Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

molly28
9. feb 2009

...babule ja používam tie pampersky, ale len kvôli tomu, že u nás su atopický exemizti - a aj švagrovej deťom to vyhovovalo - som s nimi faaaakť spokojná...ale po tomto balení chcem kvôli cene vyskúšať aj tie TESCO - uvidime ako malinka na to zareaguje... 😉

janula10
9. feb 2009

clariss uvidis.....som aj citala o nich tak som ich zahodila ale na kakulince ich vyuzijes az az no nekupuj si ich viac skus radsej neparfumovane a daj malej krem na ritku to zevraj drazdi uvidis....som ti ich mohla poslat postou ten balik 😀

clarissa
9. feb 2009

muriel ja som tiez citala to forum plienkove 😉 ..no sak uvidime co na to moja bambula 😉
inac citala som ze mas nejake pluzgiriky ze sa ti vytvorili..tak vitaj v klube aj ked ti to vobec neprajem ak sa ti robi to co mne 😠 😠 😠 😠

fodorka33
9. feb 2009

caute trosku neskoro sa idem zapojit do debaty ale ja som sa pytala mojho dokiho ze preco nepozera od spodku a on povedal ze posledny mesiac neni treba lebo ze to moze byt hocikedy to je jedna vec a druha zevraj to neni dobre lebo ze sa k babetku "moze dostat infekcia"...ale inak tuto v okoli co poznam tak toto robi kazdy"druhy"doki....jeden ta bude pozerat az do konca a druhy nie....a myslim si ze sme neni o nic ukratene pretoze muriel moze ti povedat ze si neni otvorena a o dva dni nato porodis 😀

clarissa
9. feb 2009

janul..tak diky 😠 😀

clarissa
9. feb 2009

ja som ich totiz najprv kupila az potom som sla na plienkove forum ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

clarissa
9. feb 2009

Sue.....zatka vonku..takze co nevidiet rodime 😉 len ma pockaj este...dobje? 😔

sue13
9. feb 2009

Clarissa cakam jasne, ale sup sup 😉 Miriamke dohovor pekne. 🙂
A preco si kupovala tie plienky? Ved sme sa aj spolu bavili ze fialove tesco skusime 😀

fodorka33
9. feb 2009

sue co myslis kedy pojdeme???

janula10
9. feb 2009

clariss aj ja ja tak kamoska v lete ked som bola len v 2mes kup super cena no a potom som kukla recenziu a otvorila ich no hruza hned ich mato dal do kosa....

najlepsie je poskusat asi viacere a co sadne bude naj....ta prava to pise co ma uz 600ks od cisla 1 do 3 nakupene....
ale mam aj balik babylove na skusku

sue13
9. feb 2009

Juj Fodorka bodaj by sme sli uz dnes 😵
Mam uz skoro stale tvrde brusko, aj ty? 😕

janula10
9. feb 2009

sue ide 13 a rodi 14teho 😀 😀 😀 😀

sue13
9. feb 2009

😀 😀 😀 Janul ak to tak bude tak si riadna bosorka potom 😀 😀 😀

fodorka33
9. feb 2009

aj ja ho mam skoro stale tvrde a vsimla som si ze moj maly je zasa v polsednych dnoch skoro stale hore a nadrapuje sa tam....no neviem neviem ja len dufam ze to bude do toho termina nic viac nepotrebujem a nech sa narodi drobcek zdravy..ale ked ja ho uz cem vidiet 😀

janula10
9. feb 2009

ja len myslim na ludiku sakra pisala dost davno ze jej idu dat vyvolavacku a nic....mam jej napisat sms???

muriel293
9. feb 2009

Sue to my máme takú váhu a ešte plus dačo navyše už teraz xixi 😀 😀 😀

No fodorka ja už sa nad tým nerozčulujem,možno je to už ozaj jedno aj tak sa onedlho všetky už rosypeme,však dom si tam tí naši krpci hádam nepostavia 😀 😀 😀

Clariss aj ty máš tie pluzgieriky? 😠 😠 😠 Je to hnus a nie a nie sa toho zbaviť,keby to aspoň tak hrozne nesvrbelo!!! Brekeke! 😝

clarissa
9. feb 2009

tie tesco som uz malakupene,,ale nasli sme v bille hentie za dobru cenu tak ze vyskusame tak sup 2 baliky...ale tak isto by som ich nevyhodila do kosa pokial ich nevyskusam...to ako keby nieco uvaris co zrovna moc pekne nevyzera aprv nes to ochutnas to vyhodis 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mam uz tieztusim vkuse tvrde brucho,ale chcem ist piatok vnoci do porodky som si povedala 🙂
zajtra ide misiak do nemecka a pride asi stredu-stvrtok..a bez neho tam ja nejdem 😀

sue13
9. feb 2009

Jani aj ja som jej pisala naposledy mi odpisala ze ma dalsiu vyvolavacku a ze da vediet. Ale nic 😔
Skus jej teda napisat, sakra dufam ze su v poriadku...

janula10
9. feb 2009

no baby len tak vam poviem ja to nenahanam fakt ako kazda kamoska mi povie uzi si este kym je v brusku 😵 😵 😵 😵

ja som velmi tiez zvedava na to ako bude vyzerat ten prcek junior nas ci tam bude podoba z 3D 😀

fodorka33
9. feb 2009

jaj ja si hovorim uz od 37tt ze uz pojdem a bude to stopercent tento tyzden a bohuzial tu este stale strasim.... ☹
ale tak co termin je termin a hadam to bubacik stihne a ked nie nuz budu mu musiet pomoct ☹ aj ked to by som nerada....
ale tak je pravda domcek si tam nepostavi..jaj len keby vedel ako sa na neho mama s tatom tesia... 😀

janula10
9. feb 2009

sue ty si jej kedy pisala naposledy?

sue13
9. feb 2009

Clarissa tak super, sme dohodnute. V piatok ideme 😀 To akurat pride aj moj drahy. Maju 2dnove skolenie v Brne, slahne ma ked ma to vtedy chyti 😠 Ale slubil ze keby nahodou tak pride a hotovo 😵
A co Marsella? Ide s nami? 😀

janula10
9. feb 2009

fodorka to cislo moje ti doslo nie? posli mi tvoje este raz lebo ja truba som si zmazala IP a neulozila do mobilu 😠

clarissa
9. feb 2009

muriel..neviem ci to neni atopicky ekzem....ale neviem..a vobec to neni sranda..najprv len take male pluzgieriky..potom sa zacali otvarat,mokvat a potom uz uplne mokvave rany fuj a chrasty..ako na vyzor otras..a na to nezabere nic len antibiotika..teda mne zabrala mast belogent-to je nieco ako framykoin,antibioticka mast na predpis a dala mi aj antibiotika ale tie su otras bolo mi z nich blbo a necela som riskovat z liekmi..
a teraz svinuchy sa mi zas zacali tie pluzgieriky robit a to som tsi myslela ze uz je to prec!

fodorka33
9. feb 2009

no baby inak ja uz ani moc nedufam ze uz uz ja to berem tak jak mi hovorila aj sestricka u dokiho...no viete pani ale prvorodicky su vacsinou tak ze prenasaju....s tym nic nespravite ☹
tak je pravda ze neni to pravidlom no ale tak ved uvidime...hlavne ze su drobci v poriadku oni vedia najlepsie kedy maju ist a mi sa mozme dovtedy aj "otelit"

sue13
9. feb 2009

Ja som s nou pisala v sobotu a napisala ze vyvolavacka nezabrala a dalsiu dostane dnes. Tak dufam ze jej uz zabrala a uz ma po.... Neviem, neozvala sa este.

clarissa
9. feb 2009

sue aj ty si sama????no parada..tak konikujeme o 106 co??
uz neviem co mam robit aby sa to spustilo...takze sa naprogramujem na piatok tusim aj marsela takisto

janula10
9. feb 2009

aha tak jej nezabrala ta prva.....mne pisala cez tyzden po tom aku ju priali....idem jej napisat teraz uvidime....

sue13
9. feb 2009

Fodorka presne. Hlavne aby bolo vsetko v poriadku. Uz ked sme cakali do teraz, tych par dni uz vydrzime 🙂
Clariss a to mas kde take pluzgiere? 😕

muriel293
9. feb 2009

juuu clariss ani nestraš s takými pliagami! 🙄 To nejako súvisí s tehotenstvom? Lebo ti poviem že mne sa tiež z pár tých pluzgierikov urobili také hnusné ranky,vyzerám ako keby mám lepru alebo čo 😠 ako keď sa popáliš a zleze ti koža a potom sa zas hojí bože otras! A svrbí ťa aj medzi prstami???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre