Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

annie13
2. aug 2010

@annie13 za mostom hned druhy dom vedla Zacharovcov ak poznas Zacharova je ucitelka ucila ma dakedy davno

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :Noo meno mi nic nehovori,ale asi viem ktori dom 🙂 len som si nie ista sak mozno ze sa tam aj stretneme niekedy 🙂

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 sama sebe som odpovedala no pekne
drobci este spia aky relax
manzel vcera navaril mame aj na dnes

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 mozno

dadqa86
2. aug 2010

@annie13:To nevadi ja som si vcera tiez sama sebe napisala 😀 to sa stava tak mas aspom relax ked dropci ti buvaju si mozes aspom oddychnut...My tiez mame navarene aj na tyzden 😀

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 mne treba zehlit vysavat ale dakosi sa mi ani nechce

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :No ja som mala tiez dnes vysavat,ale ked si pomyslim ako je vonku dusno tak ma prejde aj chut....Pozehlene mam som zehlila ked prsalo 🙂

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 ozaj v ZV nove nic ked si sa pytala neivem kedy si tu bola naposledy
Europu v jame este nepostavili, tym padom kino nemame, a tu pri nas na zapade stavaju obchody teraz idem sa zblaznit s tych strojov dennodenne rucia a my sme posledny panelak pri bytovom takze najblizsie k nim
bude tu vraj tesco a H&M

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 no ja zo styroch kym pozehlim toho deckeho oblecka je spusta 3x denne sa prezliekame takze tak

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :Tesco? 😨 fuuu tak to som tam dost dlho nebola no zo 4 ci 5 mesiac urcite...ak nie aj viac... a to ti verim tie stroje to je na nervy....

jamar
3. aug 2010

@dadqa86 vitaj medzi nami Zvolencankami 🙂
Poriadne ste to tu rozprudili baby.
Ja byvam tiez na Sekieri, uz dva roky. Predtym som byvala na Zapade.
@dadqa86 takisto prajem, aby si co najskor mala pri sebe maleho drobceka. Budem drzat silno palce.

My sa mame stale rovnako. Nellka je riadna betarka, sice sa stane ze jeniekedy zla, tak aj napriek tomu je to vysmiate slniecko. Nam este zubky nejdu, teda aspon necitim a nevidim ze by isli. Ale nervozna je ako keby ju dasienka boleli. Stale si ich skriabe rucickou.

annie13
3. aug 2010

@jamar tak uz vam pojdu mala mi uz nechce lezat len sa taha do sedu a to este nemoze
ani chodak nejdeme pouzivat tak neviem co budeme robit ked v kociku nechce byt

dadqa86
3. aug 2010

@jamar:Dakujem ja privitanie 😉 na Sekieri?si mi nejaka znama trosku neviem ci som ta tam uz nevidela niesom si ista 🙂

jamar
4. aug 2010

@dadqa86 ja tam byvam este len dva roky.

dadqa86
4. aug 2010

@jamar :Hmmm tak som ta tam mozno len niekde videla 🙂 ked som bola u nasich 😉

kobylka84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baby2310
19. aug 2010

Babule...akurát bolo v správach, ako sa dá perfektne schudnúť na zumbe.... nezačneme chodiť? Ja nemám nikoho, koho by to bavilo ☹ v tom regecentre to vraj je , alebo len tak do posilky...hm?už sa chcem dať dokopy, aby som vyzerala aspoň tak ako pred pôrodom...už ma to otravuje 🙄 🙄 🙄
Jo a Annie, jedna kamoška sa pýta, odkial máte tú čelenku, čo mala Vikinka na uvítaní?

annie13
19. aug 2010

@baby2310 z nextu z uk alebo HM neviem uz to bolo k siatkam

zumba? ja som sa uz bola zapisat len cez prazdniny sa necvici az od septembra ideme chodit s kamoskou mozes sa pridat ak sa nebudes za mna hanbit 😀 v stredu je zumba
pondelok-streda-piatok aerobic chcem chodit na zumbu + jednen aerobic tyzdenne viac manzel nieje ochotny byt s drobcami sam 🙂
len je to dost drahe to som mu radsje nepovedala 😀

annie13
19. aug 2010

@baby2310 mimochodom vyzeras dobre keby som ja tak vyzerala tak skacem od radosti 😉

annie13
19. aug 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5271483&tab=7
tak som ju nasla od tejto pani som ju objednala aj tu kvietkavu mame aj siatky a klobucik a nohavicky

baby2310
20. aug 2010

Jasné, pridám sa rada, koľko to stojí???Dúfam, že nie až príliš veľa... a ďakujem... ked ono je to individuálne, ja mám uplne inú stavbu tela, takže tebe sa možno môže zdať, že "vyzerám dobre", ale bohužial, ja sa vidím v plavkách, oblečením viem čo to zakryť, ale celulitídu, tuk okolo kolien, previsnuté brucho, mľandravé telo... a hlavne 11 kíl navyše.... to vidím len ja... potrebujem sa dostať do formy ako pred rokom, to je môj cieľ... neoblečiem nič spred tehotenstva a to je desivé..lebo vtedy som sa ľutovala, aký mám tuk tam a tam...čo by som teraz zaň dala 😀 😀 😀
Len neviem či mi to vydá tú stredu... lebo manžel chodí kadejako aj na dva dni do práce...no uvidím, ked sa bude dať pôjdem s vami....

A počuj, ako prečo by som sa mala za teba hanbiť???????Teda vieš čo....

annie13
20. aug 2010

@baby2310 😀 no zumba je len v stredu o 18tej aspon pred prazdninami tak bolo neviem ako od septembra

zumba 10 hodín 40 euro ale ked si chcela platiť každú hodinu zvlášť tak 5 euro

aerobic pondelok a piatok o 19.00 a streda o 18.00 cena 2 eurá za hodinu permanentka za 11 hodín platíš 20 euro tam máš vlastne jednu hod. zadarmo pri pernamentke

michalag
4. sep 2010

Ahojte 🙂

@annie13 Brankovi vsetko najlepsie k jeho dnesnym krasnym 2 rockom!!!!! 😵 😵 😵

annie13
4. sep 2010

@michalag dakujemeee kraaaaaaaaaaaaaasne 😉

baby2310
16. sep 2010

Tiež sa pripájam, som nevedela ☹ ... a ako na zumbe?

baby2310
16. sep 2010

@annie13 a prečo nemôže sedkať? my sedíme od 5mesiaca a už ju to nudí, teraz sa stavia, vydrží chvíľočku, len padať nevie na riťku, takže pozor musím dávať, lebo by ako také vrece zemiakov cupla na hlavičku 😀 A ja neviem, ked mi je nervozna a chce stáť, tak jej mám brániť?doktorka ti to povedala?

baby2310
16. sep 2010

jaj už chápem, ved to si na začiatku augusta písala 😀 😀 😀

annie13
16. sep 2010

@baby2310 😀

annie13
16. sep 2010

@baby2310 teraz v piatok by sme mohli zacat az chces ale len aerobic zumba ze je az od oktobra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre