Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

z.g.
20. máj 2009

vďaka, miriam, ako robíš tie cestoviny s karfiolom?
keď mňa to nebaví variť, lebo to nechcú, to nechcú, aj keď to je dobré...deti by vyžili len na palacinkách, cestovinách a rajčinovej polievke...

minkak
20. máj 2009

ahojte kocky 🙂
nikola nie migrena trvala nastastie iba v ten den ,vyspala som to 😉
termin mam jeden tak ako mi ukazuje tu 26.10 a druhy mam 1.11.tak uvidime 😉
a ty co netestikovala si sa?

z.g. tak na palacinkach a cestovinach by som vyzila aj ja 😀 nuz vedia co je dobreeeee 😅 😉

titkovamiriam
autor
21. máj 2009

dobre rano!
uvarim cestoviny najradsej spagety a uvarim v slanej vode karfiol.potom si zapekaciu misu vymastim dam polovicu cestovin ,uvareny karfiol,kedze uz vsetko slane a uz nesolim no napr segra ano a posypem to kari korenim,dam na vrch cestoviny a zalejem smotanou s tromi vacami a nastruhanym syrom a neham zapiect.kto chce ako napr michal si da kecup,priatel tatarku a zvysok rodiny len tak alebo si to este posypeme syrom.je to mnaam a miesto karfiolu moze bit aj kaleram,cuketa a pod.

inak vcera pri polievani zahratky si marek logol z jazierka,lebo chcel pit vodu ako vtaciky co nam tam chodia a pozorujeme v nom aj vyvoj zubrienok na zabky 😀 .vcera bol nadherny vecer a sedeli sme vonku do pol deviatej-trosku to kazili komare a premnozene skorce no co uz tiez je to priroda 😀

z.g.
21. máj 2009

...tak nejako som robiievala len samotný karfiol, ale ten u nás moc nešiel, možno niekedy skúsim ten tvoj s cestovinami...

minkak, milá fotečka, ako ukazujete brušká s malou...

titkovamiriam
autor
21. máj 2009

tak karfiol u nas ide ako vyprazany ,tak s cibulou a vajickami,polievka aj mliekova aj s mrkvou,karfiol len tak uvareny s maslom a samozrejme surovy 😀

nikola21
21. máj 2009

ahojte....

no všetkým naraz - nie som tehu..... to m ibol ojasné..ja len mám posledný polrok hrozné "mrchy " - bolestivé, ešte viac ako v puberte... a včera ráno som u aj dostala..no ale katastrofa.... a toto teplo..a malá celé dni len vonku chce byť 😝 ..tak sa trápim trošku.... ale p ovčerajšom večeri je už omnoho lepšie.... bože o 19. hod so msa išla len ospršiť trošku, ešte si pamätám ako som vyliezala z vane,a išla dať gaťky, a potom ............. až na dlážke, so ms aprebrala,ked m ibola zima strašnááá, holá... samozrejme krvi ako pri zabíjačke.... ☹ a nemohla so mvstať, tak m itrnul inohy, ruky..no všetko.. ani nič povedťa nič.. tak osm hork oťažko búchala s papučami na dvere, a volala muža.. a on nič.... mna už išlo poraziť..a nechcela som tak hlasno buchnúť, kedže malá už buvala... a keď konečne dobehol, že čo robím... skroo mrcha nemoc dostal.... že on si myslel, že telefonujem - že počul nejaké hundranie... a že v kúpeľke bývam dlho hocikedy...🤐 ale potom bol ozaj šikovný..ja už so mzamŕzala.... an ipostaviť.... tak ma poumýval.. - že čo krv- ked bol pri pôrode.... odniesol ma do postele...a ešte aj vložku mi dal....
ale sanitku som nechcela an iza svet.... ale prešlo ma to, ked som ležala v teple.... 🙂 a ked už bolo lepšie, so ms apsotavila, že diem opäť na wc.. tak som zisitlla, že vložka naopak.... neodlepená.... ale nevadí.. zachránil ma
😀

nikola21
21. máj 2009

a baby sorry za tie moje písmenká pomílené.... len ponáhľam na wc.... a ešte dotaz do postele ma doniesol o 21. hod.. takže hoďky mimo provoz 😝 .. ale to omdlenie trvalo max. 1 hod... lebo potom som u len s asnažila upútať na seba, aby ma niekto počul.... 😔 a dnes sme s auž rehnili na tom.... lebo muž sedel v spálni pri PC a hral fotbal - zrovna keď som ja volala o "pomoc" ....

teraz mi je už lepšie - s atešííím ..malá zaspinkala.... jáááj ..paráda idem si užiť samotu ...
brú nocku...

lucinda7
22. máj 2009

Nika,fúúúha,s tým by mal gyndoš niečo robiť..... 😖 neni to sranda ked sa ti to stane ked budeš sama doma 😖

titkovamiriam
autor
22. máj 2009

nika toto nieje normalne,ak s tym lekar nieco neurobi najdi si ineho.

z.g.
22. máj 2009

...alebo keby natálka nastúpila aj do 3.ročníka...

z.g.
22. máj 2009

toto posledné bola odpoveď do druhej témy, sorry

nika, veru, určite by som išla vtedy hneď na pohotovosť a dnes ku gynekológovi znovu...
aj ti zistil príčinu? užívaš niečo?
nemáš myóm? endometriózu, atď...?, ...nechem strieľať, niesom gynekológ,...ev. hormonálna liečba? berieš niečo? odbery ti robili na poruchu krvácavosti?
...a robia sa aj tie výškraby, ak treba...

z.g.
23. máj 2009

ahojte, u nás včera pršalo, dnes to vyzerá na pekný deň...

nikola, ako?

ako budete tráviť víkend?

minkak
24. máj 2009

ahojte 🙂
fuuuuu nikola,no pekne,pekne az sa to tazko cita,si si teda uzila 😖 ochhh,no urcite to netreba podcenovat!!!!
my mame taky zvyk akonahle ostane ticho ,ked je niekto v kupelke,tak uz kricime ci je vsetko OK,alebo naopak ked pocujem nejake to buuuuch,tak tam doletim 😉
aj ked viem,ze mangelik si tam obcas vylehuje,vzdy po chvili nanho vykrkujem aby aspon trosku žblnkal 😅
ale teda zachranoval Ta statocne,hlavne s tou vlozkou 😅
ale urcite treba zbehnut k dr.!!!!!!! 😉

z.g. dakujeme 😀 no mala sa tak automaticky ku mne postavila a pozovala somnou 😅

my sme boli vcera na dni klaunov bolo super 😉 prikladam fotecky len takto lebo sa mi to sem nechce davat....
http://www.facebook.com/album.php?aid=2021221&i...
dnes je u nas nejako zatiahnute.....tak este uvidime co z toho bude 😖

nikola21
24. máj 2009

ahojte.....

výkend za nami..... 😅 konečne 😝 .... baby už som úplne v pohode..už mám po .... 🙂 . ale čo o mesiac....
😕 máte rpavdu treba to riešiť... ale všade dke som bola každý mi len antikoncepciu dáva na upravenie ...a ja to nenávidm... každá jedna m irobila zle... takže teraz so msa objednala do Piešťan tomu dr. u ktorého osm aj ordila.. a uvidíme možno to čistenie pomôže....

ja so mbola včera kuk na svadbe .... bol ofajn, ale radšej osm mohla doma spať 😵
zajtra má byť kráásne, už chceme ísť pozrieť unás na kúpko... to je tkaé dedinsk, ale je tam super tepl ávoda - termálna... tak aspon zatiaľ nohy omočiť a slniť sa .... 😅
idem už lebo riešim tu malej oslavu ..... objednávam veci na detskú párty....

aké oslavy chystáte alebo niektoré už aj boli na 3. rôčky ???

titkovamiriam
autor
25. máj 2009

ahojte!

my chystame na tri roky grilovacku,marek je 7,priatel je noro 6.moj otec bol 23,babka jedna 30 a moja mama 14-vsetko blizenci tak bude jedna grilovacka rodinna a marek s priatelom budu grilovat aj s nasimi priatelmi mimo rodinu 😀

vikend bol krasny aj by sme sa isli kupat no marek ma este zopar kiahnovych bodiek,tak sme boli len vcera na obede v jednej restike u nas 😀

z.g.
25. máj 2009

ahojte,
téda, toľko oslávencov naraz, tak to sa musí riadne osláviť....

nikola, tak dobre pochoď u toho gynekológa...
a čo objednávaš a kde... na tú party?

adrikine narodky sme zatiaĺ tak v kľude oslavovali, ale natálka si na to "potrpí"... 😀 😀 😀
my budeme 3-roční až v decembri...a o týždeň mám aj ja narodky a další týždeň vianoce, potom silvester, takže sme vždy tak pomimo... všetci chystajú, upratujú, pečú a minule aj nasnežilo, tak sme oslavovali len my štyria...

minkak, pekné fotečky...

čo sa dá vlastne na tom facebooku robiť?...vysletlite mne neznalej, sím...

lucinda7
25. máj 2009

Minka,pekné fotečky....
apropo,ty si od nás ked som ťa v PN skupine našla 😝

z.g.,na facebooku si hladáš kamarátov a bývalých spolužiakov....alebo si oni nájdu teba....je to milé zistiť kde ten a ten býva,ako tá žije v Amerike alebo tá je ešte slobodná....

je to také virtuálne stretko.....ja som tam našla vela spolužiakov a spolužiačok aj zo zš aj zo strednej....

Nika,u koho si u nás vlastne rodila??? 😝 tiež u Glesa??? 😎
a kupko si myslela Koplotovce???tam sa aj my chystáme 😀 😀 😀 😀

nikola21
25. máj 2009

ahojte...
titkovamiriam - takž emáte to perné 😉 😉 ..ale tak árodinná párty - gril je super...
.
z.g. - objednávam to na stránke babyparty.sk - a tkaé tanieriky,poháre,balóny, servítky - na detskú oslavu.... a rozmýšlam nad témou - fifi kvetinka - lebo tú žerie v psolednom čšase 😅 ..... takže tak... nech s adetúrence vyšantia....

lucinda7 - rodila som u glesa .... teda mala som.. ale po mojom prenášaní nakoniec tam bol Karaba.....takže ten.... 😀
a kúpku - jasné že koplotovce ... je tam božsky..... 😵

titkovamiriam
autor
26. máj 2009

ahojte zienky!tak uz rano je tu poriadne teplo.my mame obchod 1000 drobnosti a tam na party maju vsetko a aj v metre-cele sety ake len chces.

minkak
26. máj 2009

ahojte
z.g. dakujem 😉 ,je to tak ako napisala lucinda,najdes tam kopu znamych,ja som nasla tiez ludi,ktorych som 100rokov nevidela,je to mile ,popises s nimi ako sa im dari,kde su....vidis fotky....+kamosky aj s ktorymi si v kontakte,ale takto mi je to tam pohodlnejsie aklo napr.mail,hned vida aj fotky,nemusis posielat....lepsie sa mi tam s nimi pise ,je to take prehladnejsie...su tam aj vseliake zabavky ,testy,hry...ale to ja nevyuzivam...
daju sa pisat komentare k fotkam,k statusom...no treba sa zaregistrovat-uvidis 😉 urcite sa Ti to bude pacit 😉
a da sa tam nastavit aj meno za slobodna,to Ti nieje vidiet ,ale ked Ta niiejto pod nim hlada ukazes sa mu uz s tymto priezviskom 😉

lucinda,nie ja som z TN ,ale tam som chodila do skoly a mam to uvedene v profile,takze sa hned objavim aj medzi Vami 😉

nikola no my mame tiez este na oslavu cas 😉 takze este neriesim 😅

nikola21
26. máj 2009

ahojte 😀

lucinda7 - a kedy s achystáte na kúpko k nám ?????

včera ked som malú priniesla o 11.45 hod zo škôlky, a uvidela ten bazén pred domom so šmýkľavkou, tak som ju z neho dostala až o 18. hod 😅 .... a to mi hned zaspala v palvkách - klobúčiku a s kabelkou..chvalabohu, že boli suché, a že netlačia 😵 a dnes ráno vstala..a prišla o 6. hod za nam ido sálne..a stále tak ak ovčera plavky, kabelka na leci a klobúčik...
idem hodiť foto

minkak
26. máj 2009

nikola ,kraaasne fotecky,mala je chutnuckaaaaa 😉 kde ste kupili taky kompletik?to sa necudujem,ze sa jej v tom aj dobre spalo 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
26. máj 2009

nikola super fotky sa necudujem ze si ju odtial nevedela dostat 😀

nikola21
26. máj 2009

vďaka baby 😵 ..my máme vecičky z nextu všetky alebo ešte HM ... na mimibazare -prezívka - babuliak -rodinn é foto....tam je všetko 😅
idem už, lebo sa vonku slníme a kúpeme.... a prišla so ms alen trošk uschladiť..lebo už som nie červená ale čierno- brontová 😉

z.g.
26. máj 2009

nikola, malá aká fešanda a ten komplet sa aj mne veľmi páči...

vďaka za info o tom facebooku, už som sa zaregistrovala, viac som s tým zatiaľ nerobila, ale koho som hľadala, toho som nenašla ☹

dnes sme mali zoologickú náučnú hodinku...
dnes nám vbehla do bytu jašterička, tak ju máme tu niekde zalezenú za kuchynskou linkou,
predtým sme mali v kuchyni mačku, čo sa natálka s ňou skamarátila, potom chodil po terase obrovský chrobák, no...a ešte sme mali kopec molí v kuchyni, nakoniec sme zistili, že sú v hrozienkach...no...faune sa tu páči...majú tu vhodné klimatické podmienky...ale mne sa to moc neľúbi 😀

keby to pekné počasie vydržalo, pozerala som predpoveď, cez víkend má na SVK pršať, okolo 19 st.C, to aj zmrzneme...

minkak
26. máj 2009

z.g. najdes ,vydrzkaj 😉 alebo najdu Teba,to sa Ti rozbehne uvidis 😉
a mna si nehladala 😀 mna by si nasla 😀 😀 😀

no pekne ,pekne to mate teda veselo,fuuuuha a teraz co pojdete spat,ci stale hladate,brrrr 😖 😅 ochhh drzim palce nech je cim skor vonku 😉

titkovamiriam
autor
27. máj 2009

ahojte zeny! napisem vam ako sme vcera skoro vyhoreli mohli skoncit v nemocnici alebo aj v base.
moj priatel kupil krasnu novu zehlicku.marek je velky monter hrava sa najradsej so starymi pc doskami,rozobera stare video-tak ked som chcela vyhodit staru zehlicku hned ju chcel.samozrejme ze manapadlo snuru odstrihnut no priatel ze ju vymontuje.ja som varila marek sa hral pri mne a ani som si nevsimla ako sa odplyzil do michalovej izby.
milan dosiel z metro nakupov a ze co palim-ja ze ved robim cinu a on ze asi nieco hory vonku.no to marek zapol zehlicku a zehlil michalovu postel.nastastie prihorela len plachta,on sa zazrakom nepopalil .no skoro ma svihlo.nebyt milana tak ani nezistim keby ta postel fakt chytila alebo keby tak zehlicka spadla na koberec ci marekovu nohu.

boze staci chvila alebo ze sa clovek pozabudne a nestastie je na svete

nikola21
27. máj 2009

ahoj
titkovamiriam -no pekne teda.. ale anšťastie sa nič nestalo 😝 ..fakt niekedy stačí sekunda, a všetko je ..... 🤐
ale chvalabohu váš prípad to nebol....

z.g. - pekne zvieratká si tam hcováš 😎 takýchto tvorov s anejak omoc enbojím,ale kebyže m iprileze taká jašterička k nohe, tak asi sa zbláznim 😅 a už s avraciate na SK???

no počasie je dnes otrasné..... včera, predvčerom 30 stupnov, a v bazéne..a dne shrôza..a mal áuž prišla zo škôlky a reve jak blázonko, že s achce ísť zase kúpať 😠 .. tak os mejj pustila príbeh žraloka, tak hádam to tsačí..a možno si aj pospinká..
ja idem urobiť francúzske zemiačky.....
a navečer do ráce na pár hodín...
pekný zbytok dňa baby 😀

nikola21
27. máj 2009

z.g. - až teraz som pokukala tvoje fotečky..vy ste teda cestovatelia 😵 v dobrom závidíím...... a tie pláže na cipre 😕 božskéé. idem kúpiť letenky dve a ideme az vami 😉
ja zbožnujem more, a pláže..... a veľmi sa mi páči Tunis..... 😎 ale ten ciprus vyzerá božsky... tá pláž na A..... už si nepamätám..to ste bol ina výlete?? alebo tam niekde bývate...??

lucinda7
28. máj 2009

ahojte...

Mirka,uff,ešte že sa nič horšie nestalo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Marek je teda riadny výmyselník.....typický chalan....aj Maximko furt niečo vymýšla.....ho z očí nespustím až ked ide večer spať 😀 😀 😀 😀

on zas nemá pud sebazáchovy....schopný skočiť aj do Váhu...však vodaaaa 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre