Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

terina25
27. jan 2009

muriel 😀 😀 Ale veď to sa časom upraví, neboj.

Ja som bola teraz v nedeľu u kamošky.Má polročnú dcérku,tak sme boli pozrieť ako podrástla. a samozrejme,že si ma obkukala aj s manželom,že aká som ,,slonica,, Ona pribrala nejakých 23 kg, a po porode ,,nechala,, v porodnici 10 kíl.ale ostatné na nej ostali 😖 Teraz váži toľko čo ja pred porodom .Len horšie je to,že nevie schudnúť aj keby chcela,lebo kojí a to sa vtedy veľmi nedá držať nejaké diéty.

xena22
autor
27. jan 2009

Ahojte,rozhodla som sa upiect kolac kokosovy,,,, kokosove nelubim ale neviem preco zrovna dnes mam chut na kokos 🙂 dam vediet ako to dopadlo ...

Baby vy ma tu nutite postavit sa na vahu - a veru aj idem - nech vas ukludnim 😉 No hovorim 92,3 😀 a to mam o pol metra menej jak muriel,,, tak klidek...a este za dva tyznde nieco urcite prihodim,,,,ale mala by som sa veru kontrolovat,ale akosi mi to tieto posledne dni velmi nejde ☹ ale som trochu spuchnuta,povedzme,ze nieco z toho musi byt zadrzana voda 😝 niecim sa musim ukludnit predtym nez sa nadlabnem znova 😀

muriel293
27. jan 2009

mňa najviac žerie to že vidím ako sa napcháva tiež ako tehotný hlavne po večeroch natlačí neviem koľko druhov sladkostí,večeru a všetko čo nájde a nemá ani gram tuku! to je iná spalovňa sakra!!!

teri
aj moja kamoška ktorá bola pred tehu útla,ostala po pôrode ako keby úplne opuchnutá ja neviem či ju tak zavodnilo alebo čo ale proste aj tvár aj telo-úplne veľká bola chúďatko a až teraz začala chudnúť keď má malý rok

xena22
autor
27. jan 2009

a inak mam o 15kg viac ako muz - tak muriel vitaj v klube 😀

mamamima
27. jan 2009

no ja som spat...som normalne agresivna na ludi, uz aj na rodinu sakra 😠 ale tak vola mi mama, no co ako este nic? boze hovorim ze sak ani termin nemam dajte mi pokoj, ved ked sa narodi dozviete sa, aj tak planujem dat vediet az ked bude na svete nech sa zbytocne tych par hodin nestresuju...potom sestra, teraz druha sestra, no na nervy, meszitym v skolke 😠 😠 😠

ja sa uz na vahu nestaviam radsej, ale cez 20 to uz je...ale s malou som menej pribrala a bola som tucnejsia, to mi kazdy hovori ze som neni taka velka, ze som hadam ani nepribrala, ale jasne ze ano som jak slonica ale sak vyzlecena sa ani muzovi neukazujem radsej 😀 ale nemam z toho stresy, tie pridu v lete 😀

terina, ja mam uz viac ako moj manzel 😀

muriel293
27. jan 2009

xeni hurááááá tak niekto kto sa blíži ku stovke aspoň nie som sama,oj či mi to dobre padlo! 😀 😀 😀 😀

o 15 viac? hm u mňa je to ešte viac! a hodne!

xena22
autor
27. jan 2009

No ved ja som jasnym dokazom toho,ze nie vzdy sa po porode podari schudnut ☹ ☹ ☹ a to som vyskusala vsetky zarucene diety aj cvicenie a kilecka len rokmi idu a idu,,,, a to som prve tehu zacinala ako 46 kilova 😀
Zabijem sa?

xena22
autor
27. jan 2009

Idem hodit ten kolac do rury,nech pridem na ine myslienky 😀

mamamima
27. jan 2009

muriel neboj, nie si sama s tolkymi kg navyse, aj ja mam + tolko, kde je mojich 55, ale este bude, toho sa nebojim, lenze ty si o pol metra vyssia ako ja, takze v tom je rozdiel 😀 ale ja sa uz neobmedzujem, teda ze uz, ved ani som sa nikdy neobmedz., si hopvorim ze sak sa este nadietujem, posledny krat sa dobre nazeriem v tehu 😀

muriel293
27. jan 2009

ja sa už teda "teším" na to krásne zdevastované popôrodné telo! velké zbožné cecky, dopraskaná koža,faldy na bruchu,tlsté stehná, tukové vankúše ešte aj pod lopatkami akože to fakt poteší! 🙄

ale najlepšie je ako tu vrzúkam nad kilami a tlačím pritom do seba sladkosti to je fakt geniálne toto 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Muriel neboj nie sme same slonice,je tu viac bab nad 90! nie sme az take rarity...

terina25
27. jan 2009

mima:aj mne volala pred chvíľou mama 😉 Som sama doma,tak robila kontrolu.

ja sa teraz tými kilami tiež až tak neznepokojujem,ovšem pokiaľ sa nevyzlečiem a nekuknem sa na seba do zrkadla 😔 Des a hrúúúúúúúúúúúúza

mamamima
27. jan 2009

no ja nemam nad 90, ale v porovnani s murielinou vyskou som na tom horsie ako ona 😀 😀

ja len viem naisto, ze susku si dost dlho pre ovisnute brucho neuvidim 😝

muriel293
27. jan 2009

xeni heeej? ja som bola stále aj u gynoša taká zahambená keď som pred tými ostatnými tehotnými "trieskami " musela povedať že vážim skoro sto kilov! 😀

muriel293
27. jan 2009

mima
môj muž si ťa inak dokonale uložil v hlave vďaka tomu kabátu čo si mala vtedy zapatý len na prsiach,na to dodnes rád spomína 😀 😀 😀

Inak dneska mi ráno prízvukoval ževraj je svetový deň bez internetu hahaha 😀 😀 😀

lulusy
27. jan 2009

Ahojte maminky
hlasim prichod z poradne, vsetko je v poriadku, tlak ukazkovy, krcok uzavrety - ma 3 cm, hlavicka je sice uz pripravena, ale ze mam cas minimalne taky tyzden.
Pokladik vazi 3100 g.

mimka: poznam to, mna tiez mamka kazde rano vola a pyta sa ako? nic nove? vsetko v poriadku? malicke sa este nepyta? ... tiez mi to obcas ide na tlak, ale je to moja mamka a ja som jej dcera, tak sa len asi strachuje a je nase prve mimi v rodine, tak jej to nezazlievam 😉
Nuz ale ked sa ma na to za den opyta viacero ludi tak uz je to o vybuchu .... 😠 ale drzim sa zatial .... 😉

terina25
27. jan 2009

muriel:v tom jedení si možme podať ruky 😀 Ale šak čo, zabijem sa,keď mi chutí? a tiež to beriem tak,že mám poslednú možnosť sa dobre nažrať a nemusím sa v ničom obmedzovať 😀

mima: u mňa je to taky tak s tou šuškou 😨 Keď sa kuknem dole,tak vidím len jedno obrovské bruho 😲

lulusy
27. jan 2009

no muriel ... rozosmievas ma, ako si napisala, ze lamentujes nad kilami a pritom sa napchavas sladkostami 😀

muriel293
27. jan 2009

no a si zoberte tie ženské čo sú stále tak prirodzene tlsté že si na ňu nevidia...fuuuh to by som ja nemohla,však mňa to ináč deprimovalo keď som si tam prestávala vidieť 😀 😀 😀

lulusy
27. jan 2009

ahoj teri, asi som sa Ta uz pytala, ale nepamatam ... do ktorej nemocky ides rodit?

terina25
27. jan 2009

myslím si,že keď by sme sa teraz aj začali obmedzovať v jedení, už aj tak by to nepomohlo

terina25
27. jan 2009

lulusy: idem na rastislavku.A ty?do šace?

terina25
27. jan 2009

muriel:tak to máš pravdu,to musí byť horor si tam vobec nevidieť. 😠 ale zase,keby si to tak mala celý život, aj by si si zvykla

mamamima
27. jan 2009

muriel, ja v nom chodim doteraz, len ho nezapinam 😀 😀 sak sa vozim na aute a ked idem na prech., tak v muzovej vetrovke 😀

lulu tak super ze vsetko ok...no ved jasne ze je to mama a boji sa, ale kazdy den uz mi to lezie na nervy 😠

teri teraz mi nevadi ze si ju nevidim, ale ked tam nebude mala a neuvidim si ju to bude hruuza 😀 to si pamatam aj pri malej a teraz mam brucho este vacsie... 😝 mne kamoska v obchode ma videla zozadu ze co mate ja ze preco? a ona ze boze ved zozadu ani nevidiet ze si tehotna...ja to mam vsetko vpredu a to neni bohvieco, lebo si to odnesie vsetko moje brucho...no ci si dam este 2dielne plavky S kovej velkosti co macakaju v skrini netusim...ako tu velkost hej, to musi byt, ale v akom stave bude moje brucho netusim 😖

mamamima
27. jan 2009

ale aj chlapi co si nevidia na vtaka...kolko ich je? ja som tak bola po porode to ma napadlo, púresne take brucho som mala 😀 😀 ale ani by ste neverili potom ako som sa dala dokopy, fakt ... bude to dobre 😉

lulusy
27. jan 2009

teri : aj ja idem na rastislavku, ale asi sa minieme ....😉 mas vybrateho porodnika? ci kto bude ten odrodi?

terina25
27. jan 2009

no mima, ja som sa do S kovej veľkosti zmestila možno v mojich 12 rokoch? 😀

terina25
27. jan 2009

lulusy:to fakt??som nevedela.porodníka nemám vybratého a ani nebudem mať.Kto tam bude, ten ma odrodí. 😉 a ty máš niekoho?

muriel293
27. jan 2009

joooj mima radšej tu ešte nestraš s plavkami lebo už teraz ma ide rachnúť...mne tiež ostane veliké brušisko..to mi je jasné a ani netuším čo budem nosiť!

Moja mama je iný znervózňovateľ ale čudujem sa ešte je od nej celkom kľud,jasné že mi volá každý deń ale nemá otázky tipu či som už porodila zatiaľ len také že ako sa mám a čo robí malý 😀 Ale je mi jasné že keď to na mňa príde tak ona bude asi tá posledná čo by sa o tom mala dozvedieť lebo tá by inak stresovala a znervózňovala by aj mńa,takže tiež jej chcem oznámiť až keď bude malý vonku,aj som jej to povedala aj sa jedovala ale bude to tak lepšie...ešte náhodou dostane infarkt-ona je schopná a čo potom? 😀

mamamima
27. jan 2009

muriel presne to aj ja planujem, az potom ked bude na svete, lebo poznam moju rodinu a budu mi vyvolavat stale a to nepotrebujem...som hnusna ale to vtedy ide dobre na nervy...a moja mama je tiez taky stresmen

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre