Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

minkak
10. feb 2009

ahoj z.g. uz som aj rozmyslala co je s Tebou,ci uz to nemate nahodou tatina 😉
no teda tak uz ste po zapise 😉 a ako?ake to bolo?ty si to ako prezivala.....jaaaaj to si ani neviem predtsavit... 😅
tak ste toho teda mali,kolko bol doma?a kedy by ste mali ist?uz ma pre Vas vsetko vybavene?

titkovamiriam
autor
10. feb 2009

ahoj!tak bude dalsia skolacka 😀 ja si pamatam zapisy mojich starsich a tesim sa aj na marekov 🙂 ,no najskor ho musia zobrat do skolky tak uvidim v marci ako dopadne 🙂

minkak
10. feb 2009

ahojte 🙂
miriam presne tak,aj ja som zvedava.....
u nas je snehuuuuuu 😵 😵 😵

z.g.
10. feb 2009

ahojte,
na zápise bolo dobre, nechceli žiadne náročné veci ako na niektorých školách- geom. tvrary, napočítať do 10, číslice, farby, kreslila zvieratká, ... a neviem už, lebo od nás súčasne spisovali údaje
a páčilo sa natálke v škole 😎 a aj mne 😀, taká som bola pyšná na ňu 😀 ...
sranda, ako to rýchlo ubehlo 😖
dnes som už pozerala školské potreby v TESCU aj na internete, ešte sa to len nedávno narodilo 😀 😀 😀
...a tak nám to ubehne aj s tými našimi "krpčekami"

muž bol doma od stredy do nedele, aspoň tak...
my tam pôjdeme zrejme začiatkom apríla, chcela som už v marci, ale v tom apríli sú lacnejšie letenky

aj u nás poriadne husto snežilo poobede, malé sa pýtali von, tak sme vyrazili- aj po tme, ale fúkalo, takže sme sa rýchlo vrátili domov
a sniežik sa nám už aj topí...

z.g.
10. feb 2009

...a v galérii "natálka" mám 2 fotky zo zápisu

z.g.
10. feb 2009

...a čo bola sranda, na tom zápise sedela natálka pri stole s chlapcom, s ktorým sme ležali v pôrodnici vedľa seba na izbe... 🙂

a ja už končím, naozaj 😝

minkak
11. feb 2009

z.g.kraaasne fotecky-uz je tam fakt taka riadna prvacka 😵 no waaaau tak to je ozaj srand,ze sa tam takto stretli....no este pockaj .......mozno to bude osudove 😅
tak uz zhans pomocky 😅 este mas cas 😉 nie? 😉

no aspon trosku ste si ho uzili 😵 a to ste sihli este aj tu prahu 😕 no wauuuu,musis mat dost.....tak si trosku poveget do toho aprila ,lebo to zase tak zbehne....

u nas sa sniezik este drzi....zatial....vsetko je takeeee krasne aj u nas fukalo,tak je aj kazdy jeden stromcek zasnezeny 😵 no ako v rozpravke 😵 (hlavne tu na tom nasom sidlisku 😀 😀 😀 )ale je to krasne aj tak 😉

titkovamiriam
autor
11. feb 2009

foto super!sneh sa roztopil-nechce urobit deckam trosku radosti 🙂

z.g.
11. feb 2009

ahojte, v´daka

do tej prahy sme museli ísť vybavovať apostiláciu diplomu pre manžela, ani sa nám nechcelo, ale nakoniec bolo fajn, cesta tam nám trvala 3,5 hod a naspäť 2,5 hod, ani som netušila, že sa to dá tak rýchlo stihnúť

u nás sa sneh topí a topí...ale včera bolo tiež krásne

zatiaľ ešte nekupujem pomôcky, len sa tak pozerám a teším sa z toho a myslím, že aj natálka, 😀
ale na narodeniny už dostane namiesto hračiek nejaké tie pomôcky 😝
máme už zapratanú celú detskú hračkami, ani sa s mnohými neharjú, mnohé sú poničené, tak idem rodeliť po rodine, čo kto natálke kúpi na narodky- aké pomôcky, ale dostane aj nejaké hračky, ale len málo 😝

titkovamiriam
autor
11. feb 2009

to mam rada nakupovat pomocky do 1tr.-tasku u nas nosi jezisko 🙂 a ostatne veci podla toho co je na zapise 😀

elri
11. feb 2009

ahojte,

dakujem za blahozelanie pre Gabiku k meninam 😵

aj u nas je sneh, ale svieti slnko, tak sa to urcite roztopi. Ani sa mi nechce ist von, boli ma hlava, skriabe v krku a tecie my nos 🙄
Matejkovi sa prerezala stolicka, zato soplikoval 🙂 Este tri a mame kompletny chrup 😀

z.g. Natalka uz bude skolacka 🙂 Zlata je na fotkach zo zapisu, a ako sa dolezito tvari 🙂
Veru je lepsie ked zacnes pomaly kupovat skolske potreby. Prvaci potrebuju toho strasne vela a v septembri ti padne vhod ked uz budes mat vsetko pripravene, pretoze bude treba zaplatit kopu poplatkov v skole.
Mali ste pekny vylet. V Prahe je urcite krasne 😵 Boli sme tam na vylete zo ZS 😀 je to cca 20 rokov dozadu 😅 😲 ...asi sa to tam dost zmenilo 😀

elri
11. feb 2009

Miriam, aj u nas tasku doniesol Jezisko 😀

titkovamiriam
autor
11. feb 2009

to ved tak treba 😀 jezisko to isti,potom zapis a tesenia a potom o par tyzdnov 😠

elri
11. feb 2009

veru, po par tyzdnoch ich to nadsenie prejde 😝 😀

elri
11. feb 2009

...moja stale odpocitava dni do prazdnin. Uz sa nevie dockat jarnych 😀

minkak
11. feb 2009

ahojte 🙂
aj u nas sa to topiiiii 😖
elri aj my este cakame na 3zubky a hotovo 😉 ani som nevedela ako jeej ta jedna vysla,min.tyzden som ju tam objavila 😅
my sme boli v Prahe s malou ked mala 5mes. s ockom sme sa vybrali na sluzobku-skolenie 😉 😵 z.g. tak to ste pekne zvladli casovo 😕
elri tak nech si ryyychlo fit,ja som to tu prave prisla vypnut,ideme na chvilocku este von vybehnut 😉 tak som Vas prisla kuk a tu to dnes zije 😕 no super 🙂

titkovamiriam
autor
11. feb 2009

na jarne sa tesim aj ja budem doma 😀

elri
11. feb 2009

Minka, zije to tu 😀 😀
Aj my sme radi chodili s manzelom na sluzobky, tiez mal maly 6 mesiacov, ked sme sa prvy krat vybrali. On velmi rad cestuje, tak sa s nim dalo. Gabiku som vypytala zo skoly...len teraz uz robi v inej firme, takze spolocne sluzobky nehrozia, pretoze na ziadne nechodi 😀
A coze ty tak dlho ponocujes? Dnes tvoj prvy prispevok bol o 01:05 😀

Miriam, tak si uzijes tyzden volna..aj sa niekam chystate? Alebo jarne prazdniny budete travit doma?

titkovamiriam
autor
11. feb 2009

som objednana na niake preventivky a od stredy sme u babky v mederi 😀

z.g.
11. feb 2009

čaute, veru ste toho popísali

elri, vďaka...

tak sme si vraveli s manželom, že niekedy v lete si urobíme výlet do prahy /teda až budeme na SVK 😀 /,
lebo od nás to nie je tak ďaleko, bývame hneď pri hraniciach 😎 😎 😎

malinká spinká, tiež som si sem len odskočila, boli sme na klzisku a idem si niečo prečítať, nič sa mi dnes nechce robiť, možno poobede 😝 😝 😝

ja musím pozrieť adrike zúbky 😎 , naposledy ešte nemala horné očné a stoličky, spodné sa prerezávali,
tiež vyšli samé, ani neviem ako...

z.g.
11. feb 2009

školskú tašku som kupovala v lete, výhodne z 2000 na 1000,-Sk... no nekúp to,
vravela som si, však využije aj v škole v írsku- ale tam nemuseli toho toľko vláčiť do školy, len peračník- ceruzku, gumu, lepidlo, strúhatko a zošit na domáce úlohy a basta, nie ako tu- celý telefónny zoznam, tam mali všetko v škole 😀 😝
a včera si adrika dala tú tašku na chrbát, chodila s ňou po byte a bola tá taška väčšia ako ona... 😀 😀 😀

minkak
11. feb 2009

elri no vtedy tu mam najviac klud...a potom sa tu zabudnem a takto to vyzera 😀
no miriam ,ale Ti bude 😉 ty mas dovolenkyyyyyy ,pocuvaj 😉
z.g.no veru-nekup to 😀
to sa mi najviac paci vacsia taska ako deturnce 😅
my sme boli trosku vyskusat tu lopatu,ale moc si teda na to sadnut nechcela skor len sneh snou vyhadzovat 😅
a potom sme tu mali trochen rososo prisli hasici 2 auta,tak sme mali divadlo,nevedeli sme co sa deje ,ale si len nejake cvicenie,lebo len vysli hore na tej plosine a isli prec-no zazitok 😅

titkovamiriam
autor
11. feb 2009

no esteze nehorelo 🙂

minkak
11. feb 2009

no presne,sme nevedeli co sa deje...a kym si to rozlozili a chodili zo stranu na stranu a ja tiez 😅 zvedavica-zvedava....ale nebola som sama zvedava.....
a zrazu isli na tom dole a hotovo 😕 😅

z.g.
11. feb 2009

...tú tašku si dávala na chrbátik tá menšia, keby tam niečo bolo naložené , tak ju to prevalí dozadu 😀 😀 😀

ankam
11. feb 2009

skolacky 😀

minkak
11. feb 2009

z.g. jaaaaj no teda to som nejako prehliadla,ze Adrika 😅 no tak to musela byt teda zlatunka 😵

ale aj tak prvacikovia maju vzdy tie tasky velkeee 😀

anka akoooo,co mate nove???

titkovamiriam
autor
12. feb 2009

AHOJTE!vcera som z roboty zdrhla skor 😀 a ako bolo dobre,prisla som domov zarobila som si palacinky,zobrala som mareka aj psov von.vydrzali sme v tom vetre hodinku.prisla som domov spravila palacinky a kedze dnes kolega robi pre nas vsetkych v praci divinovy gulas.tak som piekla osuchy-klasicky rascovy,jeden tvarohovo - koprovy a jeden ovocny. 😀 musim ich mat schovane v labaku 😀 aby ich do obeda nezjedli.kusok som nakrajala mne a kolegovi ku kave a hor sa do prace. 😀
inak marek ma prekvapuje kazdym dnom - s babkou funguju vynikajuco ,naucil sa kolo kolo mlynske a oli janko tak sme vecer vsetci doma tancovali-vyzeralo to skoro ako v blazinci 😀 kedze oli janko hral aj najstarsi a pri vyske 180cm je to take zlate 😀 😀 a na ramene mal potkana 😀

elri
12. feb 2009

Caute,

Minka, uz chapem, preco ponocujes 😀 No ja mam klud cez den, poodbede a vecer sa uz ku pocitacu dostanem malokedy.

Miriam, tak dnes mate v praci hody a co oslavujete? Super, ze Marek s babkou spolu tak dobre funguju.
Teraz mam pocit, ze maju obdobie, ked sa velmi rychlo ucia nove veci. Matej tiez rad spieva. NA Vianoce dostal CD s pesnickami od Podhradskej a Canakyho, uz vie odtial vsetky pesnicky zaspievat. Musim mu objednat na meniny dalsie.

z.g. veru ti skolske tasky su velke pre prvacikov a z roka na rok ju bude mat tazsiu a tazsiu 😖
A na ake odbodie poletite na Cyprus? Dievcata sa tesia?

titkovamiriam
autor
12. feb 2009

nic neoslavujeme,to len tak-obcas niekto prinesie divinu,obcas niekto zabija a kolega rad vari v 18l-hrnci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre