December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
3. jún 2008

janka ked kupis naprikladk kvalitne sandalky, moze ich mat v teple vonku a v zime dnu takze ich vyuzijes urcite
my mame teraz 21ky, v roku sme mali tusim 18-19ky

lucxy
3. jún 2008

mysim si ze s tymi topanockami je to individualne asi sa to neda dopredu kupit
🙂

aktak
3. jún 2008

lucxy kazdopadne je to risk, asi je lepsie ked sa skusaju, deticky maju rozne nozky, siroke, uzke

som sa nepochvalila, ze som dnes obhajila semestralny projekt, znamku este neviem, ale kedze mam uz aj vsetky skusky tak mi dnes oficialne zacinaju prazdninyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

aktak
3. jún 2008

adamko sa vyhadzal, cervene fliacky ma na brusku aj chrbatiku...rano papal domace jahodky.....zeby z toho? 🙄 (uz predtym jahody skusil a vtedy nic nebolo 🤐 )

janka1874
3. jún 2008

Ahojte ďakujem za všetky príspevky ja viem že to treba skúšať ale je mi ľúto nechať prepadnúť taký kupón na 50% zľavu a teraz máme len 5 mesiacov a také malé topánočky tam nemajú 🙂
ešte raz Vám všetkým ďakujem

k.a.t.k.a.
3. jún 2008

kati a nemožu to byť kiahne? 😕

aktak
3. jún 2008

kati mozu 😕 ale skor sa mi zda ze nie, neviem, uvidim co sa z toho vyvinie, ale su to rozne velke fliacky cervene, ziadne pupaciky, asi sa pojdeme ukazat rano doktorke 🤐

k.a.t.k.a.
3. jún 2008

a nesvrbí ho to? som si spomenula že aj Miška raz dávnejšie niečo podobné mala ale na brušku a nohách a dr. kázala dať 10 kvapiek fenistilu .. potom to do polhoďky zmizlo a potom zase na druhý den rano to mala tak zase som dala kvapky a potom to už uplne zmizlo ... tak ak maš fenistil by si mohla skusiť dať, ved tym mu neubliziš a možno to zmizne 😉

aktak
3. jún 2008

nesvrbi, fenistil by som dala len uz spi 😔 uvidim ako to bude vyzerat rano 😕

elise
4. jún 2008

aktak gratulujeme k úspešnému ukončeniu dalšieho semestra 😉 😵 😵
aktak môže to byť aj reakcia na praci prášok nemenila si ? alebo z toho tepla ale rozhodne by som sa išla ukázať doktorke 😉 nech je adamko čím skôr v poriadku 😉

aktak
4. jún 2008

stale pouzivam lovelu, z toho to urcite neni, dnes rano to mal ovela lepsie takze to bolo asi z tych jahod 🙄
a dakujem 😉

adetka
4. jún 2008

akati... blahozelame k ukonceniu 4. rocnika 😉 ... mohlo to byt kludne s jahod... kazde maju inu koncentraciu roznych latok... aj toho alergenu... Mirke jahody zatial nechutia 😅

lucxy
4. jún 2008

ahoj aktak, vcera som stretla kamosku a vravela mi, ze bola z malou na pohotovosti lebo ze sa jej tiez cela vyhadzala a naposledy jej davala pribinacika, mne sa tiez raz takto mala vyhadzala ked mala 8 mesiacov a mala to 2 dni a zevraj to moze byt aj zo zubov takze neviem 🙂

sisinka76
4. jún 2008

ahojte, vsetky vas zdravim 😉

aktak, aj Samko bol vyhadzany, ked papal jahody, jedol ich poobede a druhy den rano bol uplne flakaty ☹

aktak
4. jún 2008

uz som z toho kocka, pobede bol s babkou na ihrisku a vratil sa totalne vyhadzany, horsie ako vcera, tak neviem ci tie jahody tolko ucinkuju alebo co 🙄 zajtra pojdeme k doktorke

idu nam 5ky, nech je to rychlo za nami nech uz mame od zubkov pokoj 🙂

lucxy
4. jún 2008

aktak a nema to zo slnka 🙂

aktak
4. jún 2008

nie lebo to vcera dostal aj ked nebol na slnku, len mu to dnes slniecko mohlo zhorsit to je mozne

lucxy
4. jún 2008

aktak tak potom daj vediet, ze co vam povedala doktorka a maly sa uz tesi na sestricku 🙂

lucxy
4. jún 2008

baby chcela som sa spytat, ci daktora chodite na bicykli aj dietatom v cyklosedacke, a ktoru mate, myslim ci tu dopredu alebo vzdadu a ci vam vtom chce byt dieta
rozmyslam, ze si kupim a budem sa chodit byciklovat 🙂

k.a.t.k.a.
5. jún 2008

posuvam ... inak dobre rano 😀

elise
5. jún 2008

krásne ránko 😉
ja už týžden trpím bolesťami z platničiek som na ibuproféne dúfam že to skoro prejde , tie bolesti by som ani mojej svokre nepriala 😒 😒
posúvam aj ja hádam už na 14-stu stranu 😀

elise
5. jún 2008

á ešte nie je 14-ta strana 😕
a nezaprší a nezaprší 😒 😒 😒 😒

kiwuska
5. jún 2008

elise ani tu nechce prsat 😀 akatka, minule mi nezobralo moj prispevok, kde som Ti blahozelala k postupu do dalsieho rocnika, tak to robim teraz. a drzim silno palce aby ti na buduci rok na promociu priniesli kvetinky dve zdrave deticky. Mne chyba este jedna skuska a ide sa dalej, dufam 🙂 .

elise
5. jún 2008

kiwuska a manžel má už hotovú školu?
tebe držím tiež palčeky na poslednú skúšku 😉 😵 😵

kiwuska
5. jún 2008

elise, este ma jednu statnicu koncom mesiaca, tak verim, ze v juli ideme na promociu. potom bude este trosku prazdninovat a od septembra hor sa, do prace.
dakujem za palceky, mna tak ako akatku caka este jeden rok.

adetka
5. jún 2008

ahojte 😀

lucxy.. neporadim... nebicyklujem sa s malou... bojim sa, ze by som ju v pripade nejakej necakanej udalosti hodila aj s bicyklom na zem... ale uvazujem nad krosnickou... lebo rada chodim do hor... a to sa bez nej da len velmi tazko... na druhej strane... na cely den by v tom ist nemohla... spanie v krosnicke asi nie je najzdravsie a najpohodlnejsie... 😅

lucxy
5. jún 2008

ahojte baby, co robkate&takze niktora z vas sa nechodi byciklovat s dietatom 🙂
aktak ako sa ma maly uz mu to preslo tak vam prajem krasny den ... 🙂

elise
5. jún 2008

lucxy zuz11 špekulovala niečo zo sedačkou ba bicykle 😉 ona by ti vedela možno poradiť, my sa presúvame autom, alebo peši 😉

lucxy
5. jún 2008

elise dik za radu mozno mi napise 🙂

aktak
5. jún 2008

zuz ma tusim aj foto hanky v cyklosedacke v albume 🙂

dakujem vsetkym, kiwuska aj ja dufam ze budu deticky zdrave obe, tu promociu si buduci rok obe poriadne vychutname 😉

nasa doktorka ma dovolenku, tak nas vzala moja detska, je uzasna, normalne neviem ci k nej neprestupime, zobrala mu krvicku, bola ok, tak ze to vidi na alergiu ale spojenu s crievkami, zanesiem vzorky stolice a uvidi sa, po fenistile mu fliacky trosku blednu tak to nevyzera az tak zle ze by som panikarila 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre