• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
adkaw nejde o to ci mozes, ale ci si trufas :sweat_smile: co ak bude liat ako teraz? pondelok a utorok maju byt najchladnejsie dni tohto leta...idem kuknut shmu
20. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa vravelo ze by stretko bolo v utorok alebo stredu :zipper_mouth:
20. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak do albumu som dala jednu detsku izbu a nieco podobne nudeme kupovat :grinning: s kombinaciou bielych komod z ikei:slight_smile:
20. júl 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dúfam že sa počasie nad nami zlutuje a nebude pršať :slight_smile:
20. júl 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ano, aj ja si myslim ze najskor v utorok, my spime medyi 12tou a 3tou nekedy takze mimo toho casu mozme ale sa prisposobime :wink:
20. júl 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v útorok som v robotke :frowning2: ale ak sa stretnete po 16,00 tak vás snáď stihneme :slight_smile:
20. júl 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj u vas je take super pocasie :angry:
21. júl 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka mi pisala ze v pondelok a utorok moze po 17tej, mohlo by to teda byt v utorok navecer alebo v stredu dobeda, kto kedy mozte?
21. júl 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja môžem všetky tri termíny tak sa prispôsobím :slight_smile:
21. júl 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm ja asi sobota ale neslubujem :wink: pridala som nejake new fotosky nase rodzinky
21. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja doobeda urcite nie a to je problem v tom ze kazde dieta ma ine spankove hodiny :grinning:
21. júl 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa aka sobota? neco mi uslo? :wink:

navrhujem minirychlestretko zajtra, v UTOROK, o/po 16:00 na ihrisku pri Strkoveckom jazere, vtedy su uz drobci vyspati vecsinou, kto moze? :sunglasses:
21. júl 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a adetka o tom vie? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som s nou dohodnuta ze jej dam vediet ked sa tu dohodneme, ale pisala ze vtedy moze - aj preto som tento cas navrhla :wink: hlavne sa vyjadrite vy :wink:
21. júl 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi az okolo piatej musim si ist vyzdvihnut do banky kreditku :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mozme dat na 17:00, aby aj adkaw stihla aj adetka v pohode, moze byt? pocko by sa malo pobede umudrit vraj
21. júl 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa stavime okolo tej piatej, a kde na strkovci?
21. júl 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo tej 17,00 hod je to super, v robote to zabalím o 15,30 a pôjdem si pre malého a prídem, už sa tešíme :slight_smile:
21. júl 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretavka dnes, v UTOROK, o 17:00 na ihrisku pri Strkoveckom jazere, asi tam budem prva tak obsadim lavicku nekde, najdete ma podla veeeelkeho brucha :slight_smile: kto chce moj telefon napiste mi IP
22. júl 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby dnes rano mi test ukazal //boze ja som predsa tehu :slight_smile: :grinning:
nemozem tomu nejak uverit. :astonished:
Musela som to rychlo napisat lebo to nikto este nevie a dat to zo seba vonku :sweat_smile:
a inak zavidim vam to stretko tak vam prajem prijemne stretko :wink:
22. júl 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybecka super gratulujeme k tehulkovaniu a vychutnaj si to všetko naplno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. júl 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne sa nám to tu rozbehlo z druhým kolom snáď dúfam že aj mne sa ukážu tie // :wink:

my ideme v piatok na dovolenku a normálne som nervozna že čo mám zbaliť ideme prvý krát s malým na dovolenku na týždeň a prvý krát ma chytá cestovná horúčka :grinning:
22. júl 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybecka, gratulujeme :wink: uzi si druhe tehu :wink:
elise, neboj co zabudnes dokupis, snad az tak vela toho nebude :wink: horsie je ist niekam do Tunisu a tam zhanat :zipper_mouth:
takze nakoniec sme teraz doobeda stihli banku takze poobede by sme nemali meskat ( zalezi od spania :grinning: )
22. júl 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme na 2 dni malého na prázdninách u babiny v tt tak sme boli s manželom sami doma :wink: ale malý veľmi chýbal :unamused: ale aspon sme si veľa vecí porobili čo sa pri malom nedalo aj som niečo poprala a požehlila čo bereme na dovolenku aj na nákup vo výpredaji v tescu sme boli a zajtra ideme poňho a v piatok vyrážame.budem mať požičaný digi foťák tak potom hodím neaké fotečky. :wink:
22. júl 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, super aj mne by sa nieco take zislo aspon na den dat niekam malu lebo uz ani umyvacku nemozem nalozit a vylozit :zipper_mouth:
22. júl 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, rybecka gratulujem :slight_smile: baby tak aspon porobte fotky ked sa s vami nemozem stretnut :slight_smile:
22. júl 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme mali taky blby den, mala rano vstala uz 5,20 a cez den spala len hodinku :slight_smile:
22. júl 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa splao vcera iba do 8:15 :grinning: dnes ale zasa do 9:00 :grinning: :grinning: :grinning: len netusim co budeme robit ked bude mat ist do skolky :grinning: :zipper_mouth:
22. júl 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mas dobre, mne sa to nestalo este ani raz a to den predtym sme boli poobede v zoo, presla ju celu pesi ani kocik sme nebrali a nic z toho
22. júl 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz mojej kamaratky mala zaspi v skolke aj medzi hrackami a to uz ma 3,5 roka je to taky spachtos
22. júl 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok