• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

2. apríla 2013 
autor
cafko chodim aj k jazeru niekedy von a kupat sa mozeme ist niekedy moj muz je 80 tka rocnik a tvoj muz trenuje deti ??
4. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa možno budú poznať :slight_smile: muž trénuje momentálne žiakov - ôsmakov a šiestakov.
4. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no cafte my sme boli v auparku na nakup ale nic moc nemaju ja som si nejake tricka kupila maly si dal zmrzku a mc donald :slight_smile:
4. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ranecko :slight_smile: dnes vyzera ne snezenie ani von s malym sa mi nechce dnes asi dame papucovu kulturu a TV :grinning:
5. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme dnes boli vonku, respektívne ani nie tak vonku, ako len sme išli ku kamoške o pár ulíc dalej, a poviem vám katastrofa. taká poladovica bola, že sme ledva prišli domov. Tak poobede sme už radšej ostali doma. :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte my ideme na auspic do petrzalky na hradzu sa sankovat s malym a potom k nasim dnes ho nedam spat vstaval o 9 tej
6. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ma sme boli doobeda sa sankovat a stavat snehuliaka teraz hajkame a este chceme ist na kolibu :wink:
6. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na kolibu by asi nikto nedostal bude tam hlava na hlave :angry: my sme boli na hrádzi a bolo super potom este u nas v parku som durch mokra maly vysankovany uplne az moc :grinning:
6. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda boli sme na tom prvom kopci a boli sme tam asi 20-ti. bolo super. a v pondelok sme boli az kore ba bobovej a to tam nebolo skoro nikoho
6. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli doobeda len pri ramene a poobede sme cestovali s dedkom k nemu...manzel je mimo a pokazil sa mi doma pocitac, tak sme prisli na 2 dni k dedkovi....zajtra ideme este rychlo vyuzit sneh, aj ked tu sa tiez topi, ale asi pomalsie ako v ba.....ale otras, ze? konecne nieco nasnezi a do jedneho dna je po..... :unamused:
6. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cafte ja som dnes ako zdochlina :grinning: neviem sa vobec prebrat by som prespala cely den ako by som bola tehu :sweat_smile: celko vydrzal ten snech jahodka ku podivu ale ze cely buduci tyzden ma snezit tak super aspom sa vyblaznime :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, lindi, tak si ma potesila, lebo tu snezi od rana :wink: a v piatok vecer pride manzel, tak nech si aj on uzije snehu s danielkom :wink:
7. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes to vydrzalo nastastie maly sa vyblbol dobre teraz su na hokeji mam konecne pokoj sama to je paradaaa :grinning:
7. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, nejako tu viazne komunikácia. :slight_smile: čo ste porábali dnes? My sa boli trošku sánkovať, teda lepšie povedané sáčkovať. Zatial nemáme sánky, nečakala som v Ba sneh, tak som kúpila jeden veľký igelitový sáčok a šup ho na kopček. Malej sa to ohromne rátalo. :slight_smile:
8. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cafte no fakt nejako je tu ticho ...... My sme boli ndes u nasich a poobede nas pozvala svokra na veceru bolo super maly uz davno spi a ja kukam tv .
Zajtra netusim co bude to pocasie je na prd no nejako to vydrzime co uz :-/
9. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme dnes boli celý deň doma, hrozné počasie, keby tak aspoň snežilo. Už máme konečne boby, tak už len ten sneh. :slight_smile:
9. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tema nam upada ,,,,,,
My sme dnes boli chvilku vonku ale strasne sa smykalo tak som neriskovala dalsie zlomenie niecoho a isli sme dom ,,,,
Mohlo by opat nasnezit nech je zabava ,z e?"
a co vy ako sa mavate ??
11. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas des vikend. najprv sa pokazilo auto, potom mm rozbil taniere, potom isiel brusit noz a rozbil si keramicku brusku, skoro som skolabovala a neviem co vsetko. a este sa mi pokazil zips na mojich novych cizmickach :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale auto mam uz opravene. aspon nieco pozitivne. a nastastie ziadny novy uraz :slight_smile:
11. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capyyyyyyyy - no to teda bol vikend :confounded:
ja akosi nestiham net......citam knizku :slight_smile:
11. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
capy ked sa serie tak sa serie :grinning: :grinning: :grinning:
My sme dnes boli odhlasit poistku na auto lebop som ho predala a boli sme na kavu u babky teraz papkame a ideme hejkat :slight_smile:
Ked sa zlepsi pocasie by sme dali stretku co vy nato ???
12. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindi, som za :slight_smile: len sa musi zlepsit pocasie, my sme dnes boli vonku a na teplomeri, ze -1, ale pocitova teplota bola -20...strasnaaaaa kosa....ja tam dnes uz nejdem, pojde manzel :wink:
12. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ani nehovorte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

aj ja som za stretko, ak mozem :wink:
12. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - jasneeeeee :wink:
13. jan 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte jasne ked sa polepsi pocasie dame stretko ja sa uz tak nudim my chodime na pol hodku von a stoho za hodinu obliekame a vyzliekame uz ma to nebavi vobec blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj lindi, ani nehovor....mna uz napadu take veci, ze by bolo lepsie v robote....taaaak to uz musi byt ina nuda....
presne ako pises, 2 hodiny sa obliekame a chvilku sme vonku....ani tak nie je zima ako sa tam neda nic robit...keby bol ten sneh....ale nic....len psie h....vsade a ja len kricim po malom ako blazon, aby do toho nestupil... :unamused:

dnes sme neboli ani vonku....ale mala som vynimocne co robit, som upratovala a varila....a maly sa zahral..mozno sa aj nudil, ale tak musel vydrzat.. :confounded:
14. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiez dnes doma este ktomu vsade lad maly mi pred vcerom padol na koleno a modrinu ako sv ,,,a chudak a tie ho,,a ani nehovor strasna nuda uz ma poraza a muz je stale prec uz ani neviem ako vyzera :angry:
14. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindi a ked sa tak nudime, nevymyslime nieco? ked ja sa bojim ist niekam poobede daleko bez MM a ist potom po tme mhd domov... :angry: kedy uz bude teploooo?! :wink:
skoda, ze sa lepsie nepozname, mna by to hend pohanalo v tom, aby sme sa stretavali....asi budeme musiet zacat, nech si vychutnavame matersku co najviac, no nie? capy co myslis? :slight_smile:
14. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, rada sa k Vám pridám na stretko :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez neboli vonku, ale boli sme v avione. tak sa tomino vybehal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jan 2010 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, my mame avion strasne daleko,,,cesta spat trva viac ako pol hodinu v mhd a neviem, co by maly na to povedal...preto chodime do auparku...aj ked v avione je asi ten kutik lepsi....
verada - super, len aby sme sa niekde stretli....
15. jan 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok