Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
11. feb 2009

sue...ja sa tesim s tebou dufam ze je to ono 😵

miruska78
11. feb 2009

ja som došla z kina, bola som sa trochu spoločensky vyžiť a prísť na iné myšlienky.... 😵 malý sa pučil celý čas, ale však prečo by sme si ešte nepočkali, nebudeme sa predbiehať.... 😀 ešte nie sme na rade.... 😵

sue13
11. feb 2009

Sakra uz ma aj dobre prehana 😒 Jasne drahy ostava s nami samozrejme 🙂 Karinka si to tusim dobre naplanovala 😵 Dakujem Vam pekne, ste zlate 😵

clarissa
11. feb 2009

ked ta prehana tak asi neni o com 😵

clarissa
11. feb 2009

zuzi a ako ta boli brusko ako pri kramoch??

sue13
11. feb 2009

Nikoll my mame porodnicu asi 4minuty od domu a ja tam nepojdem skor ako nemusim. 😉 Stacilo ze som tam travila cely min. tyzden.... Teraz chcem uz ist rovno na salu. 🙂

lulusy
11. feb 2009

idem sa panelacikovat, prajem pekny vecer papa

a SUE MYSLIM NA TEBA !!! Nech to mas rychlo a hlavne s co najmensimi bolestami za sebou !
DRZ SA !

miruska78
11. feb 2009

tak najbližšie čakáme správku že sa narodila malá Karinka...juj teším sa s tebou 😵

nikollette
11. feb 2009

Fuuuha, no ked ta uz aj prehana.. asi aj od strachu, co bude.. ale zvladnes neboj...
mne je len smiesne ze normalne rodis, tu uz asi neni o com, a chatujes na konikovi 😀 😅

krasulka
11. feb 2009

sueeeeeeeee ty rodiiis, konecneeee, urcite je to ono! len klud a poriadne predychavaj. Ako pisala marya, ze hlavne dychat a dychat a dychat!!!

nikollette
11. feb 2009

Jaj tak to mas super, ked mas porodnicu za rohom...
Uuuha ked tu zajtra nebudes, tak si v nemocke, a mala uz asi na svete,hihi 😉

sisa29
11. feb 2009

som musela obriadit malu.to mi dal lekar v porodnici tie cipky lebo som bola uz v 42tt a stale nic

sue13
11. feb 2009

Veru mozno rodim a konikujem pri tom 😀 Ale komu to mam napisat ked nie Vam. 😉
a dycham riadne zhlboka, inak sa to ani neda asi 😝
Clarissa su to bolesti podobne ako pri mrche ale viac intenzivnejsie 🙄 A hlavne pravidelne 😝

miruska78
11. feb 2009

a ako to drahý zvláda, predýchava s tebou? 😵 A ako ich už máš často, stále 10min.?

clarissa
11. feb 2009

sue...tak to ja potom nemam ☹ sak ty uz mas na to pravo ved sa blizi tvoj cas...ja si este mozem ist aj zalyzovat... 😎

clarissa
11. feb 2009

a to musi kazda baba takto citit????co keby mi v noci proste len tak znicoho nic odtece plodovka a masirujem za tebou 😎 to by bola paradicka... 😅

sue13
11. feb 2009

Drahy ma tu hladka, ukludnuje a hlavne stopuje cas medzi bolestami 😵
Mam to kazdych 10 min. Ale stale sa bolest zosilnuje 🙄

krasulka
11. feb 2009

sue juj to je nervak..aach...moja len dychajte pekne, to je teda sila ako sa to moze zrazu rozbehnut! 🙂 Tipujem 1:15 bude Karinka na svete 🙂

clarissa
11. feb 2009

pocuj moja..len zas to neprezente aby si neporodila doma...lebo ked ucitis hlvicku medzi nohami potom ti uz nepomoze ani keby bola porodnica vo vedlajsom byte 😅 sa bojim o teba micka...a sak patrik by to hadam vedel odrodit keby k tomu doslo..inac ze ho pozdravujem a tesim sa aj s nim ze uz budete mat to vytuzeniatko zachvilku tu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

clarissa
11. feb 2009

ja tipujem ze 1:15 uz bude zuzka aj zasita 😵

emjee
11. feb 2009

porod v priamom prenose? sue ked mas tu porodnicu tak blizko, kludne pockaj na 5 min intervaly

ja som rano mala asi 1,5 hodiny kontrakcie v 10min intervaloch - potom sme dosli do poradne a akoby utalo, dokina povedala, ze krcok zavrety, 2cm, krpec vysoko

sue13
11. feb 2009

joj bodaj by ste mali pravdu a nabralo to taky rychly spad. ale ja neviem kolko takto mozem mat tie kontrakcie... 😕
Patrik dakuje za pozdrav 😉 A my urcite stihneme dojs do porodky, ved sme to miluly pondelok nacvicli 😀
Ja sa lucim babulky, idem este do sprchy. To je super vec teraz. Strasne to robi dobre na brusko...
Tak dufam ze zajtra Vam tu nebudem zase zelat dobre ranko 😅 papapa a dam vediet o vsetkom 😵

emjee
11. feb 2009

clarissa ja by som tiez privitala odtecenie plodovej - to mas istotu, ze musis ist do porodnice 😀
takto merat kontrakcie, hlavne ked nebyvas blizko porodnice (ja mam do porodky 40min ak sme rychli) je o hubu

sue13
11. feb 2009

Emjee no ved presne toho sa bojim ze mi povedia ze plany poplach tam. Preto chceme pockat do tych 5tich min.

miruska78
11. feb 2009

sue držte sa moc moc, budeme čakať už na ďalšie februárčiatko.... 😵

krasulka
11. feb 2009

sue drz sa, myslime na vas! a urcite informuj... 🙂

emjee, ty mas zajtra termin...teba nesikuju do nemocky? 🙂

krasuliak
11. feb 2009

krsulka a ty?? nic uz by si mohla 😀 😀 😀

emjee
11. feb 2009

mna nie 😀 najblizisa navsteva az 17.2 ak sa to nerozbehne same

krasulka
11. feb 2009

krasuliak, cakame na teba 😀

emjee, to sila ze ta nechaju az do 17...tuto u nas vobec nenechavaju po termine..na termin sup do nemocky a vyvolavacka..lebo ze je vela pripadov ze uz potom maju baby zelenu vodu..Mne tiez dnes doki povedal ze uz mame zrelu placentu..tak preto ked do tyzdna nic, pojdeme vyvolavat.

nikollette
11. feb 2009

Krasul no aj u mna...
ak do utorka nic, tak sa ide vyvolavat..
idem teraz skusit to ťuťumuťu, a uvidime.. co citam pripady, tak sa poord rozbehol, do dna, po sexiku, tak uvidime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre