Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
13. okt 2009

ahojtee 🙂 ,tu nejaká angl.konverzácia 😀 😀 ,to aby ste nevyšli z cviku slovenské svetobežníčky? 😀
už plánujete Silvester?Vianoce? 😕 😕 ja len sem-tam pomyslím zatiaľ na ne 😀 😀 ,nestresujem sa,ktovie,či nebudem mať nejakú službu 😢,dúfam,že aspoň Vianoce strávim s rodinkou 🙂
Evka,supeer,že do nemocnice nemusíte 🙂 bodaj by to nezačalo znovu rásť,nech je s tým pokoj 🙂

domulienka
13. okt 2009

no teda kocky, to ste toho popisali 🙂 ja nemam kedy,tak aspon kuk som urobila...

eva888
13. okt 2009

Caute baby fakt ste tu toho popisali takze anglicko obdivujem vas ja som nikdy nemala na to odvahu vybrat sa do sveta. Boli sme dnes na kontrole u dokiny a uz sme chvalabohu zdravy este mame dobrat atb do stvrtka a na buduci tyzden nas caka ockovanie a poradna.
Vranka tak v to verim aj ja ze to nezacne znovu rast a veru dajte este pokoj vianociam a silvestru este je casu dost.Si predstavte ze moje dieta spi uz dve hodiny normalne chodim na nu pozerat kazdu chvilu co som nezvyknuta ze tak dlho spi.

tina983
13. okt 2009

Ahojte cez deň ste to tu rozprúdili a večer nikoho nikde 😉
Idem aj ja ordinovať,lebo vo štvrtok som nevidela 😝
A kto rieši silvestra?Ja som tiež už premýšľala či by sme na nejakú chatu alebo kam nešli a to teda je už najvyšší čas niečo rezervovať,tak musím hodiť reč s mm čo on na to. 😒

bibka333
13. okt 2009

Tinka ma novu fotku si kočka 🙂 a ano pozerame ordinaciu
Ivka bolo super ani sa nam domov nechcelo 🙂 Elišku som okupala a zaspala tak dufam že nebude buntošit 😉 Vranka dakujem si pokladik babenky ešte že vas mam 🙂

lubica69
13. okt 2009

Ahojte
Tinka pekná fotočka 😀
Ivka Domka ďakujeme 🙂 Bolo super 😉

slnieckovedeticky
13. okt 2009

Foto z dnes pridané aj keď len dve 😀 Kuk

vranka4
13. okt 2009

ahojtee 🙂 ,fotky nejaké veselé,také farebné,Ivkina obývačka vyniká 🙂 ,ďakujeme aj my,bolo supeer u Ivky 🙂 ,Bibka,Ľubka-rada som s vami pokecala 🙂 ,my sme cestu zvládli v pohode,takže nabudúce vyrazíme opäť 😀 😀
stretko na budúci týždeň predpokladám u nás,ešte upresním bližšie 🙂
Tinka,tak nové foto 😕 😕

domulienka
13. okt 2009

Dievcata to som rada ze ste sa u nas dobre citili,napodobne ,aj nam bolo super 😉
Ivka som na teba myslela,aby ste dobre dosli,no ty si uz skusena vodicka 😉 jaj ci Ti len zavidim a vsetkym co mate auto a soferujete 😉
Veru ta oranzova posobi uplne ukludnujuco a zivo,este keby sa nam podarilo prerobit ostatne,tak by bolo ok,no aj to raz bude 😉
Tinka super foto ,som ta nakazila s vymenou,vsak?

domulienka
13. okt 2009

a este som chcela dopisat,to je super ze Lenocke to odpadlo a ze nemusite ist na opku 🙂

lubica69
13. okt 2009

Vranka budeme sa tešiť nabudúci týždeň A ja šup šup dokončiť spodok aby sa aj k nám už mohlo 😀 😀 😀

lubica69
13. okt 2009

Vranka ďakujeme 😀 😀 😀
Už si niečo objednala pre dvojky?

lubica69
13. okt 2009

Vranka a dobré veci dotyčné majú 😀

zuzlik08
13. okt 2009

ahojte, no teda, nestiham vas citat. no to ak idete tolko cez zimu pisat, tak to uz asi vobec spavat nebudem 😀 . my sme tiez noc otrasnu mali, asi 1500x sme boli pri mrnati ☹, no uz sa len utesujeme, ze ked vyjdu aj tie spodne zuby, tak hadam aspon nejaky tyzdnik lepsie pospime 😅.
evy, no supeeer, ze to odpadlo...tak nech sa to uz nevrati
...jooj, nervava som z tohto stareho srotu, som zistila, ze uz ani na pc riadne pisat neviem 😠...zlaty moj nb, kde si mi... ☹
no, aj ja som si hned vsimla, ze tinka dala nove foto...uz sa musim aj ja zamysliet...skor ako ma zrusia 😀
lubi, aj ja tuzim po umyvacke...ale az ked bude nova kuchyna (tak to si asi este pockaaam 🙄). a zajtra nam dovezu nasu mraznicku, tak sa tesiiim, mozem sa bavit cely den s mrkvickou z urody, konecne mam kde dat zeleninku na zimu
ani mne sa dnes nic nechcelo...len sa muselo...a este aj to dvojhodkove zehlenie...a zajtra znova 😖
...idem kuk tu ivkinu obyvacku 😉
katka, beries ma do klubu starych past? ste si trosku zaspominali na stare dobre casy za hranicami...aj ja s vami...ach, to boli casy...

lubica69
13. okt 2009

zuzlik a kde si bola v zahraničí?Či tiež UK?

lubica69
13. okt 2009

Zuzlik a ty šikula kde si pestovala zeleninku?

vranka4
13. okt 2009

aj tieto topky pre Mareka sa mi páčia http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=65425
len obzerám dookola a neviem sa rozhodnúť,neviem,či zajtra neskočíme do BB,ocko má voľno,a ak nič nekúpim tak objednám na nete
Zuzka,tak porob zásoby aj pre nás 😀 😀 😝 😝
Ľubka,myslím,že celkom prijateľné sumy 🙂 ,zatiaľ tú Niké som nenašla,keď

lubica69
13. okt 2009

Vranka botky fajné 😉

bibka333
14. okt 2009

dobre rano kočky u nas v noci celkom fajn mala bola hore len o1 a o4 35 hlen ja som nemohla zaspat a to som vypla pc že idem spat a nedalo sa tak tutu noc som buntošila ja 😒 ale teraz sa citim celkom ok idem dnes k našim a do tesca co maju dobre tak pa večer 🙂 a nezapište celu stanu 🙂

buli21
14. okt 2009

caute,Bibka a kedy ides do mesta..ak okolo 2-3tej,tak sa pridam....
inak vranka tie kombinezy su super...aj ked mame dve pozicane..neviem ci si este jednu nepridelim...
Zuzka vitaj v klube starych past... 😝
Ivka obyvka naozaj super...uplne ma clovek lepsiu naladu ked vidi take krasne farby 🙂
Lubka vdaka nasim memories,idem asi napisat znamym do UK,ze mi chybaju 😵

eva888
14. okt 2009

Caute baby tak stretko dopadlo super myslela som na vas. Ivka domka pekna obyvka.
Tinka pekne foto aj ja musim urobit nejaku napravu lebo na mna tiez pridu.
Tak do tej zimy idete do mesta my este von nechodime lebo musime dobrat atb a potom hadam kus vyjdeme do tej zimy. Lenka mi spala 1,5 hod tak som si stihla aj navarit. Tak sa majte

tina983
14. okt 2009

Čaute baby,dik za foto 😅
Tak ste mali super stretko,Ivka ja tiež závidím tým čo majú vodičák a jazdia,lebo ja to nejako zanedbávam,trochu sa bojím,som si myslela,že budem ako moja segra,tá jazdí ako drak,ale bohužial je to inač.
Vranka dik za dobré tipy,tiež potrebujem toho pre Mareka viac,včera som mu skúšala minuloročné zateplené nohavice a zo 6 kusov som 4 hneď odložila,je to hrozné ako rýchlo rastie.Už som rozmýšľala,že to začnem predávať,lebo to nemám kde veľmi uskladňovať a ktovie kedy budeme mať druhé,to už ani moderné nebude.Len mi je to aj ľúto lebo máme dosť dobré veci. 😒

domulienka
14. okt 2009

ahojky,dik za pochvalu obyvky,musite aj vy dakedy prist na pokec 😉
Tak do polska zajtra nejdeme lebo hlasia dazd so snehom a zimu,tak na druhy stvrtok sme to s mm odlozili,hlasia teplejsie 😉
namiesto nakupu ideme zajtra kapustu tlacit,+uz sa strasne tesim 😒 a potom chcem este calamadku zopar poharov.tak mam o robotu postarane 😝

domulienka
14. okt 2009

Tinka ja som odkladala po babach ,8 skatul banaovych tak do troch rokov oblecko/sice 11 rokov to stalo/no pouzila som z toho ak 10 veci,ostatok isiel na misie.tak ja predavam,vsak ked budem mat vnucata bude zas ina moda a ako stari rodicia budeme vnucatkla zasobit 😉 A co predam mozem zas ine kupit.

zuzlik08
14. okt 2009

jaaj, ozaj evka, aj ty vraj nesplnas podmienku s fotom 😵
lubi, ja som bola 1a pol roka v nemecku, dalej od mnichova, mnichov a hamburg, bolo super, stihla som 2x oktoberfest a tak...tiez rada spominam na tie casy..daaavno minule a na zlatu staru dobru marku s bajecnym kurzom 😀
katka, dik za prijatie do klubu
u svokrovcov na chate som si posadila mrkvicku, vlani aj kalerabik, no tento rok som kupila na trznici aj s petrzlenom do zasoby (nebolo casu na plenie) a sadime tam aj krompliky, takze mame tiez bio 😅
ivka, tak vy uz kapustu nakladat? to tak skoro? my sme vlani vobec, ked som ja nemohla, no tento rok sa aj ja uz taaak tesim na kapustnicku (vlani som len tisko slintala ☹ ). no my tlacime len nejaky mesiac a pol pred vianocami
jeej, vonku sniezikuje 😀 . aj vcera sa trosku snazilo

tina983
14. okt 2009

No veď asi to radšej popradám kým to vyzerá a môžem za to kúpiť ďalšie ako to potom vyhodiť alebo zadarmo darovať niekomu 😒

zuzlik08
14. okt 2009

kukam kukam na bb, nejak nam ho vynovili, aj aukcie pridali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre