December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
12. aug 2008

ahojte, nikoho nikde? 🙂

zuz11
12. aug 2008

ja soim napisala skoro roman a nezobralo mi to tak uz nepisem 🤐

lucxy
12. aug 2008

zuz presne toto sa stava mne a dost casto daco napisem a neodosle mi to a potom nervacim
ako sa ma male v brusku? uz kope? 🙂

lucxy
12. aug 2008

neviete ako sa ma aktak? 🙂 dneska je riaden hic vonku

zuz11
12. aug 2008

jasne male kope uy o sto dvesto 😀
no som pisala ye dakujem ye vsetkz gratulacie 😀
a ze nakoniec asi nie som az taky antitalent kedze mi stacilo 9 kondicnych jazd a dokonca od soboty uz jazdievam aj sama bez muza 😀 dokonca dnes ma poprosil a som ho viezla do prace 😀 potom sme sli na babske nakupy 😀

lucxy
12. aug 2008

zuz tak vidis zvladnes chodit aj sama,,,a ako sa ti soferuje s malou? 🙂

zuz11
12. aug 2008

no mala je v poho zo zaciatku nchapala ze mama soferuje ale teraz je super ani nemukne ked ideme same a pozera a pozera 😀
a potom by sla iba za volant a soferovala by aj ona, asi si mysli ze ked to mama dokaze tak to dokaze aj ona 😀

lucxy
12. aug 2008

zuz tak to ja som cela nervozna lebo nasa vobec tam nechce obsediet v kuse len hovori bezkat maminkaaaa,,,,,alebo pre zmenu cikkkaaatttt 😀
nasa strasne rada sedi v predu a vsetko tam stuka s muzom/samozrejme nie pocas jazdy/,,,vlastne toto bol jeden velky dovod preco som s nou nechcela ist na dovolenku,,,,,,naposledy mi stacilo ist do zoo,,,,a ked som vysla z auta tak som myslela ze ma slak trafi,,,,dneska som ju dala spat o pol desiatej tak som zvedava kedy vstane 🙂 nenormalne zavidim kamoskam ktorym spia deti do 7,30,,,, 🙂 🙂

zuz11
12. aug 2008

no tak aj hanka obcas jej otvorim dvere do auta a ona ich zatvara a presviedca ma ze mam otvorit predne ale nastastie ju vzdy ukecam a sadne si aj do sedacky vzadu a potom je uz ok, dokonca aj v teraz zapchach to super zvlada a je tisko 😀 😀 😀 sa rada vozi 😀 😀 😀
no my sme sa tiez teraz ulozili, ale ja to vidim ze pred 9viatou nevstane ako klasika, to musi byt ked vstane o 8, skor nevstava... to mam vzdy traumu ked ideme na tanecnu na desiatu ze ci stihame a normalne tento ponndelok musela ranajkovat v aute a aj to som ju musela zobudit aby sme len tak tak stihali 😀 😀 😀
a aj v piatok ideme ociarke na desiatu ale uz od teraz mam mindraky ze ako to stihneme lebo ay na kramare ideme na kompletne vysetrenie ( zevraj to bude trvat 2 hodky minimalne) ale vysetria uz uplne vsetko co sa tyka ociek 🤐

kiwuska
12. aug 2008

aspon narychlo vsetko naj zuzke k vcerajsim meninkam, staste jazdy, a hlavne vela zdravia

lucxy
12. aug 2008

zuz no tak to ti pekne spi,,,zavidim aj tebe to moje dieta je dake nespaveeee,,,mozno raz ked budem mat druhe bude spat lepsie 😉 😔 lucim sa

k.a.t.k.a.
13. aug 2008

zuz a prečo idete k očiarke? ja by som tiež chcela ist malou, lebo mame v rodine brilov 😀 a aj ja som brilo 😀

nathalie111
autor
13. aug 2008

zuz,na tanecnu??? 😕 😕

zuz11
13. aug 2008

kati, mame podozrenie ze jej ubieha jedno ocko ( aj ked vcera sa to Dr nezdalo) ale ze na kramaroch na to maju neaky presny pristroj a kedze hned videla ze muz ma skulky tak vysetri uz uplne ocka aj na to 😉
nath, hej tanecno hudobna sa to vola 😀

zuz11
13. aug 2008

katka pisala, ze adelka krasne saje, ona ma dost mliecka a ze Adelka je dobruckava vobec neplacka a ze ak by ju nebolelo sitie tak im odtial zdrha 😀

lucxy
13. aug 2008

zuz viem ze aj kamoska bola pred mesiacom s malou lebo zevraj jej ubiehalo ocko ale je vsetko o.k

zuz11
13. aug 2008

hej aj tato dr podla toho co ju vysetrovala vravela ze sa jej nezda, ze deticky inak pozeraju koli korenu nosu teda maju este inu tvaricku ale ze pre istotu to zmeria uplne presne na stroji co je na kramaroch ( lebo my sme boli v medifere a tam taky stroj na to nemaju) a nechcela ju na dva krat trapit tak vsetko urobia v piatok naraz, tak aj sa tesim ze nas kompletne vysetria a snad bude vsetko ok a konecne budem v klude 🤐

lucxy
13. aug 2008

zuz dneska mi mala vstala 5,35 takze vecerne neskore ukladanie proste u nej neplati,,,ja rano vystavena a hotova a hodinu mi trva skym sa preberiem 😠

zuz11
13. aug 2008

ja viem ani u nas sa nic nedeje ked posuneme cas spania, uz sla spat aj o osmej a stavala klasika okolo pol deviatej 😀 dnes si privstavla uz o 8:15 😀 no co ved aj ja a aj manzel sme spachtosi takze to mala po kom zdedit a verim ze aj druhe to takto zdedi 😀

lucxy
13. aug 2008

musim ist riadit ale tak nenormalne sa mi nic nechce,,,doobeda som navarila a potom sme sa presli pesi smalou,,,boli sme v obchode takom mensom kde maju zeleninu a niake sprostosti tak som ju odtial 20 minut nemohla dostat,,,stale ze nejde a nejde,,,nakoniec som ju musela zobrat po zlotky zacala vyvadzat a celou cestou mi vrestala a potom sa nakoniec umudryla 🙂

lucxy
13. aug 2008

zuz no ja viem, ze mojho muza brat ten bol prvy a on bol totalny spachtos a aj je celkovo iny,,,,a moj muz je akcny este aj teraz vies,,,,rano vstane 5,15 si nahuby a tak napodobne 🙂

nathalie111
autor
13. aug 2008

lucxy,a ze po kom to to dieta ma.... 😀 😀 😀

aj moju malu by som dala na tanecnu keby bolo kam...ta len zacuje hudbu a uz sa vlni.... 😉

baby,neviete,co treba k zalozeniu MC? 🙂 je mi jasne,ze financie,priestory a podobne...myslim skor z tej organizacnej stranky...kto musi co schvalit a tak....

lucxy
14. aug 2008

ahojte, kiwuska mali su bohovski mala sa na nich smiala ked som jej teraz ukazovala, no zlatucki su 😀

kiwuska
14. aug 2008

ranko, som rada lucxy, ze sme Laurusku aspon trosku pobavili, dufam ze bude cely den pekny. chlapci ako vzdy su hore uz od siestej, ale dostali papat a kym my este na pol oka driememe, oni sa pohraju 🙂 🙂

kiwuska
14. aug 2008

tak uz je tam aj par dovolenkovych este k tomu nejaky mudry popis musim vymysliet

lucxy
14. aug 2008

kiwuska a kde ste boli na dovolenke? pekne fotky a ako to zvladali chlapci? 🙂

erika153
14. aug 2008

😅 😕 😅 baby to co?kde som sa to dostala??? vy ste vsetky tehotne? 😀 tak to je teda prekvaaaaaapko!!! 😵 gratulacie vsetkym!!

My sme doma lebo timko je chory a na ATB 1x v zivote 😖 ma chytene priedusky ci co, takze nechodime von a mne rastu rohy lebo aj ja som chora a na nom to teda vobec nieje vidiet!nespi, beha,sali sa,robi same chuliganstva 😠

erika153
14. aug 2008

Aktak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

katka to nevies napisat tete erike taku spravu??? 😠

lucxy
14. aug 2008

no erika vsetky su tehotne, ze? 😲 zelam skore uzdravenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre