• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
... este k tej alergii na slnko. som vyhadzana a fakt to nechutne svrbi. by som sa vtedy najradsej zvliekla z koze...... :confounded: :rolling_eyes:
6. júl 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamka to voooobec neskrabe :confused: danii aspon ze ti krem pomaha, ze nemusis brat lieky
na prasok to asi neni, od narodenia pouzivame lovelu az doteraz
som z toho kocka, nechcite vidiet ako vyzera ked mu to vybehne, aj doktorka na pohotovosti sa zlakla a hned si ho tam chcela nechat :rolling_eyes:
6. júl 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka, a ndostal nejaku novu hracku, alebo si neotvorila novu krabicu s mliekom, kasou?, nejaky cistiaci prostriedok v byte?
6. júl 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo aj ta lovela, nebola nova?
6. júl 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak ale vies alergia sa nemusi prejavit uplne hned :frowning2: napriklad my sme pouzivali tesco plienky tie fialove a ked mala mala 6 mesiacov tak sa vyhadzala, a ja mam alergiu na macky a najprv sa mi robili take cervene flaky a nakoniec trosku ekzem a ta alergia vypukla az po 3rokoch
6. júl 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akurat sa trapim co s cuketami, mrazim ribezle, idem nieco vymysliet s marhulami a doumyvala som okno :grinning:
uf taka akcna som nebola uz davno :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava ako dlho mi to vydrzi :grinning: :grinning: :grinning:
jaj a muz vcera zabudal dat hanke na noc plienocku, takz eo druhesj som ju musela prezliekat a zabalit a musela spat u nas :grinning: zacal s odplienkovanim na noc, chudatko bambulka :zipper_mouth: :grinning:
6. júl 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwus uz mesiac sme nic nemenili a davali si pozor, fakz neviem z coho to je, zajtra na kramaroch nam povedia ako dalej, ale vraj je su to dost zdlhave vysetrenia
6. júl 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak tak potom daj vediet ako to dopadlo :slight_smile: dobru noc vsetkym
6. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka v karlovke ako je bioobchod je jedna veľmi dobrá pani doktorka, odporučila mi ju známa ktorá k nej chodí z čiech, je to nenáročné pre dieťatko lebo testuje alergiu cez mamičku alebo dá dieťatku do rúčky nejakú rúrku ktorú drží v dlani a tá vyhodnotí cez PC všetky alergie, jej malému tiež nevedeli zistiť na čo je alergický, stále bol vyhádzaný a hnusne si to roškrábal a zistila mu rôzne alergie na potraviny a odvtedy ako to dodržuje tak je malý v pohode :slight_smile:
6. júl 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkaw kde presnejsie to je? mozno by sme tam zasli ak si ho tam nenechaju
7. júl 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem ti cez IP kontakt
7. júl 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis dakujem :wink:
7. júl 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brali mu 6 ampuliek krvi :rolling_eyes: vysledky ok, podpisali sme reverz, kazde rano budeme dochadzat, uvidime co zistia
7. júl 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padli sme :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
no aktak, dufam ze Adamko bude coskoro a ze hlavne pridu na pricinu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale nezavidim ani jemu a ani vam, ale stastie ze ho to nesvrbi.....
u nas vsetko po starom, len musim niekedy dr zavolat a objednat sa na druhu davku ockovania proti pneumokokom a idem vypisat akurat jasle pre Hanku od aprila buduceho roka :wink:
7. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam bude Hanka chodiť do jasličiek? ja tiež uvažujem že dám Miška do jasiel lebo som dostala ponuku z roboty ale neviem sa rozhodnúť do ktorých, zatial som sa bola pozrieť v žifare a celkom sa mi páčilo len majú jednu chybu že nemajú vlastné ihrisko tak váham a idem pozerať ďalej
7. júl 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nenamaham, mame vo firme :grinning: :grinning: :grinning: cisto nove jasle a aj skolku od januara iba otvaraju :grinning: maju 769m2 ( beru 15 deti do jasiel a 30 do skolky) beru aj externe deti ale maju zaujimave ceny.... ( teda ako sukromne) a dalsie info:

· Detské zariadenie na nadštandardnej úrovni
· Nadštandardné zariadenie škôlky ( interiér, exteriér )
· Rodinné prostredie
· Individuálny prístup
· Denná intenzívna komunikácia v cudzom jazyku (anglický jazyk )
· Moderné hračky
· Moderné učebné pomôcky (s využívaním CD, DVD)
· Zábavný celodenný program (režim dňa upravený podľa potrieb vekovej kategórie detí)
· Výchovno-vzdelávací program podľa platnej legislatívy
· Rozvíjanie vedomostí, zručností, návykov
· Prevádzka DZ aj počas prázdnin ( podľa požiadaviek).
7. júl 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od dnes nastupuje moj drobcek do nemocky, na interne, s mojou maminkou, drzte nam palce :zipper_mouth:
8. júl 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, tak predsa sa Vam nepodarilo nemocnici vyhnut :zipper_mouth: to mi je luto, snad coskoro zistia z coho to ma a coskoro ho mate doma :zipper_mouth: drzte sa :wink:
8. júl 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak dufam, ze coskoro to bude v poriadku a jasne ze vam drzim palce velmi velmi :slight_smile:
8. júl 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach aktak tak drzim palce ja si to neviem ani predstavit tak nech je tam co najkratsie chudatko male :frowning2:
8. júl 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vam tak deti vystrajaju ked im daco nedate tak si trieskaju do hlavy a hadzu sa trosku na zem :angry:
8. júl 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze Adamko je na tom najlepsie - my dospeli stresujeme, on tam beha po chodbach, uz ma dvoch kamosov a kopu si loptu alebo sa hraju v herni, som ho bola pozriet taky bol zlatucky, myslim ze to zvladne, snad tam budu len par dni
8. júl 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hohohohohoooooo druhe kolo pokracujeeeeeeee :grinning: gratulujeme :sunglasses:
8. júl 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamkovi skoré uzdravenie :slight_smile:

hen naňu ako sa skrýýýýýva :angry: vooooon s pravdouuuu :grinning: gratulujem :sunglasses:
8. júl 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to musím nejak vyrátať zase nazimu ked už mam byť raz znovu tehotná :grinning: vidíš Kati ty povedz rozdiely čo je lepšie, ale podla mna asi posledný trimester na zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto by to bol povedal ze? :grinning:

jaaaj vrdne mi brusko, chodim ako kacica, nic mi nechuti....este si pametate na taketo prijemne pocity? :sweat_smile: :grinning: ale uz to vydrzim tych par tyzdnov, bodol by mi datum 08.08.08 :sunglasses:
8. júl 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tazko hodnotit, lebo ta zima ked sme rodili bola uzasne tepla, z porodnice sm isla vo svetriku :grinning: keby som mala nosit na to brusisko 3 mesiace hrube svetre a rodit napriklad vo februari tak asi nic moc :unamused: leto mi nevadi, ani tie tepla lebo ja sa moc nepotim a este k tomu som stale doma a lezim :angry: ale je to asi fakt kazdy rok ine........mozno neni zle rodit v aprili/maji aby babetko malo pred sebou teple mesiace, neviem :confused:
8. júl 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak takze to bude adelka? :slight_smile:
8. júl 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka takze sa chystate na druhe? :wink:
8. júl 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy je chystáme raz len neviem kedy :grinning: ale čoskoro asi :sweat_smile:

kati Adelka je krásne meno :dizzy_face:
8. júl 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok