• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
lucxy kati dakujeme :wink:

nejsme na dovolenke :wink: trochu na dlhsie....byvame pri galway a plaz mame kusok tak sme tam vzdy ked neprsi co sa v irsku moc nestava :frowning2: ale v piatok idem s malou na sk uz sa moc tesiim lebo uz som zabudla ako vyzera leto....inak chodievate sa s malymi kuoat aj niekam na kupka? uz mozu ist do bazena s takou studenou vodou?
25. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v galway je pekne tam sme boli s muzom na vylete :slight_smile: ked sme tam byvali,,,,
25. aug 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak leto je tu nic moc,,,na kupku sme boli len raz, mala nechcela ist do vody a nakoniec som bola rada ze aj nesla voda bola v strasnom stave :confounded:
25. aug 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chelsee.. my chodievame... dokonca aj do jazier v Bratislave... tie Mirka miluje... ale aj termalne bazeny... do tych studensich nechodila velmi rada... ale aj v nich si zaplavala :slight_smile:
25. aug 2008 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy... dakujem...
25. aug 2008 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adet, aj ja sa pridavam ku gratulacii k prijatiu :wink:
a adi, tak ako sa citis ako pani? :wink: :slight_smile: a fotecky? :sunglasses:
25. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adet samozrejme aj my blahozelame :wink:
25. aug 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sa pripajame ku gratulacii,aj adi ku vkroceniu do stavu manzelskeho :wink: a aj adet k novej pracicke... :slight_smile:
my doma malujeme,tak idem umyvat podlahy... :unamused: mala zaspala,tak musim co to porobit,lebo cez den sa toho moc neda ked je hore...ved to poznate--- :slight_smile:
25. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
25. aug 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa, kraaasne...., vlasy su uplne uzasne, jednoduche a moc ti pristanu. alex je carovna a zenich, ten ti tiez pristane. vela stastia :slight_smile:
25. aug 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa fakt nadherne fotky, prekrasne vam to spolu pristane,,,,a ty si ako modelka :slight_smile:
26. aug 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. Panecku, ale sak to dalo aj roboty.. nikdy viac. Modelkam nezavidim ani nahodou!!!! Uces bol vymysleny v den svadby a aj make-up. Necitila som sa az tak pohodlne, mala som velmi vela make-upu na tvari ale neskor som si zvykla. Vobec nie som na taku krasu zvyknuta :grinning:
26. aug 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa krasni ste vsetci traja na fotkach, gratulujeme :wink: uces je iny ako som myslela ze budes mat (ja som mala podobny ako ty v pripravnom albume) ale ked mas take pekne dlhe vlasy preco ich neukazat? :wink: :wink: :wink:
26. aug 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak drobci posluchaju? :slight_smile:
26. aug 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi... naaadherniii ste boliiii... najma Saskaaa :dizzy_face: ... ale aj ty :wink:
26. aug 2008 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ol pricesok :grinning: :wink: dakujeme :slight_smile: aktak ako?? nemala som vobec cas to sa tu deje
26. aug 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa nádherné fotečky gratulujeme celá naša rodinka aby vám to v manželstve klapalo aspon 100 rokov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak mas krasne vlasy :slight_smile:

no Adamko na mne dost visi, stale chce byt pri mne, Adelka poslucha zlaticko, aj krasne spinka celu noc len na kojenie zamrnka a spi dalej, takze sa nemozem vobec stazovat, chystame sa von, zase sami, takze bude sranda :grinning:
26. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak ako dopadla prechadzka? :slight_smile: dufam,ze dobre a adamko sa drzal kocika a isiel pekne s vami mozno snad :grinning: pekna predstava ze? :grinning:
26. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda to musi zabava. Aj ja by som siuz priala kocikovat druhe :wink:
26. aug 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa takze aj ty sa uz chystas na druheee :grinning:
26. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prechadzka bola (az na zaver) uzasna, Adelka cely cas spinkala a Adamko krasne posluchal, nikam nebehal, dali sme si zmrzku, pohupali sa, zahrali s detickami :slight_smile: ale na ceste domov si za kazdu cenu chcel hadzat loptu - a vzdy smerom na cestu (4 prudovku :angry: ) takze som tlacila kocik, jeho tahala a nahanala loptu takze sraaaanda :grinning: nakoniec skoncil nedobrovolne na rukach :grinning:
26. aug 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame dnes za sebou 7 hodinovu navstevu zoo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a v nedelu nas caka dalsia :grinning:
26. aug 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no k zoo sme sa my este nedostali :slight_smile:
zuz dnes sme sa dokopy asi hodinu nosili vo vaku, nemam este spravnu polohu najdenu ale malej sa celkom pacilo tak uvidime, mozno si ho obidve oblubime, je fajn ze aspon jedna ruka je volna s nim :dizzy_face:
26. aug 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada ze som pomohla :wink:
aj my sme boli prvy krat s malov v zoo skor nemalo tak ci tak zmysel ist kedze by to nevnimala :grinning: a dnes si oblubila a stacilo vidiet opice :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
adetka gratulujem k prijatiu :slight_smile:
mlada pani adaa kraaasne fotky :dizzy_face:
akatka tvoji drobci su straaaasne zlatunki, hlavne v tej postielke co spolu spinkaju :wink:
my uz mame zoo za sebou, najviac nas zaujali samozrejme macky / selmy :grinning: /
26. aug 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi - WAU!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame zoo par krat za sebou. najhorsie na tom bol vstup. dostat sa tam boli galeje. rada na pokladnu pomaly pol hodinova...... :angry: :angry: :angry:
26. aug 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sme boli v zoo 4 krat celu ju prejde po svojich :slight_smile:
dneska sme hore od 5,15 som sa nemohla prebrat a este aj o 12tej lebo chcela cikat a cajik ale to hned zaspala :slight_smile:
27. aug 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok