Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

danci27
16. jan 2009

Je to vsetko este len na zaciatku.zatial papierovacky,uver sme este nevybavovali.ten rok este nebudeme stavat asi az na druhy. 🙂

capy
16. jan 2009

anka co uz so mnou ja som take nocne vtaca 😀 😀 😀

capy
17. jan 2009

no idem do hajan tak dobruuu 😔 😔 😔

martinella1
17. jan 2009

Čaute baby, dnes som pridala nejaké fotečky.....tak sa pozrite.... 🙂 😉 🙂

capy
18. jan 2009

nelka je zlatunka. taka mala herecka ako nas vikino 😉 😉 😉

aj ja som pridala par fotiek do albumov 😉

capy
18. jan 2009

no idem pomaly do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

krajcoanka
autor
19. jan 2009

capy, no dufam že ráno potiahneš aspoňdo 9 😝 , lebo inak neviem, neviem. Človek by mal spať aspoň 8 hod. aby bol dostatočne vyspatý. Ja som včera potiahla od 22-7-potom som už nemohla spať.
Inak v sobotu sme boli v Rajeckej Lesnej na lyžovačke, kde sme pozreli aj pohyblivý betlehem, ktorý sa najviac páčil Davidkovi. Odporúčam pre deťúrence!!! Potom sme sa zastavili ešte v čičmanoch na obede a po obede sme išli kuk na zjazdovku, kde bola už záverečná. Tak sme si s Lubkom a tatinkom vyšlapali a 2x sme sa spustili. Bol to mierny svah, vhodny pre totalnich začiatočníkov, takže Lubka to veľmi bavilo a naučil sa aspoň ísť na lyžiach-zatial len rovno a bez brzd 😀 😀 😝

capy
19. jan 2009

no ja vstavam o siedmej lebo idem s vikim do skolky 😉 bolo vam super ked tak citam 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
30. jan 2009

čo máte nové? My sme učili Lubka lyžovať. Boli sme na jeden deň v čičmanoch. Bolo supeeeer! Keď budem mať čas, hodim foto. Momentálne nemôžem spať-od 1,30, tak som si povedala po dvoch hodinách valania sa v posteli, že sem napíšem. Len vy tu ste daako potichu 😕

martinella1
31. jan 2009

No krajcoanka, ani ja som v poslednej dobe nemohla pokojne spávať, ale to bolo tým, že som mala vo štvrtok štátnice. Samé stresy, ale teraz mám aspoň na chvíľku pokoj. Mám ich úspešne za sebou. Takže sa už normálne teším na poriadne vyspaté noci.....a sladké neučenie....

capy
31. jan 2009

aka ja som tu kazdy den len si nebudem predsa pisat sama zo sebou 😅

my sme boli prvy krat u zubarky. dokina mu dovolila vyskusat vsetky vrtacky stolicku a vzduch a vodu tak bol vo svojej kozi 😀 😀 😀 a v juny mame prist aj s tominom na preventivku 😉

krajcoanka
autor
2. feb 2009

marti, gratuluem. Si šikovnica ked si to zvladla pri malom dieťati 😉 🙂
Capy, zubara mi ani nespominaj! Ja chodím už pomaly rok s odkolenou korunkou a nemôžem sa ani za svet dostať k mojej zubárke. Davidko ma nechce púšťať 😠 strašne za mnou reve ☹ a to už je veľká chlapina 😅

danci27
3. feb 2009

Ahojte!
Martinella blahozelam k statniciam.Aj ja som tu kazdy den ale ked nie je nic nove alebo nemam nove ja tak nepisem.Inak mame sa dobre,zatial sme zdravi tak je vsetko ok.

krajcoanka
autor
3. feb 2009

janka, čo je s tebou, kdeže si??? 😕 😕 😕

capy
3. feb 2009

anka tak sup sup k zubarovi. co nejdes vtedy ked maly spi? 😉

danci27
5. feb 2009

Ahojte maminy!Ako?U nas celkom dobre,Emka je chora a mna chyta nejaka nadcha.Tyzden s Emkou si doma urcite "uzijem".Inak moze byt,pomaly vybavujeme papiere okolo domceka.Uz sa neviem dockat kedy budeme byvat 🙂

capy
5. feb 2009

ahoj danci. chori su asi vsetci. nas nakazil tatino. tak sme tyzden doma s vikinom. ale nastastie tomino to nechytil.

prajem skore uzdravenie

danci27
7. feb 2009

Capy dakujem aj vam rychle uzdravenie.Akosi aj Martinko zacina kaslat a sopliet.Nech nas to rychlo prejde! 🙂

krajcoanka
autor
8. feb 2009

no aj by som išla ked spi, len on spí hodinu a mne trvá cesta do ba 30 min. 😝 +30 naspeť aväčšinou u dokiny čakam min. hodinu(aj ked som objednana). Ona totiž nema sestričku a všetko si robí sama. Aleinak je superná 😉 . Sestra mi raz telefonovala asi 4x že si nevie s malým rady, že strašne reve za mnou. 😝

capy
8. feb 2009

ja som to robila tak ze mama isla so mnou. vonku kocikovala a ked sa zobudil tak som bola po ruke 😉

danci27
10. feb 2009

Ahojte maminy.Ako?Martinko je chory dnes sme boli u lekara.Emka by mala ist vo stvrtok do skolky a v piatok maju karneval.Dufam ze bude vsetko ok.Chodim aj na julove babatka a tam su uz na 257 strane a my este stale na 13.Je mi z toho smiesno trochu ale v dobrom baby.Kde ste??? 🙂

capy
10. feb 2009

ahoj danci my sme boli vcera prvy krat potyzdni a pol v skolke a dnes mali karneval. tak uz to mame za sebou 😀

ja chodim este k marcovkam 2008 a tam uz mame stvrte pokracovanie a uz sme na 34 strane. my tam napiseme aj 10-15 stran denne 😉

krajcoanka
autor
12. feb 2009

aj my sa chystáme na karneval.Lubkovi som robila indiánsky kostým. Potom hodím fotky. Inak my to máme až niekedy koncom marca. Nieje to neskoro? 😕 A začo idú vaše ratolesti prezlečené?
Capy, ja by som aj išla s mamou, len keby nebola taka kosa vonku 😢 . A ja tam budem dlhšie, musia mi robiť korunku, takže to je tak na hodinu aj pol. Inak sa chystám kvôli Davidkovi zobrať Lubka zo škôlky, aby mu nebolo samému smutno, tak dúfam že to bez maminy Davidko prežije. 😉

capy
12. feb 2009

vikino bol tiger. potom hodim foto 😉

anka vsak uvidis ako ti to vyjde 😉

danci27
13. feb 2009

Ahojte.Emka chcela byt iba leopard lebo susedov chlapec mal masku a ona ked ju videla tak ju musela mat.Dnes maju karneval tak sme si ju pozicali. 🙂

krajcoanka
autor
13. feb 2009

no super!
inak nakoniec som u zubarky bola, len sa jej pokazil stroj, takže nič nerobila 😖 .Takže deti mali skúšku, v ktorej ako-tak obstáli (davidko mi zaspal v aute, tak som ho zo sedačkou preniesla k babke. zobudil sa 15 min. pred tým ako som prišla a všade ma hladal). Lubko bol ok.

capy
14. feb 2009

aka tak mas aspon za sebou predpremieru 😉

martinella1
16. feb 2009

Ahojte baby.....v prvom rade oneskorene, ale predsa vám želám krásneho valentína........inak, my sme tiež chorí. Veď ako inak, niekedy mám pocit, že poniektorí rodičia ako keby nemali stále rozum pokope. No si predstavte, že i napriek výzvam učiteľky a riaditeľky, stále dávajú choré deti do škôlky,vraj ich dieťa doma nekašle, nesmrká, no len čo rodič zavrie dvere škôlky, dieťa sa zadúša od kašľu. Ja sa čudujem vedeniu, že takéto choré deti príjme do škôlky. A potom aj zvyšné zdravé detičky ochorejú. No čo s nimi. No a vo štvrtok máme karneval, tak tam určite pôjdeme. Malá je víla, tak sa nesmierne teší.... 😉 Niečo potom nafotím a dodám....

capy
16. feb 2009

martinella presne ako hovoris 😠 😠 😠

budeme sa tesit na fotky 😉

martinella1
16. feb 2009

No, musím tu nejaké ešte poposielať, len keby bolo viac času 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre