Bývanie v Pezinku

nelka22
14. sep 2012

ahojte babulky potrebovala by som poradit
Chceli by sme s manzelom kupit byt v pezinku a hladame vhodnu lokalitu ktora cast pezinka je taka oblubena kde sa dobre byva dakujem

atomica87
16. sep 2012

@nelka22 zalezi od toho, kolko do toho bytu chcete investovat

nelka22
autor
16. sep 2012

noo chceli bysme takdo 90 000 eur len si nevieme vybrat lokalitu mi sme obaja z oravy a manzel pracuje v ba -raca tak hladame nieco blizko

dadka212
16. sep 2012

@nelka22 ak v PK tak na juhu

prettybaby
16. sep 2012

stary dvor, juh, muskat .)

nelka22
autor
16. sep 2012

noo skusi kuknut na nete dakujem

nelka22
autor
16. sep 2012

@dadka212 na juhu fajn ale nieco konkretnejsie

iviatko
16. sep 2012

mna vsetci strasili severom.. byvali sme na muskate a mali sme dvojizbak...chceli sme vacsi a nasli sme na severe pri kupalisku za skvelu cenu prerobeny byt, na tretom poschodi... Bytovka sice vyzerala strasne, ale momentalne zatepluju, uz aj my budeme mat peknu fasadu 🙂 a som spokojna...neviem, co maju prosti severu vsetci, je tu fajn priroda na skok, byvame na okraji, nie priamo tam, kde je bytovka na bytovke...ale zas tie deti maju blizsie do skoly, skolky...ja som spokojna veru.

ivana.natasha
16. sep 2012

v Pezinku určite Juh- sever je takmer bez MHD, muškát tiež, ak nemáte auto, respektívne dve, tak je to ťažké. starý dvor je ešte dobrý, ale osobne by som tam nebývala. ja som hľadala iba na Juhu, tu som aj vyrastala, a kde by som bola ochotná ešte bývať v Pk je Zahradbami, a ak si všimneš, tak v PK je najviac bytov na predaj na severe, lebo tam sa ťažko predávajú, lebo je to od ruky, ale na Juhu nájdeš tak dva max tri byty v každej kategorii, takže aj toto je podľa mňa ukazovatel. inak v Pk je všade blízko, všade dôjdeš aj pešo, ale myslím, že po práci, keď si unavená, sa ti nebude ešte chcieť šlapať 15 minút domov, keď môžeš byť do 2-3 minút už doma. aj toto by malo byť to na čo sa zamerať, inak škola a škôlka je blízko, aj obchody na Juhu.

dadka212
17. sep 2012

@nelka22 neviem čo konkrétnejšie, chceš 😀 ja som bývala na bystrickej sídlisko Juh a byt sme predali novo komplet prerobený za 85000 3 izbový, velká kuchyňa, 2 balkony, pivnica, nákladný aj osobný výťah, bezbarierovy....a je tam aj kopa prisťahovalcov z Oravy, východu....majú tam ani neviem ako to nazvať "komunitu"?? oni sa dosť spolu bavia, navštevujú, strážia si deti....sú tam aj 2 detské ihriská jedno pre väčšie deti, jedno oplotené pre menšie deti....
na sever by som nešla, bývala som tam zopár rokov....bývajú tam ešte nejaké moje spolužiačky (na severe som vyrastala, chodila do školy) a potvrdili mi, že bývanie tam nie je bohviečo....na Muškáte ak chcete nový byt, tak sú dosť nekvalitne postavené a ani neviem či je tam nejaké detské ihrisko 😅 , starý dvor neviem, ale vyzerá fajn, čisto aj pekné ihrisko, Za hradbami, väčšinou starší obyvatelia ale tiež je to tam celkom fajn a blízko do mesta no drahšie byty...

heli78
23. okt 2012

Ahoj,,, ja osobne bývam na severe a maximálne mi to tu vyhovuje, mám to s malým 2 minúty do škôly a o rok to bude mať synček 3 minuty do školy, okrem toho sídlisko sever má supermarket, lekáreň, pekáreň, poštu, ... čo iné sídliská neposkytujú a do mesta do práce to mám 15 minút pešo, čo je fantastická prechádzka, okrem toho robím v Pezinku reality, vedela by som Ti poradiť viac ... ohľadom cien, ktorú bytovku áno, ktorú nie a prečo...

livluv
14. nov 2012

@nelka22 ber na vedomie, ze na Muskatovej su socialne byty z ktorich je casto pocut krik a placuce deti...navyse banda narkomanov, ktora sa stretava u susedov nad nami.(Muskatova 6) - zufalstvo!! Som rada, ze sa coskoro stahujeme. Inac to vyzeralo na celkom slusne sidlisko. Tiez je celkom narocne prejst v rannej spicke celym Pezinkom, smer Bratislava. Povodne sme chceli byt v Silvaniu, ale tieto zalezitosti silne zavazili na rozhodnuti odist, co najdalej z Muskatu.

katavinka
25. jan 2013

Ono je to podľa mňa veľmi individuálne, @livluv narkomani sú v dnešnej dobe kdekoľvek.., neverím, že ostatné sídliska v Pezinku sú "čisté". My sme bývali na Severe a nemôžem sa sťažovať, všetko sme mali na skok a takisto spoj do BA priamo zo sídliska.

katavinka
25. jan 2013

My tiež už dlho hľadáme nové bývanie a veľmi neradi by sme šli z PK preč. Je jedno na čo sa spýtame, každý má úplne iný názor, každému niečo vadí.. niekto si nevie vynachváliť byty na D. Sandtnera alebo Muškáte, druhý povie, že by tam nešiel ani zadarmo...a takto dookola. Začarovaný kruh.

tatijiana
22. jan 2014

@katavinka Mozem sa oyptat ako je to v Pezinku so zapchami smerom do Ba a spat? Je to skutocne take zle ako vsade citam? Ja pracujem na Racianskom Myte, manzel v Poluse a zvazujeme kupu bytu v Pezinku.

cecil36
18. feb 2014

@tatijiana ak chodis v spicke do prace, tak sa priprav na hodku cesty....

mimla
18. feb 2014

Ja bývam v Modre a chodím cez Pezinok, lebo tam mám jasle, Z jaslí som na Šafárikovom námestí ráno niekedy až za dve hodiny, ale zvyčajne je to tak hodina a pol. Naspäť mimo špičky som za 35 minút v Modre, teda o dve obce ďalej.. Ak nechceš stvrdnúť v zápche treba ísť skutočne skoro ráno. Najlepšie po diaľnici. A úplne najlepšie je ísť na pezinskú stanicu, tam zaparkovať auto a ísť vlakom. Stále to však nie je také hrozné ako keď som svojho času chodila opačným smerom - ako sa ide napríklad na Bernolákovo. To boli horšie zápchy.

atomica87
14. máj 2014

@nelka22 jeeej, teraz kukam ze ste z oravy. Kupili ste? Aj my sme z oravy 😀 😀 😀

nelka22
autor
14. máj 2014

kupili pred pol rokom na novomeskeho byva sa nam super sme spokojny len dufam ze aj susedia su s nami spokojny mala ma obcas svoje chvilky tak robi bordel ale inak v pohode aj susedia su fajn zatial sme stretli len zopar ale aj ty su mily. ja pochadzam zo zakamenneho a manzel je zo sniny taky mix a co vy kupujete ci ste kupily a odkial si pekny vecer

juranka
15. júl 2014

Ahojte, davam sem ponuku 🙂 ak by mal niekto nahodou zaujem zkraslit izbicku vasim drobcom, som ochotna namalovat obrazok na stenu podla vasej predstavy 🙂

velkacica
15. júl 2014

@nelka22 čím "obľúbenejšia", tým drahšia 😀

sisamato
11. nov 2014

Ahojte,
zvazujeme buduci rok kupu nehnutelnosti v okoli Pezinku. Chcela som sa vas ale spytat ci mate nejake skusenosti s kruzkami pre deti, tanecny atd. Dakujem.

toty
25. mar 2015

HĹADAM PODNÁJOM 1 až 2 izbový byt lokalita Juh, Starý dvor max. cena 350eur/ mesiac s energiami. Dlhodobo.

martina054
27. júl 2015

Ahojte mamicky neviete o niejakom podnajme v Malackach a okoli najlepsie by bol 2-izbovy byt alebo niejaky domcek moze byt aj dedinke dakujem

tniko
9. nov 2015

Na starý dvor určite nie 😀 fuuuuj

silviamoravcova
6. máj 2016

POZVÁNKA
Základná umelecká škola E. Suchoňa Pezinok a EURO DEŤOM n.f. Vás srdečne pozývajú pri príležitosti sviatku Dňa matiek - na Benefičný koncert s názvom: KVIETOK PRE MAMU ♥

Tento koncert je prekrásny, koná sa každý rok, avšak tentokrát bude niečim výnimočný. Prvýkrát na ňom zaznie HYMNÁ Euro deťom n.f., ktorú zhudobnili pedagógovia ZUŠ E. Suchoňa Pezinok a naspieval detský zbor. Okrem toho na Vás čaká množstvo hudobných vystúpení detičiek, venované s láskou všetkým maminkám ♥

Príďte s nami osláviť tento krásny sviatok:
dňa 11. mája 2016 /streda/ o 18:00 hod. - Dom kultúry Pezinok - spoločenská sála.
/Vstup voľný - dobrovoľné vstupné/

silviamoravcova
18. máj 2016

Deti spievajú pre svojich kamarátov z nadácie Euro deťom.

Prvýkrát táto skladba odznela na Benefičnom koncerte ZUŠ E.Suchoňa v Pezinku s názvom: "Kvietok pre mamu". Koncert bol venovaný všetkým mamimkám, aj maminkám našich detičiek z Euro deťom n.f., ktoré sa s obetavosťou a láskou starajú o našich anjelikov, za čo si zaslúžia obrovský obdiv a úctu.
Autorkou textu je Martina Jančovičová, skladbu zhudobnil pedagóg ZUŠ E.Suchoňa Pezinok - Marián Mráz a nacvičila s detským speváckym zborom p. Eva Rosenberger, za čo im patrí obrovská vďaka. Ďakujeme veľmi pekne p. riaditeľke Márii Neuzerovej, že nám tento projekt umožnila zrealizovať.
Najviac sa však chceme poďakovať z celého srdiečka - DEŤOM, ktoré hrali a spievali túto skladbu s obrovskou snahou a láskou, pre svojich kamarátov z EURO DEŤOM n.f., pre všetkých ľudí s veľkým a dobrým srdcom, za čo si aj zaslúžili na koncerte veľký aplaus. Veď napokon posúďte sami.
"Pridaj sa k nám, spojme sily a pomôžme spoločne tým, ktorí to najviac potrebujú." ĎAKUJEME.

www.eurodetom.sk

POZRITE SI VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=Vx1zSRe9tm8
didi123456
14. jún 2016

Vieš čo, to je ťažko ti takto povedať. Pezinok zas nie je najmenší a záleží taktiež aj od toho kde je tvoj strop, čo sa peňazí týka. Býva sa každopádne dobre kde len chceš a kde si spravíš ten svoj "domov". A ešte je dôležité aby si mala dobrých susedov. Bohužiaľ to je vec, ktorú veľmi neovplyvníš. Ja som sa sťahovala pred troma rokmi aj vďaka tejto stránke http://www.topreality.sk/vyhladavanie-nehnuteln... a zhodou okolností, som vychytala neskutočne super susedov. Lepších som si azda ani priať nemohla.

alinko11
10. júl 2017

Ahojte baby som z vychodu a chcela by som sa odsťahovať na západ strašne sa mi pači Pezinok. Mam 2 deti som rozvedena. Neviete niekto o nejakom 2 izbovom byte do prenájmu ? Ďakujem

fialkaann
22. okt 2018

Ahojte, tiez riesime tuto otazku. Kupujeme byt a najlepsie nam vychadza ist byvat do Pezinka. Ale kedze sme tam nikdy nebyvali a znamych mame len v Limbachu v dome, tak by som rada aktualizovala tuto otazku. Kde kupit byt v PK? A ako sa vam tam byva, ked nieste v dome, ale v byte? Aj tak byste nemenili za BA či iné mesto? ........ Dakujem =)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre