• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
katka ja som skorpion, moja mala strelec a moj muz baran ale dalsieho barana by som doma nechcela ale ak by bol/a/ tak no nevadi, a este aj moja svokra je baran :grinning:
14. júl 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh my sme s mužom obidvaja váhy tak sme chceli do trojky ďalšieho "motáka" čo sa nevie rozhodnúť :grinning: no ale sa pošťastil strelec :grinning:
14. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o tom váhaní viem svoje aj ja som váhy :grinning: pokiaľ si doma nenapíšem na papierik čo mám kúpiť tak nejdem ani do obchodu lebo sa neviem rozhodnúť čo mám kúpiť a som tam aj dve hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nejak vyznate v tych znameniach, ja ani neviem co Adelka bude a je mi to jedno trochu :dizzy_face:
sa tesim ked uz porodim, ze uz to budem zase len ja sama v tele a budem si moct lahnut ako budem chciet a tak :grinning: a sa tesim na Adamkovu reakciu na malu, dufam ze ju od samej lasky nerozpuci :sunglasses:
14. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zanmenai nic nehovoria a ja sa ani podla nich neriadim :grinning: :grinning: :grinning:
lucxy, hej my uz mama jednu vakcinu a na druhu uz mozeme ist teraz a ako tu uz bolo pisane tak min. co sa hovori tak 6tyzdnovy odstup....
a u nas akosi nocnik posledne dni nejde aj si ho donesie a aj sadne ale sa aj postavi a vycika sa just mimo neho vacsinou :zipper_mouth:
14. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adelka ked to stihne do termínu bude lev a bude vás komandovať :grinning: a ked po termíne tak by mala byť panna :slight_smile:
14. júl 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nočník tiež nula bodov, síce mi dá znamenie ale až po funuse ked už je hovienko na koberci :grinning:
14. júl 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko kaka u babky na zahrade do travicky, len tak cupne, zatlaci a ide dalej :grinning:
14. júl 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Matejko kaka dole nozkou za behu :grinning: :grinning:
Dobra tema :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miško kaká zásadne pod stolom :slight_smile:
14. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas je problem momentalne ze hanka nema pravidlne kakanie a tak nie vzdy stiha nocnik :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: hlavne ked vacsinou zahlasi az po :zipper_mouth:
14. júl 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dakujem za vase odpovede o kakani a cikaniiii :grinning: :grinning: :grinning: tak po lete dam malu zaockovat, co robievate doma s krpcami ked vonku stale prsi, to je o nervy :unamused:
15. júl 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa musime hrat s autickami lezim na zemi a hrame sa ale mna to uz nebavi je dobre ze prsi priroda to uz potrebovala, ale je to hruza byt zavrety dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz neviem co mam vymysliet aby sa nenudil.
Adaa ako vysiel testik daj info :wink:
15. júl 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testik negativny :unamused: az bolo tatinovi luto, ze to nevyslo. Som bola prekvapena.. sa tesim :slight_smile: Uvidime, ted si dame vacsi pozor aj ked beriem tabletky (aj pri saske som brala.. ) a rozhodneme sa po svadbe uz na 100per ci ideme na to. Ty rybecka ako?
Novym tehulkam ozaj gratulujemeeeeeeeeeee , ja nejak nestiham. Dajte kratke info
Katusi a ty ako? daj nove foto s bruskom
15. júl 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
No tak na buduce vam to vyjde a tebe uz meska? ja este pockam do piatku a uvidime aj ked som netrpezliva a najradsej by som utekala do Lekarne.
Dnes je neskutocna zima brr :frowning2:
15. júl 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
adaa je mi to lúto že nevyšli 2 čiaročky mne neukázali pri lukaskovi 2 čiarky až do 5 mesiaca :wink:

rybečka držím na piatok palčeky ked budeš testíkovať :wink:

lukasko má najoblúbenejšie slovo eče=ešte a pači :grinning: pomaly sa mu rozväzuje jazýček :wink:
15. júl 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano musim si brusko odfotit, nejak to flakam :slight_smile:
bolia ma dutiny dost, a to beriem silne antibiotika tak som zvedava kedy zaberu :unamused:
15. júl 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybecka vsak si mozes kupit test, u nas je normalne modra obloha a zacalo svietit slnko :slight_smile:
akurat obedujem mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aktak tak odfot brusko :slight_smile: lebo to fakt flakas, a este lezis? a skore uzdravenie
15. júl 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si test kupovala v ten den ako akoze mala prist mrcha, po ceste z prechadzky a kedze som nevydrzala do rana testovala som sa asi o pol jednej nadranom :grinning: :grinning: :grinning:
dnes som bola v poradni na odberoch tak snad bude vsetko ok, inak kedy to testuju tu blbu cukrovku? chcela by som sa z tych testov uliat :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz teraz su uz glukozove testy povinne, robia sa tusim medzi 22-26 alebo tak nejak
15. júl 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, nestras.. je to blbost ked nik u nas nmema cukrovku a pri prvom som tiez nemala... sa mi tam 3 hodiny nechce sediet :zipper_mouth:
15. júl 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz mi hovor, a to som este mala tyzden stare vysledky krvi a tam nizky cukor :rolling_eyes: nehovoriac o tom ze som chcela ist domov - vies ze to mam ledva 300 metrov - a sestricka dobre ze mi nevynadala ze ani nahodou :angry:
15. júl 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ach jo spominam ten cukor tak tapia tehotne zeny ze?Mali by vymysliet nieco lepsie a rychlejsie a ja si na to spominam ze som sa tam nasedela.
Nemozem ist si skor kupit test lebo mi muz povie ze som sibnuta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a netrpezliva ze mam pockat kym mi bude meskat. a ja nie som v meste takze to nie je take lahke zeby som si vyrazila na prechadzku a kupila som si ho ja musim vytiahnut auto z garaze a ist 4 km do najblizsej lekarne.
joj ale boli ma cele brucho a aj prsia tak ja neviem neviem. :confused: Prezivam to nejak intenzivne horsie ako keby to bolo prve som zo seba aj trochu prekvapena myslela som si ze to budem brat viacej lezerne. :fearful:
15. júl 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nič? :pensive: nevadí počkajte na mna do konca jesene :grinning: som sa rozbila z penazí zase raz v auparku :sweat_smile: nakupujem malej veci na zimu :grinning:
15. júl 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ekologicka vyzva!:
Nekupuj zivy vianocny stromcek!
Daj si do izby policajta.Je zeleny,ma hviezdicky a visia mu gule.
Ak zozenies dopravaka,bude ti aj svietit!
15. júl 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej Zuz,ty si tehulka.strasne moc gratulujem a prajem nadherne bezproblemove tehu :dizzy_face:
15. júl 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybecka ja sa o dost viac teraz stresujem ked viem co vsetko sa moze v tehu a pri porode stat :unamused: ale je super ze sa netrapim co bude a ako co budeme zvladat lebo uz viem co male babo znamena :slight_smile:

kati kde si nakupovala? mne sa v Zare vela veci pacilo, len som nestihala ked som tam bola, ledva nakupujem co treba pre malu ked sa narodi
15. júl 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v zare som nakupovala svetríky zo 700 na 149 :sunglasses: no nekup to potom :grinning: v HM rifle s 50% zlavou, hrubé ponožky v peacoks či jak sa to píše za 140 a je to tuším 5 balenie, tielka v motheri :grinning: , už len nejaký prešivák a čižmy nech sme pripravené na tuhu zimu :grinning: už aj oteplovačky máme :grinning: jaj a maminka si kupila sandalky :sweat_smile: ocinko ju už asi zabije :sweat_smile: :grinning:
15. júl 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak malá mi vobec nechce rozprávať :confounded: jediné čo vie je mama teta ato inak len intonuje a kričí a ukazuje prstom ked dačo chce ani za svet nepovie daj :angry:
15. júl 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj ja som kupila prave svetriky v zare, este sa chystam na dalsi zatah ale neviem kedy, asi ked budem vladat viac :sweat_smile: zatial mi kondicka staci tak na 40 minut aj to s prestavkami :grinning:
15. júl 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok