December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

danii
6. júl 2008

... este k tej alergii na slnko. som vyhadzana a fakt to nechutne svrbi. by som sa vtedy najradsej zvliekla z koze...... 😖 🙄

aktak
6. júl 2008

adamka to voooobec neskrabe 😕 danii aspon ze ti krem pomaha, ze nemusis brat lieky
na prasok to asi neni, od narodenia pouzivame lovelu az doteraz
som z toho kocka, nechcite vidiet ako vyzera ked mu to vybehne, aj doktorka na pohotovosti sa zlakla a hned si ho tam chcela nechat 🙄

kiwuska
6. júl 2008

akatka, a ndostal nejaku novu hracku, alebo si neotvorila novu krabicu s mliekom, kasou?, nejaky cistiaci prostriedok v byte?

kiwuska
6. júl 2008

alebo aj ta lovela, nebola nova?

lucxy
6. júl 2008

aktak ale vies alergia sa nemusi prejavit uplne hned ☹ napriklad my sme pouzivali tesco plienky tie fialove a ked mala mala 6 mesiacov tak sa vyhadzala, a ja mam alergiu na macky a najprv sa mi robili take cervene flaky a nakoniec trosku ekzem a ta alergia vypukla az po 3rokoch

zuz11
6. júl 2008

ahojte, akurat sa trapim co s cuketami, mrazim ribezle, idem nieco vymysliet s marhulami a doumyvala som okno 😀
uf taka akcna som nebola uz davno 😀 😀 😀 som zvedava ako dlho mi to vydrzi 😀 😀 😀
jaj a muz vcera zabudal dat hanke na noc plienocku, takz eo druhesj som ju musela prezliekat a zabalit a musela spat u nas 😀 zacal s odplienkovanim na noc, chudatko bambulka 🤐 😀

aktak
6. júl 2008

kiwus uz mesiac sme nic nemenili a davali si pozor, fakz neviem z coho to je, zajtra na kramaroch nam povedia ako dalej, ale vraj je su to dost zdlhave vysetrenia

lucxy
6. júl 2008

aktak tak potom daj vediet ako to dopadlo 🙂 dobru noc vsetkym

adkaw
6. júl 2008

akatka v karlovke ako je bioobchod je jedna veľmi dobrá pani doktorka, odporučila mi ju známa ktorá k nej chodí z čiech, je to nenáročné pre dieťatko lebo testuje alergiu cez mamičku alebo dá dieťatku do rúčky nejakú rúrku ktorú drží v dlani a tá vyhodnotí cez PC všetky alergie, jej malému tiež nevedeli zistiť na čo je alergický, stále bol vyhádzaný a hnusne si to roškrábal a zistila mu rôzne alergie na potraviny a odvtedy ako to dodržuje tak je malý v pohode 🙂

aktak
7. júl 2008

adkaw kde presnejsie to je? mozno by sme tam zasli ak si ho tam nenechaju

adkaw
7. júl 2008

pošlem ti cez IP kontakt

aktak
7. júl 2008

supis dakujem 😉

aktak
7. júl 2008

brali mu 6 ampuliek krvi 🙄 vysledky ok, podpisali sme reverz, kazde rano budeme dochadzat, uvidime co zistia

zuz11
7. júl 2008

padli sme 🤐 🤐 🤐
no aktak, dufam ze Adamko bude coskoro a ze hlavne pridu na pricinu 🤐 🤐 🤐 ale nezavidim ani jemu a ani vam, ale stastie ze ho to nesvrbi.....
u nas vsetko po starom, len musim niekedy dr zavolat a objednat sa na druhu davku ockovania proti pneumokokom a idem vypisat akurat jasle pre Hanku od aprila buduceho roka 😉

adkaw
7. júl 2008

a kam bude Hanka chodiť do jasličiek? ja tiež uvažujem že dám Miška do jasiel lebo som dostala ponuku z roboty ale neviem sa rozhodnúť do ktorých, zatial som sa bola pozrieť v žifare a celkom sa mi páčilo len majú jednu chybu že nemajú vlastné ihrisko tak váham a idem pozerať ďalej

zuz11
7. júl 2008

ja sa nenamaham, mame vo firme 😀 😀 😀 cisto nove jasle a aj skolku od januara iba otvaraju 😀 maju 769m2 ( beru 15 deti do jasiel a 30 do skolky) beru aj externe deti ale maju zaujimave ceny.... ( teda ako sukromne) a dalsie info:

· Detské zariadenie na nadštandardnej úrovni
· Nadštandardné zariadenie škôlky ( interiér, exteriér )
· Rodinné prostredie
· Individuálny prístup
· Denná intenzívna komunikácia v cudzom jazyku (anglický jazyk )
· Moderné hračky
· Moderné učebné pomôcky (s využívaním CD, DVD)
· Zábavný celodenný program (režim dňa upravený podľa potrieb vekovej kategórie detí)
· Výchovno-vzdelávací program podľa platnej legislatívy
· Rozvíjanie vedomostí, zručností, návykov
· Prevádzka DZ aj počas prázdnin ( podľa požiadaviek).

aktak
8. júl 2008

od dnes nastupuje moj drobcek do nemocky, na interne, s mojou maminkou, drzte nam palce 🤐

zuz11
8. júl 2008

uf, tak predsa sa Vam nepodarilo nemocnici vyhnut 🤐 to mi je luto, snad coskoro zistia z coho to ma a coskoro ho mate doma 🤐 drzte sa 😉

lucxy
8. júl 2008

aktak dufam, ze coskoro to bude v poriadku a jasne ze vam drzim palce velmi velmi 🙂

rybecka
8. júl 2008

Ach aktak tak drzim palce ja si to neviem ani predstavit tak nech je tam co najkratsie chudatko male ☹

lucxy
8. júl 2008

baby aj vam tak deti vystrajaju ked im daco nedate tak si trieskaju do hlavy a hadzu sa trosku na zem 😠

aktak
8. júl 2008

myslim ze Adamko je na tom najlepsie - my dospeli stresujeme, on tam beha po chodbach, uz ma dvoch kamosov a kopu si loptu alebo sa hraju v herni, som ho bola pozriet taky bol zlatucky, myslim ze to zvladne, snad tam budu len par dni

aktak
8. júl 2008

hohohohohoooooo druhe kolo pokracujeeeeeeee 😀 gratulujeme 😎

k.a.t.k.a.
8. júl 2008

adamkovi skoré uzdravenie 🙂

hen naňu ako sa skrýýýýýva 😠 vooooon s pravdouuuu 😀 gratulujem 😎

k.a.t.k.a.
8. júl 2008

ja si to musím nejak vyrátať zase nazimu ked už mam byť raz znovu tehotná 😀 vidíš Kati ty povedz rozdiely čo je lepšie, ale podla mna asi posledný trimester na zimu 😝

aktak
8. júl 2008

kto by to bol povedal ze? 😀

jaaaj vrdne mi brusko, chodim ako kacica, nic mi nechuti....este si pametate na taketo prijemne pocity? 😅 😀 ale uz to vydrzim tych par tyzdnov, bodol by mi datum 08.08.08 😎

aktak
8. júl 2008

kati tazko hodnotit, lebo ta zima ked sme rodili bola uzasne tepla, z porodnice sm isla vo svetriku 😀 keby som mala nosit na to brusisko 3 mesiace hrube svetre a rodit napriklad vo februari tak asi nic moc 😒 leto mi nevadi, ani tie tepla lebo ja sa moc nepotim a este k tomu som stale doma a lezim 😠 ale je to asi fakt kazdy rok ine........mozno neni zle rodit v aprili/maji aby babetko malo pred sebou teple mesiace, neviem 😕

lucxy
8. júl 2008

aktak takze to bude adelka? 🙂

lucxy
8. júl 2008

katka takze sa chystate na druhe? 😉

k.a.t.k.a.
8. júl 2008

lucxy je chystáme raz len neviem kedy 😀 ale čoskoro asi 😅

kati Adelka je krásne meno 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre