December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adkaw
12. okt 2008

Ahojte, tak miško ide v pondelok prvý krát do jasličiek tak dúfam že to dobre dopadne, mne bude strašne smutno a určtite padne aj slzička len aby sa malému páčilo a mal dobré učitelky

lucxy
14. okt 2008

dobre ranko zienky, kde ste sa vyparili? 😀

rybecka
14. okt 2008

Ahojte, dlho som tu nebola ale prerabali sme si obyvacku tak bol PC vypnuty
ako sa mate co noveho
ja sa citim celkom fajn Matej tiez v podstate vsetko po starom okrem obyvacky 😀

adaa
14. okt 2008

my nic noveho.. akurat ja som bola na pohotovosti so zubom.. aaaau 😢 Nevadi som sa nadrogovala liekami a sla na koncert Alici Keys. Bola uuuzasna
Sasi mi uz 2dni poobede nezaspala, my vsetky vlasy stoja z nej. Dufam zajtra uz bude lepsie. Inak kupili sme uz ten stolik so stolickami pre malu a aj taku tu tabulu na fixky a kriedya vodovky. Este to nemala rozbalene..
Lucxy aj ja som si s Lubkou davno pisala.. je z Pezinka, ja za Modry.. to je kusok. Som tu naokolo nepoznala ziadnu mamicku tak bola mila a pisali sme si chvilu.

lucxy
15. okt 2008

ahojte, adaa aj mne vcera mala nespala cely den ficala od 5,50rana bola hore az do vecera,,,aj mne stali vsetky vlasy este ktomu ani muz nebol doma,,,,robila zle a nedala si povedat,,,nakoniec zacala tak trieskat s kocikom ze sa snim prevratil tak to som uz myslela ze skolabujem z nej,,,,
no a dnes je hore od 5tej,,idem si dat kavu,,,bola som hore dost dlho som zehlila a davala dokopy byt 🙂
adkaw ako to maly zvladol? 🙂

chelsee
15. okt 2008

baby neviete kolko maju mat male deti zubov? my mame 12 a aj to nejsu vsetky este uplne vonku ☹ zase mame sopliky uz vyse tyzdna...vyslovene ju bolia dasienka, slinta jak bernardin....katdu hodinu jej prezliekam tricko a bez dudliku nechce byt ani minutu....ja len ze kolko zubov mam este cakat? 😕

zuz11
15. okt 2008

cafte, uz vam prisiel rodicak tento mesiac? 🤐 mne nie 🤐
mame 16 zubov a plny chrup ma u deti 20 zubov 😉

lucxy
15. okt 2008

no zuz mne chodi 17teho tusim,,,,chelsee no 20 zubov maju mat deticky takze asi tak,,,mala zaspala ma stastie lebo uz by som si trhala vlasy aj ja 😀

nathalie111
autor
15. okt 2008

zuz,ani mne neprisiel...a zvycajne chodi 15-teho tusim.... 😕

nathalie111
autor
15. okt 2008

my mame uz 18 zubov a posledne dva su na ceste... 😀

masinka
15. okt 2008

ahojte
my mame tiez 16 zubov, dva mesiace sme slintali, mala to tam pekne navrete a potom sa to ukludnilo :-/

a peniaze mi tiez este nedosli, sak kam by sa ponahlali, mamicky sa mozu ist aj past, stalo sa uz aj ze prisli az 19-teho a raz ked dosli 14-teho, to som skoro odpadla....

nathalie111
autor
15. okt 2008

zuz,uz prisli...a Tebe? 😉

rybecka
16. okt 2008

ahojte,
mne chodi az 18n steho 😠

zuz11
16. okt 2008

mne este nie 🤐 🙄 snad ma uz nevyradili 🤐

sveva
16. okt 2008

Ahojte maminy ako sa máte? Ja vôbec nič nestíham, som na dievčatá sama tak je to o držku. 😝 (manžel je na cvičení. ) Aj moja malá je riadne šidlo. Vystrája o 106 a ja už mám niekedy pocit, že skončím na psychiatrii. 😅 Ozaj musíme sa pochváliť. Už tretí deň sa mi krásne pytá na nočníček. Tak sa vytešujem. 😀

Zuz a prečo by ťa mali vyradiť?

lucxy
16. okt 2008

no tak na ten ucet by mohli peniaze chodit kazdy den,,,,, 😀

olianko
16. okt 2008

Ahojky
mne chodi materska 18-teho
dnes sme boli so Saskou na vytvarnom kruzku.Bolo to fajn a velmi sa nam nam pacilo.Sasku najviac bavilo kreslit kriedami a modelovat z hliny.Som zvedava co bude na buduce 🙂
a zubov mame tiez plnu pusu 😀 teraz nam vykukla horna 5-ka, som zvedava kedy vyjde dalsia

adaa
16. okt 2008

nam 5ky este nejak nerasia.. aspon potom dlhsie vydrzia 😉 Uz zase spava aj pooobede juchu, skoro som si vlasy vytrhala. Nocnik.. neriesim vonku, ale doma je bez plienky. Chcela som sa opytat a vam deticky pekne chodia? Mne jednu nozku trosinku zataca, mam sa ist opytat ci to treba nejak masirovat, ci z toho vyrastie neviete? a tiez obcas este spickuje. Dakujem

zuz11
16. okt 2008

no ze som teraz v obdobi nikoho 😀 zachvilu ved prebehnem zasa na matersku, aspon na chvilku neake to zvysenie 😀 😀 😀 taky by mal byt aj rodicak 😀 😀 😀
tiez som posledne dni na malu sama a tiez padam na drzku hlavne napr vcera slecna sla spat so mnou po polnoci a aj to s revom ze ne ne ne 🤐 🤐 🤐 ale do 10 minut sa nastastie skudnila a zaspala 🤐

chelsee
16. okt 2008

adaa mne mala ked zacala chodit davala jednu nozku donutra ako medvedko chodila a doktorka mi povedala ze to mam nechat tak a ked to bude trvat dlhsie ze ma posle s tym k odbornikovi ale upravilo sa jej to samo....masirovali sme ked sa narodila ju davala od malicka dovnutra a vlastne preto asi aj ked zacala chodit
a neviem cco myslis tym ze spickuje 😕

adaa
16. okt 2008

mhm dakujem. Myslim tym ze chodi po spickach. Sak pojdem opytat tej dokturky za to nic nedam. Zuz po popolnoci, fuu chudato. Snad ste ale pak mali aspon tvrdy a hlavne dlhy ten spanok 😉

masinka
16. okt 2008

ada, nasa zacala spickovat na dovolenke ked videla ako baleti susedovie ditko v chodaku po terase...
sme sa na to pytali doktorky a povedala ze mame byt radi ze mame vsimave dieta
manzel sa vzdy rozculuje ked to vidi, ja sa snazim malu na to neupozornovat. predtym si na to spomenula tak raz do tyzdna, ale teraz uz asi mesiac to nerobila, tak klop, klop uz na to zabudla.
Ale ak ti tak beha casto, urcite sa doktorky spytaj.

oli, ta vytvarna je super, kam to chodite? ze by sme sa vam tam aj my navtirkali?

adkaw
17. okt 2008

Ahojte maminky, tak miško evidentne nepatrí k detičkám ktoré majú radi jasle ☹ prvý deň sme ho tam nechali, bolo super bez plaču, druhý deň chvíľu plaču, tretí deň nám po dvoch hodinách volali aby sme si pre neho prešli lebo ho nevedia po dvoch hodinách utíšiť, štvrtok to isté, dnes sa tak držal muža okolo krku že ho nevedel otrhnúť, tak s ním išiel do triedy a musel tam s ním pol hodinu zostať a potom sa nenápadne vyparil 🙂 ževraj chvílu plakal ale išli von tak už bolo potom dobre, tak sa teším na pondelok, vidím že to nebude také jednoduché ☹ a to ho dajú do novej triedy k novej učitelke lebo majú vela prihlášok tak uvidíme, dúfam že to bude nejaká super tetuška ktorá si ho bude vedieť viac získať lebo túto učku ktorú dostal tak nič moc!

olianko
17. okt 2008

Adaa nasa Saska mala po narodeni jedno chodidlo skrutene dovnutra.My sme jej to museli masirovat hned od zaciatku a teraz ani nevieme, ze nieco take mala.mala to z toho ako bola poskladana v brusku 🙂 , tak nam povedala dr.
Po spickach uz nechodime, teraz najnovsie skace ako konik 🙂
So spankom nastastie problem nemame ale z trucovanim hej😠 a vsetko je nie 🙂

olianko
17. okt 2008

adkaw tak drzimew palceky nech je v novej triede spokojnejsi.Nam by volali asi hned v prvy dennech si ju radsej vezmeme 🙂

danii
17. okt 2008

ahooojte!
zuz, myslim ze ak nastupujes na matersku hned po rodicovskej, bez toho aby si medzi tym nastupila do prace, vyska matersk.prispevku ostava. cize taka ako je rodicovsky.
len ak je tam rozdiel, teda ked by mala byt materska nizsia, vtedy sa to dopocitava do vysky rodicovskeho, no to plati len po nastupe na matersku po tusim 280 odpracov. dnoch.
nie som si ista, ale mam pocit ze to je takto.

danii
17. okt 2008

... teda pokial si si sama dobrovolne kazdy mesiac platila nieco navyse do soc.p., vtedy mas narok na vyssiu matersku 😉 inak je to tych biednych 4500 ci kolko.....

zuz11
17. okt 2008

danii, nie, zamestnavatel posiela do socialky odhad mojho terajsieho platu a s toho mi nanovo vypocitaju materske takze si zasa na 6 mesiacov polepsim 😀 😀 😀 je to tak nabeton 😉 takze rodicak mi vezmu ( to si musim na urade prace vybavit) a zamestnavatel do socialky posle novy vymer a vsetko na vypocet materskej 😀 😀 😀

aktak
18. okt 2008

pozdravujeme 😵 dovolenka bola uzasna, pocasie nemohlo byt lepsie, pridam fotky ked bude cas 😎

no Adamko ma uz zuby vsetky, a kedze zakony funguju tak Adelke idu asi prve spodne 1ky, dost slinta a dudel ktory inak nema jej drzim a ona ho okusuje, no uvidime, moze to takto trvat dlho tak sa tesim 😅

zuz vela zdravia a nervov ti prajem 😉

danii
18. okt 2008

zuz - tak paraaaaada! 😎 mas dobreho zamestnavatela 🙂 aspon tych sest mesiacov budes dostavat pekne peniazky 🙂 nie toto, co nam teraz davaju, ze rodicovsky...! 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre