• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
ahoj aktak, asi si tu dnes piseme sami, kde zmizli vsetky baby, hm :slight_smile: idem osprchovat malu a dam ju spinkat tak zatial
9. jún 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aki ste vsetci zubatiiiii :grinning: ... my mame zatial iba osem zubov (jednotky a dvojky)... :sweat_smile: ... ale sme neskutocne ukecaniiii... a najma uplne cudzim ludom... v autobusoch, v meste, v obchode... niekedy sa z toho smejem... ale niekedy sa hanbim... tak som ja nespolocenska :sweat_smile:
9. jún 2008 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetkiiiii.. vsak sme sa prepadli na druhu stranuuuu :confused: :angry: :slight_smile:
10. jún 2008 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme 9 zúbok 4 hore vpravo a každým dňom vykuknú 4 hore aj dole vľavo, tak teplotkujeme :unamused:
10. jún 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, co robkate, akurat som ulozila malu tak bude chvilka volna, idem si robit ryzu so zeleninou, dnes rano uz 5,30 hore ako vzdy, chcela som sa spytat dokedy vam spinkaju deti... :slight_smile:
elise ja som malej minule kupila capiky viburcol su to homeopatika na zuby a pomohlo jej to
10. jún 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucxy,

aj ja som prave ulozila drobca, navarene mam zo vcera, ale caka ma zehlenie. rozmyslam vsak a hladam vyhovorky ako by som nemusela :grinning:
a Samko spava cca od 11 do 14, niekedy to ma posunute, ze od 12 do 15, ale tie tri hodky vzdy :wink:
10. jún 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko spinka od 21:30 do 8:00 a cez obed od 12:00 do 13:30 priblizne, mohol by aj viac :confused:
10. jún 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy ďakujem za tip :wink:
lukasko chodí spinkávať okolo 21 hodiny a spinkáva do pol siedmej ráno ale to musia byť uplne zatiahnuté žalúzie a tma inak sa budí prvým slniečkom :grinning:
cez den spinkáva hodinku a pol dooobeda a 2 hodinky -3 poobede
10. jún 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa pytam lebo, som chcela vediat ze kolko vam spia deti, mne chodi mala okolo 8mej a medzi 5-6tou je hore no a potom tak ako tebe aktak, a minuly tyzden vstala o piatej a potom spala len 40 minut a cely den frcala co ja som normalne bola unavena :frowning2: hmmm, no kazde dieta je ine, :slight_smile:
10. jún 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, elise, ty mas ale riadne ho spaca :wink:
zabudla som napisat - vecer zaspavame okolo 21 a vstavame pred 7hodinou, ale keby bola maxi tma v izbe, tak potiahne samko aj dlhsie, presne ako pise elise :grinning:
10. jún 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystáme sa na dovolenku a neviem čo mám všetko zbaliť malému, ideme na 8 dní tak dlho sme ešte nikde neboli. poradte mi kolko čoho zbaliť. :unamused:
10. jún 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy, ked bolo minule leto tak teplo, samko cez obed vooobec nemohol spat, ak aj zaspal, budil sa kazdu chvilu. teraz tam je klima, predtym ako ide hajat, ma v izbe 22 stupnov a kludne zaspinka. ked je Samko v izbe, klima nie je nikdy pustena, vzdy len pred spankom na schladenie :wink:
10. jún 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme len do čiech :wink:
10. jún 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, podla toho, kam idete?
10. jún 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme do hotela do mariánskych lázní , ale prvý krát tak nadlho
10. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked ideme ne dovcu, tak 2/3 tasky su pre samka a zvysok pre mna a muza. isto mu zober vela triciek, vsak nebudes tam prat, kratke gatuse, tricka s dlhym rukavom, nohavice...jednoducho oblecko :slight_smile: kozmetiku, drogeriu, kremik na opalovanie, nejaky repelent, hracky, ktore ma rad, to my berieme vzdy, raz sme zabudli bager a museli sme kupit v hrackarstve :grinning:
10. jún 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisinka ďakujem :wink: dúfam že na nič nezabudneme pre istotu si spíšem zoznam a budem škrtáť čo mám už zbalené :wink:
10. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme pohotovostnu lekarnicku, sitie, lebo to sa nam skoro vzdy zislo :wink:
10. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šitie ma vôbec nenapadlo ale super tip :wink:
10. jún 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to malickost, zaberie minimum miesta a nam sa fakt skoro vzdy stalo, ze bolo treba prisit gombik alebo sme potrebovali zatvaraci spendlik... ak ma este nieco napadne, napisem
10. jún 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise no neviem ti poradit tiez som este nikde nebola tak na dlhsie, tento rok som chcela ze pojdeme konecne niekam lenze moj drahy este nechce ist ze az nabuduci rok :cry: myslim si, zee dieta to niekedy zvlada lepsie ako rodic sa len zbytocne stresuje a ved vsetko sa da kupit v obchode
tak zacni oblecenim, potom co treba na kupanie a naobutie, neviem asi by som to tak riesila, ale viem ze vdakom cisle mamaaja ak si kupujes tam to bolo rozpisana ale v minulorocnom :slight_smile:
10. jún 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy, ty sa bojis ist s malou na dovolenku? my sme boli minuly rok v chorvatsku, samko mal 9 mesiacov a bola to super dovolenka. coho sa obavas?
10. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisinka ja sa nebojim to len moj muz je taky starostlivy a nechce ist asi mu nieco spravim :grinning:
10. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si z Martina? ja som tam tiez byvala, Ladoven :wink:
10. jún 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som z matina byvame v priekope, a vy ste sa kedy odstahovali, pozeram ze byvas v BA
10. jún 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy, ja som Zilincanka, v ZA som zila 26 rokov, potom 1 rok v MT a v BA sme 5. rok :wink:
10. jún 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne teraz pozeram, ze ked si to zratate, tak vsetky budete vediet aka som stara :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi to sme pochopili uz davnejsie z toho cisla v tvojom nicku :grinning: :wink:
10. jún 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som išla s malou von a som sa po par minutach otočila a vratila také bolo teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňa to leto asi zabije a to ešte ani poriadne nezačalo
10. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak za dnesok by sme mali dostat medailu kolko sme toho popisali :grinning:

kati hej nic moc taky hic, ale zase ma sa ochadit uz od zajtra, cez vikend len slabych 14-18 °C vraj :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok