• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Býva tady někdo v Maďarsku, kousek od Bratislavy?

9. februára 2015 
@ivkamo ahoj, neviem ci je to pre teba aktualne, ale rada sa zoznamim, mam 4 tyz. synceka
18. dec 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ahoj pozeram na tuto stranku a hladam kamaratov pre svoju 7 mes dcerku som z rajky.
14. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nejaka mamicka z dunakiliti? mam 5 mesacnu dcerku a hladame kamaratku. :slight_smile:
14. jan 2012 o 17:40  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@somewhere_33 no, ked sa bude dat, radi sa stretneme
14. jan 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, sice ani ja ani mm nevieme po madarsky tiez planujeme kupit domcek v rajke mame 2 rocneho chlapceka no kym sa prestahujeme uz bude mat skoro 3 a tak rozmyslame ako poriesit skolku. ake mate skusenosti so skolkou priamo v rajke? a v cunove? a je v rajke pre deti nejake ihrisko ci ine aktivity (nebodaj materske centrum )? dakujem za kazde info
este ma napadlo...ako je to s poistenim, zasielanim posty atd. nie je jednoduchsie ponechat si trvale bydlisko napr. u rodicov na slovensku?
18. mar 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebovala by som info k bývaniu v Maďarsku:
- ako je to s trvalým pobytom, v prípade, že predám byt v BA a nechcem sa k nikomu prihlasovať na trvalý pobyt?
- ako je to s možnosťou chodenia do školy v BA (pokiaľ sa odhlásim z trvalého pobytu na SK), pokiaľ pracujeme v BA, dane odvádzame na SK
- ako je to s doktormi?poskytnutie akútnej zdravotnej starostlivosti? ostane mi slovenská kartička poistenca?
- ako je to s prihlásením auta? (je potrebené prehlásiť auto na maďarské EČV?

Ďakujem za každú odpoveď
19. mar 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1974
ahoj lucia, my sa chystame stahovat do dunakiliti. mam 15 mesacnu dcerku ... mozeme sa nakontaktovat. pozdravujeme.
18. sep 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj budem moc rada a kam presne? moja mala ma teraz 13 mesiacov tak by mala kamosku a mame tu este dvoch chlapcov v podobnom veku. je tu fajn klud isto sa ti bude pacit .vsak aj na kavu dobehni niekedy....tesime sa ako sa volas ?
19. sep 2012 o 13:44  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky prosím neviete mi poradiť? Potrebujem totiž zistiť či by bolo možné si nechať zasielať balíky doporučene na moje meno priamo na poštu do Rajky a tam si ich potom prísť vyzdvihnúť osobne. Myslím to tak, že ako adresu na doručenie by som uviedla svoje meno a priezvisko ale adresu by som zadala nie moju ale priamo adresu pošty. A ak by to bolo možné, tak keď mi pošlú balík doporučene tak do koľkých dní ho tam musím prísť vyzdvihnúť aby ho neposlali naspäť,,,,,,,,, a potom tam stačí prísť iba s mojím slovenským občianskym preukazom a mi to vydajú bez problémov???

Ďakujem za každé info
20. mar 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ti, co byvate v Rajke, co povazujete za najvacsie negativa?
22. máj 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej baby, s priatelom sme prave kupili dom v mosoni a od augusta sa stahujeme:slight_smile: hladam babu z okolia na klebetenie, grilovacky atd:slight_smile:
6. jún 2014 o 14:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominidi Ahoj, my bývame v Hegyshalome, len 8km od Mošoňu. Kľudne napíš, ak ešte hľadáš niekoho na kafíčkovanie :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2014 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravimeee kto tu je z hegyeshu??:slight_smile: chcel by som naajst malej niakych partakov :slight_smile: snaad niekto ozveee
26. nov 2014 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooo zeny z Rajky hlaste sa mi!!! :P
11. dec 2014 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, silno uvazujeme s mm, ze si kupime pozemok v Rajke..vedeli by ste mi povedat + a -? Po madarsky vieme, takze s jazykom nemame problem... ako sa tam byva? dochadzanie do Ba?
9. feb 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok