Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

z.g.
6. dec 2008

júj, kto ste chorí, tak sa liečte

my sme mali takú "blvačku" celá rodina minulý rok na vianoce, tak zo štedrovečerného kapra nebolo nič,
to som bola zmátožená a ešte sa aj starať o povrackané detičky a posteľné prádlo, všetko prať, brrr

michalag
6. dec 2008

Ahojte, tak maly toho podostaval az az a ani my sme neobisli na prazdno 😝 😀, som zvedava kolko nam to vydrzi 😅
martinka, rychlo sa vyliecte 😉

ankam
6. dec 2008

ja co som pozerala na tie sladkosti-tak do leta urcite 😀 moc neoblubujeme sladke

michalag
6. dec 2008

tak zato u nas idu sladkosti teda poriadne 🤐 , ale mame radi aj ovocie 🙂

ankam
6. dec 2008

noo aj my ovocie-tesim sa ze ho mala lubi 😉

mirrinka
7. dec 2008

ja sa nebojím,kde sa tie sladkosti stratia - manžel má veľké brucho 😀

martina236
7. dec 2008

ahojte, dik vsetkym za podporu 😉 , zda sa ze aspon vracanie zazehnane, klo, klop, klop 😔 . od vcera poobedia nevracala, ma v sebe par piskot, aj mlieko si pytala doobeda, riskla som a len na skusku som jej 90 urobila a vsetko ok. na obed len suchy zemiacik. ale je veeelmi unavena, stale len lezka a sem tam zastona. aj zvysena teplota sa z casu na cas objavi. teraz spinka. zajtra s nou urcite zbehnem k nasej lekarke.

jooj, u nas sladkosti iduuu, mala velmi nemusi, ale my s manzelom aj za vagon 😀

idem trochu oddychovat, asi citat

peknu nedelu vsetkym

minkak
7. dec 2008

ahojte 🙂
matka,tak fajn,ze uz je lepsie-hlavne ,ze uz nevracia,tak sa opatrujte 😉

nasa nejako cokoladu zatial velmi nemusi,za to cukriky a lizatka tak tie moze 😉

mirrinka
7. dec 2008

u nás lízatka a cukríky a žuvačky idú na kilá 😅 😝

jacka
7. dec 2008

Tak žuvky letia aj u nás a s čokoládou som dost opatrna aby nemal problem sa vykakat.Zato z ovocia u nás letia len banány jablčka.

mirrinka
7. dec 2008

jééééj,minkak super foto 😀 😀 😀

ankam
7. dec 2008

no pekny je s teba miuklasik -minkak

minkak
7. dec 2008

no dakujem 😀 😀 😀 trosku som sa hrajkala 😀

babulky to vazne aj zuvacky?a normalne to zuju?tak to sme este neskusali...ja som hotova uz len z tych cukrikov...ale rychlo pochopila co s tym.... 😅

mirrinka
7. dec 2008

daj jej žuvačku a tiež rýchlo pochopí,čo s ňou 😀

jacka
7. dec 2008

U nás žuvačky v pusinke dlho nevydržia zachvilu su v brušku.Tak len s mierou 😝 🙂

mirrinka
7. dec 2008

naša rýchlo pochopila,že žuvačky musia byť len v puse,že do bruška nepatria.... asi má talent 😀

jacka
7. dec 2008

mirrinka tak je šikulka.lebo ja mu to nejdem vtlct do hlavy 😀 😠

martina236
7. dec 2008

ani nasa este nezuje. sice ked nieco papa, tak pride za mnou mlaska a hovori "mami mam zuvacku" 😀 . to asi v jaslickach pochytila.

inak zacali sme hnackovat ☹ . chvalabohu tu si viem uz ako tak poradit, predsa len je viac sposobov ako to zmiernit a tak, ked porovnam so zvracanim. kazdopadne to da malinkemu organizmu zabrat...

minkak
7. dec 2008

mirrinka radsej jej nedam,nebudem pokusat,raz k tomu niekde pride....tiez sa bojim aby to neprehltla...

matka no pekne teda 😖 ,to je na nic drzte sa 😉

michalag
7. dec 2008

Tak my sme tiez este bez zuvacky, tiez sa bojim aby ju neprehltol, ved raz sa to nauci

titkovamiriam
autor
8. dec 2008

ahojte!!!! v sobotu sme boli na mikulasovi 😀 ,rozdaval aj balicky-bol to obecny rozvecoval stromcek a malym detom daval balicky a vacsim pernicky 😀 marek bol ocareny.lebo jedneho uz zazil v stredu 😀

zuvacka nehrozi-starsi ju mali az tak od sest rokov,pri zhltnuti vie narobit poriadnu galibu ☹

elri
8. dec 2008

Dobre ranko,

jeeej Minka, super fotka 😀 😀

Maly este ziveho Mikulasa nevidel 😒 Chcela som, ze sa na neho pojdeme pozriet, aj ked cez vikend uz boli viacmenej zdravy, aj tak som to neriskovala. Vsak ved aj o rok bude chodit Mikulas 😀
Maly nechapal z tolkych sladkosti 😀 co dostal od celej rodiny...cely den sa s nimi zahral, ani auticka ho nezaujimali. Zuvacku zul asi dvakrat, ale hned ju zjedol, tak mu ju zatial nedavam. Zato on je strasne lentilkovy, tie by zjedol na kila. Ostatne sladkosti tiez moze, ale z tych zje len kusok....

titkovamiriam
autor
8. dec 2008

SLADKOSTI ANI NEHOVOR!!!od nas,babiek.esteze marek ich zatial moc nemusi z konzumaciou pomozu braskovia a mama 😅

elri
8. dec 2008

aj my s manzelom pomahame s konzumaciou sladkosti 😀

mirrinka
8. dec 2008

my už skoro nič nemáme ☹ všetko sme už pojedli.... 😀 😔

titkovamiriam
autor
8. dec 2008

decka pobrali do skoly 🙂

z.g.
8. dec 2008

čaute
zaujímavé , ako tým mojim deckám furt chutra tie sladkosti,
ja keď sa ráno zobudím, vždy musím hneď niečo sladké, to môj muž urt nechápe

i

wladka
8. dec 2008

cafko..minkak pekna fotos 😉
ja som v sobotu v noci bola bruslit..bohovsky bolo.. do polnoci.. 🙂 ..

matka, moja.. nejak to zvladnete.. 😉 ..

mirrinka, sikovni ste.. 🙂

aj my zujeme zuvacku, uz strasne dlho..najprv to byvavalo v brusko..potom som ju ucila tak, ze som nahlas zuvala 😀 ..a kazdych 5 min som ukazovala, ze mam zuvacku..aj ty? pytala som sa.. a vzdy mi ukazovala - bud mala alebo nemala.. a ked prehltla, tak nedostala..az an druhy den.. a zase sme sa hrali tak, ze sme zuli nahlas a kontrolovali sa.. 😀 ..a teraz? pohodicka.. 😉 ..

neviem ci aj my nebudeme chore.. zacina soplikovat, co je v pohode, teplotu nema.. ale je nejaka nesvoja a bleda 😒 .. zacnem jej davat calcium sirupcek - preventivne, martankov - multivitamin.. a uvidime... inak mna chytilo hrdlo, nie moc.. ale nejak ma tam skrabe 😝 .. ale papat moooozem.. 😀 😀

siwike25
8. dec 2008

Awojte my toho mame strašne vela.Simonko asi posluchal lebo dostal toho kopu 8 balikou ale fakt velkych 😉 😉 😉 ,a zjedol stoho možno len 4 sladkosti 😀 😀 😀 😀

minkak
8. dec 2008

elri,wladka dakujem 😉 😀
wladka no wau a kde si mala Emku?tak sa drzkajte,nech su to len sopliky a nech rychlo odidu 😉
pridala som fotecky nasho mikulasa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre