• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
...babule ja používam tie pampersky, ale len kvôli tomu, že u nás su atopický exemizti - a aj švagrovej deťom to vyhovovalo - som s nimi faaaakť spokojná...ale po tomto balení chcem kvôli cene vyskúšať aj tie TESCO - uvidime ako malinka na to zareaguje... :wink:
9. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clariss uvidis.....som aj citala o nich tak som ich zahodila ale na kakulince ich vyuzijes az az no nekupuj si ich viac skus radsej neparfumovane a daj malej krem na ritku to zevraj drazdi uvidis....som ti ich mohla poslat postou ten balik :grinning:
9. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel ja som tiez citala to forum plienkove :wink: ..no sak uvidime co na to moja bambula :wink:
inac citala som ze mas nejake pluzgiriky ze sa ti vytvorili..tak vitaj v klube aj ked ti to vobec neprajem ak sa ti robi to co mne :angry: :angry: :angry: :angry:
9. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute trosku neskoro sa idem zapojit do debaty ale ja som sa pytala mojho dokiho ze preco nepozera od spodku a on povedal ze posledny mesiac neni treba lebo ze to moze byt hocikedy to je jedna vec a druha zevraj to neni dobre lebo ze sa k babetku "moze dostat infekcia"...ale inak tuto v okoli co poznam tak toto robi kazdy"druhy"doki....jeden ta bude pozerat az do konca a druhy nie....a myslim si ze sme neni o nic ukratene pretoze muriel moze ti povedat ze si neni otvorena a o dva dni nato porodis :grinning:
janul..tak diky :angry: :grinning:
ja som ich totiz najprv kupila az potom som sla na plienkove forum :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue.....zatka vonku..takze co nevidiet rodime :wink: len ma pockaj este...dobje? :pensive:
9. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clarissa cakam jasne, ale sup sup :wink: Miriamke dohovor pekne. :slight_smile:
A preco si kupovala tie plienky? Ved sme sa aj spolu bavili ze fialove tesco skusime :grinning:
9. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue co myslis kedy pojdeme???
9. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clariss aj ja ja tak kamoska v lete ked som bola len v 2mes kup super cena no a potom som kukla recenziu a otvorila ich no hruza hned ich mato dal do kosa....

najlepsie je poskusat asi viacere a co sadne bude naj....ta prava to pise co ma uz 600ks od cisla 1 do 3 nakupene....
ale mam aj balik babylove na skusku
9. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Fodorka bodaj by sme sli uz dnes :dizzy_face:
Mam uz skoro stale tvrde brusko, aj ty? :confused:
9. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue ide 13 a rodi 14teho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Janul ak to tak bude tak si riadna bosorka potom :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ho mam skoro stale tvrde a vsimla som si ze moj maly je zasa v polsednych dnoch skoro stale hore a nadrapuje sa tam....no neviem neviem ja len dufam ze to bude do toho termina nic viac nepotrebujem a nech sa narodi drobcek zdravy..ale ked ja ho uz cem vidiet :grinning:
9. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len myslim na ludiku sakra pisala dost davno ze jej idu dat vyvolavacku a nic....mam jej napisat sms???
9. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue to my máme takú váhu a ešte plus dačo navyše už teraz xixi :grinning: :grinning: :grinning:

No fodorka ja už sa nad tým nerozčulujem,možno je to už ozaj jedno aj tak sa onedlho všetky už rosypeme,však dom si tam tí naši krpci hádam nepostavia :grinning: :grinning: :grinning:

Clariss aj ty máš tie pluzgieriky? :angry: :angry: :angry: Je to hnus a nie a nie sa toho zbaviť,keby to aspoň tak hrozne nesvrbelo!!! Brekeke! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie tesco som uz malakupene,,ale nasli sme v bille hentie za dobru cenu tak ze vyskusame tak sup 2 baliky...ale tak isto by som ich nevyhodila do kosa pokial ich nevyskusam...to ako keby nieco uvaris co zrovna moc pekne nevyzera aprv nes to ochutnas to vyhodis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam uz tieztusim vkuse tvrde brucho,ale chcem ist piatok vnoci do porodky som si povedala :slight_smile:
zajtra ide misiak do nemecka a pride asi stredu-stvrtok..a bez neho tam ja nejdem :grinning:
9. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani aj ja som jej pisala naposledy mi odpisala ze ma dalsiu vyvolavacku a ze da vediet. Ale nic :pensive:
Skus jej teda napisat, sakra dufam ze su v poriadku...
9. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby len tak vam poviem ja to nenahanam fakt ako kazda kamoska mi povie uzi si este kym je v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som velmi tiez zvedava na to ako bude vyzerat ten prcek junior nas ci tam bude podoba z 3D :grinning:
9. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja si hovorim uz od 37tt ze uz pojdem a bude to stopercent tento tyzden a bohuzial tu este stale strasim.... :frowning2:
ale tak co termin je termin a hadam to bubacik stihne a ked nie nuz budu mu musiet pomoct :frowning2: aj ked to by som nerada....
ale tak je pravda domcek si tam nepostavi..jaj len keby vedel ako sa na neho mama s tatom tesia... :grinning:
9. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue ty si jej kedy pisala naposledy?
9. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clarissa tak super, sme dohodnute. V piatok ideme :grinning: To akurat pride aj moj drahy. Maju 2dnove skolenie v Brne, slahne ma ked ma to vtedy chyti :angry: Ale slubil ze keby nahodou tak pride a hotovo :dizzy_face:
A co Marsella? Ide s nami? :grinning:
9. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka to cislo moje ti doslo nie? posli mi tvoje este raz lebo ja truba som si zmazala IP a neulozila do mobilu :angry:
9. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel..neviem ci to neni atopicky ekzem....ale neviem..a vobec to neni sranda..najprv len take male pluzgieriky..potom sa zacali otvarat,mokvat a potom uz uplne mokvave rany fuj a chrasty..ako na vyzor otras..a na to nezabere nic len antibiotika..teda mne zabrala mast belogent-to je nieco ako framykoin,antibioticka mast na predpis a dala mi aj antibiotika ale tie su otras bolo mi z nich blbo a necela som riskovat z liekmi..
a teraz svinuchy sa mi zas zacali tie pluzgieriky robit a to som tsi myslela ze uz je to prec!
9. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby inak ja uz ani moc nedufam ze uz uz ja to berem tak jak mi hovorila aj sestricka u dokiho...no viete pani ale prvorodicky su vacsinou tak ze prenasaju....s tym nic nespravite :frowning2:
tak je pravda ze neni to pravidlom no ale tak ved uvidime...hlavne ze su drobci v poriadku oni vedia najlepsie kedy maju ist a mi sa mozme dovtedy aj "otelit"
9. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som s nou pisala v sobotu a napisala ze vyvolavacka nezabrala a dalsiu dostane dnes. Tak dufam ze jej uz zabrala a uz ma po.... Neviem, neozvala sa este.
9. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue aj ty si sama????no parada..tak konikujeme o 106 co??
uz neviem co mam robit aby sa to spustilo...takze sa naprogramujem na piatok tusim aj marsela takisto
9. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak jej nezabrala ta prva.....mne pisala cez tyzden po tom aku ju priali....idem jej napisat teraz uvidime....
9. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fodorka presne. Hlavne aby bolo vsetko v poriadku. Uz ked sme cakali do teraz, tych par dni uz vydrzime :slight_smile:
Clariss a to mas kde take pluzgiere? :confused:
9. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuu clariss ani nestraš s takými pliagami! :rolling_eyes: To nejako súvisí s tehotenstvom? Lebo ti poviem že mne sa tiež z pár tých pluzgierikov urobili také hnusné ranky,vyzerám ako keby mám lepru alebo čo :angry: ako keď sa popáliš a zleze ti koža a potom sa zas hojí bože otras! A svrbí ťa aj medzi prstami???
9. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok