Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
9. feb 2009

sue ja som v pohode uplne....citim sa ako v 5mes 😵 😵 😵 😵

no ja som na tom podobne, ziadna zatka, bolesti poslickovia nikde, ziadne otavarnie dveri dole nic take 😀 😀 😀

janula10
9. feb 2009

mirea tak nevychadzaj nikam ja nastastie nemam take nic okolo len ze kedy to uz bude a to vzdy poviem termin mam 20feb tak si vyrataj 😀 😀

mirea
9. feb 2009

juuuj, ale som hovorila že koniec februára, tak čo sa vypytujú 🙄
A chúďa moja segra, má rodiť v máji a je teraz taká ako ja. Každý sa jej vypytuje či nečaká dvojičky. Tá už je z toho pekne znechutená. Ako keby neboli ženy čo viac pribrali v tehotenstve - rýchlo zabudli a každý si potrebuje rýpnuť 😠 😠 😠

janula10
9. feb 2009

no ja som nabrala dost a kazdy sa ma pytal tiez dvojicky trapna jedina otazka co ma rozculovala.....takze to poznam....

mirea
9. feb 2009

noo, ale škoda reči. Nejdem sa už nad tým vzrušovať.. nebudem si zbytočne kaziť náladu 😀

fodorka33
9. feb 2009

sue inak co si pisala o tych tlakoch ani mi ich nespominaj...ja uz asi 3dni a to tak suvisle aj hodinu vkuse a potom to prestane..aj teraz som si pospala a preslo to ☹
ja len pevne verim ze do toho nasho termina to stihneme 😉

mirea
9. feb 2009

mňa začínajú pobolievať kríže a tiež mám tie tlaky, baby. Ale to je len dobré znamenie. 🙂

janula10
9. feb 2009

ake tlaky?
inak trosku krize citim aj ja.....
ale nic ine myslite ze poslickov musim mat aj ta zatka musi odist???
ktovie co krasulka?

mirea
9. feb 2009

no, ja idem off
za chvíľu je tu môj drahý, tak idem dokončiť večeru
Pekný večer všetkým 😉

fodorka33
9. feb 2009

dobre znamenie ??no neviem ja som ich mavala hadam celypredchadzajuci mesiac a otrasne,no potom akoby nic uz som si myslela ze je predzvest k tomu ze maly sa chysta...no a nic ☹
a tak uvidime ako to pojde,no uz rada by som to mala za sebou 😉

janula10
9. feb 2009

mirea papa

fodorka33
9. feb 2009

papa mirea 🙂 treba treba aby nebol hladny....
hej janula ty nemavas tlaky?to je take nieco ako na mechur ale ja mam pocity vzdy ako ked hlavicka sa silou moc "pcha" von....sa smejem ze maly mi za chvilu zakyva... 😀

janula10
9. feb 2009

aha tak to mavam sem tam to je pocit ako keby isiel nizsie a nizsie ze? to mavam....ale inak nic.... ☹

fodorka33
9. feb 2009

no hej take daco....a este k tomu sa maly zacne strasne moc hybat a vtedy si myslim ze uz sa zblaznim... ☹
a ved dufam ze ked mi zacnu kontrakcie tak to poznam.... 😀

janula10
9. feb 2009

no moj sa hemzi natahuje vtedy si myslim ze mi pukne brusko uz.....
no ja asi budem mat poslickov aj zatku asi pred porodom tesne.... 😀

fodorka33
9. feb 2009

no ktovie ako to bude,ja stale sledujem ci mi zatka neodchadza uz som z toho jak sibnuta 😀
ktovie co je s muriel ta mala dneska tiezt poradnu nie?

krasulka
9. feb 2009

Cafte som tu 🙂 tam bolo akosi vela tehul dnes na pasy.

Zanam ze pekny, povedala ta doktorka, mala som aj kontrakcie az take vysoke spicate na tom papiery,ale ja som len citila ako mi tvrdne brusko a to uz mi tvrdne tyzden takto stale. povedala ze keby nejake big bolesti dostanem,alebo voda praskla mam ist. Ten vysledok z moču ze bude az v stredu, ze to posielali niekam inam. Tak akoze mam radost...co ked mam nieco vazne s tymi oblickami? A teraz cakat dva dni? 🙄 🙄 🙄

Najblizsie mam poradnu v stredu..takze zas do stredy sa nicnove neudeje..

krasulka
9. feb 2009

jaj vlastne zajtra idem o pol dvanastej na preoperacne...

janula10
9. feb 2009

krasul uz ta postradam 😀
neboj nebudes mat nic.....

muriel uz pisala na skype ze vsetko ok ale ze ju nekukal zospodu tak len take prikyvnutie...no divne ale nenarobi nic

janula10
9. feb 2009

ake predoperacne krasul???? vsak ty nejdes sekciou? ci mi uniklo nieco?

fodorka33
9. feb 2009

tak s tym nic nespravi mna pozeral naposledy v 36tyzdni ☹

nikollette
9. feb 2009

Janula tusim sme na tom podobne..ani ja nic,.. pocit ako v 5tom msiaci, este aj drepy urobim, ziadne opuchy proste nic.. ani nemam pocit ze mam onedlho rodit 😠

inak mozem sa ta opytat kolko mas rokov?? Jak som tu citala ze mas 12rokov priatela, a vyzeras tak mladooo 😉 😅 tak ja lôen preto 🙂

janula10
9. feb 2009

fodorka no jasne ale divne pred porodm ze nekontroluje krcok a podobne ☹

nikolette mam 29r v juny bude 30tka 😅 no mne kazdy hovori ze vyzeram na menej 😀 😀

krasulka
9. feb 2009

janul, no na minulej poradni ma poslal este aj na predoperacne ze keby bol treba nakoniec cisar kvoli tej snure,alebo kvoli srdcu mojmu..vies?

inak to je ako mozne ze ju zas nepozrel? Mna pozera moj kazdu jednu poradnu..Ved ako moze mat prehlad v akom stadiu ma krcok? To je fakt nejaky debil ten doktor...Mne naposledy povedal na poradni ze na prst vonkajsia aj vnutorna branka otvorena.

muriel293
9. feb 2009

ahojte
tak som už medzi vami ešte stále celááá a nakolko vám už Janula oznámila že som sa na poradni zase prd dozvedela tak nemám žiadne novinky! Vyhrážala som sa dokimu že už v pondelok neprídem a on že ak áno tak ma vysmeje 😠 No veľmi vtipné akože! A potom dodal že nech nestresujem že všetky v mojom tt už mraučia že chcú porodiť!

Na ctg ok,až na to že mi povedali že mám veľké brucho! 😠 Však v ňom býva veľký chlap,no nie? 😀 Baby ja som po dnešku zničená,tiež mi sakramentsky opuchli nohy,ale mala som aj veľmi krásny zážitok už keď som bola v tej nemocke tak som tam ešte zastihlla mamumimu a poviem vám ten malý chrobáčik je krááááásny som si Mišku kukla naživo aj som závidela juuuuj celá v ružovom a mrvila tam s pusinkou no velmi zlatunkááá! 🙂 Ešte idem kuknúť Hanuk do albumu nech si vychutnám ďalšie bábatko! 😀 Inak sa potím ako krava celé dni fujha!

janula10
9. feb 2009

krasul aha...uz som si myslela ze mi nieco uslo.....tak ano to treba ak je tam ta moznost u teba...ja mam akurat ekg spravene.....
no a to ju nekukal dlho velmi minule som jej povedala ze nech mu povie....vsak to uz je tyzden kde treba kontrolovat krcok a tak,.....ja by som neodisla odtial kym by mi to nekukol 😠 😀

nikollette
9. feb 2009

vsak prave, pozeram ze 12rokov priatel.. a som myslela aspon podla fotiek, co tu mas tych pár, ze max do 25r 😉 😀 tak som rozmyslala ze od kedy mas toho priatela 😀 😅

Vas nepozera doki normalne??? A potm co vam robi, odmrea tlak, ci odvazi, opyta sa ako sa mate, ci mate opuchy, atd??? vsak to sa da aj cez tel, doma sa odvazite, omerate si tlak, a zahlasite mu ako sa cititte 😠 😝
ked vas nepotrebuje ani kuk 😎 😀

krasulka
9. feb 2009

muriel, akurat som pisala ze fatk nejaky divny ten tvoj doktor..Ved to predsa podla mna musia kontrolovat v akom stave je tvoj krcok..Moj to vzdy potom aj napise do papierov a do rehu knizky si to zakladam Ze hrdlo skratene..atd...

Ozaj, mamamima, tak vitaj doma! 😵 😵 Aj ja sa tesim na fotecky Misky, a dufam ze sa ti co najskor pusti veeeela mliecka.

janula10
9. feb 2009

nikolette od 17r sme spolu 😵 a 11r spolu byvame ako manzelstvo uz fakt...

no mna kukal moj doku stale aj vzdy uzv uz chodim proodnicke a pozera tiez vsetko..... 😉 ja by som ani neodisla keby nahodou nie....lebo clovek sa citi istejsie aspon ja tak ked pozrie vsetko a zhodnoti....

muriel293
9. feb 2009

No krasul,tak ja by som mu najradšej chytila hlavu a celú ju tam strčila lebo fakt dychtím po takých informáciách aké vy dostávate bežne a dosť ma to teda žere že neviem ako na tom som,fakt ma to jeduje ale čo mám robiť? Hovorím,ani tú po mne nekukal lebo tiež odtiaľ rýchlo vyšla
Mne akurtá sestrička zapíše váhu,odmeria tlak,kukne moč a on volačo kukne v knižke skontroluje prietoky-záznam a dopo dovi.... 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre