Decembrovčiatka 2015

moncicip
7. apr 2015

Ahojte. Je tu uz niekto s terminom december 2015?

tamtadam
8. apr 2015

@moncicip jaaaaa 🙂 a dufam ze to tak aj ostane 🙂

moncicip
autor
8. apr 2015

@tamtadam Tak drzim prsty, mne vychadza termin o 3dni neskor ako tebe. Uvidime kolko sa nas tu casom nazbiera. U Dr. si uz bola? Ja idem zajtra tak uvidim co mi povie.

cathy77
8. apr 2015

Ahojte, tak ja mam vo vrecku dva pozitivne testy (11.DPO a 12.DPO) a kvoli praci som si to namierila dnes k Dr. Mna samu to stve tak skoro sa domahat potvrdenia tehu lebo viem, ake je to v skorom stadiu komplikované...pravdaže nevidela nic. Mam ale svoju pn (kedze v pripade tehu musim hned zo sluzieb dole), vzala mi dnes krv na hcg, zajtra idem zas a ostava len cakat. Podla dna oplodnenia by mi termin vychadzal az okolo 18.12. ... Na pravom vajecniku videla 2 vacsie cysty, takze som potesena domov neprichadzala... Ale vravim, dnes som len 3tt+5

nany28
8. apr 2015

Ahojte, aj ja sa pridavam, este som sice nebola u dr, lebo len dnes zacinam 7tt, takze este cakam, podla MS termin 2.12. Doma mam dvojrocneho ktory mi dava neskutocne zabrat tak dufam to bude vse ok 🙂

moncicip
autor
8. apr 2015

@cathy77 Juj tak drzim prsty nech to vsetko dobre dopadne. A kde pracujes?

moncicip
autor
8. apr 2015

@nany28 Ja som v polke 6tt a k Dr. idem zajtra na odbery tak som zvedava co mi povie.

zuzulik75
8. apr 2015

Ahojte, no ja testy negativne ale doktor povedal že to vyzera na tehotenstvo. Strasne by som sa tešila, tak uvidim. Priznaky som mala meškaju kramule ale dost ma boli bruško aj krize. Drzte palce ,nech tu s vami môžem ostať.. myslite na mňa, ozvem sa neskor :* :* 🙂

dominikajenni
8. apr 2015

Ahojte...aj ja sa pridavam...dnes som bola na krvi..hned aj vysledky takze ocakavame....straaaasne moc sa tesime ...termin vychadza 10.12. Budem radi ak sa budeme delit o pocity. Inak strasne casto ma boli v podbrusku mam z toho strach nakolko pred tym tehotenstvo som mala rizikove...

moncicip
autor
8. apr 2015

@zuzulik75 drzim prsty a snad to dopadne tak ako si zelas.

moncicip
autor
8. apr 2015

@dominikajenni Ahoj. Mne vychadza na 7.12. na krv idem zajtra tak som zvedava co mi doktor povie. A v podbrusku ma dnes bolelo prvykrat. Pri starsom som to toez mavala a potom neskor ked uz bolo aj vidno brusko tak castejsie ale vraj to je normalka lebo ze sa roztahuje maternica. Ono pokial to netrva nonstop alebo skoro cely den tak je to podla mna v pohode.

moncicip
autor
8. apr 2015

@dominikajenni Inak ja mam tiez doma Riska, v septembri bude mat 4 🙂 to aj tvoj je niekedy jak z diveho vajca ci len ten moj?

veronika010
9. apr 2015

ahojte aj ja sa pridavam....za sebou mam krasne pozitiivne testy, momentalne som 6tt+2, ale k Dr. idem az 17.4....den pred našou svadbou tak sa velmi tesiiim 🙂

adulienka92
9. apr 2015

Ahojte ja som bola u doktora včera, bola som 6tt+2,ale nebolo vidno bábätko,tak ideme o týždeň znova 😉 myslela som si,že už som dlho čakala,ale tak týždeň ešte dáme 🙂 a hádam budeme v decembri 😉

fijalka_janka
9. apr 2015

Ahojte, tiež sa pridávam. Termín mám okolo 8.12.

cathy77
9. apr 2015

@moncicip som (bola) letecky dispecer

veronika010
9. apr 2015

@adulienka92 juuuj a ja som stresovala rpeco ma tak neskoro objednala sestricka....drzim palce do buduceho tyzdna 🙂

adulienka92
9. apr 2015

@veronika010 ja som nešla schválne nejako skoro,až kým mrcha 2tt nemeškala......povedal,že keď prídem o týždeň bude už srdiečko bôchať,tak neviem,či on ho videl alebo ako 🙂 Ďakujeme aj my držíme prsty 😉

moncicip
autor
9. apr 2015

Tak prva navsteva za mnou. Sestricka mi zobrala krv, doktor skonstatoval ze vsetko je zatial tam kde ma byt. 6.maja mam prvu poradnu.

veronika010
9. apr 2015

@adulienka92 ďakujem 🙂

dominikajenni
9. apr 2015

Jeeej baby v celku sa nas ide nazbierat...budeme mat krasne darceky k Vianociam 🙂 dufam ze mate pravdu a mimco sa mne len zahniezduje...budem kludnejsia az po sone u doktorka.. 😉

zuzu571
10. apr 2015

no ja sa chystam buduci ytzden k Dr. ale podla mojich vypoctov 5tt .. testy pozitivne, brusko pobolieva, prsia tiez, tak hadam je vsetko tak ako ma 😀

bebe87
11. apr 2015

aj ja sa k vam predbezne pridavam... s terminom 17.12. 😉

pinuska19
11. apr 2015

Ahojte, mne vychadza termin na 15.12., dufam, ze bdue vsetko OK, pevne tomu verim, nakolko tehu predchadzajuce nedopadlo dobre. Prsia ma boleli pred menstruaciou, teraz ani nie, ale krize sa mi hlasia pravidelne.

moncicip
autor
12. apr 2015

@maminkakacenka Tu to mas mozes sa k nam pridat 🙂

majjka1985
12. apr 2015

Ahojte babule/tehule 😝 Pridávam sa k Vám, hoci k Dr. idem až zajtra, ale ms mi mešká dva týždne, testy sú ukážkové, tak mylo by to byť tam. Len mám trošku hlavu v smútku keďže ma už skoro týždeň neskutočne štípe hrdlo, soplím... Nejaká virózka to asi bude, dúfam len, že to môjmu pokladíku nijako neublíži. Inak ste tu niektorá, ktorá robíte aj nočné? Ja pracujem ako zdravotná sestra na novorodeneckom oddelení, a neviem, dokedy môžem ťahať nočné.

moncicip
autor
12. apr 2015

@majjka1985 Ahoj ja som v uplne podobnej situacii tiez pracujem na novorodeneckom pre predcasne narodene deticky. Pri prvom dom nocne robila niekekdy do polky piateho mesiaca a potom do nastupu na matersku ranne.Ale teraz budem robit normalne na smeny kym sa budem citit dobre.Tie ranne ma viac nicili ako nocne.A co som sa docitala zamestnavatel ti nemoze smeny zakazat.To ty mozes poziadat o zmenu prac.casu resp.zaradenia na lahsiu pracu.Takze je na tebe ako sa rozhodnes a dokedy tobudes vladat tahat.

majjka1985
12. apr 2015

@moncicip Uvidím, zatiaľ sa cítim dobre, ale u nás sa maká ako na galejách a nemám chuť pre prácu niečo zanedbať, alebo si nejako uškodiť. Tiež by som chcela pracovať, hlavne z finančného hľadiska, no uvidíme, čo prinesie budúcnosť.

moncicip
autor
12. apr 2015

@majjka1985 U nas tak isto psycho pomerne dost casto.A nastastie mam dobreho gynekologa a ked sa nebudem citit dobre kedykolvek mozem ist na pn.

cathy77
13. apr 2015

Tak, v stredu ma caka vaginalna sonda, to budem 4tt+5, tak uz musi vidieť gest. vacok.... ine si ani nepripustam

ankat
13. apr 2015

ahojte 🙂 Pridavam sa k Vam vcerajsi pozitivny testik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre