December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adaa
2. apr 2009

slunce vitaj.. je to tuuuuu 😀 😎
Rybecka juu, tak skus dlhu prechadzku 😉 drz sa 🙂

k.a.t.k.a.
2. apr 2009

my sme dnes boli asi 5 hodin v zoo 😝 😵 uplna parada aj bufet funguje a vsetky zvierata tiez 😀

aktak
2. apr 2009

to je pocasie 😎

adetka
2. apr 2009

ja som dnes bola cely den s Mirkou... rano som ju dala ostrihat... potom sme dve hodiny behali po vonku... obed... daklsie tri hodiny vonku... plavanie... som znicena... ale citim sa skvellleee... 😵 ... plna sila na dva dni prace a studia 😒

kiwuska
2. apr 2009

aj my sme si uzivali slniecko vonku. juj konecne je tu jar.
neviete co je s rybeckou?

adaa
2. apr 2009

uplne super, dufam pocko vydrzi 🙂 Zoo by som aj ja kukla, musime poriesit. Este sme ale neni uplne fit 😒

adaa
2. apr 2009

SAK ALE RYBECKA UZ MA NOVE FOTO BABATKA!!!!! Je to asi maly Ondrejko nie? 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kiwuska
2. apr 2009

ozaj, nove babetko, vitaj, vela zdravia, stastia,nech sa ti tu paci, a rodicom velka gatulka

aktak
3. apr 2009

rybecka gratulujeme k stvrtemu clenovi 😵 ta tu zhaname a ty v porodnici 😀 nech ste zdravi a nech malicky krasne rastie 😉

adetka
3. apr 2009

rybecka.... blahozelame k Ondrejkovi... nech ste vsetci zdravi, veseli... a nech maly rastie a pekne spinka 😉

olianko
3. apr 2009

rybecka aj my blahozelame 🙂 Maly Ondrejko nech vela spinka, papa a hlavne nech je zdravucky 😉 😵

lucxy
3. apr 2009

aj my blahozelame 😵 nech je vsetko tak ako ma byt 😵

sisinka76
3. apr 2009

jeeeeej, to je super sprava 🙂 😵
aj my sa pripajame ku gratulacii a zelame najmä vela zdravicka a vela mliecka maminke 😉

masinka
4. apr 2009

Rybecka gratulujeme 😀 😀 😀

adetka
4. apr 2009

ako pozeram... tak vsetky veselo vikendujete... ja som dopoludnia prednasala externym studentom... teraz som sa najedla... a utekam za Mirkou a manzelom na ihrisko... pekny den vsetkym... a novorodeniatku zvlast 😉

elise
4. apr 2009

rybečka gratulácia aj od nás hlavne vela zdravíčka 😵 😵 😵 😵
lukasko má zápal stredného ucha tak do kontroly do pondelka nemôže ísť von a vonku bolo úplne úžasný letný deň 😀 😀 teploty našťastie užnemá berie antibiotiká každých 8 hodín kvapky proti kašlu a kvapky do uška. ale znáša to hrdinsky vraj to bolo začiatočné štádium a jeho neutíchajúci kašel bol zo zapáleného uška 😒 v pondelok ideme na orl kontrolu dufsm že to bude už v poriadku. takže tá zmenáren bude v nedelu týžden po velkej noci 19.4.09 😀

ninocka
4. apr 2009

caute
vsetkym tehotko ...gratulujeme...a aj babetkam..

lucxy
5. apr 2009

tak nech ste coskoro fit,,,,a kuknem tu zmenaren 🙂 dobre ta urobili 🙂 elise ty mas aky pocit zo zmenarne?

elise
5. apr 2009

lucxy citila som sa v ten den skvelo 😀 kopec výborných ludí a normálne som relaxovala aj ked som bola 12 hodín na nohách sedela som len ked ma líčili a robili vlasy, v oblečení mi dodali trochu odvahy a kopec vecí mi poradili čo s vlasmi a ako sa mám líčiť takže to bolo také poradenstvo. ja to vnímam ako pozitívnu zmenu aj v práci to ocenili že k lepšiemu a aj manželovi sa viacej páčim. 🙂 🙂 🙂

aktak
5. apr 2009

aka ryza je "naj"zdravsia, najvhodnejsia detom aj dospelym? mne strasne chuti parboiled od Largis (nie sackova) ale neviem ci je lepsia ako biela napriklad, alebo ci len naturalna je zdrava, ak sa vyznate poradte dik 😉

olianko
6. apr 2009

Ahojky! Dobre ranko 🙂
Tak dufam, ze ste mali krasny slnecny vikend 🙂 my sme boli so Saskou na kolotoci a velmi sa jej pacilo.Ani domov nechcela ist.A dnes rano ked sa zobudila tak hned sa pytala ci pojdeme na kolotoc 😕 🙂
akatka urcite je lepsia natural ryza lebo nie je cistena a v tych supkach je vela vitaminov a je lepsie stravitelna 😉

aktak
6. apr 2009

oli ja viem ze natural je najlepsia, ale ked mi ju nechcu hladam co najlepsiu inu 😉

k.a.t.k.a.
6. apr 2009

Miska je prijatááááá do skolkyyy 😵 😵 😵

lucxy
6. apr 2009

ahojte,,no aktak najlepsia je ta natural taka tmavsia,,,,viem ze ked sa ma drzat ocista tela tak sa tiez ma jest tato a nie biela,,,,,ja mam teraz doma pravu jasminovu,,,,,, 🙂
katka tak supis ze ste prijaty 🙂

adaa
6. apr 2009

Aj my rybeckynej rodinke gratulujeme, nech ste vseci zdravucky 🙂
My jeme bielu ryzu, ale asi by som mala pouvazovat ako vas tu citam 😉
Miske aj rodicom gratulujeme za skolku 😀
Ja mam zitra utz tak uvidime.. mozno uz aj pohlavie bude 😅 Inak sa mame fajn, choroba na ustupe, ihrisko plne deti.. secik jak ma byt a kupili sme byt tak sa vytesujeme 🙂

aktak
6. apr 2009

opakujem otazku 😀 co viete o parboiled ryzi? (nie biela nie natural)
pripadne ktora je z tych zdravsich okrem naturalnej? jasminovu nepoznam 😅 🙂

kati super 😉
adaa tak budeme zajtra zvedave co ti povedia 😵

sisinka76
6. apr 2009

aktak, co ja viem, tak parboiled ryza je vyzivovo rovnaka ako ta natural, lebo pri jej uprave / akej presne, to neviem 😀 sa tie dobre a vyzivne latky dostavaju do ryze, takze tato ryza nemusi mat "supinky" a je aj tak zdrava 😉
u nas ju papame, ja mam rada aj tu natural, ale muz a Samko ju nechcu, vraj smrdi 😖
a odporucam, skus tu jazminovu, ta je supeeeeeeeeer, ale cenovo dost draha ☹

katka, gratulujeme velkej skolkarke 😉

adaa, kde ste kupili byt, v ktorej casti BA? to je super. ale mne by sa teraz stahovat nechcelo, tak pevne nervy zelam 😉

oli, aj my sme v nedelu nechali na kolotoci "par euracov" 😀

masinka
7. apr 2009

my sme sa boli kolotocovat v sobotu 😀
neviete dokedy tu tie kolotoce budu ?

aktak
7. apr 2009

my mame pod oknami cirkus, chodime okolo konikov a dnes snad pojdeme aj blizsie a uvidime aj ine zvieratka 🙂 inak cirkus moc neschvalujem 😖
neviete ci bude zoo otvorena teraz cez sviatky?

adetka
7. apr 2009

akati... neviem... a tiez by ma to zaujimalo... idem s Mirkou k nasim... sice ja takmer cele sviatky budem pisat... ale nasi by mohli so slecnou zajst... viem, ze Ikea ja otvorena (okrem nedele)...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre