• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti 2006

boli sme.. svetovo bolo :grinning: :sunglasses: emi herecka, zvlada ten klz len pravou nohou.. tak sme chodili nasiroko.. :grinning: .a.le inak super.. :grinning:

teraz chodi po dome, ze ja som sa bola korculovat, a ukaze to pohybom: nohy nasiroko, balancuje.. :grinning: herecka je ta moja...po mne :wink:
30. nov 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka no tak super :dizzy_face: ste sa teda riadne vysantili,takze o tyzden idete zase? :wink:
30. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zg, moja tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ale pustim, ked potrebujem upratat dom alebo navarit, inak sa pri nej neda.. :wink:

minkak, ideme na oslavu 30tky.. v sobotu.. v nedelu je fraj, mozno pojdeme :wink:
30. nov 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidite.....a fotecky budu?
30. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJTE !dobre rano!

bureškine medovníky: 1kg hladkej muky.500g medu,300g cukru,1/4l vody,namlete pernikove korenie/klinceky,skorica,aniz,muskatovy oriesok/,lyzicka soda bikarbony 2 vajcia

med cukror a voda sa prevaria,po vychladnuti sa pridaju do muky korenia sody bik. a vajec -vypracuje sa cesto ,ktore sa neha 24h v chlade,potom sa na vymucnenej doske vykrajuju rozne tvary potru sa vajcom a upecu ,hned po vybrati sa opet potru vajcom a este teple odlozia do dozy -u nas sa medovnicky nezdobia polevou,ale ked ich dam na plech tak tam dam orech,lieskovec,mandlu,hrozienko,alebo ine dobroty,lentilky a pod.

tieto medovnicky odpocivaju v dozech asi 3 t.-potom ked robim niake koleaciky s polevou niektore polejem cokoladou-vydrzia aj do velkej noci - pri mojich detoch ich musim strazit aby vydrzali do vianoc :grinning:

inak vsetci chalani poctivo vykrajovali a vajcovali tak sme dvojitu davku pecenia zvladli tak za 1 1/2h.
1. dec 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám po víkende napečenú dvojitú dávku medovníkov a dvojitú lineckého :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už pekne "makne "na balkone :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vy ste teda sikulky, ked uz mate napecene medovnicky a Lucinda aj linecke. :astonished: :wink:
My budeme piect medovnicky tuto sobotu a ostatne kolaciky tesne pred vianocami, lebo by sme to hned vsetko zjedli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miriam, tebe sa pecie, ked mas tolko pomocnikov :grinning:
1. dec 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby, to vazne ste uz piekli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

elri, my podobne :wink:

minkak, budu.. len ich mam velke.. musim zmensit, a hodit.. vecer urcite :wink:
1. dec 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pečiem dosť vela tak nech to postupne postíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a tiež mám pomocníka Lexika s tým nám to išlo od ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale piekli sme radšej ked krpatý spal :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne tento vikend malijeme tak nepeciem a potom uz nabieham dovcu tak to vidim tento rok na 20 druhov :slight_smile:
1. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriam, vy toho do vianoc vela stihate. :wink: Ze 20 druhov? :astonished: My pecieme tak naj viac 4-5. Tiez my pomaha dcerka a tento rok bude urcite chciet aj maly. Tak to bude sranda :grinning: ale nech sa zabavy :grinning:
1. dec 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neupečiete niečo aj mne? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja tak po veceroch-chyti ma to a peciem linecke,medvedie labky,strojove pecivo a potom pred sviatkami vianocku,orechovnik,makovnik,kokosky a rozne nepecene -inak vela super receptov je ma www.mimibazar.sk
1. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, si šikulka a aj ťa obidivujem, že sa ti tak chce vypekať, asi ťa to aj baví, však?
1. dec 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze bavi! a hlavne vianoce!!! :grinning:
1. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, foto som uz dala.. :wink:

titi, 20 druhov?? to ja by som nemohla :astonished: , ale u vas sami chlapi, to sa spapaaaa :grinning: .. u nas ee, to by som potom vypadala, hlavne ked uz mesiac drzim oddelenu stravu :astonished: ..

u nas tiez, 4-5 druhov.. medovnicky, vanilkove rozky, dute labky - polka kokosova, polka orechova, suhajdy, a linecke :wink: .. a vsetko len polovicne porcie.. nerobievame vela.. vzdy nas vystava.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titi(inac wladi beriem,dobra prezyvka :grinning: :grinning: )ty si titi sisi ze 20 druhoooooooooooov.mne stacil aj jeden a uz je z neho manzel :grinning: :grinning: ale nie trepem,boze ja ekd si predstavim 20 pekacov s 20 roznymi cukrovinkami(a to nie je garancia,ze jedna davka vyde na jeden pekac)je mi zleeeeeeeeeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som presne ten typ,ze cim viac jedla tym mi je z toho horsie,stala by sa zomna pri tebe zarucene bulimicka :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka, tvoja malá je už hotové dievčatko
1. dec 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka pekne fotecky :dizzy_face: ,ale tam bola nejako vela ludi,ze?no oproti mojim fotkam to je ina divocina :sweat_smile:
1. dec 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wladka, mala je zlata na tych korculiach :dizzy_face: Mojho maleho by som na toto nenahovorila :grinning: On je strasny bojko...
2. dec 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wladka fotecky hlavne tie umelecke su nadherne :grinning:

baby mozem aj viac :grinning: -upiect no tych 20 je najoblubenejsich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, ved sme boli na verejnom.. ked som zbadala auta na parkovisku, chcela som zaradit spiatocku :astonished: ..reku kuuurnaaak.. ale dobre bolo, ze deti mali svoju vyhradenu cast,a dospeli tu vacsiu.. :wink:

zg, hotove dievcatko to teda je.. aj tolko rozumu ma, ze az az :astonished: :grinning: .. velku hubu tiez.. teraz sa akurat modli sama :grinning: .. a vyprava, ze co by chcela na vianoce :slight_smile: v posunkovej reci.. :grinning: ..

elri, ved skusit to mozes.. za to nic nedas :wink: ..emi bojko nie je, je dost odvazdna, vsade sa dostane, vylezie..ale vsimla som si, ze poslednu dobu si uvedomuje strach, ked je tma.. povie, maminka, ja sa bojim.. a rychlo zapne svetlo.. :slight_smile: ..uz si zacina uvedomovat rizika tmy.. :grinning: ..
2. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka ved viem ,ze na verejnom ,ale aj tak....tak to Ti verim ,ze by si najradsej zaradila spiatocku :wink:
tak ale aspon super,ze ste to mali vyhradene :wink:

veru mas pravdu aj nasa sa uz obcas vrati,ze je tam tma...predtym jej to nerobilo problem....,ale teraz si uz sikulka zasvieti :slight_smile: ale nie vsade... :sweat_smile: tam kde nedociahne si donesie vahu :grinning: :grinning: :grinning: to je napad,ze? :grinning:
prvykrat ked som ju videla bola za fotelkou a len som videla ze si tam vyblikuje :confused: :confused: :confused: nechapacky :confused:
isla som sa pozriet a ona herecka si stoji na vahe :grinning: :grinning: :grinning:
a tak si ju prenasa po celom byte :sweat_smile:
2. dec 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak :grinning: :grinning: bude modelka :wink: .. nasa zas tu najvacsiu stolicku z kuchyne :grinning: :grinning: ... po celom dome nie, ale kde sa da, tak tam vylezie, a zapne si..

asi si uz uvedomuju :grinning:
2. dec 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka tak vy stolicku? :sweat_smile: a hned tu najvacsiu :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to ma nenapadlo,ze modelka :grinning: normalne som rozmyslala ako to myslis :grinning: :sweat_smile:

no ale inak foti sa rada :grinning: ked zoberiem fotak do ruk,hned uteka a uz hadze pozy :grinning: a hned si to ide kontrolovat ako vyzera :grinning: ci je to v poriadku :slight_smile:
pred zrkadlom sa zvrta presne ako ja :grinning: vsetko odkukava :grinning:
a ked sa malujem.....no to uz ani nekomentujem :sweat_smile:

wladka,veru ano uvedomuju a riadne :wink: je to super :wink: ale ten cas letiiiiii,ze :slight_smile: su z nich uz riadne spekulantky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2008 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka inak dobre motto :wink:
3. dec 2008 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko!vcera sme od obeda boli bez netu :frowning2: ,nechapem ze nam to v praci stale vypadava-hlavne ked clovek caka na maily od dovozcov surovin :frowning2:

inak doma ok -v piatok zacinam malovat izbu chalanom tak uz vcera to vyzaralo ako keby nam v byte vybuchla bomba :grinning:
3. dec 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
my sme chory... Deti v noci teplotovali, bolia ich bruska a hlavky, mala teraz mala 39,5 tak som jej dala zabaly z mineralky, pretoze nam dnes netecie voda. :angry: Uz to kleslo na 37,7 aspon nieco. Maly sa zase pred chvilkou pozvracal, no uzas. Vyzera to na nejaku virozu. :unamused: Dnes budeme doma zajtra skocim s nimi ku lekarke, ak im nebude lepsie. Takze nas caka uzasny den.

Wladka, skusim, ako pises, nic zato nedam, mozno budem milo prekvapena a korculovanie sa mu zapaci. Aj mala dostane na Vianoce korcule, tak hura na lad. :slight_smile:

Aj moj maly vsetko opakuje po mne a po sestre, aj on sa chce malovat, ked ma mala kabelu aj on musi mat a tak... :sweat_smile: Dufam, ze ho to prejde :sweat_smile:

Miriam, ty si super zena. :wink: Ako to vsetko zvladas a este ku tomu aj pracujes? :confused:
3. dec 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, chcela by som mať toľko energie...
ja vždy čakám, čo mi malá zaspí, a potom aj tak väčšinou nič neurobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

elri, tak sa opatrujte
3. dec 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zg, ja podobne.. :grinning: ale vacsinou sa prinutim aspon nieco.. sice to nie je ziadna slava.. ale aspon nieco :grinning:

elri, rychle uzdravenie :wink:

minkak, modelka.. tie si strazia vahu.. a tvoja uz teraz :grinning: , na vahu :grinning: .. inak, s fotakom my podobne.. chce vidiet ci to je dobre odfotene :rolling_eyes: :sweat_smile:
3. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok