Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

heidy26
6. feb 2009

čaute baby, no čo nerodí sa tu dnes. ja sa flakam po vonku, nádherne je dnes.

janula10
6. feb 2009

heidy aj ja som sa flakala mala som len vestu ale isla som umret od tepla tiez 😉

mirea
6. feb 2009

hej, no, také aby som si nezašpinila podlahu. Plánujem si kočík nosiť hore do bytu

heidy26
6. feb 2009

však to, tie hormony robia svoje. hned sa zapotím a pri tom fučím jak pes 😢 😢 😢 😢 . už je toho veľa. dnes mi akur 😢 t prišla odsávačka mlieka, a rozmýšlam či si ju zobrať do menocky. vy si ju beriete?

janula10
6. feb 2009

a to su na ake kolesa?? aky mas vlastne kocik kupeny???

ja si beriem urcite ked ju mas si zober svoju lepsie ako pouzivat taku co mali aj ine ked mas si zober 😉

clarissa
6. feb 2009

heidy,ja si ju beriem uz ju mam zbalenu..ale najradsej by som ju nepouzila 😅

mirea
6. feb 2009

heidy, neviem kto, tuším Terina písala že ju mala v pôrodke a že ju veľmi využila

heidy26
6. feb 2009

no a kto ti ju tam sterilizovať? povieš sestričkám?

mirea
6. feb 2009

Jani, ja mám Quinny.
kuk tie návleky, podľa mňa je to praktické. A sú univerzálne tuším

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

janula10
6. feb 2009

aj lusila pouzila co viem clovek nevie treba brat vsetko

ja si ju sterilzujem doma predtym ako pojdem a nemusi sa po kazdom sterilozovat ale ak aj ano myslim si ze sestricky sterilizuju predpokladam ze maju sterilazatori take co su teraz bezne za 2min to je.....

janula10
6. feb 2009

mirea
juj to pojde aj na moje asi to si objednam je to velmi dobra vec fakt ked bude mokry kocik alebo tak a urcite je to aj pratelne idem to objednat 😀

ja zasa mam dilemu s plienkami zajtra idem na nakup do rakuska este mam asi dokopy 350 plienok ale od 1-3 mam pampers a neviem ktore budem kolko pouzivat ale mam este dokupit asi 2jky dokupim na zaciatok v porodke len 1tky a potom 2jky asi budem vyuzivat

heidy ozaj ty vies o tom ze rakusko je naj na plienky aj kozmetiku predpokladam....

heidy26
6. feb 2009

no dúfam že budu ochotné a vysterilizujú aj naše osobné. tiež by som radšej použivala svoju ako ich erárnu. zoberiem si ju. však lebo aj fľašky by sa mali po každom použití sterilizovať.

janula10
6. feb 2009

heidy no po 24hodinach nie po kazdom pouziti tak staci ale zasa nech maju aj imunitu ty nasi prcinkovia
ozaj a ake to mas to meno ty vybrate???

baby takto mam tie plienky kupene zatial a neviem ake dokupit ja sa nevyznam a moje dve kamosk nereaguju asi sa venuju malym prckom 😀

pampers
1newborn 2-5kg mam 27ks to mam taky maly balik do porodky
2mini 3-6kg mam 266ks
3midi 4-7kg mam 57ks

heidy26
6. feb 2009

hej viem o tom. už som tam plienky pampersky nakúpila. kozmetiku som si kúpila v lekarni, len na začiatok a potom pôjdem tam dokupiť. akú kozmetiku planujete používat?

mirea
6. feb 2009

určite je to prateľné 😉

janula10
6. feb 2009

heidy tak ok lebo to sa neda porovnat s tymto....
ja penaten len maju v rakusku....

heidy26
6. feb 2009

janula ty nakupuješ plienok ako keby si mala mať trojičky 😀 😀 😀 , ja mám zatial tie 2-5 po 27ks dve balenia a nejakých 200 3-6kg. a meno ? ROMANKA 😀 😀 😀 😀 😀

janula10
6. feb 2009

no to nemam vela neboj tych plienok bude dost na menenie si myslim 8-1Oks denne a chcem mat zasobu aspon na prve 2mes preto neviem ci 2mini 3-6kg budu na tie 2mes akurat ale myslim ze hej

vsak ty mas len o par menej ako ja tam psssst 🤐 🤐 🤐

heidy26
6. feb 2009

Janula kozmetika PENATEN? to vôbec nepoznám. ja som kúpila SEBAMED, aj jedno balenie vlhčených utierok tejto značky, tak uvidím čo bude malinkej vyhovovť. ale do pôrodnice som kúpila pampers utierky.

mirea
6. feb 2009

Jani, ja mám zatiaľ len newbornky kúpené. Pri Samidlovi som ich prvé 2 mesiace používala. Potom dokúpim tie od 3-6 kg.
Počítaj že za deň spotrebuješ cca 6-8 plienok. 3 - 4 hoďky plienka vydrží, ak sa malý hneď do nej nepokadí. 😀

janula10
6. feb 2009

heidy ked pojdes do rakuska kukni maju v bipe penaten

vyzera to takto

http://www.penaten.de/penaten/index.jsp

vlhcene su naj aj pol roka ich mas otvorene a su fakt ze mokre stale.....a krasne to vonia....

pokial nemas ty alergiu ani partner asi nebude alergicka ale jasne treba skusit co bude vyhovovat naj..... 😉

janula10
6. feb 2009

aha takze budem musiet kupit tie male aspon 2baliky.....si mi pomohla lebo ja sa nevyznam v tych velkostiach....
tak tych mam malo len 27ks v baleni musim dokupit dakujem za info lebo zajtra rano idem kupovat tak preto osm to chcela vediet surne nech nekupim velke zbytocne

mirea
6. feb 2009

no, ja musím padať
Prajem vám babulky všetkým pekný víkend 😉
pa pa

janula10
6. feb 2009

papa mirea a pekny week.... 😉

heidy26
6. feb 2009

tak už som si urobila palacinky. mohové nnnnnnnam tvar 😅 😅 😅 😅 , kde ste všetky?

heidy26
6. feb 2009

to malo byť tvarohové 😵 😵

janula10
6. feb 2009

ja som uz tu ak tu este niekto je 😀
boli tu svokrovci

sue13
6. feb 2009

Ahojte mamicky aj buduce mamicky 🙂
My sme uz konecne doma aj ked stale 2v1. Ale konecne doma.
Dnes nas pustili, stale sa vobec neotvaram, moč je uz v poriadku a kontrakcie pravidelne cca kazdych 8hod 😀
Takze budeme cakat pekne doma.
Vsetkym novym maminkam z celeho srdiecka gratulujem a zelam babatkam vela vela zdravicka 😵
A dakujem za vase sms, za podporu ze ste na mna mysleli 😉

krasulka
6. feb 2009

Sue tak to uz ti nemohli vyvolat 😠 😠 😠 ked uz si tam bola? ochh..zbytocne si tam lezela..Tak uz len cakat kym to pride samo vsak? 🙂

janula10
6. feb 2009

ahoj sue no vitaj uz som sa lakla ze nebude aktualizovana tabulka lebo sa rodi tu o 106 ako pisala krasul 😀

no dobre ze nevyvolali pred terminom sa to ani nema......

inak sue ani ja sa neitvaram nic ani poslickovia ty mas aspon to...uvidime do kedy tu stvrdneme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre