Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

Ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru
tufa
6. júl 2008
Ahojky,
linda: Nino ma este dost casu stat sa hviezdou 😃 😃

a inac ako sa dari? U nas pohodicka, Terezka je usmievave slniecko, akurat ze uz sa zacina hanbit, ked sa jej niekto prihovori a skryva sa mamine pod suknu 😃 😃
zgurkaa
8. júl 2008
Ahojte. Co nove? My sme uz dva tyzdne bez cicka v noci a zacime aj od denneho kojenia oducat 🙂
tufa
9. júl 2008
Tak sme vas predbehli 😃 uz 3 tyzdne zaspavame bez cici a dokonca sa aj babke podarilo uspat Terezku bez placu 😎
Akurat, ze dnes sa Terezka vyhadzala - kopu malych vyrazok a ma aj zvysenu teplotu 😞 tak zajtra asi navstivime doktorku,ked sa to nezlespi :-S
yesno22
10. júl 2008
ahojte...a ja som si myslela, ze tu uz nikto nechodi :-N

My sa mame dobre, tak ako aj Terezka, aj Jakub je viac hanblivy ako byval...ale po niekolkych minutach sa vzdy osmeli, len to trva dlhsie 🙂 Zacina sa mu rozviazovat jazycek, vie povedat dost vela slov ale este netusi ich vyznam...nase najoblubenejsie je stale "zaba"...vieme ju aj najst na obrazku ale oslovujeme tak vsetky male dievcata 😃

drzime palce v oducani a chorym detickam skore uzdravenie 🙂
dorotka
9. okt 2008
caute baby tusim tu skapal pes to vase deticky nic nepokrocili
amelia sa uci spavat v novej posteli a zatial si mozem zaklopat ze to nie je az take zle ako som sa bala tak dufam ze aj moj pobyt v porodnici zvladne ok
uz skusa vsetky slova opakovat a s vynimkou zopar slov neviem kolkych uz nepocitam su to len take roztomile komoleniny ako tau namiesto cau a podobne
aarwen
10. mar 2010
🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli