Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
9. feb 2009

Babenky pozdravuje Vas Miska,ze ked bude mat viac casu tak sem kukne 🙂

zuzlik08
9. feb 2009

ahojte babenky, no aj my uz tvrdo spinkame. cez den to uz s tym nasim spankom ziadna slava, tak dufam, ze aspon noci sa nam nepokazia. asi nabiehame na novy rezim. ze aj my vitame malu elinku na svete a zo srdiecka im prajeme hlavne vela zdravicka

lubica69
9. feb 2009

Ivka malý ešte nebúva Dnes to máme tak trochu posunuté lebo ráno vstával až 10:15 😉 takže aj poobede išiel búvať neskôr a vstal o 18 takže teraz asi až okolo 21-22 😒 No ale mne to takto vyhvuje Spať skoro dnes aj tak nepôjdem Budú Zúfalé manželky 🙂 Takže si ráno aspoň pobúvame
Inak ani Zuzka z Valaskej tu dlho nebola,ze?

domulienka
9. feb 2009

Zuzka neboj,nepokazi sa ,nam spavala cele noci vkuse a trva to dodnes,len zas mame problem zaspat,driape sa zo spalne no uz chape ze musi spat
a kde je foto?

lubica69
9. feb 2009

Zuzka veď Terezka je ešte malinká na nejaký systém spania neboj ti príde Nám to tiež trvalo aj zaspávanie a tak No ale teraz našťastie Ok
Áno a foto 🙂 ???

zuzlik08
9. feb 2009

no neviem co sa stalo, no foto mi akosi samo od seba zmizlo, tak som ho tam znovu dala. my sme uz nejaky ten system mali, len uz asi budeme spinkavat menej ako doteraz, lebo mi sme take zvedavice, tak aby nam nahodou nieco neuslo 😉 . no nato, ze ma len 3 a pol mesiaca, sa mi zda, ze spinka uz cez den dost malo. dnes doobedu spala len pol hodku, tzv. nas rychloslofik, no a poobede v kociku nejake 3 hodky. doteraz prespala ovela viac, tak neviem, co sa s nou deje, ale myslim, ze zmena rezimu

domulienka
9. feb 2009

Zuzka rastie,je uz starsia je zvedava na vsetko,bude ti cim dalej menej spinkat cez den,u nas to bolo tiez tak. 🙂

bibka333
9. feb 2009

ahojte volako ste sa rozkecali a zuzka ani eliska nespinka tak ako spinkavala dnes spala do 7 hod potom az o 9 do 11 a poobede 15 30 DO 17 a to v kociku oni su uz starsie a uz sa skoro otocime z chrbatika na brusko dnes bola taka velka znaha ale est nic a nouickami kopka o dusu 🙂

zuzlik08
9. feb 2009

no ano, tak ona je fakt vynimocne zvedava. hrazdicka nas bavi uz asi len tak maximalne pol hodku a najradsej by sme boli na rukach, aj to nie stat alebo sediet na jednom mieste, ale byt neustale v pohybe, aby nam nahodou nieco neuslo 😅 . ok, babenky, idem aj ja pomalicky spinkat, nejak uz ide na mna unava. tak vam prajem dobru nocku

lubica69
9. feb 2009

No s tým spánavím máte pravdu My sme cez deň niekedy aj 4 hoďky teraz tak len 2 ale aj to je super 😉
Inak si predstavte že tie reklamy sú asi všade Aj na BB bola tak som ju dala zrušiť Veď my si sem nedovolíme ak náhodou niečo predávame...A takému tu cudziemu to blbé nie je 😠

bibka333
9. feb 2009

pa a dobru nocku

domulienka
9. feb 2009

no vsak,ono nie je zle si popri MD takto privyrobit ale takymto sposobom urcite nie,ja by som si to tiez nedovolila.A este sa ozvala ze to nieje reklama,presne bola vsade po regionoch a okrem nej este jedna s inym nickom.
Citala som si pravidla a myslim ze Zuzka preto sa ti fotka malej stratila,lebo na nej musis byt ty,tak ti ju asik vymazali 🙂

lubica69
10. feb 2009

Ahoj babky
Tak ako sa dnes máte???

zuzlik08
10. feb 2009

no s tym fotom je to asi tak, no budem tam uz musiet hodit nieco spolocne z mobilu, lebo z fotaku mam len s velkou kapacitou a tie mi tu nechce zobrat. skusala som si tu urobit aj album, no ani tam mi ich nezobralo. asi budem musiet prestavit fotak. my sme dnes boli celkom dobrucky (klop-klop) a aj sme dobre spinkali (klop-klop) a boli sme aj na chvilu vonku. no toto pocasie mi uz lezie riadne na nervy. keby som mohla ist lylzovat, tak by mi to az tak nevadilo, no takto mi to uz fakt ide na city. tak uz len dufam, ze znova coskoro vykukne slniecko a uz sa aj udrzi. a co vy ostatne? ako ste stravili dnesok? bibka, ako sa ma jarka, este ma teploty? ze ju pozdravujem a nech sa rychlo vylieci.

lubica69
10. feb 2009

My sme boli dnes na chvíľu v Br alelen na chvíľu lebo malý bol ako 100 čertov!Čo 100,200!Ale potom poobede zabuval Ešte búva tak bude dúfam lepší keď vstane 😉
A je u nás segra tak večer by sme chceli do kolibky na halušky do tej medzi BB a Br pri Nemeckej-Dubovej Je tam super Aj varia fajn aj ceny Už sme tam pár krát s mangelom boli 🙂

kvietky
10. feb 2009

Ahojte babenky, domulienka aj ja prajem tvojej princeznicke vsetko najlepsie k narodeninkam, vela zdravicka, lasky a nech vam rodicom robi veilkansku radost. Tie torty su super originalne aj ta tvoja vyroba - sikovnica, mna by asi take nieco nenapadlo aj ta marcipanova - krasna, sikovnica teta cukrarka.
Bibka ako je Jarke, uz je jej lepsie - nech sa rychlo uzdravuje aj vy sa drzkajte, myslim na vas stale, zajtra mi idu urobit ten test na tehotensku cukrovku - tak dufam, ze sa im z tej glukozy nepobliju.
Inak sa mame fajn - len nas pan doktorko si zlamal kompikovane ruku, tak dufam, ze do aprila bude fit, aby nas mohol odrodit.
Kovacikovske trojicky idu uz vo stvrtok domov, tak sa uz s nimi v Br mozno aj stretnete.
Ja budem o tyzden volat na MU ohladom tej opatrovatelky, tak som zvedava, ake vyjadrenie mi k tomu poskytnu.
Babenky tak sa mi vsetky drzkajte aj s vasimi pokladikmi, prajem vam pekny vecer, pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂

domulienka
10. feb 2009

ahojte ,Kvietky dakujem krasne za vins aj za pochvalu 🙂 torty/to ma internet inspiroval,nemozem ist von 😉 tak sedim za pc./Domik oziva kazdy den,uz sa vie aj zlostit a vydobit si svoje.
Som rada ze sa drzkate,nak to tak pokracuje az do terminu 🙂 drzkam palceky.
Lubka do tej koliby urcite aj my pojdeme,poculi sme ze dobre varia aj ceny su ok.tak si uzite vecer 😉
dneska bola u mna Bibka na kavicke a moj manzel pestoval Elisku tak normalne ta nasa mala ziarlila 🙂

domulienka
10. feb 2009

baby na babybazare som objavila inzerat,mlada rodina s dvojmesacnou dcerkou prosi o pomoc z Polomky,rozne veci do domacnosti oblecko atd.Z toho ide take zufalstvo ,ze rozmyslam s cim im pomoct.No ved nakoniec precitajte si to,dam sem link.
http://www.babybazar.sk/zbavte-sa-zbytocneho-id...

bibka333
10. feb 2009

ahoj kvietocky jarka uz nema teploty ale boli ju hrdielko 😒 no ivka citala som je to dost smutne rozmyslam a ja a mala spinkala este ci uz nie ja som detom vravela ze som bola pri tebe a o manzelovi a adko mi vravi mami a ten ujo sa nebal chytit elisku a ja mu ze nie ze ju aj pobozkal a on na mna zazrel ale nepovedal nic 🙂

domulienka
10. feb 2009

ahoj Bibka,no zalomila pred siedmou s flasou v puse a o osmej uz bola vyspata,teraz kuka s nami ordinaciu 😉 manzel hovoril ze aka bola eliska zlata on zboznuje taketo malinke babetka,vsak si videla 🙂 tak nak sa adko nehneva 😉

lubica69
10. feb 2009

Ahoj babky
Tak som si klikla na ten link Na tej stránke som bola prvý krát A inak tá mamička mi hneď odpovedala na moju otázku že z kade má net...
Tiež by som jej rada pomohla

domulienka
10. feb 2009

lubka inac je to super stranka,aj diskusie,ale viac chodim sem 😉

domulienka
10. feb 2009

Ozi ake boli halusky,Lubka?

lubica69
10. feb 2009

No Ivka tak halušky nakoniec ničMalý vstal až po 17 a už bola ajtma aj dosť pozde a hlavne veľaaa snehu ☹
Sa nám užnechceloanisneh odpratávať....Takže nabudúce 😉

domulienka
10. feb 2009

joj babenky taka som vytesena,prisla som konecne na to ako zmensit fotos,musela som to sem hned napisat,Bibka ,Zuzka ...cez den ideme na to,pa 🙂

lubica69
11. feb 2009

Ahoj babky
Ivka načo idete cez deň...???
A čo dnes robkáte?My akurát búvame Boli smevon A keď vstaneme ideme na tú hudobnú

domulienka
11. feb 2009

ahojte,myslela som ze ak budete chciet,ktore neviete zmensovat fotky tak ze som napisem postup. 🙂
My sme dneska riadili,zapriahla som aj baby,tak sa gruntovala obyvacka.Navarili sme si polievocku a sosovicovy privarok.Mala sa akurat zobudila,tak ked sa napapka tak pojdu vsetky tri von na sankach.A ja budem tu 😉

bibka333
11. feb 2009

ahojky ivka tak napis ako sa z mensuju fotky.lubka ja soli s om doobeda varila a ties trochu riadila a poobede sme sa boli smalou prejst a vecer idem asi zehlit baby jarka ma zase teplotu a boli ju hrdlo volala som dokine ze ak to do piatka neprejde ze mame prijst 😒

domulienka
11. feb 2009

nedalo mi v noci spat,vyguglilo mi viac sposobov no tento je najlepsi velmi jednoduchy.Tak babenky skusajte.
Vytvorte si novu zlozku najlepsie na ploche.
Do vyhladavaca zadajte:www.imageshack.us
objavi sa stranka,kliknut na Prechadzat a vybrat fotku
Pridat hacik u Resize image a vybrat vpravo ziadanu velkost fotky/tie su nahrate,len potvrdit/
kliknut na Host it a cakat/az sa fotka nahra/
potom myskou zarolovat dole a kliknut na Show image to friends/je to vpravo dolu/
objavi sa zmensena fotka,kliknut na nu pravym tlacitkom na mysi a vybrat :ako ulozit....
A sup s nou do novej zlozky 🙂

zuzlik08
11. feb 2009

nooo, domulienka, pochvala za tie fotecky. hned vecer, ked bude klud, vyskusam. sa ti vcera nedalo spat alebo co, ze si tak dlho zavislacila... 😀 . ale mas za to veeelku pochvalu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre