• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
to je super že alex nemá problém v papkaní len tak dalej zuz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianka vitaj :grinning: gratulujeme !!!!!! nech ste zdravucky
Zuz super, drzime paste nech malinky dobre papka nech je z neho chlapina :dizzy_face:
tesime sa s vami. A+S
5. jan 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Masinka tak vitame Vasu Dianku :slight_smile:
Mala nech je zdravucka, vela papa a este viac spinka :dizzy_face:
5. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte plis, Adelka ma posledne 3 dni zelenu stolicu (nie vzdy, obcas je aj pekna zlta), neviem o nicom co by som zjedla, brusko ju neboli, len je placliva a to kako je az fosforeskujuco zelene, neviete z coho to moze byt? vidim uz obidve spodne ciarky zubkov ale z toho to asi neni...
5. jan 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak ja som pocula ze to je z mliecka ked pije len predne :slight_smile:
5. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati no byva to vacsinou z UM, ale ak ty dojcis tak vraj je to z predneho mlieka. M saa dat poriadne dokoncit jeden prsnik a az na dalsie krmenie druhy. Ak z toho nema vystipany zadocek tak je to ok. Ak by mala, moze ist o nejaku infekciu a treba spravit vyter. No a potom je uz iba moznost, ze si jedla hrasok, brokolicu.. zelene papani.
Masinka, Zuz uz sa tesime na dalsie fotky. Obaja su moc zlatucky :slight_smile:
5. jan 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze ona papa stale rovnako, pekne do konca, vzdy len z jedneho prsnika, a vydrzi vzdy 3 a viac hodin, v noci cca 6 :confused: jedla som brokolicu :zipper_mouth: ale bola aj nervozna, zeby z toho?
6. jan 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ano z brokolice to môže byť :wink:
6. jan 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no aspon ze viem z coho, som zvedava kedy sa poriadne najem kapusty a vsetkeho, asi to este chvilu potrva :grinning:
vdaka :wink:
6. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,ako aktak uz je to lepsie? :slight_smile:
6. jan 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako kedy, asi je taka nervozna z tych zubkov, nekedy je super a inokedy si ide obe ruky naraz ziest od jedu :sweat_smile:
6. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sme doma, obe deti spia a ja musim pred tou skazou co tu za tych par dni nastala zatvarat oci :grinning: :zipper_mouth:
nastastie mam vyhovorku na upratovanie, neake hnusne stichy co su ostre ako trne :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
dakujeme za vsetky gratulacie, idem docitat :wink:
a gratulujeme aj Masinka a jej Dianke, tiez nech su coskoro doma, lebo v nemocnici super ale doma najlepsie :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, tak super ze ste uz doma! a uz na nete :grinning: ako sa citis po cisarskom? teda okrem tych stichov co si spominala.... tych trnov..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masinka, aj my gratulujeme k dianke :slight_smile:
6. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz tak napis ze ako sa citis,,,a tak daky zazitok co ti utkvel v pamati,,,,co hovori velka sestricka? :slight_smile:
6. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, na to sme zvedave :wink: :slight_smile: ale.... viem si to predstavit, najma par hodin po cisarskom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad je uz lepsie :wink:
6. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz - krasny chlapcek! a naozaj, cela mamina :slight_smile:
6. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas chlap sa ukazal ako poriadny chlap a hned ked ho DR vyberal si ho Alex oznackoval aj cikou a aj stolicou :grinning: :grinning: :grinning: takze bola sranda a potom sme pocas celeho cisaraku kecali o toaletach mimo domu a tak takze na stole ked som lezala bolo super a super kolektiv :grinning:
horsie to bolo po ked nebolo najskor miesto na nadst a dali ma na stand, ale nastastie vecer kes som sa prvy krat mohla postavit som uz amal miesto tam a hned som tam aj presla po svojich a zistila som ze pozname este vacsinu personalu a oni mna :grinning: takze super bolo aj potom :wink: mala som aj super maminu na izbe takze pohoda a srandy bolo dost :grinning: upratovacka je tam stale najdolezitejsia :grinning: :grinning: :grinning:
jaj a matrikarka chcela nasho syna zapisat ako Alexayet spolu :grinning: :grinning: :grinning: netusim ako to chcel citat ale co uz :grinning:
takze okrem stichov nie je nic negativne co mam z porodnice :wink:
hodila som par foto prave, a patril k najvacsim detickam aj ked som nepochopila ako sa to mne mohlo stat kedze so krpata :grinning:
6. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuz vitajte doma :dizzy_face: nech si konečne navyknete na domáce pohodlíčko a sklbite denný režim s hankou :wink:
alex je zlatulinký krásne fotečky nádherné bábenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak krásne začal nový rok chlap ako hora a dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže čakáme na rybečku ešte :wink:
6. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: takze alexayet hej? :grinning: :grinning: no parada! :grinning:
este aj na operacnom stole ste mali veselo..... :grinning: a co robil potom lekar? :grinning: taky ocikany a okakany? :grinning:
6. jan 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :slight_smile: Novopecenym maminkam a ich detickam zelam vsetko naj naj naj,hlavne zdravicka a veeeela mliecka... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: Alex aj Dianka su chutnucki.... :dizzy_face:
A vsetkym dodatocne vsetko NAJ do noveho roku.. :slight_smile:
A Vam,Rybecka a Oli,prijemne tehulkovanie.... :slight_smile:
6. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz upratovačky sú aasi najdôležitejšie všade :grinning: u nás v trvave už musela buntošiť s handrou a kýblom o 6 ráno, hned potom ako nám domerali teplotu :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, o 6 uz buchotali s tymi plechovymi smetiakmi...... :confounded:
6. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii dooperoval taky oznackovany :grinning: :grinning: :grinning:
elise, no nam upratovacka chodila aj 3x denne a tie debaty, ze mame davat pozor na deticky lebo su hrozne zive a podobne, a ako mame v kupelni udrzovat sucho a cisto, nam chcela nakazat aby sme sa do kupelky vyzuvali, lebo ze dlazba sa tam potom spini a mopom nejde ta spina von :grinning: :zipper_mouth:
6. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi-hi, to ste tam mali naozaj veselo :grinning: :grinning:
proste, tety upratovacky :grinning: vyzuvat sa?! :confused: snad zartovala...... :rolling_eyes:
6. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla vyrazu to mylsela uplne vazne ale nas naramne pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ti viem zivo predstavit..... :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ale tebe sa muselo tazko smiat s ranou na bruchu :unamused: . ale aspon vam naladu vylepsila :sweat_smile:
6. jan 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nedalo sa nesmiat tak potom som trosku plakala ked rana bolela :grinning:
6. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co hanka, velka sestra? :slight_smile: paci sa jej bracek?
6. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok