Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

martinella1
28. sep 2008

Ahojte baby,
vždy je fajn, keď vám niekto pomôže. Ja ma skvelú mamku, ktorá mi pomáha vždy, keď to potrebujem, inak by sa mi veľmi ťažko študovalo. Manžel je taktiež skvelý a pomáha takmer stále, ale pracuje, takže ho nemôžem večne vyrušovať. 😉 Aj keď, najradšej som , keď je nablízku.
Krajčoanka, na pezinskom vinobrani sme neboli, keďže vinobrania sa konajú aj u nás a preto sme boli na vinobraní tu. My máme program vopred takmer naplánovaný. A to dokonca niekedy aj tri mesiace vopred. Takže ja veci okolo dovolenky alebo voľného času ani nemôžem riešiť, keďže nikdy neviem, čo bude.... 🙂 Ale som spokojná....keď sme zdraví, všetko ide....

danci27
29. sep 2008

Ahojre kocky.to aj vase deticky su taki ziarlivi experti?moja Emka neustale neda Martinkovi pokoj.parkrat ho aj ukusila za palec,stale sa po nom vala a ja neviem co s tym.nechcem ju odstrkovat zakazdym ale niekedy to az prehana. 😒

capy
29. sep 2008

u nas je to naopak. tomino robi zle vikinovi a on to taaaaaak meznasa 😀 😀 😀

fabiana
29. sep 2008

Kristínka na bračeka nežiarli, ani raz sa nestalo, že by mu robila vedome zle, že by ho nebodaj pohrýzla alebo niečo iné... Ona ho ľúbi, pusinkuje, hladká, vidieť, že má z neho radosť... malý zatiaľ statočne zvláda objatia sestričky aj sesterničky. 😀

krajcoanka
autor
2. okt 2008

babenky, nestíham... 😝
Robíme domček do školky, potom niekedy hodím foto a ešte popri tom plánujem, lebo Davidko má budúcu sobotu 1. narodeniny.Tak plánujem, pláujem, plánujem..... 😉
Inka vôbec nechce jesť varené, tak neviem čo to má byť.Zase asi nieaký štrajk.... 😀
Dnes chcem ešte urobiť večer- ked budu deti spať a ja budem vládať, domácu paštéku.Asi ma vysmejete, ale už som ju robila pred dvoma rokmi a bola super-bez Ečiek 😀
Lubko lúbi paštéky, tak som si povedala že si dám popri všetkím povinnostiam tú námahu a urobím ju.
A hlavne že bude domáca (aj napriek tomu že sa tam nachádza trošku mastnoty) 😀 😀 😀 !

martinella1
2. okt 2008

Krajcoanka, to ze nestíhaš je úplne v pohode, máš predsa detičky a pri tých niet veľa voľného času. Ja mam zatiaľ jedno dieťatko, aj keď plánujeme ešte minimálne jedno a mam niekedy pocit, že tiež nič nestíham. Esteže je Nelinka taká samostatná, inak neviem, ako by som zvládala väčšinu povinnosti 😔

janna1830
3. okt 2008

ahojte, danci vitam 😉
nasi vcera odleteli a uz mi poslali sms, ze doleteli a uz kludne spinkaju u mojho brata, tak som spokojnejsia, aj ked jasne, ze mi je smutnoooo, ze odisliiiiii.... 😒 ale bolo super..
teraz nestiham viac pisat, lebo rano som vstala skoro, teda nad ranom 😝 ,pretoze som sledovala ich lietadlo na lete, kde jeeee, kadial ideee, ci vsetko ooook.... 😀 neskor sa ozvem

a ozaj, kiahne sme napokon nemali, bola to reakcia na kiahne, vyhodilo sa jej asi 10 dokopy, jedno rano mala 40 teplotu a par kiahni na tele, na druhy den par aj na tvari ( ale nevyzerali ako pluzgieriky s vodou a nesvrbeli ) a na treti den nic...tak super..

krajcoanka
autor
4. okt 2008

super jani! inač to ti verím že ti bolo smutno ☹
Tak nás čaká budúci týždeň v sobotu oslava-Davidko má 1. rôčik a o týždeň nato ďalšia 😅

capy
4. okt 2008

anka aspon budete mat veselo.
aj my budeme mat kazdu chvilku. svagrina co byva nado mnou caka kazdu chvilku babo tak sa nevieme dockat 😉

krajcoanka
autor
5. okt 2008

capy, nad tebou? Tak to je super že bývate pokope 😉 🙂

danci27
5. okt 2008

Janna:dakujem za privitanie
Cappy:ja sa tiez tesim lebo moja suseda caka vo februari babatko takze nebudem sama.ona ma o rok starsieho chlapca od mojej Emky tak sme boli spolu na materskej a teraz to tiez tak vyslo co som velmi rada 🙂

janna1830
5. okt 2008

ahojte 🙂
danci a vy by ste este chceli tretie? Anka, vy kedy to tretie planujete? Inak som zase pozrela tvoj album a aka si stihlunka...tak ked tak sikovne behas na tych korculiaskach alebo com , obdivujem veru... 🙂

krajcoanka
autor
5. okt 2008

jani, to sme boli iba 2x 😀 😀 😀 a štíhla teda ani z dialky niesom.Veď pozri tú fotku z predu. Mám tam brucho ako v 4-5 mesiaci pri Lubkovi 😀 😝 😀 😒 To mi už ostalo 😝 .Dá sa to upraviť jedine operáciou.
To tretia až v lete-ak si to polovička nerozmyslí 😀 😀 😀

capy
5. okt 2008

anka to veru hej. bude sranda 😀

u nas v dome je celkom teraz veselo. mame tu asi sest babatiek a tusim dve alebo tri na ceste 😀 😀 😀

danci27
5. okt 2008

Ahojte kocky. o tretom zatial neuvazujeme mozno niekedy pride na to rec.teraz nie mozno o par rockov 🙂 moja Emka mi povedala ze chce este Natalku 🙂 🙂 😀

capy
5. okt 2008

no a ja by som chcela este Simonku 😉

danci27
9. okt 2008

Ahojte maminy ako sa mate?my mame s emkou nadchu tak dnes nebola v skolke a zajtra ideme k lekarovi.iba 1 den je doma a uz ma zlosti a ja uz nie som zvyknuta ze je cely den doma.

martinella1
9. okt 2008

Ahojte baby....
Ako sa mame? Dlho som nepísala, keďže povinnosti je vyše hlavy. Capy, máš doma chalanov, tak asi túžiš aj po princezne, však? U nás v rodine bol donedávna babinec, no len prednedávnom mala švagrina chlapčeka, tak tradíciu samých dievčat porušila. Nás sa zasa každý pýta, či neplánujeme druhé babo, lenže mňa čakajú štátnice, práca na hlave, tak ešte neplánujeme, aj keď by som aj prijala, veď keď vidím, aké je malé bábo nádherne.....ale pravdupovediac, už som si akosi zvykla na to, že malá je už samostatná....a také miminko potrebuje opateru celý deň....ale raz...najskôr až po škole babätko určite bude. 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
autor
10. okt 2008

hodila som foto.Ak chcete kukni sa.Fotili sme aj domček , ktorý sme darovali našej škôlke-do ktorej chodí Lubko 😉 🙂

krajcoanka
autor
10. okt 2008

sorry, oprava: kuknite sa! 😀 😝

danci27
10. okt 2008

Ahojte!
Krajcoanka:ten domcek je super.deti mali z toho radost.supeeerrrr!!!! 🙂

krajcoanka
autor
11. okt 2008

danci, mali.Dokonca do škôlky chodia tajne aj velké deti.Mám ju na dohlad a videla som ako preliezajú plot, aby sa tam hrali 😀 😝

janna1830
11. okt 2008

krajcoanka, krasne fotky 🙂 a si stihlunka, ved nie som slepaaaaaaaaaaa 🙂

viac nestiham pozriet, zelam krasny vikend a verim, ze ste vsetky ok.
danci, mne sa velmi paci Natalie, tiez som uvazovala 🙂

danci27
11. okt 2008

Janna:na to meno prisla Emka lebo ho pocula v telke a asi sa jej zapacilo.priznam sa mne sa nejako nepacilo az teraz 🙂

danci27
11. okt 2008

Krajcoanka:pri albume soms si vsimla ze mas stiahnute obrazky z internetu.musela si sa zaregistrovat?ja som vcera bola na tej stranke ale strajkoval mi pocitac tak som to vzdala. 🙂

krajcoanka
autor
11. okt 2008

danci, myslíš macka pooh?Tam sa tuším netreba registrovať.Inak jedna baba sa ma na to tiež pýtala, že jej to eide stiahnuť, tak neviem čo to má znamenať 😒 !Mne to išlo-aj teraz
Ja mam sesterku Nataliu.Volajú ju Natali, alebo Nerly 😉
Jani, keby si videla moje brucho!Vážne!To by si od slova štíhla asi upustila 😝 😅 😖

janna1830
11. okt 2008

a Emmka sa mi paci tiez, ved moja Sophia ma middle name Emma 🙂 heheee 😀

krajci a ty keby si videla moje 😒 😔 😝 😀

danci27
11. okt 2008

Krajcoanka:mne to vcera takisto neslo a vsimla som si niektore maju aj obrazok so ukazuje vek.tiez mi sa mi to nedarilo a ja viem malo po anglicky.to si stahovla z tej stranky co mas pri obrazku?

martinella1
11. okt 2008

Ahojte baby, ked pridete na to, ako stahovat tie obrazky, napiste....ja som sa o to pokusala uz minule ale akosi mi to taktiez neslo..... ☹ a tie obrazky su fakt krasne

danci27
11. okt 2008

ani mne to neslo iba cez stranku glitterfly.com 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre