Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
6. feb 2009

vazime 4820g a dala nam kvapky do nosteka a pre istotu kvapky na kaslik

zuzlik08
6. feb 2009

...a ako sa ma vlasata terezka z panelaku

bibka333
6. feb 2009

stale spi toje dieta z telky 😀

zuzlik08
6. feb 2009

to je ale zlata dieta. a ako ste na tom vy so soplikmi?uz lepsie?

bibka333
6. feb 2009

no dnes sme odsavali len rano avecer

bibka333
6. feb 2009

a co povedala dokina na priberanie

zuzlik08
6. feb 2009

ze ok, uz aj ja vidim, ze je to lepsie...fuh...ale to trvalo 3 tyzdne, kym sa unormalila

bibka333
6. feb 2009

zuzi idem pa a dobru noc

zuzlik08
6. feb 2009

dobru noc

bibka333
8. feb 2009

No baby moja Jarka ma teploty 38 39 tak zajtra ideme k dokine dufam ze tam nebude vela chorych ☹ a kde ste vsetky niekam ste sa schovali 😵

lubica69
9. feb 2009

Ahoj babky
Zuzka tie sopliky ma mrzia Musita co najskor vyliecit
Bibka ako ste dopadli s Jarkou?
Juj tej chripky je veľa 😒
V BB v nemocnici platia dokonca nejaké opatrenia koli nakaze To bolo aj ked sa maly narodil Nastastie az ked sme odchadzali
A Ivka Miska ako vy???

zuzlik08
9. feb 2009

ahojte babenky, ako pozeram, nejak ste to tu tento vikend zanedbavali 😉 . vela aktivit 😎 . lubi, uz to vypada, ze sa nam tie sopliky lepsia (klop-klop), no ja som este aj tak dost soplava, no aspon mala keby sa vyliecila, aby sa jej dalo bez problemov dychat. a vy ako, dufam, ze vas to zatial obchadza. akurat sa chystame von, takze snad opat vecer. pekny dnik. pa 😵

lubica69
9. feb 2009

Zuzka my sa nastastie drzime klop klop tak sapekne prejdite
My sme boli celý vikend preč Aj keď nás v sobotu na donovaly vôbec nepustili A včera som bola konečne aj cvičiť po strede absencii

bibka333
9. feb 2009

ahoj baby jarka ma virozu ze nie chripku ale teploty mame stale okolo38 ☹ a pani doktorka ma nepotesila ze to moze dostat aj adrian elisku mam drzkat co najdalej ze ked je kojena tak by nemala ochoriet tak uvidime ivka a na mazorniku ze zavreli skolu?

domulienka
9. feb 2009

ahojky,no tieto vykyvy pocasia ,same choroby,u nas zatial nic nastastie .Tak len nak Jarke teplota klesne,bude lepsie.Veru baby moje prisli cele vytesene ze maju chripkove prazdniny.Robili rano v skole prieskum chorobnosti a prekrocili limit ,kolko ziakov moze chybat,tu 110,tak maju prazdniny.Urcite bolo aj u dr,vela chorich deti,vsak?
Bibka,kolko ma Zuzky Sojkovej mala mesiacov? 🙂

zuzlik08
9. feb 2009

ozaj, ako sa ma zuzka sojkova, uz strasne davno sme sa nestretli

luckka
9. feb 2009

ahojte kocky 🙂
bibka tento tyzden by sme mohli vybehnut spolu von len zajtra pride starka, tak zajtra nie, ale inak mozem stale
a teda neviete co s tou Janetkou - caly? uz hadam porodila, dufam, ze nebude ako ja - o 14 dni neskor 🙂

bibka333
9. feb 2009

zuzka sojkova sa ma fajn a mala ma 5 a pol mesiaca lucka tak sa ozvy dufam ze sa nam to uz podari a o caly neviem

daniela84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka333
9. feb 2009

no lucka zistila som caly ma divcatko a ma 6 dni viac nic 🙂

domulienka
9. feb 2009

joj ci vam zavidim dievcata,vybehnut si von ☹ aj ja by som uz Domik pokocikovala.A ako sa jej vola mala,myslim Zuzkinu?
Reklama vsade.... 😝

domulienka
9. feb 2009

Bibka,dobrá FBI 🙂 🙂

daniela84
9. feb 2009

To nie j reklama ak chces mozes sa tam prist pozriet aj nemusis, nemyslim to ako reklamu som sama mamicka na materskej, ktora si takto privyraba je to moj obchodik a myslim ze ked si mozes kupit body za 85 sk a nie za 140 bolo by fajn sa o tom dozvediet

bibka333
9. feb 2009

ivka zuzkina sa vola natalka 🙂

domulienka
9. feb 2009

Bibka dik za info.
Ano kukala som uz v bazariku ,ceny mas dobre,nic v zlom len si myslim ze v bazariku si kazda mamina najde co potrebuje.

domulienka
9. feb 2009

A Caly gratulujem k malej Elinke,vsetko naj a drzte sa 🙂

bibka333
9. feb 2009

daniela a kde mas obchodik a to je ceska stranka?

daniela84
9. feb 2009

Ja som netvrdila ze si nenajde, ale niektore vec pouzite stoja to co u mna nove
a ja som sa nsazila len informovat
aja sm si tu velakrat nenasla co som potrebovala a niekedy som uz mala dost toho ze moja mala nosilen pouzite veci

lubica69
9. feb 2009

Ahoj babky
Tak Caly má dievku Elku?JEEEJ Gratulujeme
Tiež si inak nemyslím že sem patria odkazy na nejeké obchodíky a tak Ak niektorá z nás niečo potrebuje kukne do bazáru a nie sem len tak vpadnúť do témy a ponúkať!Môj názor
mamičky sa tu poznajú a diskutujú o aktuálnych témach takže sa mi to zdá aj nevhodné len tak
Inak babky čo ste dnes robili??,

domulienka
9. feb 2009

ahoj Lubka,dobre si to napisala:vpadnut do temy 🙂 no a uz to ma aj cierne na bielom od adminov.inac nasla som tu reklamu aj v Humennom.
Ako inac Sebastianko uz spinka?My uz spime.
No akurat som v sobotu myslela na Vas ze idete na Donovaly,to pocasie brrr 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre