• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
anit ja som bola vcera na prietokoch a ked som videla kde az hladal hlavicku :grinning: ona je uz fakt na vypadnutie...ale aspon mi povedal kolko cca vazi, aj tebe hovorili?
30. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co dobre ste dnes ukuchtili?........mne uz dosla fantazia.......
30. jan 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadzieja,ja som vcera varila rizoto z taarhone
30. jan 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nachystane kuracie spizy ze uz len upeciem a opekane zemiaky, taka rychlovka, potom nieco na veceru a zajtra...
Ja mam dnes od kuchtenia pokoj :dizzy_face: Drahy povedal ze nemam nic robit iba oddychovat a on urobi spagetky s bolonskou omackou a syrom :slight_smile: Tak sa tesim :dizzy_face:
Mne ju vážil pred týždňom a má asi 3160 gramov :slight_smile:
Aj ja cítim, že ma tam dole dosť bolí... Fakt som zvedavá, kedy to na nás príde :slight_smile:
Dufam, že neporodím v aute po ceste :grinning:
anit ty to mas dost daleko, nie? ja nejakych 10 min, v noci aj menej zo Surian :wink:

no tu vahu ti zavidim, mne vcera povedal ze 3,5 kg a ak pojdem na termin o nejake 2 tyz, tak bude male slonica :grinning:
30. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v práci, a dnes ideme na obed, máme 8me výročie s Drahým, čo sme spolu :dizzy_face:
Malá by sa mohla dnes narodiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby, mne ešte neprišla postielka drevená, až o 2 týždne. Zatial mám dočasne prenosnú. Podľa Vás je dobrá? Bude pre malú v pohode? Viete sa nato pozrieť do mojho albumu?
Podľa Vás?
30. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale za tyzden aj tvoja pribrala nejakych 300, takze nemas daleko od nas, ale uz koncis...ja som len zacala 39tt
Aj mna bolieva suskova kost :sweat_smile:

ja by som mala dnes robit langose, som slubila synovcovi vcera...tak asi sa z toho nevykrutim, ked uz som to slubila :sweat_smile:
anit je krasna,,podla mna zatial ok kym nepride drevena..len ci sa nebudes moc zohybat..aby ta nebolel chrbat..ale par dni vydrzis..inak je krasna
30. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja teda bezim na tu postu :wink:
30. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anit tak blahozelam k vyrociu :wink: Tak to by bol krasny darcek :slight_smile:
Mrkla som tu postielku a isto bude docasne stacit. Ved babatka su v perinkach a kde ich polozime tam spinkaju zo zaciatku :slight_smile:
Ta kost boli mna uz skoro stale, hlavne ked mam vstat a zacat chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima, to si fakt blízko!!! :fearful:
Ja to mám asi na 30 min, tak dúfam, že stíhame.
Maličká Ti pekne rastie :slight_smile: ale nelakaj sa, to sú len odhady. Naše malinké možu byť kľudne aj menšie...
Ja v Stredu (keď nastupujem do nemocky) začínam 41 týždeň..

Hmmm... langoš, ten by som si aj ja dala :grinning:
30. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clariss potom odfot :wink: Aj my chceme vidiet :slight_smile:
30. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Baby!!! Tá postielka má hore tú matrac, tak sa nemusím zohíňať. A Tá matrac sa dá neskor vybrať, keď bude bábo veľké. Ale dovtedy príde drevena :slight_smile:

Takže som sa ukľudnila, že nás všetky bolí šušková kosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Niekedy sa ledva viem rozhýbať :grinning:
30. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue, ďakujem!!!
Aj mňa vtedy bolí tá kosť a kým sa rozhýbem, to bolí fakt dosť....
30. jan 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anit a od kial mas tu postielku cestovnu? Kolko stala? Naozaj je pekna :slight_smile:
Aj ja musim taku kupit, bude u maminy resp. buducej babky :grinning:
30. jan 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem aj ja dokončiť čo mám a potom na obed.
Aj Vám prajem dobru chuť :dizzy_face:
Navečer Vás prídem pozrieť :slight_smile: Zatial sa majte!!!
30. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit ta postielka je krasna, fakt :slight_smile:

krasul, neprovokuj s langosmi, ty si ina provokaterka, vcera piskotova torta :grinning:
30. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue, je z USA ale už aj u nás som podobné videla.
Táto má prebalovací pult, odkladacie poličky a neskor z nej može byť ohrádka na hranie. Veľmi sa jej teším!!! A ak by sme niekam v lete išli, tak ju stačí len zložiť.
30. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No praveze taku "vymakanu" som tu zatial nevidela ale do USA koli tomu nepojdem :grinning: Nestiham :grinning: :grinning:
Ok tak pekny dnik :wink:
30. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Vám pekný deň!!! Na večer som tu :slight_smile:
Mňa aj teraz bolí trochu brucho ako na mrchu... Ale si to ani nevšímam :angry: Kým neprídu ozajstné bolesti :grinning:
30. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja v poslednej dobe nejako velmi dobre spavam, ani ziadnych poslickov nemam ani nic :frowning2: keby som nemala ten cisarsky, tak asi tento rok neporodim spontanne. teda, nechcem sa stazovat, ale je to divne, nie :unamused:
30. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dakujem za podporu, ste vsetky zlate. ja som na chvilocku odbehla. bola som si po nove vysledky na internom a konecne su vsetko OK. aj zrazanlivost je dobra a dokonca tromboza sa teraz nepotvrdila. super som velmi rada. juj aspon dacok pozitivne
30. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludika, gratulujem k dobrym vysledkom
30. jan 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klem dakujem pekne, ved som sa dostrachovala teda
30. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu aj zo sedackou..kto ma videl akoto nesiemsa musel pobavit..fucim ako lokomotivaale sedacka je super stoji za to..idem ju cvaknut
30. jan 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludika super ze je vsetko ok :wink: Akurat som trosku popisala s tvojim muzikom na skype :grinning:
30. jan 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvora zase sedi za pocitacom? tak uz som na neho nasadila dalsiu kontrolu? :grinning:
30. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok