December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

elise
7. aug 2008

lukasko zbožňuje polievočky tú na obed spapá vždy ale druhé je pobiednejšie najviac zo všetkého spapá zeniačiky, už koštoval aj hranolky a chutili mu 😝 😀

k.a.t.k.a.
7. aug 2008

jaj tak hranolky je iná kapitola u nás 😅 manžel zakázal, ale zase ked som vonku s malou a chcem sa vklude rýýýchlo najesť tak jej musím pár hranolkov dať 😅 a ja možem rýchlo pokojne jesť 😀

adetka
7. aug 2008

kati... je som sportak predala a mam uz iba buginu... do nasej buginy sa vsak da dat aj fusak...

aktak
7. aug 2008

kati myslim ze sane tu v BA nehrozia 😀
my este nevieme co s kocikom, vyzera to tak ze si na skusku pozicame dvojickovy a nasadime jeden sportak a jednu vanicku 😕 len neviem ako s takym bagrom pojdem 😀 toto som ale este fakt neriesila, par dni to ma este cas 😉
moj krpcek miluje ryzu, po ocinkovi 🙂

k.a.t.k.a.
7. aug 2008

adetka aha ale do mojej sa tuším nedá dať, a aj tak chcem využiť len nánožník s dekou, fusak už nie

k.a.t.k.a.
7. aug 2008

kati aj u nás ryža ideee ale len babkina moja nie 😅 😀

elise
7. aug 2008

my máme šporťák aj fusak k tomu takže sme vyriešený ale tento rok nám budú deťúrence asi chcieť behať a tak sa chcem spýtať budete ich vyzúvať aelbo prezúvať ked pobehajú vonku a potom ich budete ukladať do fusaku ? 😕 😅 ked ho tam budem dávať v čižmičkách tak budem fusak musieť prať každý deŇ 😅

k.a.t.k.a.
7. aug 2008

elise preto už nechcem fusak tuto zimu, mne stačí nanožník a deka 😉

adetka
7. aug 2008

slecna uz tiez par hranolkov zjedla... asi dva krat po styri kusky... a v restauraciach s nami rada papa... nalozime jej do tanierika zakazdym trosku ryze, alebo zemiackov, nudli s polievocky... z nasho jedla... a tak sa citi sucastou nasej skupiny... 😀

aktak
7. aug 2008

no ja som aj muzika odnaucila od hranoliek takze krpec sa k nim zatial este nedostal 🙂

elise
7. aug 2008

lukasko sa snaží papať sám lyžičkou a celkom sa mu darí trafiť do pusinky ale siaha už po vidličke, neviem či to nie je skoro na vidličku, máme taký detský príbor.

chelsee
7. aug 2008

parky som este neskusala, tiez neverim tomu co do nich davaju....najviac u nas fici paradajka tu by jedla mala furt aj bez nicoho 🙂 a hranolky....energie mam pocit ze ma niekedy aj za mna.....erinka je schopna cely den nezavret ani oka ale snad v tomto veku deti by este mali spat aj ked ma chce velakrat presvedcit o opaku 😉

elise
7. aug 2008

a ako ste na tom s nočníkmi? nám sa to zatial nedarí 😒 chce sedieť iba na klasickom záchode a miluje splachovanie 😀

adetka
7. aug 2008

elise... Mirka si uz veselo napichuje na vidlisku a strka do pusy... pochopitelne pod mojou kontrolou... lyzickou uz triafa takmer vzdy... Mirka uz ked jej idem nalozit... tak preistotu hovori "sama, sama"... nesmiem jej do ust vlozit ani kusok...

aktak
7. aug 2008

Adamko miluje hajzlovou kefou umyvat zachod a potom sup aj dlazku 🤐

k.a.t.k.a.
7. aug 2008

nočník neriešim, má ho vkuse na očiach, úspešne ho ignoruje tak kašlem na to 🙄

elise
7. aug 2008

my spinkáme málokedy jeden spánok ale zato spíme 2 hodiny a po obede v rozsahu 1-3 hodín podľa náldy mladého pána 😀 😀 večer ťahá do 22 hodiny ale spinkávame na veľkej posteli v kočíku spinkávať nechce a ani v postielke a a ni ked zaspáva.

adetka
7. aug 2008

my si don sadame iba obcas... a skor zo zabavy... zatial sme don ani raz necikli... ale zato vsetky plysove hracky uz do nonika cikali 😀 ... ja sa s tym nejak neplasim... aj tak mi zahlasi, ze cika, alebo kaka... ked to z nej uz pada... 😉

elise
7. aug 2008

lukasko ešte pri záchode zbožnuje ťahať toaeťák a ked sa nanho nedívame alebo po čosi odbehneme do kuchyne tak nám ho tam dotiahne 😀 a miluje nosiť nášmu kocúrovi cicovi granulky a to zasadne po jednej ale musíme dávať pozor ani si ich nedal do úst raz to skúsil vraj mňam mňam, okamžite som mu to vybrala s pusinky.

aktak
7. aug 2008

tak to my nenapadne povieme kako, a ked sa spytam ci kakal, zakruti hlavou ze nie (to robi stale aj ked chce povedat ze hej tak som z toho obcas blba 😀 ) a utecie aj s plnou smradlavou plienkou 😠

adetka
7. aug 2008

Mirka spava raz denne... od 0,45 do 3 hodin... vacsinou tu 1,5 hodinku... a hore sme od 8. do 22. hod... a zaspi mi vsade (myslim na obed) aj v postielke, aj v kociku... ale nepravidelne zaspava... raz zaspi o 11 hod... inokedy o 14. hod... neviem ako to bude zvladat v jaslickach 😕

elise
7. aug 2008

adetka už mirku chystáš dať do jasličiek?

elise
7. aug 2008

tiež vaši drobci kývajú hlavičkou zo strany na stranu že nie pri každej otázke?sú zlatý aj náš malý to obľubuje😀

adetka
7. aug 2008

elise.. ano... potrebujem nastupit do prace... aj kvoli peniazkom... a tak sme si jedny vybavili... od septembra... ale citim, ze to nebude lahke 😕 😅

elise
7. aug 2008

v septembri začínate na skúšku? alebo už naplno? a kolko vás to bude mesačne stáť?

aktak
7. aug 2008

moj na vsetko kruti hlavou ze nie 😠 stoji pri vani, stvera sa dnu a ked sa ho spytam ci sa chce kupat tak div mu neodleti ako kyve ze nie 🙄 🙂

adetka
7. aug 2008

elise, aktak... to moze byt kraaasne 😀 ... Mirka sa pyta "kupkat"... ale na to ci kakala tiez kruti hlavou... ale hovori pri tom "ano"

elise... september zacneme asi najprv na skusku... prvy tyzden iba dopoludnia... uvidime, ako to zvladneme... mesacne cca. 7.000 korun (320 na den)...

elise
7. aug 2008

adetka aj papať tam dostane alebo prinesiete svoje?

adetka
7. aug 2008

elis... dostane tam papat (desiatu, obed i olovrant), plienocky i oblecenie

lucxy
7. aug 2008

zatial si mozem zaklopat ale s cikanim mame uspech,,,dneska za cely cas sa mi len raz pocikala aj to som nestihla dobehnut 🙂
mala este nejedla hranolky kedze mi si ich doma nerobime,,,,parky jej kupujem detstke, aj sunku destsku 🙂 strasne ma rada syr, paradajku, dynu a hrozno,,,,bychty nema rada na sladko myslim s tvarohom alebo s dzemom dako to nechce,,,,ma rada cibulovnik a taku syrovu buchtu
a co sa tyka pitia,,,tak toho vypije fakt vela a je jej uplne desat ci tam ma caj, alebo cistu vodu,,,,,,dzusy jej nedavam lebo je jej z toho niako tazko,,,,,teraz v teple kupujem mineralku Lucku 🙂

no a neviem ako to bude v zime lebo ja skor kocik vyuzivam na tlacenie,,,niako mi tam vobec nechce byt,,,,aj teraz snou chodim casto bez a na pleciach mam ruksak,,takze asi tak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre