Maminky detí január 2006. Je nás tu viac?

triss
4. júl 2006

ahojte, najdu sa tu aj januarove babetka 2006? Ja sa hlasim s nasou Miskou narodenou 27.1.2006 (vid album)

ena
4. júl 2006

triss; 🙂 zeby sme sa sem prestahovali 🙂) pssst, my sme az prvy februar, ale sak vies, ze TP bol 24.1. takze tak 🙂)

triss
autor
5. júl 2006

jasne ;),ja ta beriem ako januarovku 😀 . My sme zas koniec januara, takze medzi nasimi babetkami je len naozaj par dni.
Ked to bude tam "inde" blbnut stale viac, tak sa mozeme naozaj stahovat. Vidim, ze tu mas pekny albumik, je tu pekne vidno ako tie nase ratolesti rastu.

triss
autor
5. júl 2006

ozaj, Filipko uz ma zubok? Nasa je posledne dni dost nepokojna, aj dost slinta, robi bublinky zo slin a pluje, tak neviem, mozno sa jej fakt uz dajaky derie na povrch. Aj ked na dotyk nic necitim 😒 Ja som mala prvy zubok az ako rocna 😀

ena
5. júl 2006

triss: po zuboch ani chyru ani slychu.. ale neva, aspon kludne v noci spime ;))

ervotoc
31. júl 2006

caute baby,my sme 18,1.inak o 17.47.triss,to slintanie a bublinkovanie,to sa ti bude s tym bublinkovanim aj zabavat... 🙂 a robit nieco ako brr a haluzit sa na tom 🙂 cim viac tym lepsie,je to vraj priprava na rec ...tak hovoria,sa mi to nezdalo,ale pisali to tusim aj v mama a ja,no asi tak..a je to inac fakt,ze po tom bublinkovani nas drobec vzdy "svitoril"hugi,havo,ahoa,babu,mama,tatuk,dokonca vytvoril skomoleninu netvor... 🙂 a stale viac ti bude blabotat,tie svoje skomoleninky,je to straaaasne zlate,hm nam zub dava zabrat,uz ho dlho aj citit bolo a teraz nam uz vykuka taky roh zubku 🙂 noci su ok,len cez den niekedy dal zabrat 🙂

eta
31. júl 2006

jeej ja som si az teraz vsimla,ze tu mame januarcata 06 🙂
My sa tiez pridavame- 02.01.2006
No a zubok? 😒 Stale nic,ale uz kazde rano skusame,ze ci nahodou uz nie je,lebo maly slinta o stosest a riadne si tlaci dasienka a cez den a podvecer byva nervozny uz asi 2 mesiace,ale zuby nikde,ved mame este cas 😀

ervotoc
31. júl 2006

No je to tu zasite 🙂 Eta a co papkate?vidim,ze uz pokrocily januar 🙂

krstna
1. aug 2006

ahojte!ja som krstna Adamka, ktory sa narodil 03.01.06. ked tu tak citam o 1-2 zubkoch musim sa pochvalit.my uz pekne 2 tyzdne mame 8 zubkov!!! 4 hore a 4 dole. a islo to celkom v pohode.trochu toho slintnia a vela chrumana drevenej lyzicky.

ervotoc
1. aug 2006

no to aj ja poznam dievcatko ako 5mesacna mala sest zubkov,ani nebola nervozna no nic,ale teraz ked jej rastu uz stolicky,hovoria ze trpia asi za vsetky zubky,cisty horor im robi,ani von s nou nemozu ist,tak ja len dufam,ze nas nic take nestretne 😒 baby ako davate ovocie?my este zeleninkujeme,ale uz asi pojdeme aj na ovocicko za chvilu 🙂

eta
1. aug 2006

ervotoc,my zatial len zeleninkujeme - mrkva,zemiak,petrzal,kalerab,kel a uz sme zacali aj s varenym kur.maskom a vaj.zltkom a zatial znasa vsetko dobre,no a od tohto vikednu ideme uz aj na ovocicko,zacnem asi bananom,melonom,potom jablcko,no uvidime ako sa mu to bude pacit 🙂

ervotoc
1. aug 2006

nas nechce karfiol,a to som sa s nim teda riadne babrala dnes 🙂 vyskusam ci nebude chciet aj s mrkvou,tu ma rad,ale so zemiakmi ani videt 🙄 cukina mu chutila aj spenat,neviem mozno mu karfiolcek nevonia 🙂 a zacal menej papkat ci tym teplom ci zubkom,len tri lyzicky a konec,snad sa to zas napravi 🙂

eta
1. aug 2006

inak v tychto horucavach aj nas papal menej,ale od vcera sa mu zase vratil apetit,takze to kludne moze byt aj tym,no a ked k tomu este aj zubky pridas... 😒 no nezavidim to tym nasim drobcom ☹

ervotoc
4. aug 2006

nas spunt dnes nejak cymysla,nechce papkat,nic ho dlho nebavi,hm ,je nespokojny,uz celu ruku vopchal do ust,hryzatka nechce dnes,ale uz mu trosicka aj ten treti zacal vykukat zubcek.len taky malilinky rostek,mozno preto je dnes taky,nijaky,dnes to veru nie je smejko 🙂

bunka
8. sep 2006

ahojte. ako sa dari januarcatam? nechcete rozputat diskusiu? co mate nove, co papate, ako sa vam dari, pripadne, co nedari. my sme napriklad zubati len jeden tyzden, ale bez akychkolvek strasidelnych okamihov. pisem teda o mojom synkovi Miskovi (10.1). Je to statocny chlapik. jedine s cim sa trapime, alebo uz teda netrapime je kociar. maly v nom neobsedi. trva to uz pat mesiacov a nepomohol ani presun do sportoveho. Tak ho teraz nosime v turistickej sedacke. Spokojneho🙂 Az by ste videli v BA mamu s babatkom na chrbte, tak to sme stopro my 🙂

eta
8. sep 2006

ahoj bunka
na nam sa dari celkom fajn,zubky stale nikde,teda nie ze by mi nejako chybali,ale kedze viem,ze raz pridu tak malemu stale analyzujem pusinu 😀

ena
8. sep 2006

my mame 2 take minizubky 🙂
ale zato sa uz pekne postavi hocikde, kde sa ma do nieco ho zapriet, takze sme vcera kupili prve ozajstne topanocky - sandalky: zatial na "chodenie" na doma.

eta
9. sep 2006

jeej eni,tak to mate doma sikulku 🙂
to nas krpec sa zatial nejako do nicoho nehrnie...pohoda,klidek.. 😀

lydia26
12. sep 2006

ahoj aj my sme januárovky 2006, narodili sme sa 3.1.2006 o 8,58 a 9,00 hod. v prešovskej nemocnici.

eta
12. sep 2006

ahoj lydia
no to je super ako pozeram tak sa vam hned zadaril parik 😀 blahozelam

lydia26
13. sep 2006

dakujem, je to super, ale niekedy neviem co skôr. niekedy mam pocit že sa dostanem na psychiatriu, ale som vdačná za to, že bývam s mojimi rodičmi a tí mi dosť pomáhajú. 😅

eta
13. sep 2006

no to ti teda verim,ja mam niekedy dost co robit s jednym spuntom,teda klobuk dole 😉
a inak vy ste iba o den mladsi od nas,my sme 02.01.06
a porod si mala aky? rodila si cisarskym,alebo spontanne?

lydia26
14. sep 2006

ahoj, rodila som cisárskym rezom v 37tt, už som to nemohla vydržať a tak som sa už pýtala, kedy ma už konečne vezmú, ináč som tam ležala od 29.11.2005 tak som už toho mala dosť a po narodení sme tam zostali až do 18.1.2006. Fakt na nervy ležať v nemocnici. Podľa menštruácie som mala rodiť 31.1.2006 ale dvojičky sa rodia skôr, ale to nie je pravidlo. Bola tam raz jedna pani, ktorá rodila v normálnom termíne a jej baby mali cez 3 kilá - každá. Moji mali 2500 a 2570 g. Ináč som pribrala 26 kg cez teho. a doteraz sa neviem nadbytočných kíl zbaviť. Lezie mi to na nervy. 😠

ervotoc
18. sep 2006

tak to mame dve nervy 😀 mne ostalo brucho nafučané
tak uz je zas dalši zubček vonku,male hryzadlo tu mam 😀
nam beha zatial po postielke,po gauči a tak,kde sa moze chytiť tam sa hned stavia a uz jede...uf

lydia26
19. sep 2006

no i naši špunti lezú, ale pre istotu každí na inú stranu. Simonka sa ku všetkému stavia a sťahuje na seba veci zo stola. Manžel im vyrobil drevenú ohradku, ale nechcú tam byť. Plačú ostošesť.
😀

ervotoc
21. sep 2006

nas neplače,on sa jeduje a just chodi cez prekázky...no tá ohrádka,fungovala u nas dva dni ☹
mame tri kročky za sebou vybehol za hrackou...a mne sa postavili vlasy dupkom..stale dlhsie a castejsie stoji,chodi pri postielke,tom gauči a tie tri kročky...tak si začinam uvedomovať že zlate časy skoncili 😀 oči stale na pozore,non stop v strehu čo zas vyvedie kam sa vybere,co ho zaujme,vcera zhodil reprak,vypol komp,natahuje sa za obrusom a vsetkym co sa da potiahnut ,zhodiť... 🙄

slavulka
1. okt 2006

ahoj bunka. ja mam doma Natalku, ktora sa narodila tiez 10.1. takze sme spoluroditelky 🙂 je to male rozkosne sidlo, az na to, ze je az privelmi ziva a ja uz niekedy nestiham. no vsetko sa da, ked sa chce. my mame uz 6 zubkov, prvy vysiel, ked mala 4 a pol mesiaca a potom hned dalsie.vysli celkom v pohode, bez teploty, akurat vela, vela slintania. v kociku sa toci na vsetky strany a samozrejme chce aj vstavat. musim mat otvorene vsetky styri oci 🙂 tiez ju nosime aj v sedacke, ale zatial len na vylety. zatial chodi po styroch, no kazdu chvilu sa pri niecom postavi, takze som stale v pozore,...

branusko
13. okt 2006

AHOJ.Náš malý má super dátum narodenia a to 1.1.2006 no nie je to úžasné?

branusko
13. okt 2006

A ešte by som skoro zabudla máme 4-zúbky a celkom to prebehlo v pohode,len cez deň sme boli troška mrzutejší

lejka
29. okt 2006

🙂 Ahojte, ja mám doma Maximka, narodil sa 22.1.2006.Dnes má 9,5 kg, a 4 zúbky. Leze ako malé šidlo, bez problémov sa u čohokoľvek postaví, chodí okolo nábytku, a posledné dny objavil výhody chôdze za ruky. Nič iné by nerobil.

claudiaa
22. jan 2007

ahojte babenky mozem sa k vam pridat?moj drobec sa narodil 18.januara, a meno ma David.uz mu prisiel 1 rok,ale beha jak dabel. Klaudia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre