December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
9. jún 2008

ahoj aktak, asi si tu dnes piseme sami, kde zmizli vsetky baby, hm 🙂 idem osprchovat malu a dam ju spinkat tak zatial

adetka
9. jún 2008

aki ste vsetci zubatiiiii 😀 ... my mame zatial iba osem zubov (jednotky a dvojky)... 😅 ... ale sme neskutocne ukecaniiii... a najma uplne cudzim ludom... v autobusoch, v meste, v obchode... niekedy sa z toho smejem... ale niekedy sa hanbim... tak som ja nespolocenska 😅

adetka
10. jún 2008

kde ste vsetkiiiii.. vsak sme sa prepadli na druhu stranuuuu 😕 😠 🙂

elise
10. jún 2008

my máme 9 zúbok 4 hore vpravo a každým dňom vykuknú 4 hore aj dole vľavo, tak teplotkujeme 😒

lucxy
10. jún 2008

ahojte baby, co robkate, akurat som ulozila malu tak bude chvilka volna, idem si robit ryzu so zeleninou, dnes rano uz 5,30 hore ako vzdy, chcela som sa spytat dokedy vam spinkaju deti... 🙂
elise ja som malej minule kupila capiky viburcol su to homeopatika na zuby a pomohlo jej to

sisinka76
10. jún 2008

ahoj lucxy,

aj ja som prave ulozila drobca, navarene mam zo vcera, ale caka ma zehlenie. rozmyslam vsak a hladam vyhovorky ako by som nemusela 😀
a Samko spava cca od 11 do 14, niekedy to ma posunute, ze od 12 do 15, ale tie tri hodky vzdy 😉

aktak
10. jún 2008

adamko spinka od 21:30 do 8:00 a cez obed od 12:00 do 13:30 priblizne, mohol by aj viac 😕

elise
10. jún 2008

lucxy ďakujem za tip 😉
lukasko chodí spinkávať okolo 21 hodiny a spinkáva do pol siedmej ráno ale to musia byť uplne zatiahnuté žalúzie a tma inak sa budí prvým slniečkom 😀
cez den spinkáva hodinku a pol dooobeda a 2 hodinky -3 poobede

lucxy
10. jún 2008

no ja sa pytam lebo, som chcela vediat ze kolko vam spia deti, mne chodi mala okolo 8mej a medzi 5-6tou je hore no a potom tak ako tebe aktak, a minuly tyzden vstala o piatej a potom spala len 40 minut a cely den frcala co ja som normalne bola unavena ☹ hmmm, no kazde dieta je ine, 🙂

sisinka76
10. jún 2008

jeeej, elise, ty mas ale riadne ho spaca 😉
zabudla som napisat - vecer zaspavame okolo 21 a vstavame pred 7hodinou, ale keby bola maxi tma v izbe, tak potiahne samko aj dlhsie, presne ako pise elise 😀

elise
10. jún 2008

chystáme sa na dovolenku a neviem čo mám všetko zbaliť malému, ideme na 8 dní tak dlho sme ešte nikde neboli. poradte mi kolko čoho zbaliť. 😒

sisinka76
10. jún 2008

lucxy, ked bolo minule leto tak teplo, samko cez obed vooobec nemohol spat, ak aj zaspal, budil sa kazdu chvilu. teraz tam je klima, predtym ako ide hajat, ma v izbe 22 stupnov a kludne zaspinka. ked je Samko v izbe, klima nie je nikdy pustena, vzdy len pred spankom na schladenie 😉

elise
10. jún 2008

ideme len do čiech 😉

sisinka76
10. jún 2008

elise, podla toho, kam idete?

elise
10. jún 2008

ideme do hotela do mariánskych lázní , ale prvý krát tak nadlho

sisinka76
10. jún 2008

my ked ideme ne dovcu, tak 2/3 tasky su pre samka a zvysok pre mna a muza. isto mu zober vela triciek, vsak nebudes tam prat, kratke gatuse, tricka s dlhym rukavom, nohavice...jednoducho oblecko 🙂 kozmetiku, drogeriu, kremik na opalovanie, nejaky repelent, hracky, ktore ma rad, to my berieme vzdy, raz sme zabudli bager a museli sme kupit v hrackarstve 😀

elise
10. jún 2008

sisinka ďakujem 😉 dúfam že na nič nezabudneme pre istotu si spíšem zoznam a budem škrtáť čo mám už zbalené 😉

sisinka76
10. jún 2008

a samozrejme pohotovostnu lekarnicku, sitie, lebo to sa nam skoro vzdy zislo 😉

elise
10. jún 2008

šitie ma vôbec nenapadlo ale super tip 😉

sisinka76
10. jún 2008

je to malickost, zaberie minimum miesta a nam sa fakt skoro vzdy stalo, ze bolo treba prisit gombik alebo sme potrebovali zatvaraci spendlik... ak ma este nieco napadne, napisem

lucxy
10. jún 2008

elise no neviem ti poradit tiez som este nikde nebola tak na dlhsie, tento rok som chcela ze pojdeme konecne niekam lenze moj drahy este nechce ist ze az nabuduci rok 😢 myslim si, zee dieta to niekedy zvlada lepsie ako rodic sa len zbytocne stresuje a ved vsetko sa da kupit v obchode
tak zacni oblecenim, potom co treba na kupanie a naobutie, neviem asi by som to tak riesila, ale viem ze vdakom cisle mamaaja ak si kupujes tam to bolo rozpisana ale v minulorocnom 🙂

sisinka76
10. jún 2008

lucxy, ty sa bojis ist s malou na dovolenku? my sme boli minuly rok v chorvatsku, samko mal 9 mesiacov a bola to super dovolenka. coho sa obavas?

lucxy
10. jún 2008

sisinka ja sa nebojim to len moj muz je taky starostlivy a nechce ist asi mu nieco spravim 😀

sisinka76
10. jún 2008

ty si z Martina? ja som tam tiez byvala, Ladoven 😉

lucxy
10. jún 2008

hej som z matina byvame v priekope, a vy ste sa kedy odstahovali, pozeram ze byvas v BA

sisinka76
10. jún 2008

lucxy, ja som Zilincanka, v ZA som zila 26 rokov, potom 1 rok v MT a v BA sme 5. rok 😉

sisinka76
10. jún 2008

a vlastne teraz pozeram, ze ked si to zratate, tak vsetky budete vediet aka som stara 😀 😀

aktak
10. jún 2008

sisi to sme pochopili uz davnejsie z toho cisla v tvojom nicku 😀 😉

k.a.t.k.a.
10. jún 2008

som išla s malou von a som sa po par minutach otočila a vratila také bolo teplo 😝 mňa to leto asi zabije a to ešte ani poriadne nezačalo

aktak
10. jún 2008

inak za dnesok by sme mali dostat medailu kolko sme toho popisali 😀

kati hej nic moc taky hic, ale zase ma sa ochadit uz od zajtra, cez vikend len slabych 14-18 °C vraj 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre