Budeme mamičkami v októbri 2012

marianka0101
25. jan 2012

Cela nedockava zakladam tuto skupinu,zatial neviem ci sem patrim, ale velmi by ma to potesilo. Menzes ocakavam-vlastne neocakavam 2.2.2012. Kto je na tom podobne? 😉

veronikani
26. mar 2013

@betis84 aj my vážime 7 kg 🙂

betis84
26. mar 2013

@veronikani a kolko mala ked sa narodila moja mala 3020g a 51cm doktorka povedala ze rocna by mala mat 10kg ale to bude mat urcite viac gulicka 🙂

veronikani
26. mar 2013

@betis84 jooj aj moja bude mať viac 🙂 mala 3100 gr a 48 cm

betis84
26. mar 2013

take nase gulicky 🙂 papa dobre ked jej idu zubky?lebo moja nie vymysla

veronikani
28. mar 2013

@betis84 príkrmy spapá ale odmieta mi vypiť mliečko, vždy tam niečo nechá a hrá sa s dudlom 🙂

betis84
28. mar 2013

@veronikani presne ako moja 🙂 su to spekulanti maly 🙂

anjelik33
15. apr 2013

Ahojte chem sa vás niečo opytat, kedze som dnes bola s malou na kontrole u neurológa a poslal nás na rehabilitáciu koli tomu ze sa mala este nevie sama posadit tak ci sa vam deticky posadia uz same lebo mne sa to nejako nezda sedi ked ju posadim pretaca sa a je podla mna dost sikovna tak ju nechcem zbytocne trapit cviceniami . Dakujem

annie6
15. apr 2013

@anjelik33 my uvidime na poradni co a ako,tiez mi lekar spominal, ze ked nebude sediet, tak nas posle niekam na kontrolu, prip. cvicenia, a tiez sa vie pretocit alebo tak, neviem preco by uz mal vediet, aj sediet

anjelik33
17. apr 2013

ale ona sedi ked ju posadim len sa sama z lahu nevie posadit a vraj by sa mala co sa mi nezda no uvidim co nam povedia na rehabilitacii

zuskamagic
17. apr 2013

@anjelik33 ja sice nie som lekar, ale podla mna to ten vas lekar trochu prehana, naozaj nevidim dovod na to aby sa pol rocne dieta vedelo same posadit, ked si pozries aj nejake clanky o tom ,tak povacsine sa pise, ze je OK ak sa dieta posadi kludne aj v 9 mesiacoch a ze ho do toho praveze netreba nutit, malo by sa to prirodzene naucit same ... moj starsi syn vedel sam chvilku sediet (ked som ho posadila ja) ked mal asi 7 a pol mesiaca a naozaj samostatne sa posadil az ked mal vyse 9 mesiacov a nasa doktorka na to nepovedala ani slovo a mna ani nenapadlo, ze by to nemalo byt v poriadku .... moj mladsi syn bude mat v nedelu 7 mesiacov a ani nahodou sa nevie sam posadit a ja ho sediet ani nedavam, jedine tak do kresielka a pod. kde ma oporu, ale to vlastne nie je "sed" 😅

althejka
17. apr 2013

Zdravoim oktobrove maminky 🙂 Dnes po pradni su miery nasho krasavca 8300 g a 70 cm. tiez nesedi, este sa ani neotaca,ale doktorka sa smiala,ze to je uplne normalne a nech ho nenahanam :o)lebo inak mu iba budem zbytocne kazit chrbticu. takze ja si tiez myslim ze rehabilitacia je trocha cudne reisenie toho,co je este uplne normalne.

anjelik33
17. apr 2013

aj ja som toho nazoru tak dakujem

dede28
18. apr 2013

@anjelik33 no moj syn mal teraz 15. tiez pol roka a tiez este sam nevie sediet,ked ho posadim tak trosku vydrzi,ale este sa kyve z boka na bok,nevydrzi pevne sediet 🙂 🙂 a nemyslim si ,ze mu treba nejaku rehabilitaciu 😎 😎 😎

anjelik33
19. apr 2013

Tak boli sme dnes na rehabilitacii a vraj je uplne v poriadku dokonca este robi niektore veci co robia starsie deti tak mam dusu na pokoji.

trasko
24. apr 2013

juj ako strasia niektori doktori!aj nas mal 14teho 6mes a nema pevne sedenie.xexe a na bruchu sa plazi dozadu.zubok nemame.nie a nie sa ani jeden prerezat.a to mu ide 6naraz.katastrofa aky je nervozny.poradnu sme mali v marci a to mal 9kg a 72cm.valibuk nosi oblecko 9-12mes.a dalsiu nam dala az 16maja.to obaja chalani aj odbery a starsi aj ockovanie.uz sa tesim na ten plac.

dede28
28. apr 2013

@trasko a to ako si zistila,ze mu ide 6 naraz?moj ma tiez pol roka,este ani jeden zub,no ale urevany je paradne,aj okusuje vsetko,ale ci mu ide nejaky zub,tak to netusim 🙂 😀

trasko
29. apr 2013

dede28@ ked pozries do pusinky tak vidis zdurene cervene dasna ..... tak som to ja veru zistila 😉😉))))))

betis84
18. máj 2013

ahojte tak nam dnes vysiel prvy zubok 🙂

jajkaa0011
26. máj 2013

ahojte chcem sa vas opytat ako vase deticky prejavuju nevolu resp mam si robit starosti? moja mala si niekedy chyta hrudnik pritahuje nozky k telu a hlavku dava na bok k tomu vydava zvuky akoby tlacila toto robi ked lezi a uz sa nechce hrat alebo ked nechce lezat alebo chce spinkat, akonahle ju vezmem na ruky alebo s nou zacnem saskovat je vysmiata a v pohode. tak neviem ci je to iba nejaky prejav nevole alebo si mam robit starosti

dede28
5. sep 2013

ahojte,nejak to tu stagnuje 🙂 🙂 no ako??maju uz vase deticky prve krocky za sebou???ja sa musim pochvalit,moj syn bude mat 15.septembra 11 mesiacov a vcera uz saaam presiel cely byt,sice ho este trosku mota 😀 😀 ale zvladol to na 1 😎 😎

annie6
5. sep 2013

@dede28 nas bude mat rok, ale sam este nieeee 😀 ked ho niekto chyti za ruky, skor beha ako chodi, ale nozicky ma stale take vselijake 😀

erika_rika
11. sep 2013

@annie6
@dede28 no ja so tu dlllho nebola. Nas Damian bude mat 11m 17steho, a vie sa postavit pri gauci a tak. Vasi su sikovnejsi, poviem to Damimu, mozno ho to nakopne 🙂 A Aj sa vas opyta, ake cislo, velkost topanok kupujete a ake dlhe nozicky maju vase deti v cm. dakujem

dede28
11. sep 2013

@erika_rika nooo ja neviem aku dlhu ma moj syn nohu v cm 😉 😉 ale topanky mu kupujem 18 alebo 19,musim skusat,vela aj od strihu topky zalezi 😎 😎

trasko
17. dec 2013

xixi kukam,ze vsetky deti uz behaju,tak nie je cas sem tuk.xixi...my mame doma totalny ohen!nezastane len ked zaspi 😉) a k tej velkosti topanociek nas valibuk mal 14oktobra rok a topanky ma 23ky kua a vazi takmer 15kg

dede28
21. dec 2013

@trasko nooo,tak pekny valibuk je 🙂 😉 moj ma 14 mesiacov a ma asi 11kg.MOJ TIEZ JE RIADNE ROZLIETANY 😀 😀

bar12
13. jún 2014

ahojte mamicky, zacinate uz niektore s odplienkovavanim, alebo este nie?

anjelik33
13. jún 2014

ahoj my sme uz tri tyzdne bez plienky sem tam sa stane este nejaka nehoda ale vascinou co sa tyka kakania s pisanim nieje problem. 😉

bar12
13. jún 2014

@anjelik33 jeej to je super! A zacali ste s holou prdelou po vonku alebo vnutri bez plienky obleceny? Ale na noc este mate ci? Dakujem 🙂

anjelik33
13. jún 2014

@bar12 no skusala som s holou prdelkou po dome aj vonku ale to pisala kade tade tak som jej dala gatky aby si aj uvedomila ked sa popisa ale na nocnik velmi nechce skor na zachod alebo na travicku .Ano na noc este davame aj na obednajsi spanok aj ked ten ma uz vacsinou suchu plienku a vypisa sa ked vstane ale radsej este davame.Ale naucila sa to cca za tyzden.

bar12
13. jún 2014

@anjelik33 ano aj moj ked ma holu, tak cika kde ho napadne a nerozmysla nad tym, takze mu teda nieco obleciem a uvidime 🙂 dakujem pekne, nech sa vam dari 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre