Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

krajcoanka
autor
26. nov 2008

babenky, tak som bola včera na nakupoch s Davidkom v avione-no to bol des.Stále na rukách, stále sa niekam ťahal... 🙄 Kupila som mu taku velku, priesvitnú guľu s kačičkou a trblietavím, lebo normal je všetko na baterky ☹ 😠 😠 .Človek si už ani neuvedomuje kolko odpadu tým spôsobí ☹ Viem že žijeme v 21. storočí, ale ide to dole vodou s tým naším prostredím ☹
Normálne uvažujem, že už nebudem kupovať hračky na baterky(ak sa bude dať).
Môj muž je pravý opak, všetko musí mať baterku(viem že dnes sa bez bateriek človek nezaobíde, ale hovorím o hračkách, veď tie niesú až tak dôležité ako telefon, alebo baterka...)...
Aj Lubkovi som chcela na vianoce kupiť šlapacie auto, no samo že tatinko chce aby mal synačik autičko na baterku 😠

martinella1
29. nov 2008

Čaute kočky....chvíľku som tu abstinovala, ale povinnosti sa nedajú presúvať naveky. Keďže som nastúpila do novej práce, dalo mi to chvíľku, aby som si zvykla. Je to čosi inšie ako to, čo som robila predtým, ale už je to v pohodičke. Teraz aj mňa straší to, čo kúpiť malej pod stromček.... 😕 Chceme jej kúpiť niečo, čo bude stáť zato, čo nebude zbytočnosť a hlavne, niečo, čo nemá....Takže žiadne bábiky, tie môžme rozdávať.... 😉 Aj keď tuším, že babka už jednu zaobstarala. Tak ak už niečo máte, dajte tip. A ešte k tej veľkosti oblečenia. Mala teraz nosí 104 - 110, no niekedy mam pocit, že už nie nadlho. A je pravda, že každá značka má menšie rozdiely vo veľkostiach. Takže radšej odmerať alebo vyskúšať.... 🙂

danci27
2. dec 2008

Ahojte kocky!ako sa mate?my s Emkou sme zasa chore,neviem cim to je ale uz mi to riadne lezie na nervy.Emka je cely tyzden doma a dnes nas chytila ponorkova choroba.Darceky pod stromcek este vobec nemame,toho roku mame na vsetko cas a ani sa mi nechce behat po obchodoch a rozmyslat aky darcek a pre koho.

Emka nie je za babiky ale za bagre,auta atd... vsetko chlapcenske ☹

capy
4. dec 2008

ahojte. mam novinku. vikinko od januara nastupuje do skolky tak sa teskame,len dufam ze nebude casto chory. a ak ano tak si ho potom asi nechm zas doma. ved uvidime 😉

capy
5. dec 2008

ahojte ako mikulas?

my mame mikulasa od vcera u babky a prababky, dneska u krsnych a zajtra u nas, druhej babky a druhej prababky.
tomino dostal plienky, vyzivy, a ovocie.
vikino dostal zatial adventny kalendar kinder, ovocie cokiny, mikulasa a certa. ale vikino sladkosti moc nemusi. aj ked si otvoril kinderko tak len hracku a cokinu papa mamina. a potom ze mam este osem kilo navyse 😅

tominko uz hajka. vikinko sa hrajka a ide za chvilku vecerat. cizmicky uz maju vycistene a v okne

a boli sme v kauflande a tam bol mikulas a cert a nebolo vikinovi vsetko jedno ci ho ten cert nezoberie😀 😀 😀, ale nakoniec dostali obydvaja bounty 😉 😉 😉

danci27
6. dec 2008

ahojte.U nas Emka dostala balickov dost.martinko dostal plysaka a emka same sladkosti.v manzelovej robote mali mikulasa,bolo super,emka sa nebala.minuleho roku isla vyskocit z koze ked zbadala certa a toho roku bola statocna.

Capy:super foto

krajcoanka
autor
11. dec 2008

capy, dobre naladené foto 😀
my sme mali mikuláša v škôlke (prezlečená bola jedna mamina) a bolo fajn, potom sme ešte boli na námestí, kde bol tiež mikuláš a zapol aj vianoč. stromček.
Najviac doniesol domov aj sa im to z okna sypalo:od 2 starích mám, uja tety,od nás a v ten istý deň (ráno)došla kamoškina malá zo svojim Mikulášom všetci si to tam vysypali, pomiešali a nakoniec malá zbalila aj Lubkovho Mikuláša, takže doma mu ostal iba jeden poloprázdny sákel. 😅
Nakoniec mu za dva dni vrátila asi polovičku.Neva, aspoň sa mu zuby nepokazia 😀 😀 😀 😀

capy
12. dec 2008

danci27, krajcoanka dakujem za foto 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
14. dec 2008

no asi všetky pripravujete na vianoce, čo? Gruntovanie, pečenie, nakupovanie..... 😵

capy
15. dec 2008

ako sa to vezme. na pecene uz nieco mam. upratane este moc nie 😅 a tak. sem tam beham este po obchodoch neake darceky 😉

krajcoanka
autor
17. dec 2008

no babeny nestíham ani sama seba , 😝 upratujem, ešte nemam ani napečené a darčeky ešte tiež nemám všetky pokupené 😝 🤐 😔 a to ešte musíme do vianoc vymaľovať obyvku a položiť parkety 😝 😝 😝 aby mala kde cela Famili spať

capy
19. dec 2008

krajcoanka tak mas toho este dost. my sme dnes robili take velke predvianocne upratovanie. konecne to mam za sebou 😝 😝 😝 este musim urobit tyramisu ale tu az v utorok. a klasika na vianoce. salat, rybu ........

danci27
24. dec 2008

Krasne Vianoce a bohateho Jeziska prajeme vam vsetkym... 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
30. dec 2008

tak ako baby?
my ok.sviatkovali sme u nás s celou mojou rodinou.Boli tu 4 deti(aj s našimi)a 9 dospelích takže bolo veselo-všetci sa tešili že je rodina pokope 😉 🙂

capy
1. jan 2009

stastny novy rok vsetkym 😵 😵 😵

martinella1
1. jan 2009

Ahojte babym my sme sviatkovali u švagrinky, kde nás bolo 8 dospelých a 5 detičiek a taktiež sme mali veselo až až. Zábava bola v plnom prúde. No dnes bolo horšie to vstávanie. Myslela som, že preležím celý deň.

krajcoanka
autor
6. jan 2009

tak šťastný nový rok (síce je už 6.1.) 2009 🙂 😉 (ale to letí,čo?) 😝

capy
6. jan 2009

anka aj tebe 😉

capy
7. jan 2009

ahojte tak mi sme od siedmej boli hore koli vikinkovi. isli sme prvy krat do skolky. tak si trochu pomrncal ale potom bolo vsetko ok. dokonca sme ho boli s kamoskou aj pozriet ako sa vonku hraju. jasil sa ako keby sa nic nedialo. dokonca aj pani ucitelka ho pochvalila ze je sikovny. ale ked som prenho prisla hak spustil ze mu bolo smutno a aj sa rozplakal. herec 😀 😀 😀

krajcoanka
autor
10. jan 2009

capy, tak tiež už máš doma škôlkára? 😎
My sme boli dnes skoro ráno na burze v rakusku. Kupili sme Lubkovi Lyže a dnes poobede sme boli na Zochovej Chate. Taky bol orazený....že on ide sám! ...a chcel sa normalne pusťiť sám z kopca (malinkeho)-Kaskader 😀 😀 !Tak som mu musela potom vyyysvetlovať že sa musí najprv naučiť robiť zákruty a brzdiť a že potom môže ísť sám. Nakoniec sa zpustil s tatom (mal ho medzi nohami). Muž bol uplne mokrý, lebo detske vleky už neišli a muel ho pár krát niesť hore. Takže to bola len taky malý test, či vôbec má záujem a ako to je keď sa jazdí na lyžiach 😅

capy
11. jan 2009

anka tak mate lyziara? to je super. a ocino mal aspon posilovnu 😀 😀 😀

hej mame skolkara. nastupil v stredu do prvej triedy a ked som bola prenho v piatok tak mi povedala ze je moc sikovny a ze od pondelka nastupuje k druhakom 🙂

krajcoanka
autor
12. jan 2009

capy, tuším sme tu ostali iba my dve 😝 .
Kde ste Janka, Fabiana,martinela, danci.......? Však už je po vianociach! 😀

martinella1
12. jan 2009

Ahojte babenky.....nezabudla som na vás, len mám akosi pomenej času. Koncom mesiaca má čakajú štátnice, tak každú voľnú chvíľku venujem učeniu, ktoré má aj tak už akosi nebaví. Je toho teraz na mňa moc, ale zvládnem to.... 😉 😉 😉 Ako sa máte vy? Čo máte nové? Capy, tak už máš doma aspoň trošku viac času naseba, keď je malý v škôlke, čo? A to, že trošku smrkal, keď si pre neho prišla, to nevadí. Malá chodí do škôlky od septembra a hocikedy jej príde ľúto, keď pre ňu prídem....Už pomenej, ale stáva sa.....

capy
12. jan 2009

martinella akosi toho casu este nemam dost. doteraz bol len do obeda a to som bola ja s tominom vonku. dnes bol prvy krat cely den. a v poho

danci27
13. jan 2009

Ahojte maminy.po dlhsej odmlke som tu zas.mame sa dobre,sviatkovali sme doma a potom u nasich.Emulka chodi do skolky,Martinko je velky fesak,uz mame 2 zubky.Inak vsetko po starom,tento rok nas cakaju vybavovacky okolo domceka.Konecne budeme vo vlastnom ale asi az o 2 roky.Nevadí,vydrzím 😒 🙂

capy
14. jan 2009

danci tak to je super mat domcek. aj ja by som chcela 🙂 🙂 🙂

gratulujem k zubkom. my uz mame sest 😅

idem to uz vypnut. uz tu nik nieje. tak dobruuu 😔 😔 😔

danci27
14. jan 2009

aj ja sa tesim snad sa nam to podari 🙂

capy
14. jan 2009

danci jasne ze sa vam to podari. musis mysliet optimisticky 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
15. jan 2009

capy, tak ty inak ponocuješ! 😀 😀 😝
Danci, a čo ste vybavovali uver? Aj ja by som chcela nový. My sme boli nuteny nadstaviť a teraz mame taku 7 izb. stodolu 😝 ani nestačím upratovať, tak to robím na etapy. Ale inak je to aj niekedy dobre, ked sa zíde celá rodina na vianoce, alebo tak. Aspoň je kde spať a nemusia chodiť po hoteloch 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre