• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti 2006

este jedna otazka..

papavaju vam deti pekne??

bo ja mam pocit, ze moja dost vymysla, a je dost vyberava :angry: :angry: :angry: .. na to aky som ja vsezravec, tak mi pripada ze ona ani nie je ten bylynozreavec :grinning: .. neviem jak to mam nazvat, ale uz som z nej hotova!!!

lubia vsetky akekolvek polievky, a teraz? kukne, a povie ze nie je dobra :rolling_eyes: .. obmedzili sme sa na 4 druhy polievok, druhe jedlo - len oddelena strava ryza samotna, cestoviny, uz ani zemiaky nelubi :rolling_eyes: .. hrabe mi z toho..vypije dost cca 2litre, vsetky sladkosti a keksiky lubi.. chlebik s maslom zje, jogurtik tiez a ovocie...

chcela by som z nej take dieta, ze co navarim, to zje.. pekne vsetko - dohromady - masko a priloha, chlebik so sunkou, syrom, zeleninou..ale to nehroziiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..upravi sa to??
3. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozeme sa k vam pridat???
3. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, jasneee :wink:

bylinozravec-- opravujem sa :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha,niekto tu má nové foto.....supééééééééééér :wink:
michalag,ahoj :slight_smile:
a čo sa týka toho papania,moja je všežrút....zje všetko,čo jej príde pod nos,ved sa to už aj na váhe ukázalo - 16 kg :sweat_smile: a to má len 2 r.a 5 mes., :slight_smile:
najradšej papá chlebík so všetkým možným - pomazánky,maslo,syrečky,šunka...zbožňuje zemieky a cestoviny - tých zje viac ako ja :grinning:
3. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem :slight_smile:
wladka, nas sa vie najest, ale nie vzdy. Vacsinou ked mu spravim chleba so sunkou, tak zje len tu sunku a ostatok necha. Ale v poslednom case sa vie dobre najest krupice, to zje aj cely tanier, alebo polievok tie ma tiez velmi rad, a vacsinou vsetko zje kde je fazula
3. dec 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka, myslim, ze tych 16kg je ok.. my mame 14,5, niekedy 15kg, a vysku 94..

vsezravec?? zavidim, aj ja pomazanky milujem, darmo robim chute, nepomaha to.. :sweat_smile:

krupica je u nas favorit :wink: , spenat, vajcova polievka a halusky - samozrejme, hole :grinning: ..
3. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A budia sa vam v noci deti, ci uz prespia celu noc?
3. dec 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ona má ťežké kosti,tak asi preto tých 16 kg,aj ked toho dosť vela poje,nevyzerá tučná...našťastie.... to má po mne :grinning:
v noci spí až do rána,ale s pauzami na pitie čaju...ale ppije v spánku,to len ja mám pauzy na nalievanie čaju do fľašky :unamused:
3. dec 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo?16 kg?moja ma 12 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dec 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my mame 13,5kg :sweat_smile:
3. dec 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte .
moja energia je asi podedena :grinning: ,kym bola mama zdrava tiez stihala vela veci :grinning: a ja ked som zostala sama z detmi a do toho ochorela mama moc som nemala na vyber.

inak marek ma 13kg a 98cm :grinning: -dlhy slizik
4. dec 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko meraju?? :slight_smile: .. my sme tiez dlhe..94

a prespime celu noc.. tahame od 20h do 8h.. v kuse.. obcas zly sen, ako vcera.. ale to potom do 5min zaspala.. :slight_smile: ..

a vela cestujeme v posteli :rolling_eyes: .. niekedy ju zakryvam, lubi spat , ze nohy hore - aby nemala krcove zily :grinning: :grinning: .. tak ju furt zakryvam.. spime spolu v letisku.. ked tatko nie je, tak emi ja neho mieste.. a obcas jej zakryjem hlavu,a ked ju chcem pohladkat, zistim ze jej hladkam patu :grinning: ..
4. dec 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lianka má výšku 98cm....určite nebude najnižšia,kedže ja mám 174 a manžel 186..... :wink:
4. dec 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :slight_smile:

elri tak sa skoro uzdravte ,nech ste na mikulasa fit :wink:

wladka pekna fotecka :slight_smile: ja som to s tou modelkou potom uz pochopila :wink: :grinning:
nasa tiez papa vsetko jasne,ze ked dam chlebik so sunkou,tak sunka padne sice prva,ale nakoniec spapa vsetko a sunku niekolkokrat dolozi :sweat_smile:
a tak je to aj s pomazankou,syrom...aj ked sa mi zda,ze zrovna v poslednej dobe si vybera viac masa az potom ostatne,pripadne hlasi,ze uz nema maso :grinning: ,wladka neboj to prejde mozno ma len nejake obdobie :wink:

michalag vitaj medzi nami :dizzy_face:
bubba aj moja ma 12kg a okolo86 cm :wink:

aj my spinkame celu noc a uz mesiac a pol vo svojej izbicke :dizzy_face:

wladka-krcove zily :grinning: dobreeee :grinning: aj nasa to robi...tiez cestuje a nohy hore....alebo spi uplne naopak.... :sweat_smile:

rozmyslam uz nad velkou postelou :wink: mozno potrebuje uz viac placu :wink:

a aku davate krupicu?uz klasiku?
my robime stale inst.kase a tiez ich ma velmi rada,nechce sa mi cakat kym krupica napuci... :sweat_smile: alebo to uz nerobite?
4. dec 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my uz davame detsku krupicu s kakaom, alebo skoricou (podla toho co je po ruke)
Samko meria 92cm, ale ja mam 155 a polovicka 185, tak hadam nebude krpaty po mne :sweat_smile:. A tiez spinka vo velkej posteli od 2,5 roka, obcas sice padne, ale postavi sa a zase vlezie do postele a spinka, hoci niekedy ho najdem v takej polohe, ze.....
minkak aj my davame este instantne kase, ale v poslednom case je to vselijake, raz ju spapa inokedy ju necha celu
4. dec 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nebojte sa maly rodicia neznamena male deti:starsie deti my poriadne vyrasli michal ma uz 165 a milan180/dufam ze skoncil/ a to mam 158 a ich otec mal 168 :slight_smile:
4. dec 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, tak to vas dobre prerastol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Baby a vase ratolesti maju este plienky?
4. dec 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja už iba na noc...cez deň u nás plienka nehrozí...ale na noc musí byť,lebo máme vo zvyku nočné pitie čaju,ktorého sa asi nezbavíme ani o sto rokov... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste tu toho popísali, ešte som to nestihla prečítať
moja malá má plienku na noc a na von
adrika má 89 cm, 12 kg
4. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pytam sa ci nahodou niekto nema plienky vobec? My mame plienky len na spanie ako cez den tak aj v noci a to asi tak lahko neoducime, cez den ked sa podari tak mame aj suchu, ale rano ked vstane tak ma velmi mokru plienku
4. dec 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked ráno vstaneme,tak plienka má možno aj kilo alebo dve :angry: takže s odúčaním to asi tiež bude ťažké....
4. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez plienku na noc a von ale zasa vnoci cikava uz iba raz,tak by sa to hadam aj dalo nejako zregulovat :grinning: :grinning: :grinning: baby dokedy ste kojili teda pokial este nahodou aj nekojite???
ja iba 3 mesiace.....skoda....ale este sme neboli chori :sunglasses:
4. dec 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba ja som prestal pred mesiacom :wink: A ty čo tak krátko.Ved ani my sme neboli chori ešte žiadne ant. sme nebrali.Klop.klop.
4. dec 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuha pred mesiacom wowwwwww :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,aj ja som kojila len tri mesiace,a nie sme o nič chorlavejšie ako deti,ktoré sú kojené dva či tri roky...tiež klop,klop
ako rýchlo ideme z jednej témy na druhú,že júlovky? :grinning:
4. dec 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri a ako dobre ti prospieva ze???kolko to mate?16 kg?? :grinning:
4. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,16 kg... a to ani mlieko už nepije,lebo je naň intolerantná
4. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som kojila len 2,5 mesiaca a boli sme chori len 2x a uz rok nas zatial vsetko obchadza klop - klop - klop, aby som nezariekla. Ale snazila som sa este mesiac a nic, tak nakoniec sme presli na Nutrilon
4. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pili Bebbu...
4. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba ale to už nebolo kojenie.Malý bol závislák na cici :slight_smile: a ani a pohnut od neho.Ale zvládli sme to super :slight_smile:
My sme naštstie nekipovali žiadnu UM,len domáce krvske.Mnam mnam.
4. dec 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok