Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

elri
27. feb 2009

Dobre ranko,
u nas je dnes celkom dobre pocasie, som zvedava do kedy vydrzi, lebo chceme ist do mesta. Konecne piatok. Nechapem ako rychlo presiel tyzden, ved teraz bol vikend. 😲
Miriam, snad Michal tie pisomky nepoplietol a dopadli dobre. 😀 Uzite si vikend, snad vam bude pocasie priat. 😉

titkovamiriam
autor
27. feb 2009

ved uvidim buduci tyzden-internetova ziacka knizky je super vynalez 😀

elri
28. feb 2009

Miriam, ze internetova ziacka knizka? 😲 Tak snad aj ku nam raz dorazi tento super vynalez 😀 😀

elri
28. feb 2009

my sme doma, Gabika uz dnes odisla na prazdniny ku starym rodicom. Je mi za nou trosku smutno, ale zato je tu strasny klud 😝 😀 😀
Vcera sme mali navstevny den, doobeda stretko Lucencaniek, poobede sme boli na navsteve u manzelovho kolegu a vecer prisla sestra so svagrom a synovcom. My dospelaci sme boli hore do pol 3 rano, tak sa mi teraz poobede trochu zatvaraju oci. 😝 Nie som zvyknuta na taketo ponocovanie, ale zase dobre padne vidiet ich po dlhsom case. Ved ktovie kedy sa zase uvidime. ☹

Vonku je krasne, aspon u nas, tak si uzite pekny den. 😉

titkovamiriam
autor
2. mar 2009

dobre ranko!rano som bola v skolke pre prihlasku tak uvidim 😲 ,vikend bol pekny sem tam aj slnecny tak si marek uzil zahradky 🙂

elri
3. mar 2009

ahojky 🙂

fiha, tu to nejako viazne 😨 Kde ste vsetky?

elri
3. mar 2009

Miriam, aj my uz mame prihlasku do skolky aj potvrdenu od lekarky, buduci tyzden ju pojdeme zaniest. Ma byt aj den otvorenych dveri, tak sa pojdeme pohrat s detmi. Sice sme uz raz boli v najmensej triede, ked sme boli pre prihlasku, tak Matej potom hovoril, ze pojde vcera do skolky 😀 😀

minkak
3. mar 2009

ahojte 🙂
elri tak ste mali zurku 😉 no wau 🙂 a ako daleko su od Vas svagrovci?
My sme davali prihlasku uz v predstihu pred rokom,no uvidime ci nam to nejako pomohlo 😉
elri aj u nas je vsetko vcera 😀 ked sa jej pytaju kedy prides,kedy si tam bola......vsetko je vcera 😅 je to podarene 😵

elri
3. mar 2009

Minka ahoj, teba som tu davno nevidela...veru je to podarene, ze vcera 😀 😀
segra so svagrom byvaju od nas cca 100 km, obidvaja su dost pracovne vytazezeny, tak preto sa tak malo vidame 😒
Co mate s Veronikou noveho?

titkovamiriam
autor
4. mar 2009

vidim ze skolky nas trapia vsetky 🙂 ticha zavist kde hned zoberu dieta,ja som ju bola zaniest vcera do skolky a maju tak krasne spravene triedy a ta malicka umyvaren-to bude nieco pre mareka 😀 tak si drzme palce aby to bolo ok

z.g.
4. mar 2009

ahojte, ja to tu zanedbávam, ale v poslednom čase fakt nestíham, maximálne kuknem skalicu...

aj my máme prihlášku do škôlky, lebo než poriešime, kde budeme bývať a robiť, tak to ešte potrvá

miriam, máte problém v BA s umiestnením v škôlke?

u nás hlavne do tej súkromnej MŠ je problém sa dostať, ale keďže tam chodila už natálka, tak máme prednosť

titkovamiriam
autor
4. mar 2009

ja som z ivanky pri dunaji a tam je problem ako aj v jej okoly,kamoska mala v blave tri pokusy a nezobrali dieta ze je z ivanky ,pricom ona chodi do prace tam-kocurkovo.

tak ja uvidim uz mam aj odvolanie napisane ☹ keby nahodou zeho nezoberu

minkak
4. mar 2009

ahojte 🙂
elri mame sa OK 🙂 az na tie moje zuby,preto som sa tu aj dlsie neukazala,stale ma to boli...tak som nejaka bez nalady...unavena....v noci sa budim.... 😒
z.g. no veru Ty si tu davno nebola,co nove?
no u nas je tiez ten problem ,preto som tu prihlasku dala uz rok dopredu ,ale ci nam to pomoze.....skolky su plne,uprednostnuju starsie deti a ked je mamina na MD tak jej to druhe dieta ani brat nechcu...

elri
4. mar 2009

asi vsade je problem so skolkami, ale mame tu na sidlisku dve, takze by nemal byt problem. Ked nie jedna tak druha....

elri
4. mar 2009

Minka, to je strasne s tymi zubami, bolia cely zivot. ☹ Inak aj ja ked nemam naladu, tak velmi nepisem. Vtedy ma chyta depka 😔

titkovamiriam
autor
4. mar 2009

ja som dnes tiez niaka vygumovana,pocasie depresivne,v praci nuda.

zuby mam tuk-tuk ok,no zo zubarov mam hrozu

my mame v dedine tri a tri plne ☹

minkak
4. mar 2009

no my mame na sidlisku 3!!!!a dokonca kamoska mala starsieho v skolke a chcela dat druhe nejako na jar -ked malo 3roky a nezobrali jej ho-az od septembra 😖
tak si clovek mysli,ze ked uz tam jedno dieta je ,ze zoberu aj druhe,no.....

elri presne tak 😉 ja uz mam toho dost!!!!

veru aj u nas pocko des!!!!zase fuuuuka,no radost pre moje zuby!!!!

idem ja za malou trochu dospat tie prebdene noci,papa

elri
6. mar 2009

ahojte 🙄

kde ste vsetky v tomto uprsanom pocasi? Teda u nas prsi, neviem ako je inde.

elri
6. mar 2009

Minka, zuby este bolia? 😨
z.g. Vy sa ako mate? Ste u tvojich rodicov?
Miriam, uzi si vikend 😉
Anka, ty si tu dlhsie nebola...co mate nove?

z.g.
7. mar 2009

ja píšem, a nejde mi pridať odpoveď

minkak
7. mar 2009

ahojte 🙂
elri boliaaaaa ☹
No u nas dnes fuuuuuka 😖
boli sme kupit veronike veeeelku postel,tak sa tesime 😵 uz skladame 😵

z.g. no nejako to blbne.....ako sa mate?

z.g.
7. mar 2009

blbne mi to ,2x som sem písala a neodoslalo sa mi to
dnes sme boli na myjave gratulovať neteri, zajtra má natálka karneval...

u nás stále prší..., škaredé to počasie 😠

mne zoberú adriku do škôlky od 3 rokov

ináš samám e dobre, muž jena kongrese vo viedni,zajtra by mal skočiť domov, tak sa teeešíííme...

z.g.
7. mar 2009

no, hurá, že to išlo odoslať - ale už len v skratke /aj s chybami 😀 😝 /

titkovamiriam
autor
9. mar 2009

ahojte!sobota uprsana ale vcera bolo krasne.marek sa vyblaznil v zahradke na hojdacke a piesku a buduci tyzden mu tam uz dam smyklavku,aj ked este urcite pride este zima ☹ dockala som sa komecme snezienok. 😀 😀 😀

v praci dneska uplna pohodicka-kolega doniesol vsetkym zenam karafiat 😀 k mdz a druhy zasa plech huspeniny,mam ju rada no dam si uz neskor,lebo rano ozaj nemam chut

titkovamiriam
autor
9. mar 2009

inak v sobotu som bola s marekom na tom veltrhu deti v inchebe,kedze nemozem s nicim porovnavat mne sa to pacilo 😀 marek sa vyblaznil v skakacich hradoch a dostal kopec vzoreciek 😀

z.g.
9. mar 2009

miriam, tak si malý užil...
a to bolo milé od kolegu 😵

my sme boli v nedeľu na karnevale, tiež si malé užili,
krásny bol, ako vždy, aj sme vyhrali 2 ceny v tombole 😀

tatíčka máme doma, zajtra bude doma až do večera, tak sa tešíme

...už len nech sa nám oteplí... 😎

titkovamiriam
autor
10. mar 2009

ahojte ,dufam ze bude dnes lepsie pocasie ,aj ked rano prsalo ☹ .mam nervy!!!kazdy hovori ze skolky tento rok nebudu brat 3r.deti!!!!!!

minkak
10. mar 2009

Ahojte 😉
z.g. tak super,ze mate doma tatina 😉 no wauuuu ste vyhrali a az 2 ceny,no tedaaaaa,Vam ale je 😉 a co ste vyhrali?
no my mame cerstve spravy,prave tu bola postarka a doniesla nam rozhodnutie zo skolky- B e r u n a s 😉

z.g.
10. mar 2009

už nám tatík odišiel do blavy, zajtra odlieta, takže sa neuvidíme 4 týždne ☹ ☹ ☹

minkak, tak gratulujem k tej škôlke 🙂

na karnevale sme vyhrali hru "domčeky" - niečo ako človeče, nehnevaj sa a malý vankúšik s princeznami
to bola sranda, pre ten vankúšik si nechcela natálka ísť, tak som išla ja s adrikou a potom sa oň doťahovali, resp. bol aj krik 😀 😝

miriam, tak to tam máte teda blbé s tými škôlkami,
ľutujem mamičky, čo nemajú babky po ruke... 😠
u nás to, našťastie, nie je až také zlé...

z.g.
11. mar 2009

ahojte, to máme ale počasíčko, celkom ako na jeseň... 😠

my sme boli včera u detskej lekárky na preventívnej prehliadke a očkovaní, adrianke zistila dr. šelest, takže pôjdeme do BA na kardiológiu, tak držte palce
a to nie je ešte všetko, dnes som jej odobrala moč a má tam nález, takže zajtra budeme odoberať znovu na kultiváciu, to bude zase srandy pri tom odbere, ale nech, len nech tam nič nemá
dúfam, že aspoň natálka to bude mať OK, aj jej zajtra budem odoberať moč, tak sa na to "teším", aj keď s touto väčšou by už nemal byť problém...

a dnes má natálka narodeninky- 6 rokov, už sa nemohla ráno dočkať, kedy pôjde do škôolky, takže sme prišli do MŠ pre nás v rekordnom čase - 7,30 hod.!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre