Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

nikollette
9. feb 2009

Muriel a u neho sa chystas aj rodit??? 😕

muriel293
9. feb 2009

Joj a niekto tu spomínal obavy z chrípky tak ja len pevne verím že nás to nechytí lebo už hrdlo ma pobolieva a teda v našom okrese je to už s chrípkou dosť vážne a posledné čo by som chcela je tlačiť Martinka v nejakých horúčkach alebo ešte nebodaj nech mi muž ochorie a vážne ho tam nepustia tak si to hodím! 😅 😅 😅

krasulka
9. feb 2009

muriel, a dalsiu porandu mas mat kedy? Ja by som mu asi povedala: ze, nehnevajte sa pan doktor ale mne sa nepaciz e mi ani neskontrolujete krcok.Rada by som vedela ci sa to pripravuje,alebo co..fakt take divne 😕 😕 dilino😕 😠 😠

baby fakt ani nehovrote o tej chripke...juuj, nech uz sme vsetky doma s babetkami a zive a zdrave..

muriel293
9. feb 2009

Nikollette
nie lebo on nechodí k pôrodom...

Krasul
ja som taká blbá že ja to nedokážem povedať,teraz mám ísť zase v pondelok ale to už sa ozvem ako predtým že chcem aby ma pozrel ak zas bude taký že povie že nebude pozerať! Ja neviem mne ani na prietokoch zakaždým napr. nepovedia akú váhu má drobec,takže vám závidím všetky vaše info! 😖

krasulka
9. feb 2009

muriel to je ozaj na hovno takto..ze ti nic nepovedia...Juj ja som velmi rada za toho mojho gyndosa ze je taky dobry.

mozno aj porodis do pondelka a mozes sa mu uz vyprdnut na tu jeho poradnu 😀 😀 Zatial ostavame v plane na Valentina, vsak Janul? 😎 😎

sue, tak tebe sa to uz asi rozbehne, ked ti zatka odchadza, tfuj tfuj tfuj...pre stastie nech to je rychle za tebou 🙂

ja som zvrla teraz tanier spagiet a nejak sa mi drieme...

muriel293
9. feb 2009

vieš čo krasul,ja už neverím ani v to že vôbec porodím!!! 😖 Už som dneska rezignovane oznámila mužovi že v pondelok sa ešte stopro dogúlam na poradňu a ďalší pondelok tiež! 😖

janula10
9. feb 2009

krasul veru tak ak nie ja 20feb na to vyrocie 😀 😀 😀

muriel pojde posledna 😝 😀

muriel293
9. feb 2009

no Janula také ani nevešti lebo ešte nakoniec budeš mať pravdu a mňa tu porazí....potom chytím nieže popôrodnú ale predpôrodnú depresiu,tu si budem písať sama so sebou celé dni....alebo ja neviem.... 😅

janula10
9. feb 2009

😀 😀 😀 😀 ja srandujem neboj 😉 😉 😉 😉 😉
inak kukala si kamosky?

muriel293
9. feb 2009

hej kukala som.... 😉

Dneska mi volala teta-že teda osobne mi povie aby som na ten dedkov pohreb vážne nechodila a že sa nemusím cítiť hlúpo že by som tam len prechladla jedine a toľko stáť a ešte v takej ponurej atmosfére že mám ostať doma v teple,takže tak...

janula10
9. feb 2009

no vidis vsak to je pochopitelne dobre ze nejdes si myslim 😉

nadzieja
9. feb 2009

lulusy ... tlak mi namerali 135/95 .... opuchy nemam ... ale musim kazdy den chodit premeriavat ...

muriel293
9. feb 2009

no hej,inak ja pohreby ani nemusím -však kto aj (ak teda nerátam Peťovu tetu ktorá chodí aj na tie na ktoré netreba a robí jej to dobre 😀 😀 😀 ) takže zajtra si tu zažnem sviečku na jeho pamiatku a hotovo.........

sue13
9. feb 2009

Fodorka uplna presne si tie tlaky opisala, mam presne rovnake. A mavam ich tiez velmi casto a je to docela neprijemne... Ale zase ako pises je to dobre znamenie ze so blizi den D 🙂
Akurat som sa zobudila 😅 Som potrebovala zdriemnut, hned je mi lepsie 🙂

muriel293
9. feb 2009

Baby ja práve riešim jednorazové plienky,ešte stále žiadne nemám,dneska som ksichtila po tescu,pampersky sú hrozne drahé ale dočítala som sa na fore že dobré sú dm baby love,huggies aj tesco fialové

janula10
9. feb 2009

muriel ja by som kupila babylove to chvalia moej kamosky ale vies ako to je kazdemu ine....skor si kup s kazdeho a uvidis..... 😉

muriel293
9. feb 2009

asi si kúpim aj baby love aj tesco na skúšku ale nie tie úplne najlacnejšie tesco modré ale tie fialové...a ináč v diskusiii som sa dozvedela že strašná nespokojnosť je s pampers sleep and play veľa maminiek nadáva na ne že pokiaľ sú robené v poľsku a nekupuješ to v rakúsku tak nula bodov že sa okamžite prečúrajú 😅

sue13
9. feb 2009

Muriel ja mam Tesco fialove a nie preto ze chcem usetrit ale preto ze vsetky maminky v mojom okoli mi ich odporucili 🙂 Vyskusam a uvidim. Keby nevyhovovali poskusame ine. Kazdemu zadocku vyhovuju iste ine 😉

janula10
9. feb 2009

muriel mala som kupene sleep & play oranzove tu z carrefouru kamoska ze super cena kup ich som ich otvrila to boli prve kupene plienky a smrdeli jak neviem co kamilkove sme ich vyhodili.....a ako pises neda sa to porovnat v rakusku som kupila plienky co tu zdaleka niesu a z kazdeho cisla su 3druhy podla toho ci su na spanie pohyb alebo hocijake a neparfumovane.....
kup si aj aj a uvidis potom ti peto dokupy ktore ti budu viac vyhovovat 😉

avuska19
9. feb 2009

baby a tie tesco fialové máte jednotky?alebo až od 2 ?

muriel293
9. feb 2009

Sue ale mňa dosť mýli že tam majú v tescu vytasené dva druhy tesco plienok a jedny sú také modré balenia a jedny sú tie fialové,tie modré to čo sú zač? myslím že sú aj lacnejšie ako fialové

muriel293
9. feb 2009

Janula kolkorazy som bola v dmku a som si vôbec nekukla čo stoja baby love také väčšie balenie len som schmatla to mini do porodky a išla som preč 😒

janula10
9. feb 2009

nisu drahe tiez vsak vies ze ani ten balik nebol co som ti poradila do porodky....kuknes kupis si aj take aj take a uvidis....
dobre je si pocitat potom nie cenu za balenie ale cenu za kus lebo v kazdom baleni je iny pocet.....a podla toho potom kupovat akciove 😉

muriel293
9. feb 2009

mne sa ináč tie základné baby love čo máme do porodky zdajú také krpaté a tenké,no možno je to len prvý dojem,také malé nič ale ja sa v tom nevyznám takže tak.... 😝

clarissa
9. feb 2009

parada-este ze som kupila 2 pakle sleep and play 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
9. feb 2009

cafte, tak som sa prave zobudila 😀 😀

janula10
9. feb 2009

muriel nie to sa ti zda presne aj ako veci len aby neboli este velke tie mini veci 😀

claris mas tie kamilkove oranzove?

sue13
9. feb 2009

Clarissa ahooooj 🙂 Nevadi, isto ich vyuzijes 😉
Muriel tie modre neviem co su zac, ja mam fialove cislo 2. To su od 3-5kg.
A my mame uz teraz 3200g vraj 🙂

muriel293
9. feb 2009

clariss ale možno s nimi budeš spokojná,bolo tam veľmi veľa nespokojných ale našlo sa aj pár takých čo nedali na tieto sleep and play dopustiť....to nám neostáva asi nič iné len to poodskúšavať že čo bude najlepšie od čoho sa drobci nevyhádžu a čo neprecikajú hneď...

clarissa
9. feb 2009

hej janul...ale mne vonaju 😅 jednu som vybrala do skrine a vonia mi z nich cela skrina 🙂 oni su zevraj skor len pre male mimino ked sa prebaluje kazde 3 hodky,lebo su tenke...vacsie vyse pije a precika ich..potom mam huggies newborn do porodky ten maly pakel a este jedeny velke tesco fialove mini......tie tesco biele modre su igelitaky hnusne to NEKUPOVAT!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre