek..a strasne mi Londyn chyba....tento rok si mysleli ze tiez dobehnem aj s malym,ale ked som si predstavila,ze kolko veci by som len cvcrkovi musela balit,tak ma to preslo a z rodicovskeho si tiez na letenku nenasetrim 🙂 a ty si kde bola a what did you do there?

lubica69
13. okt 2009

No y sa s mm chystáme niekam na silvestra Veď sme Sylvestrovci 😀 😀 😀 hihi
Svokrovci chceli malého aj minulý silvester tak teraz to tak asi urobíme No a mužík po pol roka do civilizácie tiež bude rád 🙂 🙂 🙂

tina983
13. okt 2009

Ahojte tak u nás je taká kosa ako v Rusku,som malému zimnú vetrovku ráno do škôlky obliekla,nech si myslí kto čo chce,nenechám si decko mrznúť. 😀
Bola som v meste zobrať si sukňu u krajčírky ale s nohavicami sa mi to asi viac páči tak sa do soboty ešte rozhodnem čo na seba nasúkam 😉
Evi tak sa tešíme spolu s vami,musíte byť preštastní 🙂
Katka a to ty máš už 30tku na krku,ja že máš o rok alebo dva viac odo mňa 😒
Tak ja asi ten Nay navštívim,mm chce možno nový tv a mne už pár rôčkov srdce po umývačke píska,rada nakupujem elektroniku na splátky,doma to mám hneď a platim postupne 😉
Mishelin aj môj mm bol na tejto laserovej opke,ale on našťastie nerodí tak sa mu to hádam nezmení

lubica69
13. okt 2009

Was in London too
ale starala som sa pre zmenu o psov Pred tým som bola au pair tiež ale mimi London a to bola hrôza Teda deti Nevychované a keď som aj niečo naučila tak domáca zas naučila len bordel robiť
A psy sú psy 😀 😀 😀

lubica69
13. okt 2009

malo byť mimo nie mimi 😅

tina983
13. okt 2009

no kočky šup s vami medzi angličanky 😉

lubica69
13. okt 2009

Vidíte som si spomenula keď nay sa tu tak spomína
Aj my chceme novú tv ale až asi na vianoce Nech mm vyberie ja sa nejak nevyznám A umývačku už mám a nedám na ňu dopustiť Po práčke druhá naj kamoška v domácnosti 😀 😀 😀

tina983
13. okt 2009

no vidíš a vranka ťa tú chváli aká skromná dievka si a hneď si si spomenula čo by sa zišlo 😉

lubica69
13. okt 2009

No to hej
ono vždy by sa niečo našlo 😀 😀 😀 chápeš

lubica69
13. okt 2009

ale aj to len uvidíme...javascript:addEmoticon('🙂','vBody')
Idem lebo zariadujem malému dole taký dteský kútik Záhradný domček som doterpala dnu a tak Idem to dokončiť
Aby ste potom všetky mohli prísť na návštevu!!! 😀 😀 😀 všetky pozývam
Dohodneme kedy presne 🙂 🙂

buli21
13. okt 2009

Tinka ja som sa v 25 ke po navrate z Londyna dala uplne na kratko ostrihat,lebo ma uz nebavilo vysvetlovat soferom, ze nehcem polovicny...ale vidim vidim ze to nepomohlo, a uz som zapustila znovu dlhy vlas...mozno ta zmenilo aj to ze exak bol ododmna o 2 roky mladsi 😒 teraz mam muzicka o 10 rokov starsieho, 40nik vsak to poznas uz to ma aj trosku rozumu...
Lubka ja som mala nastastie drobcov 1,5 a 3 roky..takze ziadne maniere...a rodicia strasne fer...brali za seberovnu, deti nesmeli ani krive slovko na moju adresu povedat a za vsetko dakovali...fajn boli,dokonca boli len o par rokov starsi...ale baba z BR,ktoru som potom dala k nim do rodiny si uz uzila pubertalne prejavy deti, mala to tazsie...ja som mala take plienkove obdobie a ona zas papulovaci 🙂 ale co sa tyka poriadku...no hroza...mali vsade svetle koberce ale ziaden anglan sa doma nevyzuva..neexituju papuce...topanky maju od rana na nohach a vyzuju ich az ked lezia v posteli...takze pre mna riadny humus a zimu tam stale mali....

lubica69
13. okt 2009

Katka tak mladica navždy 😀 😀 😀
Inak ja neverím Ja som tiež bola v southgate Ja odpadnem 😉 Som si normálne musela dať do vyhľadávača čo som neverila svet je ale malý 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre