Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

bubatenko
1. feb 2009

hej, len ja viem, čo ja na sobotu a nedeľu... ostatné dni neviem......

kvietok23
1. feb 2009

caute, tak mi volala doktorka, ze zajtra nemam chodit do poradne, ze musi niekam ist a presuvame poradnu na utorok... takze si ma tam asi necha najskor od stredy, co mam normalny termin ... no neviem, ci do vtedy vydrzim, ale dneska sa citim celkom fajn, boli sme v lese na kolibe 😀

kvietok23
1. feb 2009

patkao mala PEDU, neviete?

kvietok23
1. feb 2009

jaj a este nieco, vam sa nestalo, ze by vam krvacal prsnik? nie ze z bradavky, ale tam okolo toho, co su take tie bodky hnede... mne dneska tiekla krv odtial, prestalo to za chvilku, neviem o tom, ze by som sa poskrabala alebo nieco a teraz ma trosku boli ten prsnik... 😒

katulikzlatulik
1. feb 2009

klem... drzim zajtra prsteky... potom daj vediet...

a dik za rady ohladom tych jednorazovych poporodnych gatiek... zajtra zbehnem do lekarne a uvidim, co mi tam povedia... ja uz idem spinkat tak dobru nocku vsetkym aj babatkam v brusku 😉

ludika33
1. feb 2009

kvietok tak to nam patka nepisala veru. ak mas v stredu termin, tak ta tam nemusia hned aj nechat. ved uvidis ako pochodis v poradni, az si neni este velmi otvorena, tak ta nebudu zbytocne stresovat s nemocnicou. a nemohla ti podrazdit podprsenka prsnik? nemala si nejaku umelu a mozno si sa viacej spotila? neviem mne sa to este nikdy nestalo. skus sa na to radsej v poradni spytat.

ludika33
1. feb 2009

katulik dobru nocku aj vam obom.

ludika33
1. feb 2009

idem aj ja do sprchy a do postielky. dnes sme trosku poupratovali, tak som z toho nejako ko. prajem este krasny vecer a dobru noc a sladucke snicky vsetkym a aj drobcekom.

kvietok23
1. feb 2009

ja viem ludika, ze si ma tam nemusia nechat, ale som so svojou doktorkou "dohodnuta" ze to spachame tento tyzden 😉

no ,ja som vtedy - doobeda nemala ani podprsenku, chodila som len tak v tricku, ale tak neni nejake zapalene alebo co, tak snad vydrzi do utorka, aj by som si to niecim natrela, ale neviem, skusim asi kalciovu mast

muriel293
1. feb 2009

jeeeej Paťka sa nám už aj odkinderkovala??? woooowky dajako rýchlo jej to šlo ako čítam,no paráda,tak gratulujem a teším sa na foto malinkej! 😕 🙂 😉
Som zvedavá kto bude ďalší,ale však onedlho sa aj tak porosýpame už všetky,je to haluška!
😀

Ja mám zajtra poradňu a aj prietoky a ctg takže zas budem neviem koľko trčať v meste! Som ale zvedavá či sa aj niečo už konečne dozviem ako len to že tlak a moč mám dobrý! 😖

ludika33
2. feb 2009

dobre ranko maminky a maminky cakatelky, zase mam za sebou otrasnu noc, ale potesil ma konik lebo vo vizitke mi dnes naskocila " 40" juchuuu uz sa to blizi. som velmi rada.

kvietok zapal na prsniku sa prejavi na bradavke. teda aspon u mna to tak zacalo, lebo mala mi ju dokusala . nevedela sa poriadne prisat, lebo mala prirastenu uzdicku, tak sa prichytila dasienkami a tie su teda dost ostre a prestrihli jej uz az po 7 dnoch, ked sme sli domov a to som mala prsniky uz veeeelmi bolave. skus si to natriet kalciovou mastickou par krat denne.

janula10
2. feb 2009

ahojte aj ja idem uz do poradne som zvedava na vysledky steru, na vysledky krvi ci budem moct mat epiduralku ako mam fibrinogen keby bola sekcia ako budu prietoky a podobne....
potom chcem ist tej ocnej tak sa ozvem poobede
papa

mamamima
2. feb 2009

ahojte
jééééj patka gratulujeeeem 😵 😵 😵
velmi sa tesim ze to uz mas konecne za sebou...
a ta vaha je super, to si sa bala ze bude slonica podla posl. uzv 3,7 kg...
aspon vidime ze to je len orientacne 😉
prajem vela mliecka a zdravicka obom 😵

mamamima
2. feb 2009

to nebola slonica, ale sloníča 😉

mamamima
2. feb 2009

xena, to ze si tolko pribrala teraz, bude podla mna z tych opuchov, aj ja som pisala, ze som "od vecera do rana" pribrala 3 kila, co jasne ze nemoze byt tuk ked som k tomu aj spuchla...potom som odpuchla a aj vaha klesla 😉

caly8
2. feb 2009

ahojte,

od rána od šiestej mi odteká pomaly plodová voda..najprv asi pol deci a potom na wc asi tak isto a na intimke je takej ružovej farby..zatiaľ sa zátka drží a trochu ma pobolievajú kríže ale len trochu...
tak idem čakať čo sa ide diať...vlasy už mám umyté 😀 a tašku skontrolovanú 😎 som frajerka ty brdo ale sa bojííííííímmm..

mamamima
2. feb 2009

caly waw, tak dnes uz hadam budes maminka, to by si mala ist do nemocky, hm?drzim palceky, silnoooo 😉 a zavidim 😅

mamamima
2. feb 2009

ani mi to nejde do hlavy ako sa tu pomaly postupne rozpadavame 😀 teraz nam tu pisalo ze 15 tta tak, to je haluz teda 😀 😀

caly8
2. feb 2009

volala som sestričke tak sa nemám plašiť, keď budem mať intenzívne bolesti mám ísť ...uff
a ako sa mi drieme boooze 🙄

mamamima
2. feb 2009

hej caly, to ti povedala? som myslela ze ked voda odteka, je riziko infekcie...asi kazdy inak hovori 😒 ale drzim prsty 😉

bambulla
2. feb 2009

caly aj ja som pocula ze po odtekani vody sa musis dostavit do hodiny do nemocnice

sue13
2. feb 2009

Ahojte, akurat idem z poradne a prisla som sa domov akurat tak zbalit 😔
Mam nejaky silny zapal, mam zly moč, ledva chodim a vraj to moze vyvolat porod tak musim do nemocnice.... 😢
Porobia mi vysetrenia a potom sa uvidi co dalej.

Tak sa tu drzkajte 😉 papa

bambulla
2. feb 2009

drzim palceky nech to dobre dopadne

clarissa
2. feb 2009

zuzi..nech ta daju rychlo do poriadku moja...nech ste s malinkou ok a nech ti ju uz daju 😵 😵 😵 😉
aj ta nieco boli?

sue13
2. feb 2009

Vcera este nic a v noci o 3tej strasne krce, taka vystrelovacia bolest. Dufala som ze to prejde. Vraj musia vyliecit ten zapal inak by som musela rodit cisarskym.
Boze nech mi urobia aj cisarsky a nech ma nenatahuju 😅

sue13
2. feb 2009

Clarissa zlatko takze ak by Ta nedaj boze niekde zabolelo tak sup suo za mnou 😀
Ale nezelam Ti to samozrejme!!!!!!! 😉

caly8
2. feb 2009

mne povedali, keby mi naraz odtiekla treba ísť, proste, že by tam nič neostalo...ale ja mám ešte zátku tak dúfam do kelu, že vedia čo vravia tí zdravotníci 😨

sue..držím palce, aby to bolo v poriadku kým sa malá narodí 🙂

lenk30
2. feb 2009

ahojte babule. Tak ja asi dnes idem na to!!!!!

clarissa
2. feb 2009

zuzi..akurat som si tak povedala-ze nech aj mna cosi zaboli alebo nech uz aj zacnem rodit,len nech idem za tebou...
ja mavam neskutocne bolesti dole ale masaker..vcera uz som tonemohlla vydrzat..uvidime co mi povie stvrtok

krasulka
2. feb 2009

Dobre ranko,

teda babulky, vy te sa rozsupli. Caly drz sa! Nech to mas rychlo za sebou.

Supe, joj tak aj ty ides do nemocky? ☹ ☹ ☹ no hlavne nech ta rychlo preliecia a nech uz sa vratis len s malou v naruci 🙂 🙂

Myslim na vas kocky, aj tie co dnes mate poradne a nastupujete do nemociek!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre