Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bubinka1982
12. apr 2010

ahojte maminkýý...no mi sme boli na víkend v Tisovci...najprv na opekačke a potom na zabíjačke a stihli sme aj guláš vo Valaskej...uff,boli to krásne dni,aj ked nám kus pršalo...malý sa pohral s detičkami,tiež s kozičkami a sliepočkami..aj stretnutie s véélkým havkom zvládol celkom dobre...a teraz buvká,tak ja kúsok oddychujem...pekne vás všetky pozdravujem a tiež sa teším ked sa čoskoro stretneme...na všetky detičky sa vééélmi tešíme...tak sa mi tu majte maminky..papapaaa...a prikladám aj pár fotočiek..

buli21
12. apr 2010

Evicka paradne fotecky...vidno ze ste si uzivali,a asi najviac Adamko s pivkom...pa 😉

mishelin
autor
12. apr 2010

caute baby ktora sa to zaoberate predajom olienok,zuzlik?alebo sa mi to len zda?ci to uz neni aktualne...ak este hej ozvite sa mi do ip 😉

zuzlik08
12. apr 2010

ahojte maminy, no ja priebezne sa snazim citat, len akosi nestiham pisat. evy, kukala som aj fotecky adamka na fb, no je to uz chlap samostatny, aj krasne sam papa...ta nasa sikovnica by si s vidlickou urcite hned vypichla oci 😀
juuj, toto super pocko ma hneva, nech je uz zas pekne, nech to vypustim robit skazu vonku.
no u nas stale nieco nove... najnovsie to u mm a uz aj u malej s najvacsou pravdepodobnostou vypada na atopicky ekzem, tak sama radost. tak mame masticky, este nejake testy a...evka, uz sa tie nase 2 asi velmi nezahraju na piesocku, mame zakaz 😖 😠 ☹
to nase male strasidlo jedna katastrofa, len hneva a vsade robi zle, dvaja za nou nestihame, najnovsie strajkuje uz aj so spankom v postielke, uz nefunguje ani poobedne samostatne zaspavanie v postielke, za vsetko reve, asi ani sama nevie, co chce, no hroza obdobie.
a co vy ostatne, ako sa drzkate a deticky??? lubka, kde si??? 😀 uz sme skoro vsetky aj na fb, vsak? 😀 😀 😀

eva888
13. apr 2010

Ahojte babenky
Evicka pekne fotecky ste si to vsetci uzili. Adamko poriadny chlap.
Zuzlik neboj baby sa pohraju aj inak tak to ma mrzi ze sa potvrdil ten ekzem. A ako bolo na oslave ? Zuzka a co sa tyka uspavania tak ja doteraz chodim s Lenkou spat aj na obed aj vecer a dnes mi zaspala len na rukach takze pouzivaj take praktiky ktore na nu platia nebude to trvat vecne Terezka sa polepsi 😀
Veru to pocasie uz lezie na nervy ale co narobime ved je blaznivy april.
Buli a Bibka deticky zlatucke uz poriadne vyrastli co som ich nevidela a to neni az tak dlho.
My rozpravame cim dalej viac uz si musime davat velky poroz na usta aby sme nepovedali nieco nepekne vsetko opakuje ako papagaj ale super obdobie sa nasmeje ake hatlaninky rozprava.
Veru Lubka uz si tu dlho nebola 😒
Tak sa majte

lubica69
13. apr 2010

Ahojte kočky No nejak nestíham písať Ale čítam vás stále Muž bol doteraz doma tak sme sa kadetade motali a tak Sebastiánka nám vzali do škôlky tak sa od septembra tešíme Držkajte sa Len nech už sa to počko umúdri

zuzlik08
13. apr 2010

ahojte, my sme sa boli dnes 1.x strihat u tety kadernicky aaa...prezila aj teta kadernicka aj my. trosku sa vzpierala, no videla som uz aj ovela horsie scenare 😀...a takto to dopadlo 😉

bibka333
14. apr 2010

Ahojky dnes desne počasie ideme byt len doma
Bubinka krasne fotočky a čielko je už zahojené ?
Lubka že si sa aj ukazala 😉 a kedy nás prideš pozriet aj Matka-Tinka983 sa mi slubila 🙂 a ešte neprišla
Zuzana si odvažna ja Elišku nejdem dat ešte strihat začali sa na vlasky kučeravieť tak ich nechame kučeravieť 🙂 Terezka je ako anjelik na tej fotke a ohladne spravania naša Eliška je riadny živaň ale ja som jeje mamina a mam ju rada 🙂 a ranajky papame sami jaj jej nakrajam na kocočky a ona sama papapa v stolličke 😉

domulienka
14. apr 2010

ahojky,vsetky baby 😉 no veru to pocko otras,my sme boli dne sna Polhore u starkych,ja pri dr.,Domku som starkej vysadila z busu a ja som sla o zastavku dalej/nechcelo sa mi pesi 😝 ,svokra prekvapena,ze Domka v poho ze nerevala,ze je to poklad dieta aby som im ju nechala na Polhore.no neviem ako by som to prezila ja xi.
Terezka zlatucka fakt ako anjelik.My sme este nestrihali ani nebudeme,ofinku vypiname a ako pise Bibka skoda kucierok,aj Eli velmi pristanu.A veru Eli riadny zivanik,Domka je tiez zihadlo duracelko no Eli je dvojnasobny duracelko 🙂
Mame ocina v nemocnici aspon si od nas bab poriadne odychne 😀

lubica69
14. apr 2010

Ivka a čo manželík v nemocke?Hádam nič vážne...

domulienka
14. apr 2010

Ahoj Lubka,tak uvidime,uz nieco cez rok ho pravidelne seklo,pomohla len ihjekcia a casto sa to opakovalo,vravim mu pytaj sa na ct,vsak to nieje normalne.Na ct sa ukazalo ze ma abnormalne opuchnutu jednu platnicku.Tak zatial naordinovali tyzdenny pobyt v nemocke,kazdy den mu 3 hodiny steka infuzia,a chodi na rehabilitacie,ak to nezaberie tak nutna operacia .Mame mi rozrobene s tymi nemocnicami,dufam ze uz stacilo. ☹

zuzlik08
14. apr 2010

aj jaaj ivka domka, fakt by to u vas po zdravotnej stranke mohlo by aj dlhsie...tak drzime vasmu ocinovi palce, nech mu ten pobyt pomoze.
nie nie, my sme kucierky nestrihali, len tie predne vlasky, lebo ich mala uz neskutocne dlhe. cez den vo vrkociku nevadili, no ked spinkala, tak jej uz strasne zavadzali, tak sme museli.
no dnes bola fakt ako anjelik, a to prvykrat ako je na svete. rano spinkala skoro do 6.45, no samozrejme s maminkou v posteli, co sme u nej este nikdy nezazili. ked som ju rozbalila, plienka bola za celu noc sucha a krasne cikala po 3 mesiacoch znova do serblika, potom sa este 2x cez den vycikala a raz vykakala...a cez den som skoro o nej ani nevedela, ani v kociku nerobila velmi velky randal...no proste zazrak 😀
evy, no kuk som vase fotecky na fb, adamko mal teda chudatko riadne to cielko rozbite, no uz to vypada celkom fajn.
no uz nech je tu to slniecko, potom mozeme dat nejake to stretko

eva888
14. apr 2010

Ahojte babenky Ivka domka tak to ma mrzi aj moj brat ma podobnu diagnozu caka ho operacia uz mu vyrabaju novu platnicku.Drzime mangelovi palce.
Tak mi dnes zase doma pocasie sa vylepsilo ale az vecer ☹dufam ze zajtra uz bude lepsie.
Zuzka Terezka velmi zlata ked ste jej ostrihali ofinku tak. No Terezka dneska prekvapila rodicov tak nech jej to ostane kus nadhsie.
Ja idem kuk kus net a potom spinkat. Zajtra idem na kontrolu na gyndu tak sa strasne tesim 😒
Caute

vranka4
14. apr 2010

ahojtee,fíííha,konečne hádam po týždni vás idem počítať,lebo sa asi veľa vecí udialo 😕 😕 Ivka,tak Peter v nemocke?hádam mu to trošku ustúpi 😖 ..ja nejako nestíham,od dnes mám konečne voľno až do pondelka,ale neviem-,či ma niektorý deň nebudú volať aj do príslužby,lebo máme zlé oddelenie,komplet plné ☹ ,ani jedna voľná posteľ,z roboty chodím vyšťavená ako citrón,kus kuknem na pc.FB,MMB,koníka zanedbávam poslednú dobu,všetky 3 témy ,do ktorých prispievam 😖 ,prečítam,ani sa mi písať nechce,včera som prišla z celodennky,Marek išiel do nočnej,ja potom na pc išla pokukať,a asi 10 min.som si zdriemla na pc stolíku 😀 ,len ma tak vyhodilo,keď začala reklama v televízore 😵
Ivka,čo si sa neozvala,keď si bola na Polhore?dnes som bola celý deň doma,oddychový deň,ak si odmyslím varenie a každodenné upratovanie 😵
ináč sa máme celkom fajn,čakáme túžobne na nové auto,od mája ideme prerábať kúpelňu,dnes bol majster pozrieť...takže zase bude bordeľ ☹....deťúšiky sú zlaté papuľky,v škôlke super..baby ako v puberte..Karinka už má frajera ☹,dúfam,že len prvá láska neškodná 😉,Lenka sa včera vrátila z majstrovstiev Slovenska vo vybíjanej,bola v Žiari 2 dni,skončili piaty...super úspech pre našu malú školu a dedinu,keď tam boli Blaváci,Levice,Prešov....a všetky ostatné kraje..no nejako som sa rozpísala ,možno na týždeň dopredu 🙂
no idem vás dočítať dozadu,lebo som len dnešný deň kukla 🙂

vranka4
14. apr 2010

..no tak som prečítala,nejako ste sa nesnažili ani vy 😀 veľa sa toho teda neudialo...nejaké stretko by potešilo,len keby sa počasie umúdrilo 😖
fotočky pekné ste pridali 😵
Ivka,háčkuješ,štrikuješ,aj predávaš? a ináč ako sa máš ty?

bubinka1982
15. apr 2010

Ivka domka,aj ja sa pripájam a držkám palce,aby sa manželovi polepšilo..aj mna zase po rokoch začína strašne bolieť ten chrbát,čo som spadla s koňa,to je asi kôli počasiu a aj som kúsok pribrala,tak sa to začína strašne hlásiť,no na obstreky sa mi moc nechce chodiť...xii..asi sa zase začínam báť inekcií...xiii.ale včera večer už to bolo dosť zlé,skoro som sa nepostavila zo zeme,no tabletka pomohla...xii...A Zuzka,držkám palce aby Terezka bola ako mädík každý deň,viem čo to je,ked ti je bábo nepokojné..no ten môj už je super...večer okolo osmej ho položím do postielky a okolo pol šiestej si prosí mliečko a potom sa ešte vyvaluje asi do osmej v postielke,je proste skvelí...aj v Tisovci ked buval,tak celú noc,som bola až prekvapená..asi je tam dobrý vzduch...aj teraz sa teším na víkend,budeme aj s malím v Tisovci,ak teda do toho nič nepríde..a čo sa týka toho čela,už to má pekné,som rada,že sa to nezašívalo...no bol riadne ubolený,ale aj to sa stáva...Tak vás všetky velmi pekne pozdravujem a velmi sa teším ked sa stretneme...papapapaa a prajem krásny víkend

zuzlik08
15. apr 2010

jeej, ivka vranka, ahoj, ty nasa vcelicka pracovita 😀 . jooj, tak to nie dobre, ked mate oddelenie plne...bodaj by ste mali co najviac prazdnych postielok. tak ocakavate nove auticko? a kupelku ani nespominaj, aj nam by sa uz dost surne zislo...ked si predstavit ten brajgel v celom byte 😝 no same novinky u vas doma, tak deticky zlatucke, robia vam radost..len tak dalej
evy, tak pekny vikend v tisovci

domulienka
16. apr 2010

ahojky,Ivka pekne ze si sa ukazala,ked budete mat nove auticko,dufam ze uz pridete 😉
ked som bola na PP bolo na nic pocasie a vies som sa ponahlala domov.Iba hackujem.strikovat nemozem ,mi trpnu prsty z drzania ihlic.tak zatial pre kamosky a uvidim casom ci dam na net ponuku,zatial vsetko stiham.A ,no mam sa celkom fajn,ked si odmyslim ine veci 😉
Som kukala na face,aj Lenka ma ze je vo vztahu,,nie?tak dvaja bratia a dve sestry,dobre som pochopila?a gratulujm Lenke k tej vybijanej,krasny uspech pre Polhoru.
Peter nam ide uz domov opuch ustupil,no ze sa to moze kedykolvek vratit a povedali mu ze to sa cuduju ze to po takom dlhom case po injekciach ako tak rozchodil,no ze aj nemusel a hned by bola opka. ☹
Pozdravujeme vsetky mamulky,pa pa

eva888
16. apr 2010

Ahojte baby
Ivka vranka tak ti si sikulka stihas vsetko.
ivka domka tak super ze mazelik ide domov .
Ozaj viete ze primar uz nie je Taufer ale Chudik mozme ist rodit bez stresov koho chytime pri porode.
Ja som dnes vo svungu poriadila som cely byt zajtra sa tiez ideme tarat ku nasim.
Tak sa majte a pekny vikend dufam ze pocko uz bude lepsie.

lubica69
16. apr 2010

Ahojte My sme boli včera v BA Šli sme vláčikom z BB Sebastiánkovi sa páčilo Naspäť sme už šli z mm autom Chlapi boli na autosalóne My so segrou v Ikei Sme kus von kým zas neprší Držkajte sa

tulipanike
16. apr 2010

ahojte babulky, ako sa mate? 🙂

my asi tak, zealne sa totalne venujeme malej Lenke, a okrem toho hladame vycsi byt, takaj to nam zabera dost casu, takze nejaky internet hrozi pomenej
teraz je drahy v praci, mala uz spinka, vypla som jej telku, nech ma tmu (toto uz robime skoro kazdy vecer), cakam ho, kym dojde, tak reku, idem kuknut, co tu nove 😉

vranka4
16. apr 2010

ahojte 🙂 ,Ivka určite dobehneme už celá família na veľkom aute,len či sa všetci pomestíme,...a to už budeme sedieť,pokiaľ nás nevyhodíte 😀 😀 ...tie naše deti sú vo vzťahu obidve 😀 😀,na FB majú napísané,že vo vzťahu s....keď som to videla,skoro som sa ušúľala od smiechu.....malé deti a na veľké by sa chceli hrať..och tá puberta 😵...chlapci-bratia boli u nás na oficiálnej priateľskej návšteve na Veľkú noc-kúpači,posedeli vyše hodiny...ich mama mi je spolužiačka zo základnej,tak si občas napíšeme na FB ..tak ako svatka,deti poslúchajú? 😀 😀...nechcem si to nejako pripustiť,že už frajerov chcú zháňať 😠...a baby z Mazorníka-Jarka,Bianca ,Beky sú tiež vo vzťahu?či tie majú ešte rozum?

ja som včera a dnes bola cvičiť na hodinku,včera som vzala aj dvojičky,dnes bola Karmelka 😵 ..lebo večer prídem z roboty a len sa napchávam,čo cez deň nestíham,telo večer unavené,ale žalúdok funguje super 😀 😀 ...aspoň tú huspeninu na mne by som chcela,aby spevnela 😝 ....ale to už 3 roky a nič 😵
Evka,šikuľka ,nechceš prísť aj k nám poriadok urobiť?predvčerom som vás z auta zazrela v meste,bola si s Lenkou na prechádzke 🙂
Ľubka,tak Blava,už BB ti nestačííí?čo nové v Ikea?katalóg nemáš nový?
Zuzka,to si ty na fotke ,čo máš v pase?to nejaká mladá žabka tam svieti?Terezka ako?
Tulipanike,o chvíľu už dva mesiace bude Lenka mať..to letí...a byt kde chcete kúpiť?

vranka4
16. apr 2010

bubinka,na teba som zabudla...no nech ti tá láska vydržíííííííí,Adamko je veľký fešák 😉 ..uži si víkend v Tisovci

vranka4
16. apr 2010

a svatky-Bibka a Katka...zásnuby ešte neboli?..nič sme nepremeškaliii?..Peťko a Eli sú rozkošní na fotkách 😵
ozaj,už chystáte dovolenky?

tulipanike
16. apr 2010

vranka, byt chceme tu v BR, 2- alebo 3- izbovy, este v utorok ideme dajake popozerat
no veru, skoro 2 mesiace, strasne rychlo to ide

vranka4
16. apr 2010

tulipanike,tak držím palce,nech vyberiete super byt,za ešte suprovejšiu cenu 🙂

bibka333
17. apr 2010

dobre ranko no Vranka zasmiala som sa aj ja že vraj vo vzťahu 🙂 Jarka nie je ale chce ju jeden chalan ale ona odolavam ma 23 rokov . Adrian nie je u nás je len Eliška a to s Peťkom ak by niekto nevedel 🙂 Dnes vyzerá na pekné počasie idem deti vyhnat von a ja idem do mesta na bicykli zbehnuť 🙂 poriadila som si už včera tak mam na dnes pokoj len pračka pere pa a´príjemný víkend 🙂

bibka333
17. apr 2010

Ivka (domulienka)
Ivka, koľko farieb je darované krásnym kvetinám, toľko zdravia, šťastia,lásky a úspechov Ti želáme k narodeninám!!! VŠETKO NAJLEPŠIE!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domulienka
17. apr 2010

Bibka mockrat diky 😉 kde Ty chodis na take krasne vinsiky,vzdy tu nieco hodis nove.
Aj u nas sa perie,byt poriadeni,najmensia spinka a my ostatni lenosime...
Krasny slnecny vikendik vsetkym..pa pa

buli21
17. apr 2010

ahojte
my sme sa s Luckou a Viki dnes vybrali do Vydrova, rano o 9tej,nik tam nebol,deticky mali super vybeh,slniecko svietilo...Petko si aj zalietal z tribuny,ale nastastie do blata,tak to asi velmi nebolelo...len trosku slzicky...teraz uz po 3h spanku sedi opat na trone a zberame sa vonku hladat suche pieskovisko🙂)pekny vikend a Ivuska oslavuj a uzivaj...pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre