December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
14. júl 2008

katka ja som skorpion, moja mala strelec a moj muz baran ale dalsieho barana by som doma nechcela ale ak by bol/a/ tak no nevadi, a este aj moja svokra je baran 😀

k.a.t.k.a.
14. júl 2008

heh my sme s mužom obidvaja váhy tak sme chceli do trojky ďalšieho "motáka" čo sa nevie rozhodnúť 😀 no ale sa pošťastil strelec 😀

adkaw
14. júl 2008

tak o tom váhaní viem svoje aj ja som váhy 😀 pokiaľ si doma nenapíšem na papierik čo mám kúpiť tak nejdem ani do obchodu lebo sa neviem rozhodnúť čo mám kúpiť a som tam aj dve hodiny 😀 😀 😀

aktak
14. júl 2008

sa nejak vyznate v tych znameniach, ja ani neviem co Adelka bude a je mi to jedno trochu 😵
sa tesim ked uz porodim, ze uz to budem zase len ja sama v tele a budem si moct lahnut ako budem chciet a tak 😀 a sa tesim na Adamkovu reakciu na malu, dufam ze ju od samej lasky nerozpuci 😎

zuz11
14. júl 2008

mne zanmenai nic nehovoria a ja sa ani podla nich neriadim 😀 😀 😀
lucxy, hej my uz mama jednu vakcinu a na druhu uz mozeme ist teraz a ako tu uz bolo pisane tak min. co sa hovori tak 6tyzdnovy odstup....
a u nas akosi nocnik posledne dni nejde aj si ho donesie a aj sadne ale sa aj postavi a vycika sa just mimo neho vacsinou 🤐

k.a.t.k.a.
14. júl 2008

no adelka ked to stihne do termínu bude lev a bude vás komandovať 😀 a ked po termíne tak by mala byť panna 🙂

k.a.t.k.a.
14. júl 2008

u nas nočník tiež nula bodov, síce mi dá znamenie ale až po funuse ked už je hovienko na koberci 😀

aktak
14. júl 2008

Adamko kaka u babky na zahrade do travicky, len tak cupne, zatlaci a ide dalej 😀

rybecka
14. júl 2008

A Matejko kaka dole nozkou za behu 😀 😀
Dobra tema 😀 😀 😀

adkaw
14. júl 2008

miško kaká zásadne pod stolom 🙂

zuz11
14. júl 2008

no u nas je problem momentalne ze hanka nema pravidlne kakanie a tak nie vzdy stiha nocnik 🤐 🤐 🤐 hlavne ked vacsinou zahlasi az po 🤐

lucxy
15. júl 2008

ahojte baby, dakujem za vase odpovede o kakani a cikaniiii 😀 😀 😀 tak po lete dam malu zaockovat, co robievate doma s krpcami ked vonku stale prsi, to je o nervy 😒

rybecka
15. júl 2008

my sa musime hrat s autickami lezim na zemi a hrame sa ale mna to uz nebavi je dobre ze prsi priroda to uz potrebovala, ale je to hruza byt zavrety dnu 😝
uz neviem co mam vymysliet aby sa nenudil.
Adaa ako vysiel testik daj info 😉

adaa
15. júl 2008

testik negativny 😒 az bolo tatinovi luto, ze to nevyslo. Som bola prekvapena.. sa tesim 🙂 Uvidime, ted si dame vacsi pozor aj ked beriem tabletky (aj pri saske som brala.. ) a rozhodneme sa po svadbe uz na 100per ci ideme na to. Ty rybecka ako?
Novym tehulkam ozaj gratulujemeeeeeeeeeee , ja nejak nestiham. Dajte kratke info
Katusi a ty ako? daj nove foto s bruskom

rybecka
15. júl 2008

ahoj,
No tak na buduce vam to vyjde a tebe uz meska? ja este pockam do piatku a uvidime aj ked som netrpezliva a najradsej by som utekala do Lekarne.
Dnes je neskutocna zima brr ☹

elise
15. júl 2008

ahojte babulky.
adaa je mi to lúto že nevyšli 2 čiaročky mne neukázali pri lukaskovi 2 čiarky až do 5 mesiaca 😉

rybečka držím na piatok palčeky ked budeš testíkovať 😉

lukasko má najoblúbenejšie slovo eče=ešte a pači 😀 pomaly sa mu rozväzuje jazýček 😉

aktak
15. júl 2008

ano musim si brusko odfotit, nejak to flakam 🙂
bolia ma dutiny dost, a to beriem silne antibiotika tak som zvedava kedy zaberu 😒

lucxy
15. júl 2008

rybecka vsak si mozes kupit test, u nas je normalne modra obloha a zacalo svietit slnko 🙂
akurat obedujem mnam mnam 😝
aktak tak odfot brusko 🙂 lebo to fakt flakas, a este lezis? a skore uzdravenie

zuz11
15. júl 2008

ja som si test kupovala v ten den ako akoze mala prist mrcha, po ceste z prechadzky a kedze som nevydrzala do rana testovala som sa asi o pol jednej nadranom 😀 😀 😀
dnes som bola v poradni na odberoch tak snad bude vsetko ok, inak kedy to testuju tu blbu cukrovku? chcela by som sa z tych testov uliat 😀 😀 😀

aktak
15. júl 2008

zuz teraz su uz glukozove testy povinne, robia sa tusim medzi 22-26 alebo tak nejak

zuz11
15. júl 2008

uf, nestras.. je to blbost ked nik u nas nmema cukrovku a pri prvom som tiez nemala... sa mi tam 3 hodiny nechce sediet 🤐

aktak
15. júl 2008

zuz mi hovor, a to som este mala tyzden stare vysledky krvi a tam nizky cukor 🙄 nehovoriac o tom ze som chcela ist domov - vies ze to mam ledva 300 metrov - a sestricka dobre ze mi nevynadala ze ani nahodou 😠

rybecka
15. júl 2008

Ahojte,
ach jo spominam ten cukor tak tapia tehotne zeny ze?Mali by vymysliet nieco lepsie a rychlejsie a ja si na to spominam ze som sa tam nasedela.
Nemozem ist si skor kupit test lebo mi muz povie ze som sibnuta 😝 a netrpezliva ze mam pockat kym mi bude meskat. a ja nie som v meste takze to nie je take lahke zeby som si vyrazila na prechadzku a kupila som si ho ja musim vytiahnut auto z garaze a ist 4 km do najblizsej lekarne.
joj ale boli ma cele brucho a aj prsia tak ja neviem neviem. 😕 Prezivam to nejak intenzivne horsie ako keby to bolo prve som zo seba aj trochu prekvapena myslela som si ze to budem brat viacej lezerne. 😨

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

no tak nič? 😔 nevadí počkajte na mna do konca jesene 😀 som sa rozbila z penazí zase raz v auparku 😅 nakupujem malej veci na zimu 😀

aktak
15. júl 2008

Ekologicka vyzva!:
Nekupuj zivy vianocny stromcek!
Daj si do izby policajta.Je zeleny,ma hviezdicky a visia mu gule.
Ak zozenies dopravaka,bude ti aj svietit!

vavka33
15. júl 2008

Jeeeej Zuz,ty si tehulka.strasne moc gratulujem a prajem nadherne bezproblemove tehu 😵

aktak
15. júl 2008

rybecka ja sa o dost viac teraz stresujem ked viem co vsetko sa moze v tehu a pri porode stat 😒 ale je super ze sa netrapim co bude a ako co budeme zvladat lebo uz viem co male babo znamena 🙂

kati kde si nakupovala? mne sa v Zare vela veci pacilo, len som nestihala ked som tam bola, ledva nakupujem co treba pre malu ked sa narodi

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

v zare som nakupovala svetríky zo 700 na 149 😎 no nekup to potom 😀 v HM rifle s 50% zlavou, hrubé ponožky v peacoks či jak sa to píše za 140 a je to tuším 5 balenie, tielka v motheri 😀 , už len nejaký prešivák a čižmy nech sme pripravené na tuhu zimu 😀 už aj oteplovačky máme 😀 jaj a maminka si kupila sandalky 😅 ocinko ju už asi zabije 😅 😀

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

inak malá mi vobec nechce rozprávať 😖 jediné čo vie je mama teta ato inak len intonuje a kričí a ukazuje prstom ked dačo chce ani za svet nepovie daj 😠

aktak
15. júl 2008

kati aj ja som kupila prave svetriky v zare, este sa chystam na dalsi zatah ale neviem kedy, asi ked budem vladat viac 😅 zatial mi kondicka staci tak na 40 minut aj to s prestavkami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre