Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

martinka17
10. nov 2010

@terina25 tak paráda, to je tá drevená, však? Samko má takú plastovú, je super...ale on ju odstal od susedy. Vraj pratala špajz a chcela vyhodiť, tak nám dala 😀 Je na chate, doma nemám miesto 😵
SAmko tiež veľa nedostane, minulý rok spolu od všetkých dostal tuším 5 darčekov a na narodeniny dostal asi 5 tiež 😀 Od nás aj tak dostáva stále niečo, hlavne autá.
Ináč teraz ho veľmi baví hrať na klavír,. Máme taký s veľkými klávesami🙂

terina25
10. nov 2010

@martinka17 inak sánky som videla v meste v bazári za 20 eur,ale nemali vzadu to operadlo.tiež som uvažovala že kúpim.
kočiar sa pokazil ten prvý - mega set nurse,tyrkysový.3-kombinácia.dali sme dole kolieska a už sa nedajú dať naspäť.niečo sa tam pokazilo a nevieme čo.sme skúšali opraviť a nedá sa.najhoršie je,že už nie je v záruke.kupovali sme to z prešova - predeti a už to tam zrušili.som im písala,ževraj to mám poslať balíkom do senca.ale cenu mi nevedeli povedať.tak to asi radšej kúpim použitý kočiar,lebo oprava ma vyjde asi viac.len škoda,že to nevieme my opraviť,lebo určite to nebude veľká chyba.a ani v KE taký kočiar nemajú nikde a ani opravovňa nikde nie je...

terina25
10. nov 2010

ja deťom hračky nekupujem.sebi je ešte malý.vlastne jemu som od kedy sa narodil nekúpila ani jednu hrkálku.a sofi dostáva len na vianoce alebo narodky.ináč nie.aj tak toho už má veľa.a ona je taký typ,že ju to dlho nebaví.

martinka17
10. nov 2010

@terina25 tak to ej smola ako svet, no hlboký kočiar....škoda, teraz enmám v okolí nikoho...teda jedna kámoška má fajn dvojkombináciu, niečo ako si mala....len občas ešte používa športiak, má totiž 2. A kde si videla tie sánky?

terina25
10. nov 2010

@martinka17 sánky majú oproti malej stanici za Cotbusom.tuším sa to volá Mix bazár.je to v takom dvore,treba ísť dole schodami.

martinka17
10. nov 2010

@terina25 tak to je od ruky, ale možno sa tam raz dostanem☹
A za koľko by si chcela ten kočiar?
http://deti.bazos.sk/inzerat/5460262/predam-koc...
len tak zo srandy som našla toto

terina25
10. nov 2010

my sme myslela,žeby sme kúpili aj športiak,ale taký,aby bol dobrý aj teraz v zime,lebo je pravda,že vaničku už asi veľmi nevyužijeme.už som z toho jeleň.už som myslela,že kúpim len vaničku-mám vybratý za 130 eur nový a potom dáme malého do Sofinkynho športiaka.ale Miro nechce,že to sa neoplatí len vanička.a zase keď sa kúpi športiak,tak budeme mať 2 športiaky a od leta sme chceli malej športiak dať malému,tak to sa zase neoplatí.už fakt neviem.sme obehali všetky bazáre,záložne.aj cez net.ale vždy nájdeme nejakú chybu na kočiari.a bojím sa aby sa potom nerozpadol 😖 našla som aj na nete jeden na super cenu-158 eur dvojkombinácia.čo si myslím,že je skvelá cena za nový kočík.a aj vanička je dlhá 92 cm,čo potrebujeme,lebo sebi má vyše 70 cm.lenže problém je,že sa dá objednať len cez net.a to sa nám nepáči,lebo ho nemožme vidieť na živo a v KE ho nemajú 😠

terina25
10. nov 2010

@martinka17 ja by som chcela normálnu rúčku,nie takú ako na obrázku.ako mám na oboch kočíkoch.a 4 veľké kolesá,aby som vedela vyjsť sama po schodoch.inak cena tak do 100 eur.

terina25
10. nov 2010

ale nechcem tam ten plastový pultík vpredu.

terina25
10. nov 2010

tiež ten košík sa mi moc nepáči,radšej by som plátený...

martinka17
10. nov 2010

@terina25 no športiak má kámoška Zagma šport, zelenkavý...mne sa veľmi páčil, ale potrebovali sme kočioarik skôr ako ho predávala. Ale kupovať hlboký, to kúp za 10 eUR tašku do kočiara a máš po probléme. Zbytočne vyhodíš peniaze na vaničku, Sebi ržchlo rastie 😀

andrea142
10. nov 2010

@terina25 : sestra mala podobný ale tako a bordový. ale už ho má vo veľmi zlom stave. niečo sa jej tam aj zlomilo....no veď prežil 2 deti a ešte aj moja sa v tom vozila cez zimu. 😅 😀

martinka17
10. nov 2010

@terina25 mne sa ten s košíkom nepáči, fakt nieje praktický ☹

andrea142
10. nov 2010

@terina25 ten z www.tomsta. 🙂 je celkom dobrý...aj cenovo

martinka17
10. nov 2010

@andrea142 ja som mala od kámošky concordiu ale malý bol minimálne 3 dieťa a prežil, len ku koncu niečo haprovalo na kolieskach 😠

terina25
10. nov 2010

@martinka17 tiež si myslím,že plátený košík je lepší.lebo z takého ,,droteného,, keď niečo kúpim,tak mi to vypadne.ale inač ten kočík nemá žiadnu inú chybu.a hlavne aj tá cena ma láka.len sa bojím kupovať,,mačku vo vreci,,keď ho nevidím naživo 😖

martinka17
10. nov 2010

@terina25 a popravde, na ako dlho by ste použili vaničku? na 2 mesiace? To sa neoplatí podľa mňa 😀 Lebo sana pol roka posadí...pamätáš? Sofi mala pol roka a sedela v športiaku a ani si ju nesmela pripútať, bola ako malý športovec, ruky hore a ideme 😀

terina25
10. nov 2010

stále hľadám aj na nete aj mama behá po bazároch a nič sa nedarí nájsť.už ma to nebaví 😠 a Mati,do tej ,,akože tašky,,sa mi malý asi už nezmestí.a ako by sa to ,,udržalo,, v športiaku?neviem si predstaviť ako by som ho tam dala v tej taške do športového kočiara,keď je tam to držalo za čo sa dieťa drží .

terina25
10. nov 2010

@martinka17 máš pravdu,Sofi už sedela na 4 mesiace 😉 vanička sa neoplatí.ale zase keď kúpim len športiak,tak to sa tiež neoplatí odruky.lebo to potom možem dať rovno malého do sofinkynho kočiara a malej kúpiť len takú bugynu.

andrea142
10. nov 2010

@terina25 jedine že by si tam potom dala nejaký košík, na to kovové. ináč jedna baba od nás má taký starší typ Peg perego a ten spodok má taký istý ako ten čo si vyhliadla .............. veď tašku ak tam dáš tak ju zaviažeš. nemala by vypadnúť 😉

terina25
10. nov 2010

a malej športový asi nie je ešte vhodný teraz pre malého.málo ho ochráni v zime.je dosť ,,otvorený,,

terina25
10. nov 2010

musím končiť,malý plače.ale kľudne dajte nejaké tipy.budem vďačná.

martinka17
10. nov 2010

@terina25 tak si potom kúp ten z babybazaru..ja som taký mala, keď pamätáš, je to dvojka v jednom prevedení máš aj športiak a aj vaničkovú časť. a bábo nevypadne, je to dobre chránené, super kolesá a na jar Sofi bez kočiara pekne prejde, potom ho predáš ďalje. Nie je to už 4. kočiar čo ideš kupovať?

andrea142
10. nov 2010
andrea142
10. nov 2010
terina25
10. nov 2010

@martinka17 nie,mám 2 kočiare.ten nurse-kombináciu a čisto športový.ja by som nekupovala ani teraz,keby sa nepokazil...

terina25
10. nov 2010

@andrea142 ten pure som pozerala,ale na športový sa mi zdá dosť drahý. a ten druhý-nehrozí.to je ešte drahší.za športiak som ochotná dať max.130 eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre