• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
eeeeejha, tu je ale niekto zvedavy..... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo, čo, niečo mi už ušlo? aj mne povedzte :slight_smile:
1. aug 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkaw nic ti neuslo. len mame tu zvedavice zvedave..... :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tajnostkatky tajnostkarske sa tu tiez obcas ukazu :grinning:
2. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
sisinka gratulujem :slight_smile:
akatka my tie vysielacky mame a ja som s nimi velmi spokojna.Zo zaciatku som ich skoro vobec nepouzivala ale teraz ich mame zapnute denne :slight_smile:
2. aug 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi pockame kym pride mala a ked sa nam bude zdat ze by sa zisli tak poslem muzika kupit :slight_smile:
2. aug 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, to je naspravnejsie. lebo potom priamo zistis ci ich naozaj potrebujes alebo nie. ja som to tiez vela krat tak riesila.
2. aug 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak - zlataaaaa!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj sisinka, aj my z celeho srdiecka gratulujeme! nech je vsetko ako ma byt a prijemne tehulkovanie :slight_smile:
2. aug 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: za cely den tu nikto nebol? :confused: :confused: dnes bolo krasne, asi ste/sme boli vsetky pri vode :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. aug 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daniii, no nikto tu nebol, my sme boli tiez prec poobede :slight_smile:
3. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na kolotococh, bolo nas ta dokopy asi 10 aj s tymi co tam pracovali takze sme to tocili :grinning:
3. aug 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, ako sa mal adamko v tatrach? adelka ma uz krasnu izbicku? :dizzy_face:
:slight_smile: aspon sa adamko dobre povozil :sunglasses:
3. aug 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja som bola v sobotu prvý krát s miškom na kupalisku, strašne sa mu tam páčilo akurát chcel stále piť vodu z bazéna tak snáď mu nič nebude lebo nie vždy som to ustriehla :slight_smile:
3. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mal sa dobre, ale jeden vecer mal teplotku, tak dufam ze to bolo zo zubkov, uz mu idu posledne 5ky :zipper_mouth: izbicka je hotova, aj cely byt je docela poctivo vyupratovany, aj ked si este urcite neco najdem co sa da upratat cez tyzden :dizzy_face:

z kolotocov bol uneseny, ani nestihal anivsetko sledovat, a nas ocinko bol prvy krat na centrifuge tak sa z toho nevie spametat :grinning:

adkaw to sa neda ustriehnut, moj krpec je schopny sa napit ked je vo svojom bazeniku a vobec mu nevadi ze si don cvrkol predtym :sweat_smile: :slight_smile:
3. aug 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: zlate su tie nase deticky! :sunglasses: adkaw, fakt sa to neda ustriehnut..... deticky si vzdy najdu vhodnu chvilu ked sa my co i len na sekundu otocime. hned to vyuziju :grinning: len si ho viac vsimaj, napr.zvysena teplota a tak. ale bude to v pohode :wink:
3. aug 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa boli kupat, na matadorke? :sunglasses:
3. aug 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj sa ma mierne ochladit cez tyzden, takych prijemnych 25 by som prijala celkom :dizzy_face: a ked obcas zaprsi tiez nebudem proti, nech je lepsi vzduch :dizzy_face:

ten nas krpcek sa vratil taky jedovity po vikende ze neviem co s nim, stale viac vymysla, hento chce tamto nechce a furt neco, dufam ze ked pride malicka sa bude venovat jej a na sprostosti zabudne :angry: :grinning:
3. aug 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme sa kúpať na rosničke v dúbravke, celkom sa mi tam páčilo, v mimi bazéniku museli mať detičky plavky alebo plienky a plavčík hneď vyhadzoval vačšie detičky čo tam nemali čo robiť
3. aug 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, musim napisat vcerajsi uspech cely den bola mala bez plienky a ani raz sa mi nepocikala, sa tesila ze ma gatky :grinning: tak som zvedava ako to bude pokracovat
4. aug 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahote,
sisinka gratulujem tusim mame dost podobny termin :slight_smile:
Mozno sa stretneme v teme co ty na to :slight_smile:
lucxy gratulujem k uspechu bez plienky parada je ale sikovna
Matej stanovacku zvladol na jednicku ziaden problem nebol takze parada tesim sa.
4. aug 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybecka takze bolo dobre, hej? maly zaspal v pohode? ci sa cudoval ze kde to spi :slight_smile:
aktak este si cela? :slight_smile:
zuz ako bolo u mami? :slight_smile:
4. aug 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, cafte, namiesto oddychnutia som ubehana z dvora a zo zahrady :zipper_mouth: a teraz tie tepla zasa :zipper_mouth:
gratulujem dalsim novym zverejnenym tehu :wink:
idem sa dusit dalej :wink:
4. aug 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz za chvilku si v polke tehu, ako to leti onedlho aj ty uz rodis :slight_smile:
4. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa vy sa na seba s nastavajucim normalne podobate :wink: :slight_smile:

ja chcem dazd! :sunglasses:
4. aug 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak u nas akurat riadne sprchlo :slight_smile:
4. aug 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme riadne zmokli.. do nitky!!
aktak si mi dala :grinning: Ale nie no.. nos mame veru velky obaja :sweat_smile: aj Saske uz sa crta ratafak :confounded:
4. aug 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolinka tiez ked sme doma beha v nohavickach, no inak mame este plienky. ale tak snad do skoly s nimi uz nepojde.... :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa ma nestvi, kto tu ma velky nos? ked tak ja a aj to este neni najvecsi tak klud, krasni ste obidvaja na tych foto na oznamko :wink:

vypadlo nam magio, nemozem kukat manzelky, ide ma roztrhnut :angry: nechcete mi to nektora nahrat nejako? ach jaj :confounded:
4. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukni na nete manzelky!! Kati juj ved.. mam dobry fotoshop :wink: nosiky nase su take fajne o cislo vacsie :grinning:
4. aug 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a oznamko som este neodfotila nevies, to len na pocitaci navrh bol ok
4. aug 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok