Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

yesno22
13. jan 2008

kakatka, dufam ze ste uz v pohode...strasne vela deticiek je teraz chorych, aj my sme soplavy, nastastie teploty nas obisli a uz sme skoro v pohode 🙂

kakatka1
14. jan 2008

Ahojky Ano uz je to ok,nastastie, len po chorobe sa zacal rano skoro budit. Dva dni o 5,30 a dnes dokonca o 4h.Len hrat a hrat a ja mu asi zbytocne vysvetlujem ze je este nocka a treba buvat. 😵

dorotka
16. jan 2008

ahojte kocky no amelia po poslednej chorobe vobec nechcela spat ani na rukach ani na prsu nijak a to predtym zaspavala sama v postielke len som ju trosku hladkala ale teraz uz zaspavame podla knizky kazde dieta sa vie naucit spavat len nespime 11 hodin ako oni tvrdia ze dieta musi prespat ale max 10 niekedy len 9 no hold po mne to dieta asi nebude

dorotka
16. jan 2008

jej kukam ze tu mame uz aj prvu tehulku
gratulujem a keby som nekojila uz aj my by sme zacali ale aj tak zachvilocku zacneme

katka432
17. jan 2008

no nasa spinka..cca 12hod..tiez sme ju naucili podla knizky
a dakujem ya grat,dorotka a prajem vela stastia pri snazilkovani

yesno22
17. jan 2008

ahojte...vobec vas nestiham...dokoncujeme totiz domcek a tak vyberame, zhaname, diskutujeme a hadame sa 😀
nam sa mierne zhorsilo spanie co sme boli chori a tiez spi tak 10hod s 2-3 prebudeniami, ale to len preto, ze kojim...jediny raz sa mu stalo, ze spinkal od 19.30do3.30 bez prebudenia, takze hladny v noci nie je, len sa chce pomojkat 😅 ...no zachvilku planujem odstavit, snad sa zlepsi aj spinkanie 🙂

tufa
19. jan 2008

ahojky,
my stale bojujeme so spankom. Prave skusam zaspavanie podla knizky, strasny rev ☹ manzel mi to neschvaluje, po 1x to nevydrzal a uspal ju na rukach, 2x som to nevydrzala ja, kedze Terka tak plakala, ze sa az triasla a dnes uz mi dosla trpezlivost ked mi v polospanku zdrhala od cicy 😖 Manzel sa zavrel v obyvacke a ja stopujem, este 2 min. 🙂

tufa
19. jan 2008

A chcem sa spytat, ake mate autosedacky? Nam uz nohy trcia z vajicka 😀 a tak je najvyssi cas kupit nieco vacsie.Ak mate nejake typy tak sem sa 😀

yesno22
21. jan 2008

ahojte...zda sa, ze ste vsetky nejako zaneprazdnene 😉
kati, ako sa citis? prvy trimester mas skoro za sebou 🙂
tufa...aj my zaspavame vecer podla knihy, teraz je to uz ok, aj ked stale pri zaspavani trosku mrnci...prvy vecer plakal asi 45min, bolo to strasne....druhy a treti den asi 20min a potom sa to rychlo skratilo na menej ako 5min...teraz do 1-3min spi....ale cez den to neslo a tak doobeda zaspava na rukach alebo pri mne na posteli a poobede v kociku...aj ekd sa zda, ze uz doobeda velmi spat nebude, hoci som dufala ze tie jeho 30minutovky sa predlzia, zda sa ale ze uplne skoncia 😠 ☹

a predvcerom som sa rozhodla zrusit nocne kojenie, aby sa to zredukovalo na rano a vecer, kedze chcem okolo roka odstavit...zatial to celkom ide...budi sa okolo druhej, ale necham ho poplakat, teda je to len take mrncanie ako vecer a pospi do tej pol piatej, kedy papame...
a musim ho pochvali, krasne sa rozchodil...akurat prahy nam zavadzaju 😅

tufa
21. jan 2008

yesno: tak to mas uz riadneho frajera doma 😎
a zrusit nocne kojenie 😖 neviem ako to bude u nas, lebo Terezka sa niekedy budi s takym placom, ona vlastne ani hore nie je, len sa posadi alebo hned na styri a neda sa utisit, aj na rukach sa hadze a niekedy aj pri cici place ☹

yesno22
21. jan 2008

tufa..Kubko sa v postielke rovno postavi a place, malokedy sa zobudi bez placu...a to aj cez den... 😒 ako ste nakoniec vcera zaspali? moja rada znie - cim skor, tym lepsie...
a k tej autosedacke...my mame asi od 5mesiaca "velku" autosedacku 0-18kg...vajicko sme mali len pozicane,take obyc aa rychlo z neho vyrastol, tak sme kupili vacsiu....ak najdem link, prihodim 😉

yesno22
21. jan 2008

http://www.predeti.sk/?idmenu=204
Autosedačka GRAND PRIX SILVERLINE

katka432
21. jan 2008

tufa...len trpezlivost...uvidis,ze sa spinkat nauci,len nemozes povolit a musis vydrzat..mne to tiez manzel neschvaloval,ale teraz...je rad,ze spinka ako spinka..dam ju do postele,dam jej flasu,zapnem hviezdicku(svieti a vydava zvuk)a spinka zachvilu 😉 ale tiez to nebolo vzdy ruzove..dakedy ju to este chyti,ale ked si to nevsimam,tak prestane a racej zaspi
autosedacku mame recaro..je uplne super...a je od 9 az do 36 kg co je siuper,ze nebudeme musiet kupovat este jednu..len cena je daco cez 7lit.
yesno,kazde rano vraciam..a mala vzdy pride zamnou a drzi ma za rameno a pozera co robim 😅 som dost unavena,takze ked spinka,tak si lahnem aj ja..ale inak v pohode..citim sa dobtre,brusko rastie,ale skor sadielko ako babatko 😀
yesno,neitga este stale tiez v noci papa ale priznam sa ze dakedy ani nevoiem kedy kedze k nej stava stale manzel 😅 (hanbim sa)
aj my chodime...este nie vela,ale par krockou urobume..ked sa nejasi a neroznodne sa utekat 😀

tufa
21. jan 2008

diki za tipy 🙂 zajtra ideme do mesta poobzerat sedacky tak dufam, ze sa nam nejaka zapaci 😎

co sa tyka spinkania, tak dnes zaspala pekne pri cici, ale samozrejme, ze v nasej posteli 😝 a predvcerom zaspala asi po pol hodine v postielke a s jednym prebudenim spala do 5. rana - takze to bol uspech 😎

aale inac je zlatucka, cely den si tak krasne steboce popod nos a tvari sa velmi mudro 😎 hlavne ked cita noviny alebo pozera albumy 😀 😀

katka432
21. jan 2008

tufa,my sme si sedacku objednali cez net..a je aj na www.tvojshop.sk ale mali sme uz davno vybranu recaro

yesno22
22. jan 2008

ahojte...akosi nas je tu poredsie a poredsie ☹

dnes som s maleho v soku....v noci bol hore len 1x, doobedu som ho uspala uspesne v postielke, len som pri nom sedela...trvalo to sice 30min, ale spal nieco cez 1hod!!!! a to je u nas uspech...no a teraz vecer po 1x zaspal bez placu...pekne sme sa nakojili, dala som ho do postielky, otocil sa na bok a ani nemukol 😅 hadam sa blyska na lepsie casy 😉

tufa
22. jan 2008

fiha 😎 nezakrikni, rychlo poklop na drevo 😀 😀 😀
my sme dnes bojovali nejakych 20 min. a tak zaspinkala pocas 2min. mojej pritomnosti
ale dnes v noci sa zobudila o 4.h. a uz mala den, zaspala az po 6.h.

katka432
22. jan 2008

yesno,tak neh vam to takto pekne vydrzi
tufa,a mas tu knizku??ak chces,ti ju poslem,si ju kukni..
ale nam sa nei tiez vnoci zobudila okolo 5 a uz nechcela spat..a zaspala az o pol 7 to bolo strasne bo o 7 sme uz museli stav at na plavanie,takze bola trosku nevyspata...

tufa
22. jan 2008

diki, knihu mam 🙂 dnes si ju dokonca cital aj manzel - konecne ma podpori v mojom snazeni 😀

katka432
23. jan 2008

no tak to je super,aj ja som mojho presvedcila az po tej knihe...ach no to su tatovia 😀 😀
tak sa teda drzte 😉

yesno22
23. jan 2008

ahojte...kati, to zvracanie ti nezavidim..aj mne byvalo na zaciatku blbo, ale nevracala som....
no, takze dalsia noc uspesna...zobudil sa sice okolo pol druhej ale sam zaspal a potom az o pol siestej...napapal sa a potiahol skoro do siedmej...doobedu sice zas len tych svojim 30min, poobede asi 1,5hod ale znova pekne zaspinkal..uvidime, co bude v noci 😵
ozaj a kde sa tulaju ostatne dievcence? 😨 ☹

katka432
24. jan 2008

yesno tak to je supis,len tak dalej 😉
asi pri tych vymyselnikoch nemaju casu 😀

tufa
28. jan 2008

Ahojky,
mas pravdu Katka nemam cas 😀 Terezka mi furt lezie do pocitaca a taha kable, takze radsej ziadny PC 😀

aj u vas bola taka vichrica vcera? Nam vecer otvoril vietor okno na spalni, vsetky kvety spadli na zem 😝 a Terezka se len otocila na druhy bok a spala dalej 😎
musime sa pochvalit, ze spankova metoda funguje - pekne spinkame bez placu /teda kus placu vecer je/ ale nie je to take ako predtym a budi sa mi o polnoci a potom nadranom takze pohoda

katka432
29. jan 2008

u nas asi nie,aspon o tom neviem,nastastie 😀
aspon ze sa terezka nezobudila 😉

kakatka1
1. feb 2008

Ahojte Uz sme tu po dlhom case.este stale sme u nasich na dedine,oslavime Simkov prvy rocik a potom uz pojdeme dom.Katka gratulujeme banbulke k narodkam 😵

tufa
1. feb 2008

aj my sa pridavame ku gratulacii 😀 nech Neita rastie do krasy a robi vam radost kazdy den 😎

kakatka1
3. feb 2008

Tak mi uz sme veeeelky.Vcera mal Simko oslavu,velmi sa tesil ani nie tak hrackam ako tolkym ludom okolo neho.Tak sa zase predvadzal,co uz vsetko vie. 🙂

katka432
3. feb 2008

jej,dakujem babule,ste zlate... 🙂 a gratulujem aj Simonkovi 😀

tufa
3. feb 2008

aj Simonkovi gratulujeme 😀 😀
my robime same pokroky, Terka uz sama stoji,tak kazdu chvilu cakame na prvy krok 😎 asi bude na prvy rok 😀 😀

katka432
3. feb 2008

tufi,to je supisssssss 😉
neita stoji sama uz dlho,aj prejde par krokov,ale ked si uvedomi,ze ju nik nedrzi,tak sa zacne valat naschval,aby sme ju chytali...alebo prejde k nam(drziac sa nabytku)a pyta si ruku,akonahle jej ju dame taha nas prec a musime behat po celom byte ani zasvet nas nepusti..ak jej chceme zdrhnut,zacne sa hadzat o zem...snad ju to prejde...no s tym chodenim to asi este trochu potrva,kym sa odvazi sama 😀 snad nepridem doftedy o krize 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre