December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

danii
1. aug 2008

eeeeejha, tu je ale niekto zvedavy..... 😉 😀 😀 😀

adkaw
1. aug 2008

čo, čo, niečo mi už ušlo? aj mne povedzte 🙂

danii
1. aug 2008

adkaw nic ti neuslo. len mame tu zvedavice zvedave..... 😀 😀

aktak
2. aug 2008

a tajnostkatky tajnostkarske sa tu tiez obcas ukazu 😀

olianko
2. aug 2008

ahojky
sisinka gratulujem 🙂
akatka my tie vysielacky mame a ja som s nimi velmi spokojna.Zo zaciatku som ich skoro vobec nepouzivala ale teraz ich mame zapnute denne 🙂

aktak
2. aug 2008

no asi pockame kym pride mala a ked sa nam bude zdat ze by sa zisli tak poslem muzika kupit 🙂

danii
2. aug 2008

ano, to je naspravnejsie. lebo potom priamo zistis ci ich naozaj potrebujes alebo nie. ja som to tiez vela krat tak riesila.

danii
2. aug 2008

aktak - zlataaaaa!!!! 😀 😀 😀
ozaj sisinka, aj my z celeho srdiecka gratulujeme! nech je vsetko ako ma byt a prijemne tehulkovanie 🙂

danii
3. aug 2008

😕 😕 za cely den tu nikto nebol? 😕 😕 dnes bolo krasne, asi ste/sme boli vsetky pri vode 😎 😎 😎

lucxy
3. aug 2008

ahoj daniii, no nikto tu nebol, my sme boli tiez prec poobede 🙂

aktak
3. aug 2008

my sme boli na kolotococh, bolo nas ta dokopy asi 10 aj s tymi co tam pracovali takze sme to tocili 😀

danii
3. aug 2008

aktak, ako sa mal adamko v tatrach? adelka ma uz krasnu izbicku? 😵
🙂 aspon sa adamko dobre povozil 😎

adkaw
3. aug 2008

čaute, ja som bola v sobotu prvý krát s miškom na kupalisku, strašne sa mu tam páčilo akurát chcel stále piť vodu z bazéna tak snáď mu nič nebude lebo nie vždy som to ustriehla 🙂

aktak
3. aug 2008

mal sa dobre, ale jeden vecer mal teplotku, tak dufam ze to bolo zo zubkov, uz mu idu posledne 5ky 🤐 izbicka je hotova, aj cely byt je docela poctivo vyupratovany, aj ked si este urcite neco najdem co sa da upratat cez tyzden 😵

z kolotocov bol uneseny, ani nestihal anivsetko sledovat, a nas ocinko bol prvy krat na centrifuge tak sa z toho nevie spametat 😀

adkaw to sa neda ustriehnut, moj krpec je schopny sa napit ked je vo svojom bazeniku a vobec mu nevadi ze si don cvrkol predtym 😅 🙂

danii
3. aug 2008

😀 zlate su tie nase deticky! 😎 adkaw, fakt sa to neda ustriehnut..... deticky si vzdy najdu vhodnu chvilu ked sa my co i len na sekundu otocime. hned to vyuziju 😀 len si ho viac vsimaj, napr.zvysena teplota a tak. ale bude to v pohode 😉

danii
3. aug 2008

kde ste sa boli kupat, na matadorke? 😎

aktak
3. aug 2008

vraj sa ma mierne ochladit cez tyzden, takych prijemnych 25 by som prijala celkom 😵 a ked obcas zaprsi tiez nebudem proti, nech je lepsi vzduch 😵

ten nas krpcek sa vratil taky jedovity po vikende ze neviem co s nim, stale viac vymysla, hento chce tamto nechce a furt neco, dufam ze ked pride malicka sa bude venovat jej a na sprostosti zabudne 😠 😀

adkaw
3. aug 2008

boli sme sa kúpať na rosničke v dúbravke, celkom sa mi tam páčilo, v mimi bazéniku museli mať detičky plavky alebo plienky a plavčík hneď vyhadzoval vačšie detičky čo tam nemali čo robiť

lucxy
4. aug 2008

ahojte, musim napisat vcerajsi uspech cely den bola mala bez plienky a ani raz sa mi nepocikala, sa tesila ze ma gatky 😀 tak som zvedava ako to bude pokracovat

rybecka
4. aug 2008

Ahote,
sisinka gratulujem tusim mame dost podobny termin 🙂
Mozno sa stretneme v teme co ty na to 🙂
lucxy gratulujem k uspechu bez plienky parada je ale sikovna
Matej stanovacku zvladol na jednicku ziaden problem nebol takze parada tesim sa.

lucxy
4. aug 2008

rybecka takze bolo dobre, hej? maly zaspal v pohode? ci sa cudoval ze kde to spi 🙂
aktak este si cela? 🙂
zuz ako bolo u mami? 🙂

zuz11
4. aug 2008

uf, cafte, namiesto oddychnutia som ubehana z dvora a zo zahrady 🤐 a teraz tie tepla zasa 🤐
gratulujem dalsim novym zverejnenym tehu 😉
idem sa dusit dalej 😉

lucxy
4. aug 2008

zuz za chvilku si v polke tehu, ako to leti onedlho aj ty uz rodis 🙂

aktak
4. aug 2008

adaa vy sa na seba s nastavajucim normalne podobate 😉 🙂

ja chcem dazd! 😎

lucxy
4. aug 2008

aktak u nas akurat riadne sprchlo 🙂

adaa
4. aug 2008

a my sme riadne zmokli.. do nitky!!
aktak si mi dala 😀 Ale nie no.. nos mame veru velky obaja 😅 aj Saske uz sa crta ratafak 😖

danii
4. aug 2008

karolinka tiez ked sme doma beha v nohavickach, no inak mame este plienky. ale tak snad do skoly s nimi uz nepojde.... 😀 😀

aktak
4. aug 2008

adaa ma nestvi, kto tu ma velky nos? ked tak ja a aj to este neni najvecsi tak klud, krasni ste obidvaja na tych foto na oznamko 😉

vypadlo nam magio, nemozem kukat manzelky, ide ma roztrhnut 😠 nechcete mi to nektora nahrat nejako? ach jaj 😖

adaa
4. aug 2008

kukni na nete manzelky!! Kati juj ved.. mam dobry fotoshop 😉 nosiky nase su take fajne o cislo vacsie 😀

adaa
4. aug 2008

a oznamko som este neodfotila nevies, to len na pocitaci navrh bol ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre