Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenkahrehusova
30. jan 2009

baby, nebojte, možno to príde už čoskoro 😉 veď v nedeľu je tu už február

ludika33
30. jan 2009

krasulka veru bude to tazke. a najlepsie je, ked som to povadala malej tak ona velke hurrraaaa. ona si mysli, ze uz idem pre drobceka, preto to hura. uz sa nevie dockat.

krasulka
30. jan 2009

ludika ja posledne dni co krok, to prd 😀 😀 😀

clariss, no ja sa len toho bojim aby som nakoniec neprenasala, po tych zastavovackach co mi to zastavovali pred mesiacom 😖

Ja uz by som isla aj za tyzden..ale som vtipna co? 😅

clarissa
30. jan 2009

to je zlate..keby to bolo take lahucke ako si to tie deticky myslia ze by sme len prisli na prijem a podali by nam drobca do ruky a fukoty domov..ja by som takto chodila aj kazdy mesiac pre babatko 😵 😵 😵

ludika33
30. jan 2009

claris netusim, nakolko som nerodila sponntanne. kontrakcie som mala, ale bez bolesti a plodovku mi napichli, ze nech sa pustia kontrakcie a nic som aj tak necitila, tak netusim. o to viac sa bojim, lebo neviem co ma caka. som na tom ako vy ostatne, co ide prvy krat

clarissa
30. jan 2009

ludika..no supe rtak teraz si s nami tiez nasa prvorodicka 😵

ludika33
30. jan 2009

presne tak claris

sue13
30. jan 2009

Krasulka, Clarissa aby ste nas este aj nepredbehl 😉 Ved Clarissa je uz na prst otvorena a ja nic. 🙂

Ludika tak to je naozaj zmiesany pocit ist do porodnice pre babatko a dalsieho anjelika nechat doma. Ale Natalka je uz velika a urcite to s tatinkom zvladnu a budu Teba aj Andrejka vrucne ocakavat 😵 😵 😵

Prvy krat v tehotenstve nemam dnes sladke ranajky 😀 Ze by sa aj chute uz vracali do normalu? 😀 😀 😀

sue13
30. jan 2009

Clarissa aky je kolacik? Podaril sa??? Normalne by som si dala 😵

clarissa
30. jan 2009

sue to vazne????ja zas zacinam valat sladke..zeby ????
no ktovie..ja by som si priala porodit na valentina...to by bol darcek mojmu drahemu 😉

krasulka
30. jan 2009

no este ze to mala tak berie, ze huura po babetko 😵 😵 😵 zlata. Presne, oni to zmaknu doma s tatinom, aspon ti mala potom bude rozpravat zazitky ako sa tatino o nu staral a co robievali. Pre deti je aj taka zmena vitana. 🙂 Poznam z detstva 😀 😀

sue, bodaj by si mala pravdu...mne je zo dna na den tazsie..

lenkahrehusova
30. jan 2009

Sue, ani ja som neni ešte otvorená ☹ tak možno nás naozaj predbehnú 🙂

mamamima
30. jan 2009

ludika, no sue odporucila vysadit fe, tak som vysadila a nic, ale u mna sa to prejavilo neskor, tiez som ich mala nenormalne, ale uz vcera vecer som videla zmenu, na to ze som upratovala a stala dost dlho na nohach tak v pohode, a dnes vobec opuchy...

krasul, mata mala termin prvy zajtra 😉

clarissa
30. jan 2009

jasne sue..tatino mi ho vyspieval do neba 😵 fakt je dobry taky jednoduchy ale osviezi 😀

mamamima
30. jan 2009

ludi, mna natalka posiela, ze mamina uz chod rodit, uz nech je miska tu 😀 😀 ona sa normalne zaujima o to, co a ako, ako sa tam dostala ako pojde von a ja si ani nevymyslam nejake rozpravky o vcelickach a bocianoch, len jej to jemne vysvetlujem, ale realitu ...

lenkahrehusova
30. jan 2009

dievčatá, ja sa poberiem trochu poupratovať, poprať a tak, veď to poznáte.... 🙂
zatiaľ sa majte 😉

mamamima
30. jan 2009

ludika a nie mam doma to fe actiferin sa to vola....a dal mi 2x za den, ale na druhy den som z toho pravdepod. opuchla...

sue13
30. jan 2009

Ze Sue odporucila 😀 😀 😀 Ako nejaka doktorka 😀 😀 😀

Jedna kocka mi pisala ze bola v 39tt na poradni a nebola vobec otvorena tak sa zmierovala s prenasanim a dva dni na to mala dievcatko na svete. 😵 Niekto sa otvara dlho a niekto aj zo dna na den asi 🙂 Tak dufam ze to je aj moj pripad 😵

sue13
30. jan 2009

Leni prid potom aj k nam 🙂 Paapa

clarissa
30. jan 2009

akurat tu bola postarka..doniesla mi nove cislo mama a ja tak idem studovat..a na poste mam balik5kg-autosedacka 😵 😵 😵 to zvladnem odniest nie???

a2303
30. jan 2009

Dobré ránko 🙂
Gratulujem všetkým mamičkám a narodeným bábätkám 😵 😵 😵 😵

Ja som bola včera v poradni, som otvorená na prst a podĺa doktora všetko v poriadku a učebnicovo sa telo chystá. Vraj možem porodiť o 2 hodiny ale aj o týždeň. Tak čakám 🙂 Mrchovské bolesti som už párkrát mala a brucho mi tvrdne dosť často (ale to nebolí).
Ak do Stredy neporodím, tak v Stredu ráno musím ísť do nemocki na príjem 😠 do NZ...

Mamamima, aj Ty pojdeš do NZ, však?
Napíšeš mi v IP tvoje meno a tel. číslo? Čo keď tam budeme naraz 🙂 Aspoň Ťa budem vedieť nájsť.
Ty si mala včera aké prietoky? Ja 0,44 čo sa už blíži vraj k porodu...
Už som z toho jeleň.. Už aby maličká prišla na svet 😵

sue13
30. jan 2009

Clariss zalezi ako daleko mas postu 🙂 Ja by som sa s tym nenatahovala asi ale ty si expertka a nezmar 😉

clarissa
30. jan 2009

anit..ja mam termin teda o dost neskor ako ty..ale presne co citam sedi na mna...otvorena na prst som aj ja,sem tam bolesti v podbrusku a tvrdnutie brucha casto..fuuuha zacina mi horiet pod ritkou od strachu 😀

mamamima
30. jan 2009

sue jasne ze to je indivindi, ja som otvorena od 28tt a vidis, uz na 2 prsty, normalne robim vsetko a som tu, u niekoho to ide fakt rychlo...

a dobre si odporucila 😀

anit, hej a chcela by som tu izbu tam ak bude volna...uvidim...no mohli by sme naraz, ze aby som sa uz poponahlala 😀 napisem ti, pockaj...a prietoky som mala 0,50 a povedali mi len ze ok 😉

anit aj ja som mala vcera take bolestive stahy ze som myslela ze uz idem, ale presli, aj si hovorim ze este nie, som mala take mastne vlasy ze az, ze rano si ich umyjem a potom 😀

mamamima
30. jan 2009

teda naposledy som bola uz skoro na 3 cm...a nisst 😀 😝 aj na 4 mozes v pohodke behat a mozes este aj prenasat...

nadzieja
30. jan 2009

clarissa ... ja si strach velmi nepripustam, este chcem mat chvilku pokoj hiii....budem sa trapit ked to fkat pride .... neboj, zvladneme to.........

a2303
30. jan 2009

Clarissa, neboj 🙂 Už aby sme mali tie voňavé uzlíčky pri sebe 😵

Mima, ok čakám IP 🙂
Dufam, že tam budeme naraz,aspoň podebatíme pri raňajkách 😀
Fakt si mala sťahy???
Ja sa toho bojím, že to nerozpoznám...
Baby, aj Vás bulí šuška??? Mňa dosť, hlavne tá predná kosť.... ☹

clarissa
30. jan 2009

sue..coja viem..neni to az tak daleko asi prebehnem lebo sa neviem dockat....
boze mala sa mi v bruchu inac prevaluje...chudatko uz jej je asi tesno

mamamima
30. jan 2009

anit, ja som neni prvorodicka, ale z toho mam aj ja strach, ze si budem mysliet ze len poslovia a porodim niekde v banove 😀 ja mam stahy uz od 35tt, ale vcera boli asi najsilnejsie, az v suske som ich citila, asi krcok ci co...a tam dole ma boli tiez uz velmi dlho...mala ma tam tlaci az si myslim, ze uz vystrci hlavicku 😀

nadzieja
30. jan 2009

a2303, ja som na tom rovnako....ale ze vraj to rozpozname, kamosky mi tak tvrdili...lenze u kazdeho je to individualne ...uffff

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre